Farba:

Modrá

Yankee Candle Azure Sky, Kolo, Modrá, Priehľadná, 1 kusov

45,26 €

37,64 €-16%

66,38 € / 1kg

plus 3,67 € poštovné

Doprava k vám domov

so 10. – ut 13. októbra
Naše najlepšieponuky
Vonné sviečky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Yankee Candle 2653162E, Kolo, Priehľadná, Žltá, Citrus, 90 h, 1 kusov
Yankee Candle 2653162E, Kolo, Priehľadná, Žltá, Citrus, 90 h, 1 kusov
23,86 €/1kg
28,16 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Yankee Candle 2653158E, Kolo, Zelená, Priehľadná, 1 kusov
Yankee Candle 2653158E, Kolo, Zelená, Priehľadná, 1 kusov
23,87 €/1kg
28,17 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Yankee Candle 2653169E, Kolo, Priehľadná, Žltá, Citrus, 10 h, 1 kusov
Yankee Candle 2653169E, Kolo, Priehľadná, Žltá, Citrus, 10 h, 1 kusov
52,90 €/1kg
5,29 €
Predajca: LBD
Obrázok produktu pre Yankee Candle 1577119E, Kolo, Modrá, 1 kusov
Yankee Candle 1577119E, Kolo, Modrá, 1 kusov
89,68 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
79,45 €
-29%
55,87 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Yankee Candle 2653148E, Kolo, Purpurová, 1 kusov
Yankee Candle 2653148E, Kolo, Purpurová, 1 kusov
49,66 €/1kg
28,16 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Yankee Candle 2653149E, Kolo, Purpurová, 1 kusov
Yankee Candle 2653149E, Kolo, Purpurová, 1 kusov
55,56 €/1kg
31,50 €
Predajca: LBD
Obrázok produktu pre Yankee Candle 2652675E, Kolo, Viacfarebný, 3 kusov
Yankee Candle 2652675E, Kolo, Viacfarebný, 3 kusov
15,85 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Yankee Candle 2650352E, Viacfarebný, 4 kusov
Yankee Candle 2650352E, Viacfarebný, 4 kusov
86,57 €/1kg
20,17 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Yankee Candle 1676098E, Kolo, Purpurová, 22 g, 1 kusov
Yankee Candle 1676098E, Kolo, Purpurová, 22 g, 1 kusov
132,73 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,92 €
Predajca: LBD
Obrázok produktu pre Yankee Candle 1743378E, Kolo, Červená, 90 h, 1 kusov
Yankee Candle 1743378E, Kolo, Červená, 90 h, 1 kusov
45,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
25,97 €
Predajca: LBD
Obrázok produktu pre Yankee Candle 2654103E, Kolo, Biela, 30 h, 1 kusov
Yankee Candle 2654103E, Kolo, Biela, 30 h, 1 kusov
311,39 €/1kg
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE
Obrázok produktu pre Yankee Candle Calamansi Cocktail, Ďalší, Žltá, 30 h, 1 kusov
Yankee Candle Calamansi Cocktail, Ďalší, Žltá, 30 h, 1 kusov
122,98 €/1kg
12,79 €
Predajca: Apollo_store
Obrázok produktu pre WoodWick Tempest, Kolo, Modrá, 65 h, 1 kusov
WoodWick Tempest, Kolo, Modrá, 65 h, 1 kusov
77,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,34 €
Predajca: LBD
Obrázok produktu pre Yankee Candle 1085903, Kolo, Purpurová, Citrón, 1 kusov
Yankee Candle 1085903, Kolo, Purpurová, Citrón, 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,12 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Yankee Candle Capri Glow, Kolo, Oranžová, Priehľadná, 1 kusov
Yankee Candle Capri Glow, Kolo, Oranžová, Priehľadná, 1 kusov
87,64 €/1kg
37,99 €
-15%
32,25 €
Predajca: LBD
Obrázok produktu pre Yankee Candle 1332213E, Kolo, Biela, 1 kusov
Yankee Candle 1332213E, Kolo, Biela, 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,19 €
Predajca: Apollo_store
Obrázok produktu pre Yankee Candle 2653156E, Kolo, Oranžová, Priehľadná, Tekvica, 90 h, 1 kusov
Yankee Candle 2653156E, Kolo, Oranžová, Priehľadná, Tekvica, 90 h, 1 kusov
29,03 €/1kg
42,99 €
-20%
34,26 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Yankee Candle 1249712E, Kolo, Biela, 1 kusov
Yankee Candle 1249712E, Kolo, Biela, 1 kusov
88,64 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
59,90 €
-7%
55,22 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Yankee Candle 1122151, Kolo, Biela, 1 kusov
Yankee Candle 1122151, Kolo, Biela, 1 kusov
44,74 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
18,39 €
Predajca: Apollo_store

