Sviečky sú dnes nielen zdrojom svetla, ale znamenajú aj určitý životný štýl. Sprostredkúvajú chvíle pohody a vytvárajú zvláštne nálady vďaka kombinácii s rôznymi vonnými kompozíciami. Či už ide o relaxáciu, alebo o pocity šťastia, tieto krásne vonné sviečky v nádobe môžu podporiť požadovaný postoj k životu náladovým a upokojujúcim spôsobom.
PARTY SVIEČKY: Sú ideálne nielen ako "halloweenska dekorácia", ale aj na všetky ostatné druhy osláv v jesennom období, ako sú narodeninové oslavy alebo kolaudácie
DARČEK: Táto krásna vonná sviečka s motívom Halloweenu s vôňou kokosu a limetky sa posiela v peknej škatuľke, ktorá je ideálna ako darček
DLHÝ ČAS HORENIA: Naše sviečky s extra dlhou dobou horenia a nadčasovým dizajnom sú ideálne aj ako lampáš do záhrady, na terasu alebo balkón
UPCYCLE & RE-USE: Po spotrebovaní náladových sviečok možno poháre v zmysle trvalej udržateľnosti použiť ako...
HS Candle "Halloween" vonná sviečka v nádobe na cukríky - na výber z mnohých motívov, ideálna jesenná dekorácia
9,99 €
plus 17,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
st 30. septembra – pi 2. októbra
Naše najlepšieponuky
Vonné sviečky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
HS Candle "Halloween" vonná sviečka v nádobe na cukríky - na výber z mnohých motívov, ideálna jesenná dekorácia
9,99 €
Predajca: Bestlivings
HS Candle "Halloween" vonná sviečka v nádobe na cukríky - na výber z mnohých motívov, ideálna jesenná dekorácia
19,98 €/1kg
9,99 €
Predajca: Bestlivings
HS Candle "Vianočná" vonná sviečka v nádobe na cukrovinky - na výber z mnohých motívov, ideálna vianočná dekorácia na adventné obdobie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Bestlivings
HS Candle "Vianočná" vonná sviečka v nádobe na cukrovinky - na výber z mnohých motívov, ideálna vianočná dekorácia na adventné obdobie
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Bestlivings
HS Candle "Novoročná" vonná sviečka v nádobke na cukríky - na výber z mnohých motívov, vonná sviečka ako ideálna novoročná dekorácia
13,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Bestlivings
HS Candle "Vianočná" vonná sviečka v nádobe na cukrovinky - na výber z mnohých motívov, ideálna vianočná dekorácia na adventné obdobie
27,98 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Bestlivings
HS Candle "Novoročná" vonná sviečka v nádobke na cukríky - na výber z mnohých motívov, vonná sviečka ako ideálna novoročná dekorácia
9,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Bestlivings
HS Candle "Novoročná" vonná sviečka v nádobke na cukríky - na výber z mnohých motívov, vonná sviečka ako ideálna novoročná dekorácia
41,58 €/1kg
4,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Bestlivings
Karnevalová vonná sviečka v nádobe na cukríky - na výber z mnohých motívov, - doba horenia až 110 hod
8,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Bestlivings
Karnevalová vonná sviečka v nádobe na cukríky - na výber z mnohých motívov, - doba horenia až 110 hod
8,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Bestlivings
Karnevalová vonná sviečka v nádobe na cukríky - na výber z mnohých motívov, - doba horenia až 110 hod
8,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Bestlivings
HS Candle "Zverokruh" sviečka s vôňou kokosu v nádobe na cukríky ( Panna ) - na výber z mnohých motívov, 190 g - doba horenia až 50 hodín - Panna
31,53 €/1kg
5,99 €
Predajca: Bestlivings
HS Candle "Zverokruh" sviečka s vôňou kokosu v nádobe na cukríky ( lev ) - na výber z mnohých motívov, 120 g - doba horenia až 30 hodín - Lev
33,25 €/1kg
3,99 €
Predajca: Bestlivings
HS Candle "Zverokruh" sviečka s vôňou kokosu v nádobe na cukríky ( Lev ) - na výber z mnohých motívov, 500 g - doba horenia až 110 hodín - Lev
19,98 €/1kg
9,99 €
Predajca: Bestlivings
HS Candle "Zverokruh" sviečka s vôňou kokosu v nádobe na cukríky ( lev ) - na výber z mnohých motívov, 190 g - doba horenia až 50 hodín - Lev
31,53 €/1kg
5,99 €
Predajca: Bestlivings
HS Candle "Zverokruh" sviečka s vôňou kokosu v nádobe na cukrovinky ( Taurus ) - na výber z mnohých motívov, 190 g - doba horenia až 50 hodín - Taurus
31,53 €/1kg
5,99 €
Predajca: Bestlivings
Vonná sviečka ako valentínsky darček - Sviečka v cukrovej nádobe s veršami. Valentínske motívy a veľkosti
41,58 €/1kg
4,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Bestlivings
HS Candle "Zverokruh" vonná sviečka v nádobke na cukríky ( Panna ) - na výber z mnohých motívov, 500 g - doba horenia až 110 hodín - Panna
19,98 €/1kg
9,99 €
Predajca: Bestlivings
HS Candle "Zverokruh" sviečka s vôňou kokosu v nádobe na cukríky ( Blíženci ) - na výber z mnohých motívov, 120 g - doba horenia až 30 hodín - Blíženci
33,25 €/1l
3,99 €
Predajca: Bestlivings
Veselá veľkonočná sviečka v nádobke na cukríky - na výber z mnohých motívov, - doba horenia až 110 hod
9,98 €/1kg
4,99 €
Predajca: Bestlivings
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vonná sviečka ( vanilka ) "Halloween"
Výber: Béžová - Tekvica
Obsah vosku: 500gr
Doba horenia: až 110 hodín
Sviečky sú dnes nielen zdrojom svetla, ale znamenajú aj určitý životný štýl. Sprostredkúvajú chvíle pohody a vytvárajú zvláštne nálady vďaka kombinácii s rôznymi vonnými kompozíciami. Či už ide o relaxáciu, alebo o pocity šťastia, tieto krásne vonné sviečky v nádobe môžu podporiť požadovaný postoj k životu náladovým a upokojujúcim spôsobom.
