3,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
WOLTU 1 x barové kreslo lounge chair koktailové kreslo s podrúčkou, plynulé nastavenie výšky, zamat, ružová BH222rs-1116,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WOLTU

Ďalšie informácie o reklame
Duhome klubové kreslo zamatové koktailové kreslo lounge kreslo výškovo nastaviteľná otočná stolička s podrúčkou a operadlom, sivá79,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Duhome

Ďalšie informácie o reklame
vidaXL Relaxačné kreslo Mustard Yellow Velvet120,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

Ďalšie informácie o reklame
relaxačné kreslo vidaXL Light Grey Fabric119,99 €
-4,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

Kreslo hnedé 62x79x79 cm zamat
77,54 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

MIADOMODO Kreslo Chesterfield, 58 x 71 x 70 cm, strieborné
135,88 €
Predajca: Kokiska

MCombo polohovateľné kreslo TV kreslo kreslo do obývačky kreslo stolička sada zamatový látkový poťah 0014 sivá
280,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyGoodHome

vidaXL Relax kreslo Dark Grey Velvet
75,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

Bettso Pohodlné kreslo Čalúnené kreslo Relaxačné kreslo s drevenými nohami do obývačky Škandinávsky štýl s bukovými nohami PERO Grey
189,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Bettso

kreslo vidaXL Light Green Velvet
147,21 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

360° otočné kreslo Colin grey
442,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ležadlo Durham tkanina
154,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Green_Country

vidaXL Kreslo čierne 63x76x80 cm Imitácia kože
88,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

vidaXL Kreslo Taupe 63x76x80 cm Látka
91,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

vidaXL Relax kreslo Black Velvet
78,85 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

vidaXL Relax kreslo Black Velvet
113,03 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

vidaXL Kreslo čierne 74x84x100 cm látka
128,81 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

vidaXL Kreslo čierne 63 x 67 x 94 cm zamat
102,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

vidaXL Relax kreslo Black Velvet
70,97 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

vidaXL Klubové kreslo čierny zamat
135,38 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hľadáte kreslo, v ktorom by ste si oddýchli po náročnom dni? Toto pohodlné kreslo je vynikajúcou voľbou!
- Mäkký zamat: Zamat je mäkká, ná tkanina charakteristická hustým vlasom z rovnomerne strihaných vlákien, ktoré majú hladký vlas. Zamat je nezameniteľne mäkký a príjemný na dotyk.
- Pohodlné sedenie: Vďaka čalúnenému, šikmému operadlu a hlbokému sedadlu je kreslo ideálne na zmiernenie tlaku a únavy. Husto čalúnený sedák a podrúčky sa tiež postarajú o maximálne pohodlie.
- Robustný a stabilný rám: Vďaka kovovému rámu je toto polohovateľné kreslo robustné a stabilné.
Upozornenie:
- Každý výrobok sa dodáva s montážnym návodom v balení na jednoduchú montáž.
- Farba: čierna
- Materiál: zamat (100 % polyester), kov, preglejka
- Čalúnenie: Pena
- Celkové rozmery: 62 x 79 x 79 cm (d x š x v)
- Šírka sedadla: 50 cm
- Hĺbka sedadla: 56 cm
- Výška sedadla od podlahy: 40 cm
- Výška podrúčky od podlahy: 59 cm
- Maximálna nosnosť (na jedno sedadlo): 110 kg
- Výška
- 79 cm
- Šírka
- 77.5 cm
- Hĺbka
- 79 cm
- Dĺžka
- 0.615 m
- Hmotnosť
- 8.8 kg
- Maximálna zaťažiteľnosť
- 110 kg
- Farba
- Čierna
- Materiál
- Zamat
- Materiálové zloženie
- Keine Angaben erforderlich
- Výrobca
- EAN kód
- 8720845676155
- Číslo od výrobcu
- 351409
- Výška
- 79 cm
- Šírka
- 77.5 cm
- Hĺbka
- 79 cm
- Dĺžka
- 0.615 m
- Hmotnosť
- 8.8 kg
- Maximálna zaťažiteľnosť
- 110 kg
- Farba
- Čierna
- Materiál
- Zamat
- Materiálové zloženie
- Keine Angaben erforderlich
- Výrobca
- EAN kód
- 8720845676155
- Číslo od výrobcu
- 351409
Hodí sa k tomu

