5,0



Na základe 5 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Vonná sviečka Yankee Candle SWEET PLUM SAKE classic stredná61,36 €/1kg
25,22 €
Predajca: PerfumTraders

Yankee Candle 115504 Vonná sviečka v gr. nádobke 11504E
89,73 €/1kg
60,44 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Yankee Candle 1199601E, Kolo, Červená, 1 kusov
81,70 €/1kg
50,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Yankee Candle Water Garden, Ďalší, Biela, 150 h, 1 kusov
50,51 €/1kg
31,47 €
Predajca: NutraBestBG

Yankee Candle - Farm Fresh Peach Candle 623.0g
67,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE

Yankee Candle Duftkerze Vianočné kúzlo v malej nádobke
70,64 €/1kg
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Yankee Candle 1609073E, Kolo, Zelená, 1 kusov
46,48 €/1kg
28,96 €
Predajca: Tersorte

Yankee Candle Home Sweet Home, Valec, Červená, Slad, Karafiát, Vanilka, 110 h, 1 kusov
84,82 €/1kg
52,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Yankee Candle Beach Escape, Kolo, Modrá, 150 h, 1 kusov
98,39 €/1kg
67,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,30 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Yankee Candle Veľká vonná sviečka Camellia Blossom v sklenenej nádobe 623g
50 615,38 €/1kg
32,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yankee Candle 1577119E, Kolo, Modrá, 1 kusov
96,15 €/1kg
79,45 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Yankee Candle Vanilla 623 g
82,10 €/1kg
50,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Yankee Candle 1610856E, Kolo, Ružová, 1 kusov
65,60 €/1kg
40,87 €
Predajca: somnia24

Yankee Candle S2083979, Kolo, Fialová, 150 h, 1 kusov
54,41 €/1kg
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yankee Candle 1275342, Kolo, Ružová, 1 kusov
59,56 €/1kg
67,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Yankee Candle Duftwachsglas mittel Veniec z červených jabĺk 1120698E
64,40 €/1kg
53,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Yankee Candle Vôňa roka 2019 One Together vonná sviečka veľká nádoba 623 g
57,77 €/1kg
39,19 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: Apollo_store

Yankee Candle 1254004E, Kolo, Čierna, Kokos, 1 kusov
129,64 €/1kg
57,14 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Yankee Candle Christmas Magic 623 g
107,38 €/1kg
66,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Yankee Candle Coconut Rice Cream, Kolo, Biela, Kokos, 150 h, 1 kusov
98,46 €/1kg
61,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Housewarmer (Jar Candle) veľký, 623 gr.
Klasická vonná sviečka Yankee Candle Housewarmer. So sviečkou Housewarmer zaobchádzajte opatrne, pretože nádobky na sviečky sú krehké. Nenapĺňajte nádobky voskom ani ich nepoužívajte, ak je nádobka rozbitá alebo má iné poškodenie. Sklo sa môže počas používania veľmi zahriať.
Čas horenia 110 - 150 hodín.
Výška: 17,5 cm
Priemer sviečky Ø: 10 cm
Popis vône:
Vôňa: Afternoon Escape (popoludňajší únik)
Číslo výrobku výrobcu: 1651379E
Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Afternoon Escape prevonia váš domov na dlhý čas. Táto vôňa je svieža a spríjemní vaše dni!
Klasický a najobľúbenejší dizajn sviečok Yankee Candle so skleneným viečkom. Sviečky sú vyrobené z najlepších ingrediencií vrátane úplne prírodných vonných extraktov. Rovnomerne a úplne prevoňané parafínovým voskom potravinárskej kvality. Každý knôt je ručne narovnaný a úplne vyhorený. Yankee Candle Afternoon Escape - Úžasne svieža vôňa na chvíle, keď chcete relaxovať v záhrade medzi slnečnými cyprusmi a jazmínovými kríkmi. V kompozícii ucítite aj citrón a ušľachtilý céder. Vrchná časť: citrón, cyprus Srdce: pelargónia, jazmín, ľalia Základ: cédrové drevo, ambra Doba vône: 110-150 hodín Rozmery: 9,8 x 17,5 cm Hmotnosť: 623 g
Yankee Candle Vonná sviečka veľká nádoba 623 g Afternoon Escape
- Výška
- 16.8 cm
- Šírka
- 9.7 cm
- Dĺžka
- 9.7 cm
- Priemer
- 10 cm
- Hmotnosť
- 623 g
- Farba
- Priesvitná
- Doba horenia v hodinách
- 100
- Materiál
- Sklo
- Model
- Housewarmer (Jar Candle) groß
- Výrobca
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Počet kusov
- 1
- Druh vône
- Citrusové plody
- EAN kód
- 5038581091228
- Číslo od výrobcu
- HOYAN391
- Výška
- 16.8 cm
- Šírka
- 9.7 cm
- Dĺžka
- 9.7 cm
- Priemer
- 10 cm
- Hmotnosť
- 623 g
- Farba
- Priesvitná
- Doba horenia v hodinách
- 100
- Materiál
- Sklo
- Model
- Housewarmer (Jar Candle) groß
- Výrobca
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Počet kusov
- 1
- Druh vône
- Citrusové plody
- EAN kód
- 5038581091228
- Číslo od výrobcu
- HOYAN391
Hodí sa k tomu

