4,5



Na základe 19 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Victoria Vynn UV/LED gél na nechty 50ml 08 Cover Pink427,20 €/1l
21,36 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Claresa | Gél na nechty Soft & Easy - Rosé Champagne - 45 G - Jednoduché použitie - Gél na nechty266,00 €/1l
11,97 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Claresa Rubber Gel 7 Soft Lilac 45gr.266,00 €/1l
11,97 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Claresa Soft&Easy Gel Blinking Pink 45G101,80 €/1kg
10,18 €
Predajca: HAIRSALE

Vynikajúce | Gél na maľovanie s vysokou pigmentáciou 017 - Ružový - Ideálny na zdobenie nechtov - Perfektná konzistencia - 5g
816,00 €/1l
4,08 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Einphasengel 007 - 11 g - Ružová farba - Automaticky sa vyhladzuje - Rýchla aplikácia - Vysoká trvanlivosť
632,73 €/1kg
6,96 €
Predajca: HAIRSALE

Claresa Soft&Easy stavebný gél prírodný 12g
51,96 €/1kg
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Konštrukčný gél, farba: svetloružová, objem: 15 ml
626,00 €/1l
9,39 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro Thixotropy Gel s účinkom Pinky Princess 15g
560,00 €/1l
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

Claresa ??el buduj??cy Rubber ??el 4 -12g
23,42 €/1kg
7,26 €
Predajca: AllYour

Excellent Pro | Tixotropický gél – Nádherná ružová a zlatá – 50 g
125,40 €/1l
12,54 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Tixotropný gél s jogurtovým efektom – 50 g – mliečne ružová
465,40 €/1kg
23,27 €
Predajca: somnia24

Excellent Pro | Cloud Mousse Oh! Sweetie – 50 g – ružová – samonivelačný gél
246,90 €/1l
24,69 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro Cloud Mousse Oh! Sweetie 15g
84,40 €/1l
8,44 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent PRO | Tvoriaci gél THIXO - francúzsky ružový - 50g - vysoká kvalita - ideálny na nechtový dizajn - UV vytvrdzovanie
435,20 €/1kg
21,76 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Cloud Mousse Sugar Kiss – 15 g – samonivelačný gél
562,67 €/1l
8,44 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Cloud Mousse Sugar Kiss – 50 g – mliečna ružová
289,20 €/1kg
14,46 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent PRO | Builder Thixo Purple Nail Builder Gel 50g
278,00 €/1kg
13,90 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Cloud Mousse Cosmic Confetti – 50 g – nadýchaná konzistencia
289,20 €/1kg
14,46 €
Predajca: HAIRSALE

Claresa Keratin Soft Easy Builder Gel Glimmer Pink 45gr.
123,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Excellent PRO | gél na stavanie 30 g - Ružový - Samovyhladzujúci - Ideálny pre Francúzov a baby boomers
- Vysokokvalitný build-up gél pre dokonalý styling nechtov!
Na kreatívny dizajn nechtov
- Excellent PRO build-up gél ponúka strednú viskozitu v očarujúcej mliečno-ružovej farbe, ktorá je ideálna na francúzsky a baby boomer dizajn. Tento gél je ideálny pre nechtové stylistky všetkých úrovní skúseností, pretože jeho samovyhladzujúce vlastnosti uľahčujú prácu a vytvárajú prirodzený povrch.
Podrobnosti o výrobku
- Gél je vhodný na predlžovanie krátkych a stredne dlhých nechtov (do 3,4 cm na šablónach), ako aj na vyplnenie a spevnenie prirodzenej nechtovej platničky. Vynikajúca priľnavosť a pružnosť zaručujú dlhotrvajúci dizajn, ktorý vydrží niekoľko týždňov.
- Veľkosť: 30 g
- Farba: ružová
- Konzistencia: stredne hustá
- Tvrdosť: stredne tvrdá
- Krytie: 80%
- Čas vytvrdnutia:
- ( 365nm + 405nm): 60 sekúnd
- S UV/LED lampami (365nm + 405nm): 120-180 sekúnd (v závislosti od výkonu a typu lampy)
- S LED lampami (405 nm): nevytvrdzuje sa
- S UV lampami (365 nm): 120-180 sekúnd
Všestranné možnosti použitia
- Gél Excellent PRO build-up je ideálny nielen na kreatívny dizajn nechtov, ale aj na spevnenie prírodných nechtov. Dá sa jednoducho aplikovať na tipy aj šablóny a vďaka vysokej pružnosti a silnej priľnavosti ponúka optimálne výsledky, ktoré potešia vaše zákazníčky. Perfektný na vyplňovanie a zmenu tvaru nechtov!
Výhody výrobku
- Vďaka svojimsamovyhladzujúcimvlastnostiam umožňuje gél bezproblémovú aplikáciu a dokonalý povrch.
- Univerzálny: Ideálny na francúzske a baby boomer nechty, ale vhodný aj na prírodné nechty.
- Dlhotrvajúci: Kombinácia priľnavosti a pružnosti zaručuje dlhotrvajúci dizajn nechtov.
- Jednoduché použitie: Gél je ideálny pre stylistov všetkých úrovní skúseností, ľahko sa používa.
- Rýchle vytvrdnutie: So správnou lampou je gél hotový už za 60 sekúnd - ideálny na použitie v salóne.
Najlepšie výhody výrobku
- Stmavovací gél Excellent PRO spája kvalitu a používateľskú prívetivosť v jednom výrobku. Vďaka strednej viskozite a mliečnej ružovej farbe je ideálnou voľbou pre kreatívne návrhy nechtov. Samovyhladzujúce vlastnosti a vynikajúca priľnavosť zaručujú, že váš nechtový styling bude nielen krásny, ale aj dlhotrvajúci. Vyskúšajte výhody výrobku, ktorý je vhodný pre začiatočníkov aj skúsené nechtové stylistky - pre dokonalé výsledky v každom salóne!
- Hmotnosť
- 0.03 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Zoznam zložiek je uvedený na obale výrobku.
- Výrobca
- EAN kód
- 5903900428699
- Hmotnosť
- 0.03 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Zoznam zložiek je uvedený na obale výrobku.
- Výrobca
- EAN kód
- 5903900428699
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
Stiahnuté súbory a informácie
Karta bezpečnostných údajov (PDF)
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