MIADOMODO Kreslo Chesterfield, 58 x 71 x 70 cm, strieborné
135,88 €
Predajca: Kokiska

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

BRUBAKER Zen Garden, Antracit, Šedá, Kov, Keramický, Textil, Spálne, Čierna, Chlapec / dievča, E14
29,99 €
Predajca: BRUBAKER

Súprava 2 stoličiek do jedálne WOLTU, čalúnená stolička s operadlom, nosnosť do 150 kg, zamatové sedadlo, kovové nohy, tmavosivá farba
155,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WOLTU

Plastové ozdoby na vianočný stromček 45 kusov - ružové - nerozbitné vianočné gule nerozbitné - ozdoby na vianočný stromček
15,99 €
Predajca: Special-trends
![Obrázok produktu pre Otec Vianoc na rebríku 85cm Vianočná dekorácia Vianočná figúrka Otec Vianoc [en.casa]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/675da10c3870ddb6620c51ee704f222a.webp)
Otec Vianoc na rebríku 85cm Vianočná dekorácia Vianočná figúrka Otec Vianoc [en.casa]
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl

Elektrické masážne kreslo s funkciou vstávania, s masážnou a vyhrievacou funkciou, relaxačné kreslo s držiakom na poháre, diaľkovým ovládaním a bočnou vreckom, televízne kreslo, sivé
325,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Sada 15 rohoží na schody 65 x 24 cm Obdĺžnikový koberec na schody Chránič schodov Samolepiaci koberec na schody Svetlo šedá
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl

VASAGLE konferenčný stolík okrúhly so železným rámom Ø 88 x 47 cm, konferenčný stolík
110,75 €
-17,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
92,85 €
Predajca: TR8

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
256,50 €/1l
25,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Komoda s 3 zásuvkami príborník čierny drevený príborník
83,94 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw

VASAGLE Zavesená polica, nástenná polica, 60 x 20 x 3,8 cm, hnedá
15,99 €
Predajca: Houseland

Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom, sada 4 stoličiek CAPO, béžová - štýlový vintage dizajn, elegantná čalúnená stolička k jedálenskému stolu - kuchynská stolička alebo stolička do jedálne s vysokou nosnosťou
179,99 €
-35,09 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
144,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

Záclona s volánovou páskou (pruhy, polopriehľadná), rozmer: 140x175cm, farba: biela
6,28 €/1m
10,99 €
Predajca: Bestlivings

Merax Čalúnené kreslo s ozdobnými vankúšmi a nohami z masívneho dreva, plyšové relaxačné kreslo Teddy Lounger Single Lounger Sofa, béžová
225,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Čalúnená posteľ Flieks 90x200cm s USB, jednolôžko pre mladých s lamelovým roštom a úložným priestorom, úložná posteľ s LED diódou, posteľná bielizeň, sivá
389,99 €
-42,18 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
347,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Rohová pohovka s funkciou spania a podnožou PASTI XXL v tvare U, pohovka, rohová pohovka do obývačky, tmavosivá
1 249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ComfortinoFurniture

VASAGLE konferenčný stolík so zlatým železným rámom Ø84 x 45,5 cm okrúhly sklenený stolík robustný rozkladací stolík z tvrdeného skla stabilný stolík do obývačky dekoratívny zlatý LGT21G
85,44 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Flieks Čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring so zásuvkou a úložným priestorom, zamatová manželská posteľ s úložným priestorom Funkčná posteľ, sivá
439,99 €
-24,83 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
415,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Čalúnená rohová pohovka CARLOS Poso 100
585,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
167,60 €
-16,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

MIADOMODO® Jedálenské stoličky sada 2, 4, 6, 8 - Čalúnené s vankúšom na sedenie, vyrobené z plastu a masívneho dreva, možnosť výberu farby - Kuchynská stolička, stoličky (sada 2, biela)
170,39 €
Predajca: Kokiska