Kneipp Parfumovaná sviečka Be Sandalwood-Patchouli
36,95 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Yankee Candle AUTUMN SUNSET - veľká hrnčeková sviečka Signature 567g
27,19 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,59 €
Predajca: Apollo_store

Acqua Di Parma Buongiorno Kerze 200g
314,35 €/1kg
62,87 €
Predajca: somnia24

100 ks. Diveevo Rituálne sviečky zo 100% včelieho vosku žltej farby - pravoslávne sviečky na výzdobu modlitebného stola na svadbu - netoxické, bez sadzí - nekvapkajú 16,5 cm
24,14 €
Predajca: Diveevo

Vonný sáček Classic Linen
2,56 €/1l
6,39 €
Predajca: Arthome

LARS360 sada vonných sviečok 120g - 4-dielna aromaterapeutická sada s nálepkami a nádobami, dekoratívne vonné sviečky do spálne
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

HORECA CANDLES citronella sviečky sada 6 ks – 8 h, v terakote, na záhradu a balkón
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Provantis

Vonná sviečka Christmas Bliss veľká
75,38 €/1kg
39,50 €
Predajca: Arthome

Organická sviečka zo sójového vosku - kadidlo a myrha
10,07 €
Predajca: TradeConcept

Sviečka s vôňou zimnej čerešne - 510g
33,66 €/1kg
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

KOTARBAU® Vonná sviečka v skle s dreveným knôtom Cédrové drevo a vanilka Príjemné voňavé darčeky Aromaterapia Dekoratívne sviečky
24,37 €/1kg
20,39 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,35 €
Predajca: KOTARBAU

Max Benjamin Lemongrass Ginger Scented Card Max Benjamin
8,60 €
Predajca: GUGITA

Sviečky do vázy "Bakery Selection" od spoločnosti HS Candle, balenie 12 kusov, doba horenia až 18 hodín na sviečku, priemer 6x6 cm, sladká a korenistá vôňa, darčeková sada na Vianoce a zimu
13,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Bestlivings

WoodWick 76112, Ďalší, Biela, Vanilka, 1 kusov
70,39 €/1kg
31,93 €
Predajca: Glamperfeu

Sviečka Vilde Citronella | Sviečka proti komárom s citrónovou vôňou na vonkajšie použitie
7,28 €
Predajca: LAVONIO

Veľká vonná sviečka v nádobe BISPOL Aura 100H ROSE
16,63 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

ARÔME Rustikálna sviečka, biela
6,30 €
Predajca: ADI_Global_Store

Vonná svíčka Air Wick s vůní vanilkového květu a jemných mandlí, 185 g
34,95 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Acqua Di Parma Together Kerze 200g
194,20 €/1kg
40,39 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,84 €
Predajca: PerfumTraders

GALA 96916 FLAVOUR by Gala Duft-Teelichter "Cherry"
9,44 €
Predajca: M_plus_L

Dekoračné sviečky NAIZY 120 g – 4 ks v čiernej sklenenej nádobe s viečkom, vôňa do interiéru, dekorácia do domácnosti, relaxačná sviečka
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Vonná sviečka Maxi / Spa Garden
15,13 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

UISEBRT Aromaterapeutická darčeková sada vonných sviečok 120 g - 4-dielna sada v lekárničke s čiernym viečkom, sada dekorácií voňavých sviečok
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Świeca zapachowa Trójkolorowa Kawa w szkle
7,16 €
Predajca: VISO

ARÔME Vonná sviečka, čakra 7 farieb - univerzálna sila
8,60 €
Predajca: VISO

Voskové taveniny Bolsius Vanilla 6ks
8,61 €
Predajca: M_plus_L

LZQ 4 kusy vonných sviečok, darčeková sada 120 g vonných sviečok, sójové voskové sviečky na aromaterapiu, narodeninová dekorácia levanduľa (plechovka-A)
13,29 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HKGaga