Excellent Pro | Gélový lak na modelovanie 50 g - Tixotropický gél na modelovanie, odtieň svetlá pokožka - Samovyrovnávací - UV kamufláž
375,00 €/1kg
18,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Excellent Pro | Gélový lak Builder Gel Thixo Cover Light 50g - Odtiene pokožky - Samovyrovnávací - Chránený UV žiarením - Profesionálna kvalita
435,20 €/1kg
21,76 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent PRO | Odmasťovač nechtov 11ml - Odmasťovač na prírodné nechty - Vysoká priľnavosť - Profesionálna kvalita
218,18 €/1l
2,40 €
Predajca: HAIRSALE

HDeye manikúra na nechty, výkon 65 W, 6 brúsnych hláv, s nožným spínačom
23,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Excellent Pro | Olej na nechty Bubble Gum – 10 ml – intenzívna starostlivosť – pre zdravú kožtičku – s pipetou
1 053,00 €/1l
10,53 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent PRO | One Coat Top No Wipe - 11g - vysoký lesk - UV tesnenie - odolný proti poškriabaniu a s dlhou životnosťou
1 448,18 €/1l
15,93 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Tixotropný gél Mermaid Foil #2 – 15 g – fialový – efektový gél pre kreatívne dizajny nechtov
560,00 €/1l
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Vyrovnávacia hmota Economic Cover 50 g – farba pleti – samonivelačná – vysoká priľnavosť
240,00 €/1l
12,00 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Akrylový prášok Multi Powder Cover 35 g – odtieň Nude – vysoká priľnavosť – štúdiová kvalita
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Excellent PRO | Thixotropie Gel 15g - Mliečny šesťuholník - Trblietavý - Samonivelizačný - Vysoká kvalita
1 223,33 €/1l
18,35 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent PRO | Nástavbový gél 15 g - tixotropný svetloružový - samovyhladzujúci - štúdiová kvalita - na elegantnú manikúru
1 043,33 €/1kg
15,65 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Stavebný gél Thixo Pudding 15 g – béžový – samovyhladzujúci – s vysokou krycou schopnosťou – ideálny na modeláž nechtov
448,00 €/1kg
6,72 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn UV/LED gél na nechty 50ml 08 Cover Pink
427,20 €/1l
21,36 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent PRO | Thixotropie Gel Peachy Hexa 15g - Samonivelizačný - Glitter - UV gél s efektom
560,00 €/1l
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

Konštrukčný gél, farba: svetloružová, objem: 15 ml
626,00 €/1l
9,39 €
Predajca: HAIRSALE

Vynikajúce | Gél na maľovanie s vysokou pigmentáciou 017 - Ružový - Ideálny na zdobenie nechtov - Perfektná konzistencia - 5g
816,00 €/1l
4,08 €
Predajca: HAIRSALE

