5,0



Na základe 2 hodnotení
Objem:
2.5 l- 0.5 l
- 250 ml
- 2.5 l
nimo® odstraňovač zápachu domácich zvierat | neutralizátor zápachu v spreji proti nepríjemným pachom | účinný odstraňovač zápachu pre celú domácnosť | neutralizátor zápachu proti moču domácich zvierat
27,45 €
10,98 € / 1l
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Vonné oleje a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Rozmarínový olej 1 kg 1 l 1000 ml – 100 % prírodná esencia96,99 €/1l
96,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Mäta pieporná olej 100% prírodný pre aromaterapiu 10 ml45,80 €/1kg
2,29 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Citronelový éterický olej Etja, 10ml429,00 €/1l
4,29 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
KATAR esenciálny olej 100% prírodný do zvlhčovačov vzduchu a aromaterapie 10 ml459,00 €/1l
4,59 €
Predajca: medpak_shop

Tymianový olej 1 kg 1 l 1000 ml – Čistota | Ochrana | Energia
104,99 €/1l
104,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dezinfekční čistící sprej vzduchu Puressentiel Assainssant, 500ml
61 170,00 €/1l
61,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Prírodný pohlcovač pachov Z BABY Granátového jablka
14,37 €/1l
4,31 €
Predajca: swee

100% prírodný esenciálny olej na aromaterapiu 10 ml, Čajovník
687,00 €/1l
6,87 €
Predajca: NutraBestBG

PURE CHEMICAL | Citrónový esenciálny olej | Prírodný, energizujúci | bez prísad | 500 ml
78,16 €/1l
39,08 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

Eterický olej z čajovníka 10 ml – prírodný a účinný
13,99 €/1kg
25,99 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Vôňa – Ochrana a sila, 5 ml | CASIDA
1 980,00 €/1l
10,12 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,90 €
Predajca: taleoo

Organický izbový sprej - ochranný 75ml
142,10 €/1l
14,21 €
Predajca: taleoo

Florascent Mandarínka - aromaterapeutický sprej
1 050,00 €/1l
15,75 €
Predajca: MyParfumerie

Organická zmes vôní Atmewohl, 5 ml
1 542,00 €/1l
7,71 €
Predajca: taleoo

Organický esenciálny olej Studená vôňa 5 ml
183,85 €/1kg
7,17 €
Predajca: AbisZ-Markt

Aromaterapeutická zmes éterických olejov proti bolesti a zápalom Venoc 10 ml
11,89 €
Predajca: Emerosa

Cristalinas Osviežovače vzduchu do auta 0 Čistá vôňa 6ml
1 591,67 €/1l
9,55 €
Predajca: somnia24

Tisserand Aromatherapy doplnky stravy 5017402005682
220,00 €/1l
44,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Čistenie priestoru - Raumspray 50ml
232,40 €/1l
11,62 €
Predajca: taleoo

