4,5



Na základe 2 hodnotení
Objem:
10 l- 1 lZobraziť dostupné možnosti
- 2 lZobraziť dostupné možnosti
- 4 lZobraziť dostupné možnosti
- 5 lZobraziť dostupné možnosti
- 10 l
- 15 lZobraziť dostupné možnosti
- 20 lZobraziť dostupné možnosti
Hmotnosť:
13 kg- 1.3 kgZobraziť dostupné možnosti
- 2.6 kgZobraziť dostupné možnosti
- 5.2 kgZobraziť dostupné možnosti
- 6.5 kgZobraziť dostupné možnosti
- 13 kg
- 19.5 kgZobraziť dostupné možnosti
- 26 kgZobraziť dostupné možnosti
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tungový olej na drevo 100% prírodný 1L Flexol32,00 €/1l
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Ďalšie informácie o reklame
Remmers Kiesol MB Grundierung 5 Liter16,59 €/1l
82,95 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
Univerzálny lak v spreji 400 ml matný čierny 900522,47 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Draselné vodné sklo Neriedené 100% 5L Hydroizolácia Tesnenie Ochrana dreva LEVEL+01
3,10 €/1l
15,50 €
Predajca: Izosklep

Hĺbkovo penetračný náter 25L Silikátový náter Level+05
1,63 €/1l
40,70 €
Predajca: Izosklep

Základný náter na obklady 15 kg OSB FLIESENGRUND Level+17
3,47 €/1l
34,71 €
Predajca: Izosklep

Základný náter na obklady 1,5 kg OSB FLIESENGRUND Level+17
5,09 €/1l
5,09 €
Predajca: Izosklep

Hlboko penetrujúci základný náter 15L Profesionálny základný náter Rýchloschnúci Riedenie 1:1 LEVEL+03
1,57 €/1l
23,53 €
Predajca: Izosklep

Betonkontakt Základný náter na betón 20KG Základný náter na drevo a OSB dosky LEVEL+06
1,89 €/1l
32,10 €
Predajca: Izosklep

Sada maliarskych valčekov 25cm + draselná voda na sklo 100% 20L Glass Clean Concentrate HALBAU HB28-30
3,35 €/1l
67,09 €
Predajca: Izosklep

Hĺbkový penetračný náter 20L Profesionálny základný náter Rýchloschnúci 1:1 HALBAU G01
1,46 €/1l
29,12 €
Predajca: Izosklep

Sikkens Si Cetol Filter 7 Plus 085 2,475L
25,23 €/1kg
68,88 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,60 €
Predajca: ARO

Hlboko penetrujúci základný náter 25L Profesionálny základný náter Rýchloschnúci Riedenie 1:1 LEVEL+03
1,55 €/1l
38,86 €
Predajca: Izosklep

Hlboko penetrujúci základný náter 15L Základný náter s jemnými časticami HALBAU G03
0,84 €/1l
12,59 €
Predajca: Izosklep

HALBAU G02 Hlboko penetrujúci reaktívny základný náter 1 L Silicifikačný rýchloschnúci základný náter
3,19 €/1l
3,19 €
Predajca: Izosklep

Hĺbkový akrylový základný náter 10L Univerzálny základný náter Bezfarebný Bez rozpúšťadiel pod farby a tapety LEVEL + 02
0,91 €/1l
9,05 €
Predajca: Izosklep

Súprava maliarsky valček 10 cm + základný náter na obkladačky 7 kg obkladačky na OSB doskách FLIESENGRUND L+17
3,83 €/1l
19,16 €
Predajca: Izosklep

Základný náter Univerzálny základný náter 5L Bezrozpúšťadlový základný náter Pod farby Tapety Cementové malty Lepidlá na obklady LEVEL+04
0,91 €/1l
4,55 €
Predajca: Izosklep

Hĺbkový akrylový základný náter 20L Univerzálny základný náter Bezfarebný Bez rozpúšťadiel pod farby a tapety LEVEL + 02
0,89 €/1l
17,77 €
Predajca: Izosklep

