Farba:

Šedá, Čierna

Kľúčové informácie v kocke

  • Objavte elegantný a moderný dizajn, ktorý okamžite premení vašu obývačku na štýlovú oázu.
  • Užite si robustnú a odolnú konštrukciu zo 100 % melamínom potiahnutej drevotriesky s hrúbkou 18 mm.
  • Kovové nožičky s výškou 18 cm dodajú stabilitu a pocit otvorenosti vášmu priestoru.
  • Využite veľkorysý úložný priestor vďaka rozmerom 180 x 30 x 48 cm a dvom praktickým nástenným policiam.
  • Očarí vás štýlová antracitovo-čierna farebná kombinácia, ktorá sa dokonale hodí do každého interiéru.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

Skye Decor, Gold Line - antracit, čierna, TV skrinky, antracit, 180 x 48 x 30 cm

169,00 €

plus 7,90 € poštovné

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Obývacie steny a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Súprava nábytku do obývacej izby Merax so zaoblenými hranami, výškovo nastaviteľným konferenčným stolíkom a TV skrinou, súprava nábytku vo vzhľade dreva, úložný priestor
Súprava nábytku do obývacej izby Merax so zaoblenými hranami, výškovo nastaviteľným konferenčným stolíkom a TV skrinou, súprava nábytku vo vzhľade dreva, úložný priestor
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
514,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Obrázok produktu pre Zostava nábytku do obývačky Merax - TV stolík a konferenčný stolík, obývačková zostava so zásuvkami otváranými tlačidlom, moderná biela farba s vysokým leskom a zlatým okrajom
Zostava nábytku do obývačky Merax - TV stolík a konferenčný stolík, obývačková zostava so zásuvkami otváranými tlačidlom, moderná biela farba s vysokým leskom a zlatým okrajom
475,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Obrázok produktu pre Súprava nábytku do obývačky Merax, TV skrinka a konferenčný stolík so zásuvkami, súprava nábytku so zaoblenými rohmi, obývacia kombinácia, bielo-zlatá
Súprava nábytku do obývačky Merax, TV skrinka a konferenčný stolík so zásuvkami, súprava nábytku so zaoblenými rohmi, obývacia kombinácia, bielo-zlatá
469,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Obrázok produktu pre Súprava nábytku do obývacej izby Merax s minimalistickým konferenčným stolíkom a TV nábytkom, luxusný nábytok do obývacej izby s pruhmi, TV nástenná zostava čierna + biela
Súprava nábytku do obývacej izby Merax s minimalistickým konferenčným stolíkom a TV nábytkom, luxusný nábytok do obývacej izby s pruhmi, TV nástenná zostava čierna + biela
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
414,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Obrázok produktu pre Skye Decor, Obývacia stena - Chromatic (Antracit + ?ierna)
Skye Decor, Obývacia stena - Chromatic (Antracit + ?ierna)
3,2Priemerné hodnotenie: 3,2 z 5Počet hodnotení: 18
168,62 €
-11,11 €
157,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland
Obrázok produktu pre Komodee | Nábytková Zostava s TV Skříňkou a Vitrínou Tivoli Set Medio, Korpus Černý Matný Přední Část Černý Matný, Modré LED
Komodee | Nábytková Zostava s TV Skříňkou a Vitrínou Tivoli Set Medio, Korpus Černý Matný Přední Část Černý Matný, Modré LED
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 46
319,99 €
Doprava zdarma
Predajca: komodee
Obrázok produktu pre MINIO go for it, nástenná skrinka "AMY", 4-dielna, nástenná, biely mat/ dub wotan/ biely lesk
MINIO go for it, nástenná skrinka "AMY", 4-dielna, nástenná, biely mat/ dub wotan/ biely lesk
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
252,00 €
Predajca: VenetiPL
Obrázok produktu pre Nástenná skrinka Vicco Berno béžová Sada 4 ks, Model 36329
Nástenná skrinka Vicco Berno béžová Sada 4 ks, Model 36329
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 93
198,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ok-living
Obrázok produktu pre Stena do obývačky BOHI - antracit / dub wotan