Aromaterapeutická zmes éterických olejov „Dýchacie cesty“ od Venoc, 10 ml
651,00 €/1l
6,51 €
Predajca: Emerosa
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Konečne sa vám bude opäť ľahko dýchať: tento prírodný odstraňovač zápachu na báze zinku odstraňuje hlboko zakorenené a nepríjemné pachy domácich zvierat v domácnosti. Zápachy sa nielen maskujú, ale aj neutralizujú a zabraňuje sa tvorbe nových pachov. Vďaka vysokej materiálovej znášanlivosti možno odstraňovač zápachu použiť všade tam, kde sa vyskytujú nepríjemné pachy. Je absolútne neškodný pre životné prostredie, ľudí a zvieratá, a preto sa môže používať aj v košoch pre mačky a psov, na kobercoch, v domácnosti všeobecne, v aute alebo na oblečení.
Vlastnosti:
- s odstraňovačom zápachu nimo® pre domáce zvieratá sa nepríjemné pachy odstraňujú účinne a trvalo udržateľným spôsobom. Má neutralizačný účinok a zabraňuje vzniku nových nepríjemných pachov.
- ĽAHKÉ POUŽITIE: Dobre pretrepte, nastriekajte, nechajte zaschnúť a hotovo! Nepríjemné pachy sú teraz minulosťou.
- PRÍRODNÉ ZLOŽKY: Používame len prírodné zložky, aby bol výrobok úplne bezpečný pre vás, vášho domáceho miláčika a životné prostredie. Pretože keď ide o odstraňovanie zápachu, záleží nám len na jednom: na odstránení zápachu!
- ️ VYVINUTÉ VETERINÁRMI: V spoločnosti nimo® spolupracujeme s viacerými renomovanými veterinármi a všetky naše výrobky vyvíjame spoločne. Veď kto iný vie lepšie, čo je pre vášho domáceho miláčika dobré?
- ️ RÔZNE OBLASTI POUŽITIA: Či už ide o nepríjemné pachy v koši pre mačku alebo psa, na koberci, v aute alebo na vašom oblečení: S odstraňovačom pachov domácich zvierat nimo® môžete odstrániť všetky pachy v domácnosti.
- Výrobca
- NIMO
- Objem
- 2.5 l
- EAN kód
- 4262354341697
- Číslo od výrobcu
- NIMO-FRESHH-02500
- Výrobca
- NIMO
- Objem
- 2.5 l
- EAN kód
- 4262354341697
- Číslo od výrobcu
- NIMO-FRESHH-02500
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

nimo® odstraňovač zápachu z podstielky pre mačky | neutralizátor zápachu v spreji proti nepríjemnému zápachu a mačaciemu moču | účinný odstraňovač zápachu z podstielky pre mačky
14,45 €
Predajca: lugema

nimo® odstraňovač zápachu domácich zvierat | neutralizátor zápachu v spreji proti nepríjemným pachom | účinný odstraňovač zápachu pre celú domácnosť | neutralizátor zápachu proti moču domácich zvierat
7,99 €/1l
39,95 €
Predajca: lugema

nimo® odstraňovač zápachu domácich zvierat | neutralizátor zápachu v spreji proti nepríjemným pachom | účinný odstraňovač zápachu pre celú domácnosť | neutralizátor zápachu proti moču domácich zvierat
35,90 €/1l
17,95 €
Predajca: lugema

Samočistiaca podstielka s veľkou kapacitou, automatická podstielka s otvorenou konštrukciou pre viac mačiek s bezpečnostnou ochranou
14,74 €/1kg
199,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Beko BBIM12300X, Stredná, Elektrická rúra, 72 L, 2500 W, 72 L, Kombinovaná para
266,69 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: Eoshop

Kiano Slim TV Travel Televízor 24" palcov | LED HD TV - Matrix | Nabíjačka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Čierna
105,90 €
Doprava zdarma
BestsellerTrieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: 7way

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

KUCHYNSKÁ JEDNOTKA MODERN 240 CM Kuchynská linka BETON
407,80 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Oral-B Vitality Pro, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Čierna, 2 min, Batérie
55,53 €/1kg
24,99 €
Predajca: esiteo

Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
351,14 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NovaMBSmart

Upínacia zatemňovacia roleta bez vŕtania Okenná roleta Termálna roleta Žalúzia, farba: čierna, šírka: 40 cm, dĺžka: 160 cm
3,95 €
Predajca: Trend-Laden_5

MODFU Jedálenský stôl s mramorovým dekorom 120x70 cm, obdĺžnikový stôl do obývačky alebo kuchyne s kovovými nohami do jedálne a obývačky, čierny
105,99 €
Predajca: MODFU

ANTTEQ AB42D1, televízor, 42 palcov (107 cm), Dolby Audio, LED, trojitý tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, mediaprehrávač cez USB, vrátane hotelového režimu
339,89 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Arboremedia

