Diamant Friet & Snacks Frituurvet 3000 g – Vysokokvalitný tuk na vyprážanie na chrumkavé hranolky a občerstvenie

26,38 €

8,79 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 9. – št 15. októbra
Naše najlepšieponuky
Zmesi na pečenie a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre BEZLEPKOVÁpalacinková zmes s kokosovou múkou 210 g - ZDRAVÉ ZMIEŠANÉ
BEZLEPKOVÁpalacinková zmes s kokosovou múkou 210 g - ZDRAVÉ ZMIEŠANÉ
0,05 €/1kg
10,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre BEZLEPKOVÁ KVÁSKOVÁ ZMES NA PEČENIE 200 g - CELIKO
BEZLEPKOVÁ KVÁSKOVÁ ZMES NA PEČENIE 200 g - CELIKO
39,95 €/1kg
7,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Friesinger Mühle Küchenmeister zmes na pečenie slnečnicového chleba 1000g
Friesinger Mühle Küchenmeister zmes na pečenie slnečnicového chleba 1000g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 23
2,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Küchenmeister farmársky chlieb zmes na pečenie zmiešaného pšeničného chleba s droždím 1000g
Küchenmeister farmársky chlieb zmes na pečenie zmiešaného pšeničného chleba s droždím 1000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
1,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Küchle piškótový koláč perfektný
Küchle piškótový koláč perfektný
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre BIOVEGAN Palacinky, 200g
BIOVEGAN Palacinky, 200g
17,00 €/1kg
3,40 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Bauck Mühle 416838, Chlieb, 550 g, 436 kcal, 1811 kJ, 25 g, 26 g
Bauck Mühle 416838, Chlieb, 550 g, 436 kcal, 1811 kJ, 25 g, 26 g
15,24 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
8,38 €
Predajca: taleoo
PROSZEK DO PIECZENIA BEZGLUTENOWY BIO 12 g - AMYLON
BEZLEPKOVÝ PRÁŠOK DO PEČIVA 12 g - AMYLON
49,17 €/1kg
0,59 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Leimer kukuričné vločky strúhanka
Leimer kukuričné vločky strúhanka
5,77 €/1kg
8,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Koopmans Pannenkoekenmix Speculoos 320 g – Pikantná zmes na palacinky
Koopmans Pannenkoekenmix Speculoos 320 g – Pikantná zmes na palacinky
13,69 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Koopmans Pannenkoeken bez lepku 300 g – zmes na bezlepkové palacinky
Koopmans Pannenkoeken bez lepku 300 g – zmes na bezlepkové palacinky
16,80 €/1kg
5,04 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Zmes na pečenie viaczrnného chleba
Zmes na pečenie viaczrnného chleba
1,88 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
1,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Joghurt Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
Joghurt Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
66,63 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
25,18 €
-20%
19,99 €
Predajca: Crownseller
Obrázok produktu pre Bauck Mühle Wunderbröd Gold600g
Bauck Mühle Wunderbröd Gold600g
13,97 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,38 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre FunCakes zmes na donuty 500 g
FunCakes zmes na donuty 500 g
90,40 €/1kg
45,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Gellwe Prášok do pečiva 30 g
Gellwe Prášok do pečiva 30 g
11,00 €/1kg
1,34 €
-75%
0,33 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pistazien Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
Pistazien Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
66,63 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
25,18 €
-20%
19,99 €
Predajca: Crownseller
Obrázok produktu pre Celozrnný sušený kvások 30g
Celozrnný sušený kvások 30g
34,33 €/1kg
1,03 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Kokteilové pečivo na plnenie, Croustades, 6 kusov
Kokteilové pečivo na plnenie, Croustades, 6 kusov
118,98 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
7,02 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Rufov koláč s omrvinkami 425 g 425 g
Rufov koláč s omrvinkami 425 g 425 g
10,45 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Diamant Friet & Snacks Frituurvet 3000 g - High-quality, 100% vegetable frying fat for crispy, golden fries and snacks. Ideal for professional and private use, it ensures even frying and the best taste. Contains less saturated fat and is suitable for vegetarians. Vyrobené z certifikovaných, trvalo udržateľných rastlinných olejov a tukov (slnečnicový, palmový*, repkový, slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej) s prírodnými arómami a antioxidantmi. Ideálne pre jednoduchú a chutnú večeru s čerstvým občerstvením a surovou zeleninou. Nutričné ​​hodnoty na 100 ml: 828 kcal, 92 g tukov (z toho nasýtených 16 g). *Udržateľný zdroj palmového oleja.
Zloženie
Rastlinné oleje a tuky (slnečnicový; palmový*; repkový; slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej; v rôznych pomeroch), antioxidant: E307, prírodná aróma, arómy, redukcia peny: E900, *Diamant používa iba certifikovaný udržateľný palmový olej.
Výživové údaje
Výživové informácie na 100 ml Energia: 3404 kJ (828 kcal) Tuky: 92,0 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 16,0 g z toho mononenasýtené mastné kyseliny: 40,0 g z toho polynenasýtené mastné kyseliny: 36,0 g Sacharidy: 0,0 g z toho cukry: 0,0 g Bielkoviny: 0,0 g Soľ: 0,01 g
Hmotnosť
3000 g
Potravinársky podnik
Vandemoortele Europe, NL Branche, Antwoordnummer 3030, 3890 Zeewolde, NL
Obchodný názov
Diamant Fries & snacks na vyprážanie tuku
Výrobca
Počet kusov
1
EAN kód
8722100048332

