Vďaka svojej šírke zaručene udrží všetky vonné tyčinky a veľmi ľahko sa čistí. Tento držiak je vhodný pre vonné tyčinky a vonné kužele.
-Rozmery: 27 x 5,5 x 8 mm -Materiál: hliník.
Jantár na kadidlo:
Jantár je nádherne jemná, sladká vôňa, vôňa snov. Uvoľňujúca, hrejivá a veľmi príjemná na dotyk. Jantárové vonné tyčinky sú určené pre každého, kto má rád pokoj a ticho alebo chce relaxovať.
Obsah balenia:
1 x prémiový držiak na vonné tyčinky kovový motív listu 27 x 5,5 x 8 mm 1 x jantárové vonné tyčinky, balenie 25 ks
Držiak na vonné tyčinky v tvare listu z hliníka - vrátane jantárových vonných tyčiniek, 25 kusov
7,99 €
53,27 € / 1kg
plus 5,99 € poštovné
Doprava k vám domov
št 1. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Kadidlá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Držiak na kadidlo – Držiak na kadidlo s gravírovaním – Držiak na tyčinky kadidla – Dekoratívny
61,95 €
Predajca: oCreon
Balenie vonných ópiových šesťuholníkov – sada 3 ks – 20 G
674,50 €/1kg
43,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-69%
13,49 €
Predajca: Abato_Versand
Darčeková sada kadidiel - 30 vonných tyčiniek a 10 kužeľov vrátane hliníkového držiaka - vôňa santalového dreva
57,11 €/1kg
15,99 €
Predajca: Benza-nl
Držiak sviečky - železo
44,95 €
Predajca: oCreon
San Miguel Arcangel – vonná tyčinka – 20 g – balenie 6 krabíc
37,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2%
36,95 €
Predajca: oCreon
ARÔME Kadidlo
0,79 €
Predajca: TradeConcept
Intenzívne vonné tyčinky – Láska a harmónia, 60 ml | BERK
122,17 €/1l
7,33 €
Predajca: taleoo
Silné kadidlo - Pomoc pri vyhorení 60ml
122,17 €/1l
7,33 €
Predajca: taleoo
Räucherstäbchen Satya Reiki -- 15 g
103,96 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,99 €
Predajca: Abato_Versand
Aroma difuzér santalové drevo a kadidlo 200 ml
145,40 €/1l
29,08 €
Predajca: somnia24
Čakra kadidla 7 - 42 G
107,12 €/1kg
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Glemo
Kadidlo 400 kapsúl 270 kapsúl
62,95 €
Predajca: AbisZ-Markt
Kadidlo - kadidlo
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Kadidlo Satya Myrha - 15 g
103,96 €/1l
41,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-38%
25,99 €
Predajca: Abato_Versand
Rituálne kadidlo na zlatých tyčinkách – pačuli
299,67 €/1kg
20,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-57%
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Kadidlo Satya Tulsi - 15 G
103,96 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
Nag Champa – vonné tyčinky, 15 g (špeciálna sada, 12 kusov)
38,95 €
Predajca: oCreon
Vonné šišky Satya Santalové drevo - 20 g
1 049,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-50%
20,99 €
Predajca: Abato_Versand
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Držiak na vonné tyčinky:
Vďaka svojej šírke zaručene udrží všetky vonné tyčinky a veľmi ľahko sa čistí. Tento držiak je vhodný pre vonné tyčinky a vonné kužele.
-Rozmery: 27 x 5,5 x 8 mm -Materiál: hliník.
Jantár na kadidlo:
Jantár je nádherne jemná, sladká vôňa, vôňa snov. Uvoľňujúca, hrejivá a veľmi príjemná na dotyk. Jantárové vonné tyčinky sú určené pre každého, kto má rád pokoj a ticho alebo chce relaxovať.