Stena do obývačky BOHI - antracit / dub wotan
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 7
416,74 €
Predajca: Eoshop
Obrázok produktu pre Skye Decor, Obývacia stena - Buon (Orech + ?ierna)
Skye Decor, Obývacia stena - Buon (Orech + ?ierna)
2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5Počet hodnotení: 12
319,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sterling
Obrázok produktu pre Obývacia stena NADA - biela / čierna
Obývacia stena NADA - biela / čierna
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 28
312,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ
Obrázok produktu pre Nástenná jednotka COLETTE III
Nástenná jednotka COLETTE III
575,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de
Obrázok produktu pre Nástenná jednotka COLETTE II
Nástenná jednotka COLETTE II
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
435,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de
Obrázok produktu pre Nástenná skrinka AURA s úchytkami biely vysoký lesk, zlaté nohy a úchyty + LED
Nástenná skrinka AURA s úchytkami biely vysoký lesk, zlaté nohy a úchyty + LED
337,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de
Obrázok produktu pre Stena do obývacej izby CHAU - tmavo modrá / dub flagstaff
Stena do obývacej izby CHAU - tmavo modrá / dub flagstaff
393,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL
Obrázok produktu pre Merax TV nástenná zostava 4-dielna, vrátane TV dosky, 2 nástenných skriniek a nástennej police, do 80" TV, stojaca a závesná, nábytok do obývačky biely
Merax TV nástenná zostava 4-dielna, vrátane TV dosky, 2 nástenných skriniek a nástennej police, do 80" TV, stojaca a závesná, nábytok do obývačky biely
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
290,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Obrázok produktu pre Minio, nástenná skrinka "VEVE 2", závesná, stojaca, 4-dielna, čierna grafitová farba
Minio, nástenná skrinka "VEVE 2", závesná, stojaca, 4-dielna, čierna grafitová farba
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 9
355,00 €
5€ poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Minio
A modern living room with a wall-mounted TV unit.
RTV skrinka VERTI 180 perla sivá + stenový panel
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
429,00 €
Predajca: ASM-Moebel
Obrázok produktu pre Skye Decor, Luxe Set - Traverten, Zlatá, obývacia zostava nábytku, Traverten, 100 % MELAMÍNOM POTRIEBENÉ SUSPENSION PANELY, 180 x 30 x 47 cm
Skye Decor, Luxe Set - Traverten, Zlatá, obývacia zostava nábytku, Traverten, 100 % MELAMÍNOM POTRIEBENÉ SUSPENSION PANELY, 180 x 30 x 47 cm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
410,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland
Obrázok produktu pre vidaXL 8-dielna nástenná skrinka s LED osvetlením Sivá Sonoma materiál na báze dreva
vidaXL 8-dielna nástenná skrinka s LED osvetlením Sivá Sonoma materiál na báze dreva
241,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Premeňte svoju obývaciu izbu pomocou tejto elegantnej a modernej televíznej jednotky.

Aktualizujte svoju obývaciu izbu pomocou tejto úžasnej televíznej jednotky, ktorá spája štýl a funkčnosť. Jej elegantný dizajn a moderná farebná schéma okamžite premenia vašu izbu na modernú oázu.

Vysokokvalitné materiály pre dlhú životnosť

Táto skrinka na TV je vyrobená zo 100 % melamínom potiahnutej drevotriesky a je navrhnutá tak, aby vydržala. Hrúbka 18 mm zaručuje robustnosť a odolnosť, vďaka čomu sa stane trvalou investíciou pre váš domov.

Vyvýšte svoj televízor pomocou kovových nožičiek

Vďaka kovovým nožičkám dodá táto skrinka na TV vašej obývačke nádych elegancie a sofistikovanosti. Výška nožičiek 18 cm poskytuje nielen stabilitu, ale aj pocit otvorenosti, vďaka ktorému bude vaša izba pôsobiť väčšia a prívetivejšia.

