Objem:
500 ml- 500 ml
- 700 ml
- 250 ml
Daeng Gi Meo Ri - Špeciálny orientálny šampón - šampón proti vypadávaniu vlasov, 500ml
18,99 €
37,98 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Šampóny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kérastase Chronologiste Bain 1000 ml - Proti lupinám - Pre212,85 €/1l
212,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Šampón na jemné, oslabené a krehké vlasy ALOE VERA WATERGRASS110,00 €/1l
22,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Šampón Bioxcin Forte - Intenzívna starostlivosť proti vypadávaniu vlasov, B11, 300 ml53,30 €/1l
15,99 €
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Chantal Prosalon Botox Therapy Šampón Proti Starnutiu 1000G0,02 €/1kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Daeng Gi Meo Ri šampón pre poškodené vlasy - šampón pre poškodené vlasy, 500ml
40,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Daeng Gi Meo Ri Vitalizing Shampoo - Revitalizačný šampón, 300ml
54,87 €/1l
20,23 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,46 €
Predajca: somnia24

Daeng Gi Meo Ri - Revitalizačný šampón, 145 ml revitalizačný šampón na vlasy
47,31 €/1l
8,32 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,86 €
Predajca: NutraBestBG

Daeng Gi Meo Ri Šampón s čiernym cesnakom a kurkumínom - posilňujúci šampón, 500ml
37,92 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Daeng Gi Meo Ri DLAESOO ampn proti vypadvaniu vlasov 200ml - vyroben v Krei
30,87 €/1l
22,14 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,35 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Šampón proti vypadávaniu vlasov chinín a kofeín
23,17 €/1l
9,27 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Klorane Šampón na oslabené vlasy a chinín proti vypadávaniu vlasov 400 ml
44,52 €/1l
17,81 €
Predajca: NutraBestBG

Daeng Gi Meo Ri - Šampón na obnovu mastnej pokožky hlavy - Šampón na mastnú pokožku hlavy - 500 ml
29,10 €/1l
20,37 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,55 €
Predajca: NutraBestBG

Fitoval ampn proti vypadvaniu vlasov, 100 ml
104,25 €/1kg
12,51 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Biotrade Sebomax ampn proti vypadvaniu vlasov 200 ml
112,40 €/1l
22,48 €
Predajca: Zeitburg

Kerastase Genesis Fort. Šampón proti padaniu vlasov
78,45 €/1l
78,45 €
Predajca: Parfumtoi

OLORCHEE Šampón proti mastným vlasom 300 ml
69,97 €/1l
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Cystiphane Jemný šampón proti lupinám 200ml
9 000,00 €/1l
9,00 €
Predajca: AbisZ-Markt

Lazartigue Šampón proti vypadávaniu vlasov Fortify 250ml
58,20 €/1l
16,35 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,55 €
Predajca: NutraBestBG

Pilexil Šampón proti lupinám 300ml
80,33 €/1l
24,10 €
Predajca: somnia24

Redist Šampón na vlasy s cesnakom 1000ml | Cesnak proti vypadávaniu vlasov
13,26 €/1l
49,72 €
-73%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,26 €
Predajca: Royal_Gold_Care
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Šampón Daeng Gi Meo Ri Oriental Special je intenzívne posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov inšpirovaný tradičnou orientálnou medicínou a energiou hlbokého mora. Je určený pre oslabenú pokožku hlavy a vlasy, ktorým chýba vitalita, a pomáha obnoviť silu, elasticitu a zdravý vzhľad už počas umývania šampónom. Husté, koncentrované zloženie dôkladne čistí a zároveň udržiava rovnováhu pokožky hlavy.
Výhody pre vlasy a pokožku hlavy
Pomáha znižovať nadmerné vypadávanie vlasov
Posilňuje vlasy od korienkov po končeky
Zlepšuje elasticitu a pružnosť
Podporuje zdravú pokožku hlavy
Dôkladne čistí prebytočný maz a nečistoty
Dodáva energiu, objem a zdravý vzhľad
Zanecháva vlasy jemné, svieže a dobre nadýchané pri korienkoch
Návod na použitie
Naneste dostatočné množstvo šampónu na mokré vlasy a pokožku hlavy. Jemne masírujte, kým sa nevytvorí pena, pričom sa sústreďte na pokožku hlavy. Potom dôkladne opláchnite vlažnou vodou. Používajte denne alebo podľa potreby.
Šampón proti vypadávaniu vlasov (šampón) - objem: 500 ml
Šampón proti vypadávaniu vlasov (šampón) - objem: 500 ml
- Hmotnosť
- 500000 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Water (Aqua), Polygonum Multiflorum Root Extract, Chrysanthemum Boreale Flower/Leaf/Stem Extract, Ammonium Lauryl Sulfate, Ammonium Laureth Sulfate, Eclipta Prostrata Extract, Thuja Orientalis Leaf Extract, Morus Alba Root Extract, Rehmannia Glutinosa Root Extract, Cocamidopropyl Betaine, Agrimonia Eupatoria Extract, Rumex Crispus Root Extract, Dimethicone, Fragnance (Parfum), Cocamide MEA, Carbomer, Sodium Chloride, Decylene Glycol, Triethanolamine, Salicylic Acid, Panthenol, Menthol, Caulerpa Lentillifera Extract, Steareth-20, Butylene Glycol, Niacinamide, Chlorella Vulgaris Extract, Hydroxyacetophenone, Panax Ginseng Root Extract, Steareth-2, Artemisia Vulgaris Extract, Disodium EDTA, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Crinum Asiaticum Extract, Xanthan Gum, Camellia Japonica Seed Oil, Oak Vinegar, Hydrolyzed Keratin, Psoralea Corylifolia Fruit Extract, Zizyphus Jujuba Fruit Extract, Juglans Regia (Walnut) Seed Extract, Portulaca Oleracea Extract, Myrciaria Dubia Seed Extract, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract, Adansonia Digitata Seed Extract, Macadamia Ternifolia Seed Extract, Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract, Aleurites Moluccana Seed Extract, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Linalool.
- Výrobca
- Daeng Gi Meo Ri
- EAN kód
- 8807779033695
- Hmotnosť
- 500000 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Water (Aqua), Polygonum Multiflorum Root Extract, Chrysanthemum Boreale Flower/Leaf/Stem Extract, Ammonium Lauryl Sulfate, Ammonium Laureth Sulfate, Eclipta Prostrata Extract, Thuja Orientalis Leaf Extract, Morus Alba Root Extract, Rehmannia Glutinosa Root Extract, Cocamidopropyl Betaine, Agrimonia Eupatoria Extract, Rumex Crispus Root Extract, Dimethicone, Fragnance (Parfum), Cocamide MEA, Carbomer, Sodium Chloride, Decylene Glycol, Triethanolamine, Salicylic Acid, Panthenol, Menthol, Caulerpa Lentillifera Extract, Steareth-20, Butylene Glycol, Niacinamide, Chlorella Vulgaris Extract, Hydroxyacetophenone, Panax Ginseng Root Extract, Steareth-2, Artemisia Vulgaris Extract, Disodium EDTA, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Crinum Asiaticum Extract, Xanthan Gum, Camellia Japonica Seed Oil, Oak Vinegar, Hydrolyzed Keratin, Psoralea Corylifolia Fruit Extract, Zizyphus Jujuba Fruit Extract, Juglans Regia (Walnut) Seed Extract, Portulaca Oleracea Extract, Myrciaria Dubia Seed Extract, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract, Adansonia Digitata Seed Extract, Macadamia Ternifolia Seed Extract, Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract, Aleurites Moluccana Seed Extract, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Linalool.
- Výrobca
- Daeng Gi Meo Ri
- EAN kód
- 8807779033695
Hodí sa k tomu