Aromatická sviečka Cereria Molla - Bulharská ruža a Oud, 230 g
351,00 €/1l
80,73 €
Predajca: Dragtek-com

NADEOS Prírodný deodorant krém levandula
262,50 €/1kg
12,90 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,60 €
Predajca: MyParfumerie

Destilačný prístroj na éterické oleje
Odstránil som nasledujúce slová:
- Destilačný prístroj (hoci je to v názve, nejde o názov značky)
- Destilačný kotol (hoci je to v názve, nejde o názov značky)
- Destilačný kotol na alkohol (ide o typ, takže to ponechávam)
- Destilačný prístroj na éterické oleje (ide o typ, takže to ponechám)
Nevyškrtol som žiadne názvy značiek, pretože sa v názve nevyskytujú.
35,04 €/1kg
164,00 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi zvláštne
Táto vôňa je veľmi odlišná. Veľmi príjemná a nie tak výrazne ovocná. Mierne sladká. Ďakujem veľmi pekne!
Hodnotenie z 18. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sviečka Yankee
Super rýchle dodanie, dobrý pomer cena/výkon, dobre zabalené
Hodnotenie z 6. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bezchybné
Zakúpené opäť, dodávka a kvalita sviečky, len odporučiť
Hodnotenie z 16. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchly
Skvelá vôňa za skvelú cenu
Hodnotenie z 16. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vonná sviečka
Všetko v poriadku
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kartón 5 kg - 1750 ks Žlté kláštorné sviečky N140 z včelieho vosku
181,61 €
Predajca: Diveevo
36,32 €/1kg

Kartón 5 kg - 750 ks Žlté kláštorné sviečky N60 z včelieho vosku
175,93 €
Predajca: Diveevo
35,19 €/1kg

Čierne sviečky z včelieho vosku №80 200 ks - 1 kg



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
53,94 €
Predajca: Diveevo

Vianočná Sviečka V Skle 13 Cm Vianoce Dekorácie Wild White Tea



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,73 €
Predajca: EDANTI

Sviečka Sójová Dekoratívne Zelený Čaj S Citrónovou Trávou 250 Ml
24,33 €
Predajca: EDANTI
97,32 €/1l

Dekoratívna vianočná sklenená sviečka 10X5 CM farba Mocca
9,64 €
Predajca: EDANTI
64,27 €/1kg

Čierne sviečky z včelieho vosku №40 50 ks



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
29,19 €
Predajca: Diveevo

Rozprašovač Vody A Parfumu Oranžový
13,99 €
Predajca: homerci

Vonná sviečka eukalyptus mäta 330g, doba horenia 70h, veľké sviečky, 2 ks, dekoratívne, sójový vosk, aromaterapia
62,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
190,88 €/1kg

Acqua di Parma Buongiorno, Valec, Žltá, 70 h, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
110,09 €
Predajca: PerfumTraders
220,18 €/1kg

100 ks. Diveevo Rituálne sviečky zo 100% včelieho vosku žltej farby - pravoslávne sviečky na výzdobu modlitebného stola na svadbu - netoxické, bez sadzí - nekvapkajú 16,5 cm



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8
24,14 €
Predajca: Diveevo

WoodWick - Blooming Orchard Trilogy Ship ( Blooming Orchard ) 453.6g
45,99 €
Predajca: SuperMerchant

WoodWick 93049, Ďalší, Ružová, Kokos, oceán, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
42,99 €
Predajca: SuperMerchant
70,48 €/1kg

Vonná sviečka WoodWick Medium Black Cherry - 11 cm / ø 10 cm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
40,05 €
Predajca: SuperMerchant
145,64 €/1l

50 ks viacfarebná sada sviečok z včelieho vosku 5 farieb N140: žltá, zelená, červená, modrá, biela
21,96 €
Predajca: Diveevo

Yankee Candle - Smoked Vanilla & Cashmere Signature Candle ( kouřová vanilka a kašmír ) - Vonná svíčka 567.0g
38,99 €
Predajca: SuperMerchant

Yankee Candle Home Inspiration Cherry Vanilla 538 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
30,99 €
Predajca: SuperMerchant
57,60 €/1kg

WoodWick 92191, Ďalší, Béžová, Jazmín, Morská soľ, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,99 €
Predajca: SuperMerchant
116,33 €/1kg

HARIBO A1077 Haribo Duftkerze 3er Set



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
30,99 €
Predajca: Relaxdays

Vonná sviečka Purple River Orange Zest, ručne liata, sójový vosk, 623 g, doba horenia 140 hodín, sklenený pohár, 2 bavlnené knôty
43,99 €
Predajca: Relaxdays
43,99 €/1kg