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Popis vône: Vôňa šťavnatého manga a sladkého kokosového krému sa spája so slnkom zaliatou tuberózou, vytvárajúc hebkú, exotickú kompozíciu. Ako jemná morská vlna obklopuje pobrežie Positana, táto vôňa vás prenesie do slnečného, hrejivého raja plného ovocnej sviežosti a kvetinovej zmyselnosti. TOP: pomaranč, mango, ananás SRDCE: tuberóza, ruža, kokos, morská soľ ZÁKLAD: vanilka, ambra, tropické pižmo Popis produktu: Kolekcia Signature spája to najlepšie zo značky Yankee Candle® s moderným dizajnom. Vďaka dvom knôtom zo 100 % bavlny sa rýchlejšie vytvorí voskové jazierko, takže vôňa sa rýchlejšie rozvinie do priestoru a sviečku možno páliť aj kratší čas. Elegantné etikety inšpirované ručne kreslenými ilustráciami spolu s hladkým voskom zo zmesi parafínu, sójového vosku a kvalitných vonných prísad vytvárajú intenzívne farby aj vôňu, ktorá dokonale ladí s dizajnom. Veľká sviečka Signature ponúka do 80 hodín pôžitku z čistého horenia, výraznejšej vône a štýlového vzhľadu.


Tvar:
Kolo
Farba:
Modrá, Priehľadná
Vonné:
Áno
Správne použitie:
Vnútorný
Doba horenia:
60 - 90 hours
Poznámky k vrchným tónom vône:
Mango, Oranžová, Ananás
Poznámky k srdcu vône:
Kokos, Ruže, Tuberóza
Poznámky k základu vône:
Jantár, Pižmo, Vanilka
Výška:
157 mm
Priemer:
9,3 cm
Hmotnosť:
567 g
Množstvo v balení:
1 kusov


Sviečka - vonná, každodenná, ovocná vôňa, s 2 knôtmi, sklenená nádoba, okrúhly tvar, materiál sójový vosk a parafín, modrá farba, doba horenia 90 h - 112,70 Kč/100 g
Výška
15.7 cm
Šírka
9.3 cm
Priemer
9.3 cm
Hmotnosť
567 g
Farba
Modrá
Materiál
Sklo
Druh vône
ovocný
EAN kód
5038581164298
Číslo od výrobcu
2642895E

