Homebyhome Koberec do obývacej izby, moderný abstraktný dizajn, krátky vlas, mäkký, pohodlný a ľahko udržiavateľný, rozmery: 80 x 150 cm
41,58 €/1m²
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(22)Počet hodnotení: 22
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HomebyHome
Carpetsale24 Prateľný koberec s krátkym vlasom, protišmykový, jednofarebný, mäkký, moderný a štýlový koberec do interiéru, rozmery: 240 x 340 cm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(29)Počet hodnotení: 29
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Carpetsale24
Dizajnový koberec Moderný koberec Koberec do obývačky Krátky vlasový koberec s obrysovým strihaným károvaným vzorom Pastelové farby Modrá Krémová Béžová Veľkosť - 60 x 110 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
44,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Teppich-Traum
Plyšový koberec v pieskovej farbe – priemer 160 cm
69,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Teppichhome24
Homebyhome Smy?kový Boucle Koberec Krátký Vlas Jednobarevný Moderní Styl Snadná Údržba Koberec do Obývacího Pokoje, Velikost: 160x230 cm
15,46 €/1m²
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
Carpetsale24 Jednobarevný Koberec Moderní Melírovaný Vzhled Koberec do Obývacího Pokoje M?kký Snadná Údržba Krátký Vlas, Velikost: 240x340 cm
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
131,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Carpetsale24
Carpetsale24 Koberec do Obývacího Pokoje s Krátkým Vlasem, Jednobarevný, Snadná Údržba, Moderní, Do Ložnice a Chodby, Velikost: 80x150 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Teppium
Koberec do obývačky s abstraktným vzorom v sivomodrej farbe Veľkosť - 240 x 340 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
218,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Teppich-Traum
Tapiso Koberec Crystal Modern Cream Brown Obývacia izba 300 x 400 cm
19,57 €/1m²
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
234,89 €
Doprava zdarma
Predajca: TAPISO-DE
Koberec do obývacej izby TAPISO VENEZIA, moderný dizajn, certifikát OEKO-TEX, 80 x 150 cm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
39,89 €
Doprava zdarma
Predajca: TAPISO-DE
Carpetsale24 Boho Koberec do Obývacího Pokoje Moderní Skandinávský Styl Jednobarevný Design Koberec do Ložnice, Velikost: 240x340 cm
21,31 €/1m²
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
173,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Carpetsale24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
CRYSTAL – Mäkký dvojvrstvový koberec s lesklým, krátkym vlasom je nadčasový koberec, ktorý upúta pozornosť! Ideálny do obývacej izby, spálne alebo predsiene.
KOMFORT – Tepelná izolácia koberca zaisťuje teplo a pohodlie a zvuková izolácia tlmí hluk v miestnosti. Vhodný pre podlahové kúrenie.
ČISTOTA – Stačí vysať, vytriasť alebo bodovo vyčistiť. Koberec zabraňuje šíreniu prachu. Ľahko sa udržiava v čistote – aj pre robotický vysávač!
MATERIÁL – 100 % polyester; výška vlasu: 8 mm; bez alergénov a škodlivín podľa STANDARD 100 od ÖKO-TEX.
TAPISO – Líder na trhu v oblasti kobercového priemyslu ponúka produkty najvyššej kvality. Náš tím ov je vám k dispozícii počas celého nákupného procesu.
Koberec TAPISO je certifikovaný podľaOEKO-TEXISTO081191.
