Maska na vlasy Honey Therapy (Hair Pack), 150 ml
8,33 €
plus 5,89 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Dub a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

DRENPLUS 500 ml
15,42 €
Predajca: NutraBestBG

REPIGMA KRÉM 100 ml
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Imis Kumkumadi Lepana, balzam, 15 g
6,55 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

FITOBIOTUSS 150 ml
9,26 €
Predajca: NutraBestBG

Lipofuscín a ceroidné pigmenty
81,65 €
Predajca: M_plus_L

V mojich vlasoch je kúzlo!
35,65 €
Predajca: M_plus_L

biankoil, kolagén AD230117, kolagén AD230117
44,73 €
Doprava zdarma
Predajca: COXE

KOMPLEXNÝ KONDICIONÉR RESTIVOIL PRE SUCHÉ VLASY, 250 ml
58,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Produkt
10,19 €
Predajca: MATFEL

SPECTRE /50 ml/ muži
23,73 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

REGOLAFIT 120 ml
11,54 €
Predajca: NutraBestBG

HERBATINT 3DOSI 5N, 300 ml
51,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Produkt 768f704c o nieznanych parametrach
40,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Produkt
14,19 €
Predajca: M_plus_L

HERBATINT 3DOSI 4D, 300 ml
48,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Pin Krakowiak – Kabak
8,33 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,56 €
Predajca: MATFEL

Datura4: High On The Low Brow
23,16 €
Predajca: M_plus_L

Odtiene včerajška
39,05 €
Predajca: M_plus_L

Podľa mena
6,46 €
Predajca: MATFEL

Total TSP9103 Kukla svářečská
63,07 €
Predajca: Teshop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vyživte svoje vlasy medovou terapiou Daeng Gi Meo Ri. Táto maska s fermentovaným medom a slnečnicovým olejom zanecháva vlasy jemné, lesklé a zdravo vyzerajúce. Avokádový olej intenzívne hydratuje, zatiaľ čo bylinný komplex so ženšenom a pivóniou posilňuje pokožku hlavy. Neobsahuje silikóny, ale je plná prírodných výťažkov a rastlinných proteínov. Ideálna starostlivosť pre suché, poškodené a chemicky namáhané vlasy.
- EAN kód
- 8807779000376
- EAN kód
- 8807779000376
Hodí sa k tomu

Regenerační vlasový kondicionér Professional Honey Therapy Plus (Treatment), 500 ml
24,70 €/1l
12,35 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
1 492,76 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Vehe_Shop_DE

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostriedok na vyhladenie vlasov, 100 ml, Unisex, Kučeravé vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti krepovitosti, Vyhladenie, Flakón s pumpičkou
194,40 €/1l
19,44 €
Predajca: MANADA

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

VASAGLE Skrinka pod umývadlo s nožičkami, 3 veľké zásuvky, 2 priehradky za dvierkami, 30 x 70 x 64 cm, biela
78,29 €
Predajca: Kokiska

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Daeng Gi Meo Ri - Špeciálny orientálny šampón - šampón proti vypadávaniu vlasov, 500ml
37,98 €/1l
18,99 €
Predajca: LaRoseCare

Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednofarebné, Polyester, Hák na zavesenie, 200 g/m²
13,29 €/1m
18,60 €
Predajca: FDC

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Indukn sprava hrncov a panvc indukcia s pokrievkou 15-dielna - Sprava hrncov - Sprava hrncov na varenie hlinkov s neprinavm povrchom
136,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Lebula

Lattafa Masa, Ženy, 100 ml
275,60 €/1l
27,56 €
Predajca: Glamperfeu

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Gorenje GV 520 E 10 EB, Plne vstavaný, Slimline (45 cm), Čierna, Štandard (80 - 85 cm), Tlačidlá, Studený
453,96 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Eoshop

Yorbay vianočný stromček Vianočný stromček so stojanom 120 cm, s umelým snehom
32,15 €/1kg
263,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Licorne Bike Strong 2D Prémiový horský bicykel vo veľkosti 26, 27,5 a 29 palcov - bicykel pre chlapcov, dievčatá, dámy a mužov - predné a zadné kotúčové brzdy - 21-rýchlostné prevody Shimano -
309,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Levanduľa
1 214,08 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Vehe_Shop_DE