Výška
15.7 cm
Šírka
9.3 cm
Priemer
9.3 cm
Hmotnosť
567 g
Farba
Modrá
Materiál
Sklo
Druh vône
ovocný
EAN kód
5038581164298
Číslo od výrobcu
2642895E
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Kneipp Parfumovaná sviečka Be Sandalwood-Patchouli
Kneipp Parfumovaná sviečka Be Sandalwood-Patchouli
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 13
36,95 €
-16%
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Obrázok produktu pre Yankee Candle AUTUMN SUNSET - veľká hrnčeková sviečka Signature 567g
Yankee Candle AUTUMN SUNSET - veľká hrnčeková sviečka Signature 567g
27,59 €
Predajca: Apollo_store
Obrázok produktu pre Acqua Di Parma Buongiorno Kerze 200g
Acqua Di Parma Buongiorno Kerze 200g
314,35 €/1kg
62,87 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Vonný sáček Classic Linen
Vonný sáček Classic Linen
2,57 €/1l
6,42 €
Predajca: Arthome
Obrázok produktu pre LARS360 sada vonných sviečok 120g - 4-dielna aromaterapeutická sada s nálepkami a nádobami, dekoratívne vonné sviečky do spálne
LARS360 sada vonných sviečok 120g - 4-dielna aromaterapeutická sada s nálepkami a nádobami, dekoratívne vonné sviečky do spálne
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome
Obrázok produktu pre HORECA CANDLES citronella sviečky sada 6 ks – 8 h, v terakote, na záhradu a balkón
HORECA CANDLES citronella sviečky sada 6 ks – 8 h, v terakote, na záhradu a balkón
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Provantis
Obrázok produktu pre Vonná sviečka Christmas Bliss veľká
Vonná sviečka Christmas Bliss veľká
75,76 €/1kg
39,70 €
Predajca: Arthome
Obrázok produktu pre 100 ks. Diveevo Rituálne sviečky zo 100% včelieho vosku žltej farby - pravoslávne sviečky na výzdobu modlitebného stola na svadbu - netoxické, bez sadzí - nekvapkajú 16,5 cm
100 ks. Diveevo Rituálne sviečky zo 100% včelieho vosku žltej farby - pravoslávne sviečky na výzdobu modlitebného stola na svadbu - netoxické, bez sadzí - nekvapkajú 16,5 cm
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 8
24,14 €
Predajca: Diveevo
Obrázok produktu pre Sviečka s vôňou zimnej čerešne - 510g
Sviečka s vôňou zimnej čerešne - 510g
33,66 €/1kg
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
Obrázok produktu pre KOTARBAU® Vonná sviečka v skle s dreveným knôtom Cédrové drevo a vanilka Príjemné voňavé darčeky Aromaterapia Dekoratívne sviečky
KOTARBAU® Vonná sviečka v skle s dreveným knôtom Cédrové drevo a vanilka Príjemné voňavé darčeky Aromaterapia Dekoratívne sviečky
25,68 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
20,39 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
Obrázok produktu pre Max Benjamin Lemongrass Ginger Scented Card Max Benjamin
Max Benjamin Lemongrass Ginger Scented Card Max Benjamin
8,60 €
Predajca: GUGITA
Obrázok produktu pre WoodWick 76112, Ďalší, Biela, Vanilka, 1 kusov
WoodWick 76112, Ďalší, Biela, Vanilka, 1 kusov
71,34 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
32,36 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Sviečka Vilde Citronella | Sviečka proti komárom s citrónovou vôňou na vonkajšie použitie
Sviečka Vilde Citronella | Sviečka proti komárom s citrónovou vôňou na vonkajšie použitie
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 4
7,28 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Bio dobrota vonná sviečka kadidlo a myrha -- balenie 6 ks - 200 g
Bio dobrota vonná sviečka kadidlo a myrha -- balenie 6 ks - 200 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,07 €