Rozmery
250 cm x 350 cm
Výška
8 mm
Šírka
250 cm
Dĺžka
350 cm
Hmotnosť
12.25 kg
Farba
Hnedá
Materiál
Polyester
Materiálové zloženie
100% polyester
Model
NJ74A
Výrobca
TAPISO
Tvar
Obdĺžnik
Počet kusov
1
Vhodné pre alergikov
Áno
Vhodné pre podlahové kúrenie
Áno
Vhodný robotický vysávač
Áno
EAN kód
5905847219828
Číslo od výrobcu
NJ74A BROWN 2,50*3,50 CRYSTAL GYU
Rozmery
250 cm x 350 cm
Výška
8 mm
Šírka
250 cm
Dĺžka
350 cm
Hmotnosť
12.25 kg
Farba
Hnedá
Materiál
Polyester
Materiálové zloženie
100% polyester
Model
NJ74A
Výrobca
TAPISO
Tvar
Obdĺžnik
Počet kusov
1
Vhodné pre alergikov
Áno
Vhodné pre podlahové kúrenie
Áno
Vhodný robotický vysávač
Áno
EAN kód
5905847219828
Číslo od výrobcu
NJ74A BROWN 2,50*3,50 CRYSTAL GYU
Hodí sa k tomu
Tapiso Koberec Crystal Modern Brown Beige Gold Obývacia izba 300 x 400 cm
20,82 €/1m²
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
Lattafa Angham Second Song parfémovaná voda pre ženy 100 ml
271,30 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(72)Počet hodnotení: 72
27,13 €
Predajca: Glamperfeu
Kovový vešiak WISFOR, voľne stojaci vešiak s mramorovým podstavcom v tvare stromu, vešiak s 3 policami a 9 háčikmi, vstupný priestor
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(24)Počet hodnotení: 24
58,89 €
6% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(375)Počet hodnotení: 375
25,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Kočík pre psa Bicycle Gear - Kočík pre psa max. 40 kg - Skladací príves pre psa s krytom proti dažďu - Jednoduchá montáž - Modrý
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(129)Počet hodnotení: 129
140,19 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-17,10 €
123,09 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo
VANITII Hollywoodske kozmetické zrkadlo 80 cm x 58 cm s osvetlením LED 3 svetelné režimy kryštály Bluetooth kozmetické zrkadlo do kúpeľne toaletný stolík biely
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(48)Počet hodnotení: 48
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VANITIIBV
Paris Corner Khair Confection parfémovaná voda pro ženy 100 ml
185,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(179)Počet hodnotení: 179
18,50 €
Predajca: Glamperfeu
Nízka skrinka na televízor Selsey Veldio, biela, s frézovanou prednou časťou, šírka 175 cm
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(52)Počet hodnotení: 52
159,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Selsey
Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 140 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2793)Počet hodnotení: 2793
74,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
CDGlobal Čalúnená posteľ 140 x 200 cm, posteľ pre mladých, manželská posteľ s mäkkým operadlom, plochá posteľ s čalúneným rámom, lamelový rošt béžová farba
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
249,80 €
Doprava zdarma
Predajca: UnboxGermany
Lionelo Emma Buggy Malý skladací kočík s polohovaním do ľahu Dark Grey
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(299)Počet hodnotení: 299
118,81 €
Predajca: Kidero
PAW Patrol 6063791, Kniha, Voľne stojace, Viacfarebný
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(34)Počet hodnotení: 34
68,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Nintendo Switch 2 + Mario Kart World, Nintendo Switch 2, Čierna, Analógový/digitálny, D-pad, Tlačidlo domov, Tlačidlo ponuky, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá, LCD
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(314)Počet hodnotení: 314
650,67 €
Predajca: iSpace
Ergonomický komfortný penový topper | 140 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(539)Počet hodnotení: 539
58,10 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Detská pohovka - "Royal grey"
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
59,00 €
Predajca: Zesso
ALIGHTUP, umelý olivovník, výška 120 cm, 550 listov, 22 plodov, simulačný strom
21,39 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(22)Počet hodnotení: 22
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(142)Počet hodnotení: 142
8,47 €
Predajca: Amazinggirl
Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(115)Počet hodnotení: 115
40,02 €
Predajca: Glamperfeu
Lattafa Gharam, Ženy, 100 ml
334,00 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,40 €
Predajca: Glamperfeu
Homebyhome Prateľný koberec s krátkym vlasom, protiskluzový, jednofarebný, mäkký, moderný a štýlový koberec do interiéru, rozmery: 240 × 340 cm
13,47 €/1m²
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(19)Počet hodnotení: 19
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HomebyHome
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 4,5
4,5Na základe 13 hodnotení
69% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
69%
15% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
15%
15% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
15%
0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľký okrúhly koberec
Dĺžka 1,2 mŠírka 1,2 mFarba HnedáTvar Okrúhle
Dobrá kvalita. Krásny vzor. Perfektne sa hodí pod nový stôl.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Koberec
Dĺžka 4 mŠírka 3 mFarba ŠedáTvar Obdĺžnik
Objednal som si koberec super pekný. dodanie veľmi rýchle. Ale položenie koberca nebolo dobré. Tam sú vrásky, ktoré nie sú von, s takým drahým kobercom.