Obsah balenia:
1 x prémiový držiak na vonné tyčinky kovový motív listu 27 x 5,5 x 8 mm 1 x jantárové vonné tyčinky, balenie 25 ks
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(42)Počet hodnotení: 42
123,03 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Vysávač na pranie Lehmann Ultrawash All-in-One 2000, vysávač na koberce a čalúnený nábytok, vysávač na mokré/suché vysávanie s 20-litrovou nádobou a príslušenstvom
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(448)Počet hodnotení: 448
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(31)Počet hodnotení: 31
916,98 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-53,81 €
863,17 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: T3S_Shop
Varta 4114, Batéria na jedno použitie, C, Alkalický, 1,5 V, 6 kusov, Modrá, Žltá
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
7,75 €
Predajca: AkkuShop
Vrchná práčka Midea Europe MF100T70B-12A
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14
452,38 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro
Sada esenciálnych olejov Janolia - prírodné vonné oleje pre difuzér a zvlhčovač vzduchu, darčeková sada čistých vonných olejov pre domácnosť, kanceláriu a kúpele, popoludňajší motív
166,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
16,40 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-39%
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yanwin
súprava 10 uterákov, bavlna, 50x70 cm, modrá farba
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(80)Počet hodnotení: 80
57,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
VASAGLE stojan na topánky Stojanový stojan so 6 úrovňami Stojan na topánky White
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(390)Počet hodnotení: 390
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Sklenená kanvica s objemom 1,2 litra a filtrom z nehrdzavejúcej ocele 16028
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(81)Počet hodnotení: 81
14,33 €
Predajca: Tradior
Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(523)Počet hodnotení: 523
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(411)Počet hodnotení: 411
11,47 €
Predajca: Amazinggirl
Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(54)Počet hodnotení: 54
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Košík na bicykel zadný košík strieborný nákupný košík košík na bicykel držadlo Filmer
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(63)Počet hodnotení: 63
42,31 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Sada plochého mopu MaxiClean s vedrom 2 v 1 5,7 l Sada mopov na podlahu Mop Mopový čistiaci systém 360°
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(66)Počet hodnotení: 66
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics
Zimná bunda Muži podšitá dlhá bunda s kapucňou Muži Puffer Jacket Down Coat with Zip Muži vetru odolná vonkajšia bunda otepľovanie bunda, Muži, Khaki, XL
2,8Priemerné hodnotenie: 2,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
71,98 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Leifheit Profi Micro Duo, Hlava mopu, Tyrkysová, Biela, Mikrovlákno, 1 kusov
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(88)Počet hodnotení: 88
20,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Mediashop 34840, Manuálne, 8 mm, Čierna, Biela, ABS umelá hmota, Polypropylén (PP), 0,5 mm, 280 mm
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(106)Počet hodnotení: 106
47,97 €
Predajca: NeuertsShop
Hoover H-WASH 500 THO286TM5-S Práčka s horným plnením 8 kg 1200 otáčok za minútu biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
652,32 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-86,80 €
565,52 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: T3S_Shop
Kadidlo Palo Santo - 8 vonných tyčiniek 10 cm na domácu dezinfekciu, prírodné sväté drevo z udržateľného zberu, aromaterapia
158,67 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(14)Počet hodnotení: 14
11,90 €
Doprava zdarma
Predajca: NMStore
ICY BOX IB-5251, Plast, Čierna, Čína, 147 mm, 175 mm, 40 mm
265,65 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
30,55 €
Predajca: velmontask
Pás Dámy široký elastický pás korzet pás pre šaty
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,78 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Horák na kadidlo, Kvetinový horák na kadidlo, Kužel na kadidlo, Vežový horák na kadidlo, Mosadzný lotosový horák na kadidlo, Horák na drevené uhlie
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
177,67 €/1kg
Horák na kadidlo,Držiak na kadidlo,Miska na kadidlo,Horák na kadidlo z medenej zliatiny,Držiak na kadidlo,Vnútorný horák na kadidlo