4,9



Na základe 23 hodnotení
Model:
Zitrone- AmyrisZobraziť dostupné možnostiPfefferminze
- ArganölRizinusölZobraziť dostupné možnosti
- BergamotteRosengeranieZobraziť dostupné možnosti
- BlutorangeZobraziť dostupné možnostiRosenholz
- CitronellaRosmarin
- EukalyptusSüßes MandelölZobraziť dostupné možnosti
- FichteTanneZobraziť dostupné možnosti
- GrapefruitZobraziť dostupné možnostiTeebaum
- JojobaölZobraziť dostupné možnostiTeebaumöl ÄtherischZobraziť dostupné možnosti
- KieferThymian
- LavendelZobraziť dostupné možnostiWacholderbeere
- MandarineYlang-YlangZobraziť dostupné možnosti
- MandelölZobraziť dostupné možnostiZedernholz
- NeemölZobraziť dostupné možnostiZimt
- NelkeZitrone
- Nelkenöl ÄtherischZobraziť dostupné možnostiZitronengras
- OrangeZitronengrasöl EssenzZobraziť dostupné možnosti
- PatchouliÄtherisches TeebaumölZobraziť dostupné možnosti
Citronový esenciálny olej, 100% prírodný – 1000 ml – vhodný na difuzéry, aromaterapiu
57,99 €
57,99 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Vonné oleje a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
BRUBAKER Sada 6 esenciálnych olejov Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml Prírodné - levanduľa ruža rozmarín harmanček citrón céder - vonný olej do difúzora zvlhčovača vzduchu masáž aromaterapia starostlivosť o telo216,50 €/1l
12,99 €
Predajca: BRUBAKER

Ďalšie informácie o reklame
Mandarínkový esenciálny olej 100% prírodný na aromaterapeutické masáže 10 ml189,00 €/1l
1,89 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
WACHOLDER esenciálny olej 100% prírodný na aromaterapiu a masáž 10 ml469,00 €/1l
4,69 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Mäta pieporná olej 100% prírodný pre aromaterapiu 10 ml45,80 €/1kg
2,29 €
Predajca: medpak_shop

100% prírodný esenciálny olej na aromaterapiu 10 ml, Čajovník
687,00 €/1l
6,87 €
Predajca: NutraBestBG

Prírodné arómy Kokosový vonný olej 12 ml
249,00 €/1l
2,49 €
Predajca: BRAT_PL

Esenciálny olej - 30 ml. Prírodný esenciálny olej
36,95 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,95 €
Predajca: oCreon

Citronelový éterický olej Etja, 10ml
429,00 €/1l
4,29 €
Predajca: BRAT_PL

Eukalyptus organický, 5 ml esenciálneho oleja
716,00 €/1l
3,58 €
Predajca: AbisZ-Markt

Prírodné ä esenciálne Ö l mäta pieporná BIO 5 ml
1 096,00 €/1l
5,48 €
Predajca: taleoo

PRIMAVERA Bergamot organický 100% prírodný esenciálny olej, 10 ml esenciálny olej
1 091,00 €/1l
10,91 €
Predajca: taleoo

jalovcový esenciálny olej 10 ml
9,22 €
Predajca: AbisZ-Markt

Éterický olej – olej z kadidla, 5 ml | CASIDA
1 980,00 €/1l
10,12 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,90 €
Predajca: taleoo

BIO 100% esenciálny olej z klinčekov 10 ml
1 418,00 €/1l
14,18 €
Predajca: Emerosa

PRIMAVERA Cyprusový olej organický, 5 ml éterický olej
1,54 €/1l
7,71 €
Predajca: taleoo

Biomika Levanduľový esenciálny olej 100% prírodný 10 ml
49,20 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Venoc – éterický olej z grapefruitu, 10 ml
6,92 €
Predajca: Emerosa

Primavera 10018 esenciálny olej eukalyptus globulus organický, 10 ml
771,00 €/1l
7,71 €
Predajca: taleoo