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Dĺžka 4 mŠírka 3 mFarba ŠedáTvar Obdĺžnik
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Čokoládový shag koberec 160x230
49,00 €
Predajca: THEDECOFACTORY
13,32 €/1m²
Interiyou Umývateľný koberec Gent Multicolour/beige 300x400 cm
390,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Interiyou
Tapiso Koberec Crystal Modern Brown Beige Gold Obývacia izba 250 x 350 cm
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
189,89 €
Doprava zdarma
Predajca: TAPISO-DE
Koberec Obývacia izba Spálňa Krátky vlas Moderný melted dizajn Béžová krémová 300 x 400 cm
354,89 €
Doprava zdarma
Predajca: TAPISO-DE
29,57 €/1m²
Tapiso Koberec HYGGE Moderná biela obývacia izba Spálňa 200 x 300 cm
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
149,89 €
Doprava zdarma
Predajca: TAPISO-DE
Tapiso koberec ARES classic béžový obývacia izba spálňa OEKO-TEX 300 x 400 cm
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(20)Počet hodnotení: 20
244,89 €
Doprava zdarma
Predajca: TAPISO-DE
20,41 €/1m²
Koberec Grey Unicoloured Melange Umývateľný Obývacia izba Spálňa OEKO-TEX 240 x 240 cm
104,89 €
Doprava zdarma
Predajca: TAPISO-DE
18,21 €/1m²
Tapiso koberec ARES classic béžová krémová obývacia izba OEKO-TEX 250 x 350 cm
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(20)Počet hodnotení: 20
189,89 €
Doprava zdarma
Predajca: TAPISO-DE
21,70 €/1m²
Tapiso, moderný koberec SKY, béžová a sivá farba, vhodný do obývačky, OEKO-TEX, rozmer 200 x 300 cm
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(15)Počet hodnotení: 15
179,89 €
Doprava zdarma
Predajca: TAPISO-DE
Monrovia 5004 black (160x230 cm)
206,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Bakero
80x150 cm Kusový koberec Wolly Ultra 106230 Dark Cream z kolekcie Elle
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
92,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Mujkoberec
240x340 cm Kusový koberec Wolly Ultra 106228 Cream z kolekcie Elle
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
632,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Mujkoberec
240x340 cm Kusový koberec Wolly Ultra 106230 Dark Cream z kolekcie Elle
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
632,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Mujkoberec
Tribesigns Geometrický koberec s krátkym vlasom 200 x 300 cm, protišmykový, veľký umývateľný koberec do obývačky, Oeko-TEX, do obývačky, spálne a predsiene, béžový
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns
Tribesigns, umývateľný koberec do obývačky, 200x300 cm, abstraktný dizajn s jemnou krátkou srsťou a boho štýlom, protišmykový, vhodný do jedálne, spálne, kancelárie, sivý
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns
Tribesigns Geometrický koberec, 200x300 cm, moderný minimalistický koberec s krátkym vlasom, možné prať v práčke, vhodný do obývačky, spálne, kancelárie, farba: sivá
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns
Tribesigns Geometrický koberec, 200x300 cm, moderný minimalistický koberec s krátkym vlasom, možné prať v práčke, vhodný do obývačky, spálne alebo kancelárie, farba: béžová
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns
Tribesigns, umývateľný koberec do obývačky, 200x300 cm, mäkký, čierno-biely, abstraktný koberec do spálne, geometrický koberec s krátkym vlasom, vhodný do jedálne, kancelárie
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns
Tribesigns Geometrický koberec s krátkym vlasom, 200x300 cm, s protišmykovou spodnou vrstvou, veľký koberec do obývačky, umývateľný do 30°C, Oeko-Tex, farba: sivá
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns
160x235 cm Detský koberček Adventures 106210 Cream Multicolor
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1