PARTY SVIEČKY: Sú ideálne nielen ako "halloweenska dekorácia", ale aj na všetky ostatné druhy osláv v jesennom období, ako sú narodeninové oslavy alebo kolaudácie
DARČEK: Táto krásna vonná sviečka s motívom Halloweenu s vôňou kokosu a limetky sa posiela v peknej škatuľke, ktorá je ideálna ako darček
DLHÝ ČAS HORENIA: Naše sviečky s extra dlhou dobou horenia a nadčasovým dizajnom sú ideálne aj ako lampáš do záhrady, na terasu alebo balkón
UPCYCLE & RE-USE: Po spotrebovaní náladových sviečok možno poháre v zmysle trvalej udržateľnosti použiť ako lampášiky, úložné a dekoratívne poháre napr. na vašu čajovú sviečku
Pokyny na horenie:
- Pred zapálením vztýčte knôt
- Udržujte horiacu hmotu v čistote
- Čas horenia závisí od rôznych faktorov, napr. od teploty, vetra atď.
- Najlepšie horenie pri teplotách od 15 °C do 25 °C
- Vždy umiestnite do zvislej polohy
- Dodržiavajte pokyny na horenie uvedené na sviečke ( DIN EN 15494 )
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
22,97 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-9%
20,74 €
Predajca: AkkuShop
Vonná sviečka Maxi / Spa Garden
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(47)Počet hodnotení: 47
10,68 €
Predajca: VISO
HS Candle "Vianočná" vonná sviečka v nádobe na cukrovinky - na výber z mnohých motívov, ideálna vianočná dekorácia na adventné obdobie
27,98 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Bestlivings
Veniec "Fialová ruža" z prírodných materiálov + textilné kvety, dekorácia svadobného stola
28,06 €/1m
3,1Priemerné hodnotenie: 3,1 z 5(7)Počet hodnotení: 7
9,82 €
Predajca: Tradior
HS Candle "Vianočná" vonná sviečka v nádobe na cukrovinky - na výber z mnohých motívov, ideálna vianočná dekorácia na adventné obdobie
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Bestlivings
Pánska peňaženka RFID Protection Pánska kožená peňaženka s retiazkou dvojitým skladaním Pánska peňaženka s priehradkou na mince Peňaženka na zips 16 slotov na karty Peňaženka (káva)
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(33)Počet hodnotení: 33
28,74 €
Predajca: odsellingaaa
Esperanza EBL014, Teplé, 180 °C, Čierna, 1,8 m, 25 W, AC
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(60)Počet hodnotení: 60
12,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Breville PrimaLatte II Kávovar na espresso s čerpadlom 19 barov Napeňovač mlieka čierno-strieborný VCF108X01 Flavour Facet
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
238,36 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-27,46 €
210,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(142)Počet hodnotení: 142
8,47 €
Predajca: Amazinggirl
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Kartón 5 kg - 1750 ks Žlté kláštorné sviečky N140 z včelieho vosku
181,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Diveevo
36,32 €/1kg
Kartón 5 kg - 750 ks Žlté kláštorné sviečky N60 z včelieho vosku
175,93 €
Predajca: Diveevo
35,19 €/1kg
XXL sada na výrobu sviečok DIY s 1,36 kg vonných olejových knôtov sójový vosk farbivá vyrobte si vlastné sviečky sada na výrobu sviečok vonné sviečky urobte si sami
105,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
77,93 €/1kg
Čierne sviečky z včelieho vosku №80 200 ks - 1 kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
53,94 €
Predajca: Diveevo
Vonná sviečka v nádobe sójová sviečka pačuli 550g 110h čas horenia sviečka darček
70,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
129,07 €/1kg
Vianočná Sviečka V Skle 13 Cm Vianoce Dekorácie Wild White Tea
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1