Kadidlový olej 100% prírodný 10 ml
564,75 €/1kg
22,59 €
Predajca: AbisZ-Markt

Majoránkový esenciálny olej 10 ml
184,53 €/1kg
11,81 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
100% prírodný citrónový olej – čistý esenciálny olej z citrónovej kôry, bez prídavných látok, umelých aróm, alkoholu a konzervačných látok.
Svieža citrusová vôňa – intenzívna, osviežujúca a povzbudzujúca, s jemnou sladkou citrónovou vôňou a decentnou bylinkovou sviežosťou. Ideálne pre príjemnú atmosféru v interiéri.
Univerzálne použitie – vhodné pre difuzéry, aromalampy, aromaterapiu, kozmetiku, masážne oleje, osviežovače vzduchu, do auta a do šatníka.
Pre energiu a koncentráciu – táto svieža vôňa môže povzbudiť zmysly, zlepšiť náladu a vytvoriť čistú a príjemnú atmosféru počas práce alebo štúdia.
Praktická sklenená fľaša – hnedá sklenená fľaša s pipetou pre jednoduché a presné dávkovanie. Obsah: 1000 ml.
Prebuďte svoje zmysly s 100% prírodným citrónovým olejom od Pure Chemical™.
Tento esenciálny olej zaujme svojou sviežou, sladkou a intenzívnou citrusovou vôňou s jemnou bylinkovou notou. Je ideálny pre aromaterapiu, difuzéry, aromalampy, osviežovače vzduchu, kozmetiku a relaxačné masážne zmesi s vhodným nosným olejom.
Náš citrónový olej je vyrobený zo 100% Citrus Limon Peel Oil a neobsahuje alkohol, konzervačné látky, prídavné látky a umelé arómy. Prírodná vôňa prináša do vášho domova, kancelárie alebo auta sviežosť, ľahkosť a energiu. Niekoľko kvapiek v difuzéri vytvorí príjemnú a povzbudzujúcu atmosféru, ktorá je obzvlášť vítaná počas práce, štúdia alebo po náročnom dni.
Tento olej má široké využitie: ako osviežovač vzduchu, na oživenie oblečenia, na výrobu domácich kozmetických produktov alebo ako súčasť masážneho oleja v kombinácii s mandľovým olejom, jojobovým olejom alebo iným nosným olejom. Hnedá sklenená fľaša s pipetou chráni obsah pred svetlom a umožňuje jednoduché a presné dávkovanie.
Detaily produktu:
Značka: Pure Chemical™
Produkt: 100% prírodný citrónový olej
Objem: 1000 ml
Zloženie: 100% citrónový olej
INCI: Citrus Limon Peel Oil
CAS čísla: 8008-56-8 / 84929-31-7
Pôvod: Taliansko
Balenie: Hnedá sklenená fľaša s pipetou
Obsah alkoholu: Bez alkoholu a konzervačných látok
Prírodné alergény: Limonén, linalool, citronellol
Použitie:
Pridajte niekoľko kvapiek do difuzéra alebo aromalampy, aby ste naplnili miestnosť sviežou citrónovou vôňou. Pri masážach alebo kozmetických účeloch vždy olej zriedte vhodným nosným olejom. Nanášajte neriedený olej na pokožku.
Dôležité upozornenia:
Vhodné len na vonkajšie použitie a na aromatizáciu. Nepoužívajte neriedený olej na pokožke. Pred prvým použitím vykonajte test na malej časti pokožky. Vyhnite sa kontaktu s očami a sliznicami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste, chránené pred priamym slnečným žiarením.
Pure Chemical™ Citrónový olej 1000 ml, 100% prírodný esenciálny olej, Citrus Limon Peel Oil, bez prídavných látok, pre difuzéry, aromaterapiu, domáce kozmetické produkty a masáže.
- Hmotnosť
- 1000 g
- Model
- Zitrone
- Výrobca
- PURE_CHEMICAL
- Objem
- 1 l
- Rozsah dodávky
- 1
- EAN kód
- 5906466900999
- Hmotnosť
- 1000 g
- Model
- Zitrone
- Výrobca
- PURE_CHEMICAL
- Objem
- 1 l
- Rozsah dodávky
- 1
- EAN kód
- 5906466900999
Varovanie
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
Bezpečnostné pokyny
Výstražné upozornenia
H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.Hodí sa k tomu

BRUBAKER Sada 6 esenciálnych olejov Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml Prírodné - levanduľa ruža rozmarín harmanček citrón céder - vonný olej do difúzora zvlhčovača vzduchu masáž aromaterapia starostlivosť o telo
216,50 €/1l
12,99 €
Predajca: BRUBAKER

Éterický olej THYMIAN OIL 1 liter
86,29 €/1l
86,29 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

ČISTÝ CHEMICKÝ éterický olej PFEFFERMINZÖL 0,5 L
98,54 €/1l
49,27 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

PURE CHEMICAL | Citrónový esenciálny olej | Prírodný, energizujúci | bez prísad | 500 ml
78,16 €/1l
39,08 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

PURE CHEMICAL | Citrónový esenciálny olej | Prírodný, energizujúci | bez prísad | 100 ml
133,10 €/1l
13,31 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Pure Chemical | Esenciálny olej z grapefruitu - 0,5 L - Vôňa grapefruitu - Prírodný - 0,5 kg
120,70 €/1l
60,35 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

Esenciálny olej z levandule, 100 ml – vhodný na difuzéry, aromaterapiu
176,40 €/1l
17,64 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Esenciálny olej z mandarínky, prírodný, 1 liter
76,79 €/1l
76,79 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

Esenciálny olej z pomaranča, prírodný – 30 ml
184,67 €/1l
5,54 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Olej - Egyptský olej z čiernej rasce 100ml
104,80 €/1l
10,48 €
Predajca: taleoo

Esenciálny olej BERGAMOTTE 0,5 l
99,00 €/1l
49,50 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

PURE CHEMICAL | Sladký | Mandľový olej | prírodný | 5 litrov
10,91 €/1l
54,53 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