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Lounge armchair HWC-H93a, Kreslo Cocktail armchair Relax armchair ~ Fabric/Textile dark grey
142,98 €
Doprava zdarma
Predajca: heute-wohnen

Lounge kreslo HWC-J76, koktailové kreslo otočné, bouclé látka kov ~ tmavosivá
463,98 €
Doprava zdarma
Predajca: heute-wohnen

360° otočné kreslo Colin grey
442,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

vidaXL Kreslo Dark Grey 62x79x79 cm Velvet
78,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%50% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
50%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kreslo
Hĺbka 0,79 mVýška 0,79 mŠírka 0,775 mFarba Červená
Všetko v poriadku
Hodnotenie z 22. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hĺbka 0,79 mVýška 0,79 mŠírka 0,775 mFarba Čierna
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Duhome Otočné kreslo Moderné lounge kreslo z ženilky Čalúnené kreslo Otočné o 360° Koktailové kreslo do obývačky, spálne alebo salónika, béžové
199,99 €
-5,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
194,99 €
Predajca: Duhome

Dizajnové kreslo ušiak s taburetkou LEVI - červené
420,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Dizajnové kreslo ušiak s taburetkou LEVI - modré
420,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Dizajnové kreslo ušiak s taburetkou LEVI - zelené
420,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

COMHOMA Otecovo kreslo, útulné otočné kreslo s okrúhlymi vankúšmi, pohodlné ratanové kreslo, otočné lounge kreslo, okrúhle relaxačné ratanové kreslo, MODRÉ
199,99 €
Predajca: GTPLAYER

HOMCOM Relaxačné kreslo s úložným priestorom v podnožke, nastaviteľnou opierkou hlavy, farba krémová
257,90 €
Predajca: AOSOM-DE

HOMCOM Otočné kreslo Lounge s širokým sedadlom, vzhľad ženilky, šedé
241,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Čalúnené kreslo RUBRAS - krémové / zlaté
271,00 €
-17,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
254,00 €
Predajca: VenetiPL

HOMCOM Otočné čalúnené kreslo, lounge kreslo s rámom z kaučukového dreva, krémovo biele
269,90 €
-57,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
212,90 €
Predajca: AOSOM-DE

HOMCOM kreslo – lounge kreslo so širokým sedadlom, podrúčkami, oceľovými nohami a gombíkovým čalúnením
250,90 €
-33,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
217,90 €
Predajca: AOSOM-DE

HOMCOM Jednosedacia pohovka, relaxačné kreslo, samostatná stolička s prešívaným čalúnením, polyester, tmavošedá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
211,90 €
Predajca: AOSOM-DE

HOMCOM Čalúnené kreslo s ušami, s prešívaním, vysokým operadlom, béžové
201,90 €
Predajca: AOSOM-DE

HOMCOM Otočné kreslo Lounge s širokým sedadlom, vzhľad ženilky, šedé



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
192,90 €
Predajca: AOSOM-DE

WOLTU 1 x barové kreslo lounge chair koktailové kreslo s podrúčkou, plynulé nastavenie výšky, zamat, ružová BH222rs-1



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
116,99 €
Predajca: WOLTU

Dizajnové kreslo DAHL - orech / béžové
204,00 €
Predajca: VenetiPL

HOMCOM, relaxačné kreslo, vzhľad čenille, sklonená opierka, krémovo biela farba
178,90 €
Predajca: AOSOM-DE

HOMCOM Otočné kreslo – Lounge kreslo so širokým sedadlom a hrubým čalúnením, zelené
235,90 €
-58,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
177,90 €
Predajca: AOSOM-DE

HOMCOM kreslo s ušami a podnožkou, relaxačné kreslo, čalúnené kreslo v oranžovom prevedení s kordovým vzorom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
186,90 €
-19,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
167,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Otočné kreslo ANTE - čierne
191,00 €
Predajca: VenetiPL

HOMCOM Lounge kreslo do obývačky s povrchom v štýle sherpa fleece, krémovo biele
201,90 €
-53,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
148,90 €
Predajca: AOSOM-DE