Predajca: TradeConcept
Obrázok produktu pre Veľká vonná sviečka v nádobe BISPOL Aura 100H ROSE
Veľká vonná sviečka v nádobe BISPOL Aura 100H ROSE
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 47
17,13 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Obrázok produktu pre ARÔME Rustikálna sviečka, biela
ARÔME Rustikálna sviečka, biela
4,12 €
Predajca: TradeConcept
Obrázok produktu pre Vonná svíčka Air Wick s vůní vanilkového květu a jemných mandlí, 185 g
Vonná svíčka Air Wick s vůní vanilkového květu a jemných mandlí, 185 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
34,95 €
-17%
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Obrázok produktu pre Acqua Di Parma Together Kerze 200g
Acqua Di Parma Together Kerze 200g
217,15 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
43,43 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre GALA 96916 FLAVOUR by Gala Duft-Teelichter "Cherry"
GALA 96916 FLAVOUR by Gala Duft-Teelichter "Cherry"
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,44 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Sklo hranol 80x80 mm ~32h Orange trojfarebná vonná sviečka
Sklo hranol 80x80 mm ~32h Orange trojfarebná vonná sviečka
33,53 €/1kg
5,70 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Dekoračné sviečky NAIZY 120 g – 4 ks v čiernej sklenenej nádobe s viečkom, vôňa do interiéru, dekorácia do domácnosti, relaxačná sviečka
Dekoračné sviečky NAIZY 120 g – 4 ks v čiernej sklenenej nádobe s viečkom, vôňa do interiéru, dekorácia do domácnosti, relaxačná sviečka
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome
Obrázok produktu pre Vonná sviečka Maxi / Spa Garden
Vonná sviečka Maxi / Spa Garden
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 47
10,68 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre UISEBRT Aromaterapeutická darčeková sada vonných sviečok 120 g - 4-dielna sada v lekárničke s čiernym viečkom, sada dekorácií voňavých sviečok
UISEBRT Aromaterapeutická darčeková sada vonných sviečok 120 g - 4-dielna sada v lekárničke s čiernym viečkom, sada dekorácií voňavých sviečok
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome
Obrázok produktu pre Vonné sviečky Creation 10-pack v skle, dlhá doba horenia a príjemná vôňa ( Strawberry Dream )
Vonné sviečky Creation 10-pack v skle, dlhá doba horenia a príjemná vôňa ( Strawberry Dream )
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
13,99 €
-28%
9,99 €
Predajca: Bestlivings
Obrázok produktu pre Świeca zapachowa Trójkolorowa Kawa w szkle
Świeca zapachowa Trójkolorowa Kawa w szkle
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
7,21 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre ARÔME Vonná sviečka, čakra 7 farieb - univerzálna sila
ARÔME Vonná sviečka, čakra 7 farieb - univerzálna sila
8,60 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Voskové taveniny Bolsius Vanilla 6ks
Voskové taveniny Bolsius Vanilla 6ks
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
8,61 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Jedálenské sviečky Gouda slonová kosť 24 cm - 8 kusov
Jedálenské sviečky Gouda slonová kosť 24 cm - 8 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,73 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
Obrázok produktu pre Aromatická sviečka Cereria Molla - Bulharská ruža a Oud, 230 g
Aromatická sviečka Cereria Molla - Bulharská ruža a Oud, 230 g
351,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
80,73 €
Predajca: Dragtek-com