PURE CHEMICAL | škoricový olej | prírodný | esenciálny | bez prísad | 100 ml
133,10 €/1l
13,31 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Zvlhčovač vzduchu Difuzér Aroma Ultrazvukový LED olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapia miestnosti Kancelária Joga Pure Aroma svetlé drevo Retoo
9,79 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Kesper| detský stôl s 2 stoličkami, materiál: drevovláknitá doska, rozmery: 55 x 55 x 45 cm, farba: biela | 17712 13
83,72 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

PURE CHEMICAL | Arganový olej | Olej na vlasy | Pleťový olej | Lisovaný za studena | 100 ml
66,50 €/1l
6,65 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

PURE CHEMICAL | škoricový olej | prírodný | esenciálny | bez prísad | 1 liter
81,80 €/1l
81,80 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

Esenciálny olej z grapefruitu, prírodný – 100 ml
176,80 €/1l
17,68 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

Esenciálny olej z mäty piepornej, prírodný – 100 ml
133,10 €/1l
13,31 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Matrac 140x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
189,99 €
Predajca: hatservice

PURE CHEMICAL | Bambucké maslo | Nerafinované | Prírodné | Čisté | 25 kg
8,60 €/1l
214,92 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

Bambucké maslo nerafinované 200 g – 100 % prírodné, čisté a bez prísad
22,15 €/1l
4,43 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

ALIGHTUP šatníková skriňa s 2 tyčami na vešanie, systém modulárnej konštrukcie, police, hlboký dizajn, 4 úrovne, 12 priehradiek, 108x47x142 cm, čierna a biela
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Esenciálny olej z bergamotu, prírodný – 30 ml
328,00 €/1l
9,84 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

Virde Sibírske olej z divokých ríbezlí 100 %, 100 ml
205,50 €/1l
20,55 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
39,14 €
Predajca: FANEO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
87% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
87%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
sladký mandľový olej
Objem 0,1 lModel Süßes Mandelöl
Olej namočený na vatičke používam na odstránenie make-upu a večer na starostlivosť o tvár, takže pleť je príjemná aj na druhý deň.
Hodnotenie z 25. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita
Objem 1 lModel Thymian
Dobrá kvalita, rýchle dodanie, spravodlivá cena. Všetko sa hodí.
Hodnotenie z 12. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
perfektné
Objem 0,1 lModel Zitrone
má intenzívnu citrónovú vôňu dokonale spokojný
Hodnotenie z 15. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kvalitatívny tymiánový olej
Objem 0,03 lModel Thymian
Hneď po vybalení cítiť vôňu tymiánu. Je kvalitný.
Hodnotenie z 18. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tymiánový olej
Objem 0,1 lModel Thymian
Veľmi dobrý a lacný.
Hodnotenie z 30. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tak to má byť
Objem 0,1 lModel Bergamotte
Je to síce na hony vzdialené od toho, čo charakterizuje arómu „Earl Grey*“. Ale napriek tomu je to celkom znesiteľné pre Eugenove zmesi s cédrom, pomarančom, paculi a podobne....
Hodnotenie z 6. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 lModel Arganöl
Hodnotenie z 2. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Objem 0,1 lModel Zitrone
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Éterický olej THYMIAN OIL 1 liter



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
86,29 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
86,29 €/1l

Zmes esenciálnych olejov kadidlo, gáfrová limetka, tangerínka, santalové drevo - FRANKINCENSE KAFFIR LIME
37,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 850,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov cejlónsky čaj a Ylang Ylang - CEYLON TEA & YLANG
36,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 800,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov cejlónsky čaj a mäta - CEYLON TEA & MINT
36,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 800,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov citrónová tráva - PEACE
36,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 800,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov na podporu spánku SLEEP
35,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 750,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov kardamóm s ružou - CARDAMOM ROSE
35,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 750,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov cejlónsky jazmín - CEYLON JASMINE
35,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 750,00 €/1l

Esenciálny olej NEROLI
34,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 700,00 €/1l

Esenciálny olej levanduľa - LAVENDER
34,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 700,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov FOREST TRAIL
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 550,00 €/1l

Rozmarínový olej 1 kg 1 l 1000 ml – 100 % prírodná esencia
96,99 €
Predajca: SuperMerchant
96,99 €/1l

Esenciálny olej EUCALYPTUS
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 450,00 €/1l

Esenciálny olej YLANG YLANG
28,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 400,00 €/1l

Zmes esenciálnych olejov PRECIOUS WOOD
28,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 400,00 €/1l

Esenciálny olej TEA TREE
27,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 350,00 €/1l

ČISTÝ CHEMICKÝ éterický olej PFEFFERMINZÖL 0,5 L



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
49,27 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
98,54 €/1l

Esenciálny olej pomaranč - ORANGE
23,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 150,00 €/1l

Esenciálny olej cédrové drevo - CEDARWOOD
22,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 100,00 €/1l

Esenciálny olej mäta - PEPPERMINT
22,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
1 100,00 €/1l