Veľký úložný priestor

So šírkou 180 cm, hĺbkou 30 cm a výškou 48 cm ponúka tento TV stolík dostatok priestoru pre váš televízor a iné multimediálne zariadenia. Dve nástenné police so šírkou 22 cm, hĺbkou 21 cm a výškou 60 cm ponúkajú ďalší úložný priestor na vaše obľúbené knihy, dekoratívne predmety alebo mediálne príslušenstvo.

Štýlová farebná kombinácia antracitovej a čiernej

Skrinka na TV sa dodáva v štýlovej antracitovej a čiernej farebnej kombinácii, ktorá dodá vašej obývačke nádych sofistikovanosti. Táto univerzálna farebná schéma bez problémov doplní akýkoľvek štýl interiéru, takže sa stane dokonalým doplnkom vašej domácnosti.

Technické údaje: Antracitová doska je vyrobená z antracitového dreva:

  • Typ výrobku: TV skrinka
  • Materiál: 100% drevotrieska s melamínovým povrchom
  • Hrúbka: 18 mm
  • Nohy: Kovové nožičky
  • Výška nôh: 18 cm
  • Rozmery televízneho stolíka: Šírka: 180 cm, Hĺbka: 30 cm, Výška: 48 cm
  • Nástenná polica Rozmery: Šírka: 22cm, Hĺbka: 21cm, Výška: 60cm (2 kusy)
  • Farba: antracitová a čierna

Turecku

Výška
0.48 m
Šírka
30 cm
Dĺžka
1.8 m
Hmotnosť
33 kg
Materiálové zloženie
100 % melamínová drevotriesková doska
Model
Gold Line - Anthracite, Black
Výrobca
Skye Decor
EAN kód
8683742126164
Číslo od výrobcu
618BLY1145