Súprava maliarsky valček 25 cm + základný náter na betón Betonkontakt 15 kg Základný náter na OSB dosky L+06
2,94 €/1l
29,44 €
Predajca: Izosklep
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Čistý maximálne koncentrovaný nezriedený roztok kremičitanu draselného s vodou
VLASTNOSTI PRODUKTU
- ABSORPCIU BETÓNU
- POŽIARNU ODOLNOSŤ DREVENÝCH POVRCHOV
- ZVYŠUJE ODOLNOSŤ MATERIÁLOV VOČI NÍZKYM TEPLOTÁM
- SPEVŇUJE A UTESŇUJE BETÓN
- ZVYŠUJE PRIĽNAVOSŤ
- V INTERIÉRI A EXTERIÉRI
APLIKÁCIA
POTASSIUM WATER GLASS HB28-30 je čistá 100%, vodou neriedená zliatina kremičitanu draselného. Okrem iného sa môže použiť ako tesniaca prísada do betónu a cementovej malty. Použitie draselného vodného skla urýchľuje počiatočné tvrdnutie betónu a cementových mált. Draselné vodné sklo sa používa aj ako impregnačný prostriedok na zníženie a obmedzenie nasiakavosti betónových prvkov. Použitie draselného vodného skla ako impregnačného prostriedku vedie k spevneniu betónových povrchov a zvyšuje ich odolnosť voči poveternostným vplyvom, vlhkosti a nízkym teplotám. Impregnácia betónových a drevených povrchov proces požiarnej údržby. Impregnácia betónu a cementových omietok sa odporúča pred maľovaním silikátovými farbami, kladením parkiet, podlahových a stenových panelov, kobercov a pred tapetovaním a použitím cementových lepidiel a mált. Výrobok je možné aplikovať na vlhké podklady. Môže sa aplikovať na zvislé a vodorovné povrchy, v interiéri aj exteriéri. Výrobok neobsahuje rozpúšťadlá, po zaschnutí nevytvára film, spôsobuje silicifikáciu podkladu. Paropriepustný výrobok. NEAPLIKOVAŤ NA SKLO, GLAZOVANÉ A SLINUTÉ POVRCHY A PRÍRODNÝ KAMEŇ. NEAPLIKOVAŤ NA KLINKEROVÉ TEHLY A KERAMIKU. NEAPLIKOVAŤ NA DEKORATÍVNE DREVO AKO FINÁLNU POVRCHOVÚ ÚPRAVU. PRI PRÁCI ZAKRYTE VŠETKY SKLENENÉ POVRCHY, NAPR. PRI PRÁCI ZAKRYTE VŠETKY SKLENENÉ POVRCHY, NAPR. OKENNÉ TABULE, VITRÍNY ATĎ.PRÍPRAVA PODKLADU
Podklad by mal byť suchý, čistý, zbavený prachu, mastnoty, starých náterov a drobných prvkov, ktoré môžu zhoršiť prienik a priľnavosť prípravku. Nečistoty a vrstvy so slabou priľnavosťou by sa mali odstrániť a doplniť vhodným materiálom.PRÍPRAVA VÝROBKU
Draselné vodné sklo by sa malo pred aplikáciou premiešať v nádobe. Výrobok sa môže riediť vodou v závislosti od spôsobu použitia.APLIKÁCIA
Výrobok by sa mal aplikovať štetcom, valčekom alebo striekaním. Impregnujte podklad pri teplote podkladu a okolia od +5 °C do +25 °C. Čas schnutia jednej vrstvy od 2 do 12 hodín. Pri obzvlášť savých podkladoch sa môže základný náter vykonať dvakrát. Nedovoľte stagnáciu draselného vodného skla na impregnovanom povrchu, prebytok je potrebné okamžite odstrániť. Vzhľadom na rôzne druhy cementu a betónu a vzhľadom na stav podkladu je potrebné pred aplikáciou vždy vykonať technologickú skúšku na overenie očakávaného účinku. V prípade prác vo vonkajšom prostredí chráňte impregnovaný povrch pred slnečným žiarením, zrážkami a mrazom. Spotreba závisí od nasiakavosti podkladu a mala by sa stanoviť na základe individuálnych skúšok pre danú aplikáciu. Ďalšie stavebné práce by sa mali vykonávať po zaschnutí nanesených vrstiev.ČISTENIE NÁRADIA
Náradie a nežiaduce nečistoty počas práce a bezprostredne po nej umyte vodou.TECHNICKÉ ÚDAJE
FARBA - bezfarebná KONZISTENCIA - veľmi hustá kvapalina pH - 11,0 - 13,0 HUSTOTA - 1,25 - 1,26 g/cm³ POČET VRSTIEV - 1-2 SPOTREBA - od 0,05 l/m² do 0,20 l/m² TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU V ČASE APLIKÁCIE - od +5 °C do +25 °C ČAS SUŠENIA - 2 až 12 hodín METÓDA APLIKÁCIE - štetcom, valčekom, striekaním skladovateľnosť - 24 mesiacov od dátumu výroby Dátum spotreby výrobku nájdete na obaleSKLADOVANIE A PREPRAVA
Výrobok by mal byť chránený pred priamym slnečným žiarením, mimo zdrojov tepla a otvoreného ohňa. Výrobok je citlivý na teploty pod bodom mrazu. Prepravujte a skladujte v originálnych uzavretých obaloch, v suchých podmienkach pri teplotách nad +5 °C.POZNÁMKY
Práce vykonávajte v súlade s technickými podmienkami, pokynmi výrobcu, normami a príslušnými predpismi o bezpečnosti práce. Technické údaje a informácie o použití sú uvedené pre teplotu 25 °C ± 2 °C a relatívnu vlhkosť 55-60 %. Za iných podmienok sa môže čas schnutia alebo tuhnutia zmeniť. Trvanlivosť výrobku minimálne 24 mesiacov od dátumu výroby. Chráňte výrobok pred deťmi. V prípade kontaminácie očí ich okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekára. Výrobca nezodpovedá za škody vzniknuté v dôsledku nesprávneho alebo nevhodného použitia výrobku. Pred použitím si prečítajte podrobné podmienky používania výrobku. Kód odpadu: 060299, 150102 Plastový obal. UPOZORNENIE: Na recykláciu sú vhodné len úplne vyprázdnené a vyčistené obaly! V prípade akýchkoľvek pochybností sa poraďte s výrobcom.- Hmotnosť
- 13 kg
- Objem
- 10 l
- EAN kód
- 4251659215123
- Číslo od výrobcu
- HB28-30_10L
- Výrobca
- Hangato GmbH
- Hmotnosť
- 13 kg
- Objem
- 10 l
- EAN kód
- 4251659215123
- Číslo od výrobcu
- HB28-30_10L
- Výrobca
- Hangato GmbH
Bez signálneho slova
P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
P302 + P361 + P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Všetky kontaminované časti odevu okamžite vyzlečte. Umyte veľkým množstvom vody/…
Dodatočné informácie
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
EUH210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.
EUH210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.
Hodí sa k tomu