Daeng Gi Meo Ri - Glamo Volume Shampoo - šampón pre objem vlasov, 400ml
39,97 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Daeng Gi Meo Ri šampón pre poškodené vlasy - šampón pre poškodené vlasy, 500ml
40,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Maska na vlasy Honey Therapy (Hair Pack), 150 ml
8,33 €
Predajca: Tersorte

Daeng Gi Meo Ri Vitalizing Nutrition Hair Pack - Regeneračná vlasová maska, 120ml
66,58 €/1l
7,99 €
Predajca: LaRoseCare

celimax Ji Woo Gae Cica BHA čistiaca pena na akné 150 ml - čistiaca pena na tvár
15,49 €
Predajca: NutraBestBG

Medi-Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Ampoule Pro 100 ml
242,30 €/1l
24,23 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
669 200,02 €/1kg
66,92 €
Predajca: M_plus_L

Mizon Kolagénové náplasti na oči 60 ks
237,86 €/1l
19,98 €
Predajca: LaRoseCare

VT COSMETICS PDRN KAPSULOVÝ KRÉM 100, 50ml - hydratačný krém s PDRN
459,80 €/1l
22,99 €
Predajca: LaRoseCare

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Regenerační vlasový kondicionér Professional Honey Therapy Plus (Treatment), 500 ml
24,70 €/1l
12,35 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
659,00 €/1l
19,77 €
Predajca: Glamperfeu

Daeng Gi Meo Ri - Dlae Soo šampón proti vypadávaniu vlasov - šampón proti vypadávaniu vlasov, 250ml
55,96 €/1l
13,99 €
Predajca: LaRoseCare

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Upokojujúce tonikum Anua Heartleaf
19,95 €
Predajca: Juui

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Heimish čistiaci balzám All Clean Balm 120 ml
14,94 €
Predajca: LaRoseCare

Daeng Gi Meo Ri - Revitalizačná kúra, kondicionér na vlasy 145 ml
68,90 €/1l
9,99 €
Predajca: LaRoseCare

Purito Plasterki na niedoskonałości, 51 sztuk
87 900,00 €/1kg
8,79 €
Predajca: medpak_shop

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

COSRX AHA/BHA Čistiaci tonizér 150 ml
9,72 €
Predajca: LaRoseCare

Mary & May Rose Hyaluronic Hydra Wash Off
135,92 €/1l
16,99 €
Predajca: medpak_shop

Cosrx Preparat złuszczający do twarzy, 100ml
120,20 €/1l
12,02 €
Predajca: LaRoseCare

COSRX The Peptide Collagen Hydrogel Eye Patch hydrogélové náplasti pod oči s kolagénom 85 g 60 ks
233,53 €/1kg
19,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55 g
0,45 €/1l
24,99 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty Of Joseon Glow Serum: Propolis + Niacinamide regeneračné a rozjasňujúce sérum 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostriedok na vyhladenie vlasov, 100 ml, Unisex, Kučeravé vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti krepovitosti, Vyhladenie, Flakón s pumpičkou
194,40 €/1l
19,44 €
Predajca: MANADA
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,00 €
Predajca: MAGUHAAR
56,00 €/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,25 €
Predajca: PerfumTraders
56 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
26,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
23,00 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,25 €
Predajca: MAGUHAAR
22,17 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,67 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,50 €
Predajca: MAGUHAAR
20,33 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR
19,00 €/1kg

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l