Výška
0.48 m
Šírka
30 cm
Dĺžka
1.8 m
Hmotnosť
33 kg
Materiálové zloženie
100 % melamínová drevotriesková doska
Model
Gold Line - Anthracite, Black
Výrobca
Skye Decor
EAN kód
8683742126164
Číslo od výrobcu
618BLY1145
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Skye Decor, Konferen?ný stolík - Luxury (antracit)
Skye Decor, Konferen?ný stolík - Luxury (antracit)
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 22
115,12 €
-11,75 €
103,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland
Obrázok produktu pre Opviq, November XL, nástenné hodiny, čierna, kov, 70 x 49 cm
Opviq, November XL, nástenné hodiny, čierna, kov, 70 x 49 cm
3,2Priemerné hodnotenie: 3,2 z 5Počet hodnotení: 6
48,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland
Obrázok produktu pre Matrac 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
Matrac 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 1468
209,99 €
Predajca: hatservice
Obrázok produktu pre Tribesigns Moderný jedálenský stôl pre 6 osôb, stôl do obývačky, 160 x 80 x 75 cm, obdĺžnikový, kuchynský stôl, jedálenský stôl, moderný dizajn, biela a zlatá farba
Tribesigns Moderný jedálenský stôl pre 6 osôb, stôl do obývačky, 160 x 80 x 75 cm, obdĺžnikový, kuchynský stôl, jedálenský stôl, moderný dizajn, biela a zlatá farba
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 47
175,99 €
8€ poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns
Obrázok produktu pre Skye Decor, TV stolík/skrinka - Golden (Biela + ?ierna)
Skye Decor, TV stolík/skrinka - Golden (Biela + ?ierna)
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 53
167,62 €
-10,11 €
157,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland
Obrázok produktu pre Flieks Čalúnená posteľ 160x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring so zásuvkou a úložným priestorom, zamatová manželská posteľ s úložným priestorom Funkčná posteľ, sivá, Obrázok generovaný UI
Flieks Čalúnená posteľ 160x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring so zásuvkou a úložným priestorom, zamatová manželská posteľ s úložným priestorom Funkčná posteľ, sivá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 283
353,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
Bestseller
Obrázok produktu pre Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom Set 6 MODENA, sivá - štýlový vintage dizajn, elegantná čalúnená stolička k jedálenskému stolu - stolička do kuchyne alebo jedálne s vysokou nosnosťou
Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom Set 6 MODENA, sivá - štýlový vintage dizajn, elegantná čalúnená stolička k jedálenskému stolu - stolička do kuchyne alebo jedálne s vysokou nosnosťou
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 339
179,99 €
-35,19 €
144,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop
Obrázok produktu pre Matrac zo studenej peny 180 x 200 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomický, priedušný a bodovo elastický
Matrac zo studenej peny 180 x 200 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomický, priedušný a bodovo elastický
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 2438
159,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
Obrázok produktu pre ProfiCare PC-IPL 3024, Ružová, Biela, Back thigh, Bikiny, Vnútorné paže, 4 J / cm ², Batérie, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz
ProfiCare PC-IPL 3024, Ružová, Biela, Back thigh, Bikiny, Vnútorné paže, 4 J / cm ², Batérie, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
86,37 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Obrázok produktu pre Detská kolobežka 24622, s XXL kolesami, nášľapným stojanom, trecou brzdou zadného kolesa, modrá
Detská kolobežka 24622, s XXL kolesami, nášľapným stojanom, trecou brzdou zadného kolesa, modrá
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 648
45,00 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Apple iPhone 6, 11,9 cm (4.7"), 1 GB, 64 GB, 8 MP, iOS 8, Šedá
Apple iPhone 6, 11,9 cm (4.7"), 1 GB, 64 GB, 8 MP, iOS 8, Šedá
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 103
Použité
86,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH
Obrázok produktu pre PKM 50622, 297 m³/h, Zvedené / recirkulačné, C, A, G, 68 dB
PKM 50622, 297 m³/h, Zvedené / recirkulačné, C, A, G, 68 dB
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 45
109,90 €
-10,00 €
99,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do D
Predajca: Stuebinger-Online
Obrázok produktu pre Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 524
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Titán
Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Titán
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 543
1 509,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: LVS-Handel
Obrázok produktu pre Merax čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom a úložným priestorom, hydraulická posteľ so skrinkovými pružinami, zamatová posteľ so skrinkovými pružinami, funkčná posteľ v tvare ucha, sivá
Merax čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom a úložným priestorom, hydraulická posteľ so skrinkovými pružinami, zamatová posteľ so skrinkovými pružinami, funkčná posteľ v tvare ucha, sivá
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 71
436,99 €
-25,00 €
411,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Obrázok produktu pre Homestyle4u lamelový rám 90x200 cm detská posteľ montovaná na kolieskach 16 lamiel drevo borovica prírodná povrchová úprava
Homestyle4u lamelový rám 90x200 cm detská posteľ montovaná na kolieskach 16 lamiel drevo borovica prírodná povrchová úprava
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 75
64,95 €
-38%
39,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u
Obrázok produktu pre Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 54
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
209,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 98
20,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 245
17,66 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
20,21 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
4,85 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Kuchyňa KÜCHENZEILE KÜCHENBLOCK MODERN 240 CM kuchynská linka na mieru betónové čelo 18 mm, pracovná doska - betón
Kuchyňa KÜCHENZEILE KÜCHENBLOCK MODERN 240 CM kuchynská linka na mieru betónové čelo 18 mm, pracovná doska - betón
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 14
399,94 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw
Obrázok produktu pre Drevený kúpeľňový nábytok Kúpeľňová toaletná jednotka Zásuvka Flandu
Drevený kúpeľňový nábytok Kúpeľňová toaletná jednotka Zásuvka Flandu
2,8Priemerné hodnotenie: 2,8 z 5Počet hodnotení: 10
87,90 €
Doprava zdarma
Predajca: VCM24
Obrázok produktu pre Merax polyratanová obývacia zostava pre 3-4 osoby, 5-dielna sedacia súprava s pohovkou, stolíkom, stoličkou a vankúšmi, balkónový nábytok nábytok na terasu, záhradný nábytok, sivá
Merax polyratanová obývacia zostava pre 3-4 osoby, 5-dielna sedacia súprava s pohovkou, stolíkom, stoličkou a vankúšmi, balkónový nábytok nábytok na terasu, záhradný nábytok, sivá
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 100
399,99 €
-10,00 €
389,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 820
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre COSTWAY 180cm umelý vianočný stromček, vianočný stromček s kovovým stojanom, vianočný stromček s PVC ihlami, umelý vianočný stromček zelený
COSTWAY 180cm umelý vianočný stromček, vianočný stromček s kovovým stojanom, vianočný stromček s PVC ihlami, umelý vianočný stromček zelený
12,25 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 161
52,99 €
-28%
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre Detská čalúnená posteľ MODFU 90 x 200 cm, v tvare medveďa, z velúru šetrného k pokožke (bez matraca), biela
Detská čalúnená posteľ MODFU 90 x 200 cm, v tvare medveďa, z velúru šetrného k pokožke (bez matraca), biela
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
219,99 €
Predajca: MODFU
Obrázok produktu pre Stojacia lampa 'Coimbra' 151cm Stojacia lampa Stojanová lampa Kovová Sivá 1xE27 [lux.pro]
Stojacia lampa 'Coimbra' 151cm Stojacia lampa Stojanová lampa Kovová Sivá 1xE27 [lux.pro]
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 21
57,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl
Obrázok produktu pre Exquisit EHE 156-2.1 UBZ-Set, Keramický, 4 zone(s), Sklokeramická, Čierna, Dotyk, 59 cm
Exquisit EHE 156-2.1 UBZ-Set, Keramický, 4 zone(s), Sklokeramická, Čierna, Dotyk, 59 cm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 12
474,06 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do D
Predajca: _Haushaltsparadies_
Obrázok produktu pre Hisense H23MOBS5HG4, Na pracovnú dosku, Mikrovlnná rúra s grilom, 23 L, 800 W, Vstavaný displej, Dotyk
Hisense H23MOBS5HG4, Na pracovnú dosku, Mikrovlnná rúra s grilom, 23 L, 800 W, Vstavaný displej, Dotyk
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 48
139,37 €
Predajca: Di-Life
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 169
27,55 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 53 hodnotení