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Kartón 5 kg - 1750 ks Žlté kláštorné sviečky N140 z včelieho vosku
Kartón 5 kg - 1750 ks Žlté kláštorné sviečky N140 z včelieho vosku
181,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Diveevo
36,32 €/1kg
Obrázok produktu pre Kartón 5 kg - 750 ks Žlté kláštorné sviečky N60 z včelieho vosku
Kartón 5 kg - 750 ks Žlté kláštorné sviečky N60 z včelieho vosku
175,93 €
Predajca: Diveevo
35,19 €/1kg
Obrázok produktu pre XXL sada na výrobu sviečok DIY s 1,36 kg vonných olejových knôtov sójový vosk farbivá vyrobte si vlastné sviečky sada na výrobu sviečok vonné sviečky urobte si sami
XXL sada na výrobu sviečok DIY s 1,36 kg vonných olejových knôtov sójový vosk farbivá vyrobte si vlastné sviečky sada na výrobu sviečok vonné sviečky urobte si sami
105,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
77,93 €/1kg
Obrázok produktu pre Čierne sviečky z včelieho vosku №80 200 ks - 1 kg
Čierne sviečky z včelieho vosku №80 200 ks - 1 kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
53,94 €
Predajca: Diveevo
Obrázok produktu pre Vonná sviečka v nádobe sójová sviečka pačuli 550g 110h čas horenia sviečka darček
Vonná sviečka v nádobe sójová sviečka pačuli 550g 110h čas horenia sviečka darček
70,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
129,07 €/1kg
Obrázok produktu pre Vianočná Sviečka V Skle 13 Cm Vianoce Dekorácie Wild White Tea
Vianočná Sviečka V Skle 13 Cm Vianoce Dekorácie Wild White Tea
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,73 €
Predajca: EDANTI
Obrázok produktu pre Vonná sviečka káva 2 prútiky 550g - 110h horenia - Organická sviečka zo sójového vosku
Vonná sviečka káva 2 prútiky 550g - 110h horenia - Organická sviečka zo sójového vosku
70,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
129,07 €/1kg
Obrázok produktu pre Sviečka Sójová Dekoratívne Zelený Čaj S Citrónovou Trávou 250 Ml
Sviečka Sójová Dekoratívne Zelený Čaj S Citrónovou Trávou 250 Ml
24,33 €
Predajca: EDANTI
97,32 €/1l
Obrázok produktu pre Dekoratívna vianočná sklenená sviečka 10X5 CM farba Mocca
Dekoratívna vianočná sklenená sviečka 10X5 CM farba Mocca
9,64 €
Predajca: EDANTI
64,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Vonná sviečka eukalyptus mäta 330g, doba horenia 70h, veľké sviečky, 2 ks, dekoratívne, sójový vosk, aromaterapia
Vonná sviečka eukalyptus mäta 330g, doba horenia 70h, veľké sviečky, 2 ks, dekoratívne, sójový vosk, aromaterapia
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
190,88 €/1kg
Obrázok produktu pre Luxusná darčeková sada pre ženy - wellness spa zážitok k 30. narodeninám a Vianociam
Luxusná darčeková sada pre ženy - wellness spa zážitok k 30. narodeninám a Vianociam
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
65,21 €/1kg
Obrázok produktu pre Citronella sviečka Vonkajšia veľká 2x 15oz sójový vosk Citronella vôňa Záhrada Kempovanie 180h
Citronella sviečka Vonkajšia veľká 2x 15oz sójový vosk Citronella vôňa Záhrada Kempovanie 180h
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Prírodná aromatická sviečka LEMONGRASS MANDARIN
Prírodná aromatická sviečka LEMONGRASS MANDARIN
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
Obrázok produktu pre Rozprašovač Vody A Parfumu Oranžový
Rozprašovač Vody A Parfumu Oranžový
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: homerci
Obrázok produktu pre M&SENSE sviečka s vôňou kávy v nádobe 330 g, 70 hodín horenia, prírodný sójový vosk
M&SENSE sviečka s vôňou kávy v nádobe 330 g, 70 hodín horenia, prírodný sójový vosk
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
166,64 €/1kg
Obrázok produktu pre Čierne sviečky z včelieho vosku №40 50 ks
Čierne sviečky z včelieho vosku №40 50 ks
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
29,19 €
Predajca: Diveevo
Obrázok produktu pre WoodWick - Blooming Orchard Trilogy Ship ( Blooming Orchard ) 453.6g
WoodWick - Blooming Orchard Trilogy Ship ( Blooming Orchard ) 453.6g
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Vonná sviečka Citronella Ø 19 cm - vonkajšia sviečka proti komárom s vôňou citróna - sklenená nádoba s 3 knôtmi - Zitronen Soleil
Vonná sviečka Citronella Ø 19 cm - vonkajšia sviečka proti komárom s vôňou citróna - sklenená nádoba s 3 knôtmi - Zitronen Soleil
29,50 €
Predajca: 1915SHOP
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Buongiorno, Valec, Žltá, 70 h, 1 kusov
Acqua di Parma Buongiorno, Valec, Žltá, 70 h, 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
110,09 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
220,18 €/1kg
Obrázok produktu pre Atmosphera 187618, 1 kusov
Atmosphera 187618, 1 kusov
27,50 €
Predajca: 1915SHOP