Draselné vodné sklo Neriedené 100% 5L Hydroizolácia Tesnenie Ochrana dreva LEVEL+01
3,10 €/1l
15,50 €
Predajca: Izosklep

Draselné vodné sklo Neriedené 100% 10L Hydroizolácia Tesnenie Ochrana dreva LEVEL+01
2,97 €/1l
29,71 €
Predajca: Izosklep

Draselné sklo na vodu Kaliwasserglas Rein 5L Čisté sklo 100% koncentrát HALBAU HB28-30
3,15 €/1l
15,76 €
Predajca: Izosklep

Draselné sklo na vodu Kaliwasserglas Rein 4L Čisté sklo 100% koncentrát HALBAU HB28-30
4,01 €/1l
16,05 €
Predajca: Izosklep

Draselné sklo na vodu Kaliwasserglas Rein 20L Čisté sklo 100% koncentrát HALBAU HB28-30
3,14 €/1l
62,79 €
Predajca: Izosklep

Draselné sklo na vodu Kaliwasserglas Rein 2L Čisté sklo 100% koncentrát HALBAU HB28-30
4,36 €/1l
8,72 €
Predajca: Izosklep

Draselné vodné sklo Neriedené 100% 1L Hydroizolácia Tesnenie Ochrana dreva LEVEL+01
4,63 €/1l
4,63 €
Predajca: Izosklep

Draselné vodné sklo Neriedené 100% 20L Hydroizolácia Tesnenie Ochrana dreva LEVEL+01
2,89 €/1l
57,88 €
Predajca: Izosklep

Draselné sklo na vodu Kaliwasserglas Rein 15L Čisté sklo 100% koncentrát HALBAU HB28-30
3,15 €/1l
47,28 €
Predajca: Izosklep

MONZANA® 3v1 nákupný vozík 56L do 50 kg skladacia odnímateľná taška 6 koliesok popruh na prenášanie schodolez nákupný vozík nákupný pomocný vozík sivá škvrnitá
38,80 €
Predajca: Jurhan