Bestron APM123W, Čierna, Biela, 700 W, 220-240 V, 50 - 60 Hz, 1,25 kg, 290 mm
33,98 €
Predajca: TR8

Flieks Čalúnená posteľ 140x200 cm Manželská posteľ s lamelovým roštom a 2 zásuvkami, úložný priestor Funkčná posteľ Velvet, bez matraca
295,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Yorbay 210cm umelý vianočný stromček Luxusný jedľový stromček s osvetlením Biele snehové vločky LED pre vianočné dekorácie
419,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Inteligentná automatická miska na krmivo pre mačky – infračervený senzor s automatickým otváraním/zatváraním veka, miska z nehrdzavejúcej ocele s objemom 350 ml, 2000 mAh
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

SONNI toaletný stolík biely s taburetkou a osvetlením Toaletný stolík so zrkadlom, so zásuvkou, 1080x400x1400mm
212,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sonni24

Nemrznúca zmes do chladiča ZIVELA G12 až do -35° - 5 litrov | chladiaca kvapalina G12+ | chladiaca kvapalina do auta | chladiaca kvapalina do auta G12 | pripravená na použitie | dlhotrvajúca ochrana
4,18 €/1l
28,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Flieks Čalúnená posteľ 90x200 cm s lamelovým roštom a 2 zásuvkami, jednolôžková posteľ pre mladých s LED diódou a výškovo nastaviteľným čelom, posteľná bielizeň
245,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vana batéria MIXXUS PREMIUM BOLERO 009
108,15 €
Predajca: Procraft

Procraft BDS380
121,76 €
Predajca: Procraft

Procraft POB24-1b-f s příslušenstvím 3v1
79,80 €
Predajca: Procraft

Parná stanica žehlička 3000W parný generátor Berdsen BD-334 keramický povlak



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
75,99 €
Predajca: SuperMerchant

Mikrovlnná rúra
31,94 €
Predajca: Bambule

Elegantná sada šálok s tanierikmi – 6 kusov
37,33 €
Predajca: EDANTI

Tradičná smaltovaná kanvica s pískacím ventilom, 3,3 l, vhodná na indukčné varné dosky
30,33 €
Predajca: EDANTI

Veľká smaltovaná kanvica 3,0 l s pískacím ventilom, vhodná na plynové a indukčné sporáky
30,33 €
Predajca: EDANTI

Oceľová panvica MASTERPAN 22 cm –
42,01 €
Predajca: EDANTI

Panvica MASTERPAN 28 cm z nehrdzavejúcej ocele
55,22 €
Predajca: EDANTI

Čierna smaltovaná retro kanvica 3 l s píšťalkou na indukciu a plyn MASTERPAN
32,64 €
Predajca: EDANTI

Oceľová panvica MASTERPAN s povrchovou úpravou „medová plást“ 26 cm –
46,28 €
Predajca: EDANTI

Zestaw do haftu diamentowego Jednorożce
20,21 €
Predajca: EDANTI

Procraft K350S
87,74 €
Predajca: Procraft

Procraft PKA16 bb bez batérie
85,89 €
Predajca: Procraft

Vianočná dekorácia - svetelný strom, 110 cm, 80 LED
16,48 €
Predajca: Kokiska

Osvetlenie perly a strieborné listy, 20 LED, tep. biela,2 ks
9,89 €
Predajca: Kokiska

Stolik edukacyjny z muzyką i dźwiękiem Ricokids 782000
20,67 €
Predajca: Ennyroom_SK

Procraft PL2300 (PL1500)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
62,45 €
Predajca: Procraft

Prístroj na prípravu tureckej kávy, nerezová oceľ, 550 W, 250 ml, na prípravu jednej porcie. Vhodný na domáce použitie, do kancelárie alebo na cesty. Adaptér pre zásuvku v USA, napätie 110 V
82,09 €
Predajca: funnyshopping