Obrázky od zákazníkov

Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dobre
Farba Šedá, Čierna
Hodnotenie z 15. februára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi pekné
Farba Hnedá, Čierna
Hodnotenie z 22. februára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Jashar
Farba Šedá, Čierna
Hodnotenie z 2. novembra 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Úžasné.
Farba Hnedá, Čierna
Hodnotenie z 12. októbra 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
ODPORÚČAME
Farba Biela, Čierna
Hodnotenie z 8. júna 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dekor Skye zlatý s bielym
Farba Biela, Čierna
Hodnotenie z 25. januára 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Top
Farba Šedá, Čierna
Hodnotenie z 26. októbra 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi pekné za cenu
Farba Biela, Čierna
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Moderná obývacia stena KILEEN - dub sonoma / grafitová + LED osvetlenie ZDARMA
Moderná obývacia stena KILEEN - dub sonoma / grafitová + LED osvetlenie ZDARMA
1 048,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL
Obrázok produktu pre Moderná obývacia stena KILEEN - dub sonoma / biela
Moderná obývacia stena KILEEN - dub sonoma / biela
1 037,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL
Obrázok produktu pre Moderná obývacia stena KILEEN - dub sonoma
Moderná obývacia stena KILEEN - dub sonoma
1 037,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL
Obrázok produktu pre Nábytok do obývacej izby s policami ARIKA 4 - dub sonoma
Nábytok do obývacej izby s policami ARIKA 4 - dub sonoma
1 028,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL
Obrázok produktu pre Obývacia stena PARISA - dub sonoma / grafit
Obývacia stena PARISA - dub sonoma / grafit
938,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL
Obrázok produktu pre Obývačková stena INKADU s biokrbom - dub ribbeck / čierna
Obývačková stena INKADU s biokrbom - dub ribbeck / čierna
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
901,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL
Obrázok produktu pre Zostava nábytku do obývačky RIESEL - orech
Zostava nábytku do obývačky RIESEL - orech
794,00 €
Predajca: VenetiPL
Obrázok produktu pre Stena do obývačky HAIKA - dub viking / kašmír
Stena do obývačky HAIKA - dub viking / kašmír
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
790,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL
Obrázok produktu pre Obývačková stena INKADU - dub ribbeck / čierna
Obývačková stena INKADU - dub ribbeck / čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
735,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL
Obrázok produktu pre Obývacia stena s biokrbom FREYA 1 - biela
Obývacia stena s biokrbom FREYA 1 - biela
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
719,00 €
Predajca: VenetiPL
Obrázok produktu pre Stena do obývačky FREYA s biokrbom - kašmír
Stena do obývačky FREYA s biokrbom - kašmír
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
708,00 €
Predajca: VenetiPL
Obrázok produktu pre Stena do obývacej izby FREYA s biokrbom - kašmír
Stena do obývacej izby FREYA s biokrbom - kašmír
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
708,00 €
Predajca: VenetiPL
Obrázok produktu pre Obývacia stena LUVERNE - dub sonoma
Obývacia stena LUVERNE - dub sonoma
699,00 €
Predajca: VenetiPL
Obrázok produktu pre Obývacia stena KAMI - kašmírová / dub artisan
Obývacia stena KAMI - kašmírová / dub artisan
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 2
624,00 €
Predajca: VenetiPL
Obrázok produktu pre Merax obývacia zostava 3-dielna, TV skrinka, konferenčný stolík a príborník, nástenná skrinka s LED diódou, úložný priestor, moderná elegantná obývacia zostava, drevo a čierna farba
Merax obývacia zostava 3-dielna, TV skrinka, konferenčný stolík a príborník, nástenná skrinka s LED diódou, úložný priestor, moderná elegantná obývacia zostava, drevo a čierna farba
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
785,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Obrázok produktu pre Obývacia stena SHIRIKI s biokrbom - perlovo šedá / dub artisan / čierna
Obývacia stena SHIRIKI s biokrbom - perlovo šedá / dub artisan / čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
599,00 €
Predajca: VenetiPL
Obrázok produktu pre MOB, Obývacia stena - Larita - Typ 10 (dub riviera)
MOB, Obývacia stena - Larita - Typ 10 (dub riviera)
699,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovyNabytok
Obrázok produktu pre Nábytok do obývačky MEDOXIN - orech / čierny + LED osvetlenie
Nábytok do obývačky MEDOXIN - orech / čierny + LED osvetlenie
508,00 €
Predajca: VenetiPL
Obrázok produktu pre 3-dielna obývacia izba Merax s TV skrinkou, konferenčným stolíkom a komodou, konferenčný stolík s výsuvnou funkciou, sada nízkych skríň s posuvnými dverami z MDF, orech
3-dielna obývacia izba Merax s TV skrinkou, konferenčným stolíkom a komodou, konferenčný stolík s výsuvnou funkciou, sada nízkych skríň s posuvnými dverami z MDF, orech
727,99 €
-35,00 €
692,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Obrázok produktu pre Moderná obývacia stena s LED osvetlením THISE XL - dub lefkas
Moderná obývacia stena s LED osvetlením THISE XL - dub lefkas
498,00 €
Predajca: VenetiPL