CabinFly Bellanca 40x20x25cm batoh do ruky Ryanair cestovná taška 20L khaki
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CabinFlyCom

LuxeBath závesné WC bez ráfika krátke 49 cm biele lesklé s nano povrchovou úpravou, závesné WC, WC s odnímateľným mäkko zatváraným sedadlom Soft-Close
149,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ECD-Germany

Quartz primer biely 25 kg Základný náter na štepenie Level+07
1,90 €/1l
38,08 €
Predajca: Izosklep

Balíček potravinového lesa - 20 ovocných rastlín - na 15m2 divokého zberu! - Permakultúra - Zeleninová záhrada - Výhodný balík
136,48 €
Predajca: Schramas

Hydroizolačný plastifikátor na betónové potery a stierky 5L Level+36
1,83 €/1l
9,16 €
Predajca: Izosklep

Kávovar Philips Senseo HD 6553/80 Original, farba červená
190,47 €
Predajca: AllYouNeed

Bradas AWB5016010, Čierna, 1600 mm, 10000 mm
0,45 €/1m²
7,26 €
Predajca: Kutilovo

5x Kompatibilný toner pre Brother TN-243 TN-247 DCP-L3510CDW MFC-L3710CW MFC-L3730CDN sada CMYKK
35,95 €
Predajca: GP-TONER

Schwänlein® Skladacia vaňa pre dospelých | ideálna do malých kúpeľní | s košíkom na mydlo, vankúšom na krk, praktická a prenosná (modrá, 158)
353,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Základný náter Univerzálny základný náter 20L Bezrozpúšťadlový základný náter Pod farby Tapety Cementové malty Lepidlá na obklady LEVEL+04
0,89 €/1l
17,82 €
Predajca: Izosklep

Hĺbkový akrylový základný náter 10L Univerzálny základný náter Bezfarebný Bez rozpúšťadiel pod farby a tapety LEVEL + 02
0,91 €/1l
9,05 €
Predajca: Izosklep

Tekutá fólia 4 kg Balkónová hydroizolácia na drevo na dlaždice vysoko elastická izolácia Level+19
4,65 €/1l
13,94 €
Predajca: Izosklep

Kamíno Prity K1D
515,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A+.
Spektrum A++ do GPredajca: KAMINKO

EEK A Kuchynský sporák Sporák na drevo Prity 1P34 - 10 kw
539,00 €
-19,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
520,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A++ do GPredajca: KAMINKO

Einhell TC-PG 10/E5, 4 L, Benzín, 1000 W, 63,5 cm³, Synchrónny motor, 3000 ot/min
236,96 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Makita DHP482Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
91,30 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
ok
Objem 2 lHmotnosť 2,6 kg
Podľa očakávania kremičitan draselný
Hodnotenie z 22. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Objem 20 lHmotnosť 26 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kremičitý piesok ako základný formovací materiál na odlievanie kovov, hmotnosť: 25 kg, kombinácia: kompletná súprava pre metódu vodného skla
248,81 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
9,95 €/1kg

Flexol 100% čistý tungový olej, na impregnáciu dreva v interiéri a exteriéri, bezfarebný hodvábne matný z Bindulinu-5 l



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
63,00 €
Predajca: FonderhillSp
12,60 €/1l

Kremičitý piesok ako základný formovací materiál na odlievanie kovov, hmotnosť: 25 kg
179,45 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
7,18 €/1kg

Tungový olej na drevo 100% prírodný 1L Flexol



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
32,00 €
Predajca: FonderhillSp
32,00 €/1l

Remmers Kiesol MB Grundierung 5 Liter



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
82,95 €
Predajca: bauschnell
16,59 €/1l

Kremičitý piesok ako základný formovací materiál na odlievanie kovov, hmotnosť: 5 kg
52,97 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
10,59 €/1kg

Univerzálny lak v spreji 400 ml matný čierny 9005
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
22,47 €/1l

Super Color Primer antikorózna farba v spreji 400 ml sivá
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
22,47 €/1l

Univerzálna farba v spreji 400 ml oranžová 2004
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
22,47 €/1l

Kremičitý piesok ako základný formovací materiál na odlievanie kovov, hmotnosť: 1 kg
19,31 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
19,31 €/1kg