NeoNail Priehľadné nechty s dlhou vreckovkou, 120 ks
7,56 €
Predajca: Katomix

Excellent Pro | One Coat Ultrabase s kyselinou – 11 g – Vysoká priľnavosť – Ideálny pre problematické nechty – Kvalita ako zo salónu
1 375,45 €/1l
15,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Gélová podstava Lollypop 50g - Ružová - Samozaťažujúca - Tixotropná - Profesionálna kvalita
288,00 €/1kg
14,40 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn - Build Gel UV/LED 50ml - jemná ružová
387,40 €/1l
19,37 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent PRO Acid Primer na odmastenie nechtovej platničky 11ml
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Stavebný gél 15 Milky White 50 ml
427,20 €/1l
21,36 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent PRO | Build-Up Gel Pink - 50g - Samonivelizačný - Ideálny pre Francúzov a baby boomers
240,00 €/1l
12,00 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Stavebný gél THIXO – French Pink 15 g – Samonivelačný – Na francúzsku manikúru – Vysoká kvalita
1 043,33 €/1kg
15,65 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Gélová podkladová báza Thixo Light Skin 15g - Automaticky vyhladzujúca - UV krycí gél - Prírodný vzhľad
1 043,33 €/1kg
15,65 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Gélový lak Builder Gel Thixo - Kávová béžová farba, 15 g - Samoliehovací - Vysoko krycí - Chránený UV žiarením
549,33 €/1kg
8,24 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent PRO | nánosový gél Economic Cover 30g - farba pleti - samovyhladzujúci - vysoká priľnavosť - UV gél
320,00 €/1l
9,60 €
Predajca: HAIRSALE

Yoshi Hybrid lak na nechty ružová lila - Profesionálny trvalý lak na nechty 6 ml - UV lak na nechty s praktickým štetcom - Svadobná párty
841,67 €/1l
5,05 €
Predajca: HAIRSALE

Vrchný lak 10 ml - Vrchný lak bez potnej vrstvy - Vrchný UV lak na gélovú a hybridnú manikúru - Profesionálny UV vrchný lak - Vrchný UV lak na nechty
54,50 €/1l
5,45 €
Predajca: HAIRSALE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
84% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
84%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%11% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
11%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi krásne
Farba je krásna, jemná a lesklá.
Hodnotenie z 9. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý stavebný gél
Dá sa dobre spracovať
Hodnotenie z 12. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Gél
Spracovanie nie je práve najlepšie
Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Claresa | Gél na nechty Soft & Easy - Rosé Champagne - 45 G - Jednoduché použitie - Gél na nechty
11,97 €
Predajca: HAIRSALE
266,00 €/1l

Excellent PRO Builder Thixo Dirty Pink Gél na nechty 50g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Claresa Keratin Soft Easy Builder Gel Glimmer Pink 90gr.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,53 €
Predajca: HAIRSALE
217,00 €/1l

Claresa ??el buduj??cy Rubber ??el 5 -12g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,76 €
Predajca: HAIRSALE
18,58 €/1kg

Excellent Pro | Builder Gel Thixo – 50 g – mliečny – samovyhladzujúci – ideálny na predĺženie nechtov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
12,00 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Gélová podstava Lollypop 50g - Ružová - Samozaťažujúca - Tixotropná - Profesionálna kvalita



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Excellent PRO | gél na stavanie 30 g - Ružový - Samovyhladzujúci - Ideálny pre francúzske a baby boomers



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
9,60 €
Predajca: HAIRSALE
320,00 €/1l

Excellent Pro | Gelatix 2.0 Bambi – 50 g – gél Galarette – ideálny na francúzsku manikúru – bez HEMA – profesionálna kvalita



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Excellent Pro | Jednofázový MIG! MIG! - 30g - Jemná ružová farba - Samozhladzujúca sa - Flexibilná - Dlhotrvajúca



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
13,20 €
Predajca: HAIRSALE
132,00 €/1l

Excellent Pro | Gélový lak Builder Gel THIXO - Hlboká fialová - Automaticky vyhladzujúci - Chránený UV žiarením - 50g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Excellent Pro Gelatix 2.0 Ragazzo Nail Gel Jelly 50g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Claresa Soft&Easy Gel Blinking Pink 45G
10,18 €
Predajca: HAIRSALE
101,80 €/1kg

Claresa guma gél 10 mliečne biela 12gr.
7,18 €
Predajca: HAIRSALE
598,33 €/1l

CLARESA RUBBER CONSTRUCTING GEL 1 UV/LED lak na nechty na predlžovanie 90g
21,57 €
Predajca: HAIRSALE
239,67 €/1l

Claresa guma gél 10 mliečne biela 45gr.
9,36 €
Predajca: HAIRSALE
208,00 €/1l

Claresa Gumový gél 7 Soft Lilac 90gr.
21,57 €
Predajca: HAIRSALE
239,67 €/1l

CLARESA GUMOVÝ KONŠTRUKČNÝ GÉL 9 UV/LED 90g DUDE RUBBER Ružový
21,57 €
Predajca: HAIRSALE
215,70 €/1l

Claresa Rubber Gel 7 Soft Lilac 45gr.
11,97 €
Predajca: HAIRSALE
266,00 €/1l

CLARESA GUMOVÝ KONŠTRUKČNÝ GEL 11 UV/LED lepidlo na nechty na predlžovanie 90g
16,85 €
Predajca: HAIRSALE
187,22 €/1l

Claresa gumový gél 6 12g
5,76 €
Predajca: HAIRSALE
480,00 €/1kg