JACK&JONES 8-pack - Pánske bavlnené boxerky, nohavice pre mužov, L
25,95 €
Predajca: sport-versand24

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Blumtal® prestieradlo 140x200 cm - Prestieradlo 140x200 z mikrovlákna - Oekotex -
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

Boxspringová manželská posteľ s LED osvetlením 180x200 GALWAY - čierna + topper ZDARMA
900,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

ULTIMEA 7.1-kanálový soundbar so subwooferom pre televízor, systém priestorového zvuku pre domáce kino, 4 priestorové reproduktory, HDMI ARC, ovládanie cez aplikáciu, Aura S4T
169,99 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: UltimeaGmbH

Merax Čalúnená posteľ 140x200 cm Dvojlôžková posteľ, rám postele s lamelovým roštom a čalúneným čelom, sivá
206,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Bavlnená prestieradlo biele 140x240 cm
6,08 €
Predajca: TEXTILOMANIE

Amazon Fire TV Stick 2021, Full HD, 1920 x 1080 px, 720p, 1080p, GE8300, 1,7 GHz, 60 fps
78,39 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Homebyhome Moderní Koberec s Krátkým Vlasem Abstraktní Design do Obývacího Pokoje a Ložnice Stylový a Snadno Udržovatelný, Velikost: 240x340 cm
19,60 €/1m²
159,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HomebyHome

STIV Möbel | Komoda so 6 zásuvkami | Čierna Matná | 100 cm | moderná & bezúchytková | Spálňa & Obývačka
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: STIVMoebel

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
583,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: FlatPrime

Relaxdays 10045870, 1 kusov
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

COSTWAY Strom pre mačky malý, 50 cm vysoký, Strom pre mačky s mäkkým plyšovým sedadlom a sisalovým škrabadlom a loptou, Drevený škrabací strom pre mačky, Strom na šplhanie pre mačky, Strom na hranie (sivý)
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Objem 2,5 l
Super po nastriekaní, veci a miestnosti opäť voňajú sviežo
Hodnotenie z 29. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,5 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zmes esenciálnych olejov kadidlo, gáfrová limetka, tangerínka, santalové drevo - FRANKINCENSE KAFFIR LIME
37,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 850,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov na podporu spánku SLEEP
35,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 750,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov cejlónsky čaj a Ylang Ylang - CEYLON TEA & YLANG
36,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 800,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov kardamóm s ružou - CARDAMOM ROSE
35,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 750,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov cejlónsky jazmín - CEYLON JASMINE
35,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 750,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov cejlónsky čaj a mäta - CEYLON TEA & MINT
36,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 800,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov citrónová tráva - PEACE
36,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 800,00 €/1l

Esenciálny olej NEROLI
34,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 700,00 €/1l

Esenciálny olej levanduľa - LAVENDER
34,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 700,00 €/1l

Éterický olej THYMIAN OIL 1 liter



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
86,29 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
86,29 €/1l

Zmes esenciálnych olejov FOREST TRAIL
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 550,00 €/1l

Esenciálny olej EUCALYPTUS
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 450,00 €/1l

Esenciálny olej YLANG YLANG
28,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 400,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov PRECIOUS WOOD
28,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 400,00 €/1l

Esenciálny olej TEA TREE
27,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 350,00 €/1l

Rozmarínový olej 1 kg 1 l 1000 ml – 100 % prírodná esencia
96,99 €
Predajca: SuperMerchant
96,99 €/1l

Esenciálny olej pomaranč - ORANGE
23,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 150,00 €/1l

Esenciálny olej cédrové drevo - CEDARWOOD
22,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 100,00 €/1l

Esenciálny olej mäta - PEPPERMINT
22,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 100,00 €/1l

ČISTÝ CHEMICKÝ éterický olej PFEFFERMINZÖL 0,5 L



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
49,27 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
98,54 €/1l