Zloženie
Rastlinné oleje a tuky (slnečnicový; palmový*; repkový; slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej; v rôznych pomeroch), antioxidant: E307, prírodná aróma, arómy, redukcia peny: E900, *Diamant používa iba certifikovaný udržateľný palmový olej.
Výživové údaje
Výživové informácie na 100 ml Energia: 3404 kJ (828 kcal) Tuky: 92,0 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 16,0 g z toho mononenasýtené mastné kyseliny: 40,0 g z toho polynenasýtené mastné kyseliny: 36,0 g Sacharidy: 0,0 g z toho cukry: 0,0 g Bielkoviny: 0,0 g Soľ: 0,01 g
Hmotnosť
3000 g
Potravinársky podnik
Vandemoortele Europe, NL Branche, Antwoordnummer 3030, 3890 Zeewolde, NL
Obchodný názov
Diamant Fries & snacks na vyprážanie tuku
Výrobca
Počet kusov
1
EAN kód
8722100048332
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Olej na fritovanie, značka Küchenchef, 10 litrov, čiastočne tekutý. Ideálny na fritovanie, stabilný pri vysokých teplotách, bez zápachu. Zloženie: repkový olej, palmový olej
Olej na fritovanie, značka Küchenchef, 10 litrov, čiastočne tekutý. Ideálny na fritovanie, stabilný pri vysokých teplotách, bez zápachu. Zloženie: repkový olej, palmový olej
4,72 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
47,23 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Fritovací olej F+ Supreme Long Life 1 x 7,5 l PET fľaša
Fritovací olej F+ Supreme Long Life 1 x 7,5 l PET fľaša
7,42 €/1l
55,63 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Senseo CSA260/90, Kávovar na pody, 1,2 L, kávový sáčok, 1450 W, Červená
Senseo CSA260/90, Kávovar na pody, 1,2 L, kávový sáčok, 1450 W, Červená
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 166
158,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Clatronic BQ 3507, 2000 W, Gril, Elektrický, Stolný, Hra Grid, Čierna
Clatronic BQ 3507, 2000 W, Gril, Elektrický, Stolný, Hra Grid, Čierna
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 139
129,98 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Ansmann HD70B, Čelovka, Čierna, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Plast, IP44, LED, 1 lámp
Ansmann HD70B, Čelovka, Čierna, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Plast, IP44, LED, 1 lámp
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 60
24,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax
Obrázok produktu pre PETEX 43930012 Lekárska taška Obsah podľa DIN 13164, červená
PETEX 43930012 Lekárska taška Obsah podľa DIN 13164, červená
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 260
26,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre ATIKA KS 1800/35-2 Motorová reťazová píla Motorová píla | 230V | 1800W
ATIKA KS 1800/35-2 Motorová reťazová píla Motorová píla | 230V | 1800W
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 50
55,99 €
Predajca: Altrad-Lescha-Atika-GmbH
Obrázok produktu pre Naparovacia žehlička Tefal Freemove Air FV6520, 2400 W, tyrkysová
Naparovacia žehlička Tefal Freemove Air FV6520, 2400 W, tyrkysová
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 93
119,60 €
Predajca: Dragtek-com
Obrázok produktu pre MEBUS Quarz-Wanduhr analog mit Thermometer / Hygrometer ohne 1x AA Batterie Ø22,5cm silber
MEBUS Quarz-Wanduhr analog mit Thermometer / Hygrometer ohne 1x AA Batterie Ø22,5cm silber
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 24
14,92 €
Predajca: NeuertsShop
Obrázok produktu pre Schachenmayr Bravo Originals 08224  White Pletacia priadza
Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Pletacia priadza
117,45 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 23
5,99 €
Predajca: MUZIKER
Obrázok produktu pre smartboxpro prepravný box na balíky MAIL BOX, veľkosť: S, žltá - 1 kus
smartboxpro prepravný box na balíky MAIL BOX, veľkosť: S, žltá - 1 kus
167,35 €/1m
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
41,67 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre Prémiový kačací masť 1 kg Fat Chef
Prémiový kačací masť 1 kg Fat Chef
11,29 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
12,88 €
-5%
12,19 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pumpkanne Airpot, 18/10 Edelstahl, satiniert, doppelwandig, Inhalt: 3,00 Liter
Pumpkanne Airpot, 18/10 Edelstahl, satiniert, doppelwandig, Inhalt: 3,00 Liter
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 60
65,12 €
-38%
40,00 €
Predajca: IM-Trading_GmbH
Obrázok produktu pre Diamant Friet & Snacks Frituurvet 1000 g – Tuhý tuk na vyprážanie na chrumkavé hranolky a občerstvenie
Diamant Friet & Snacks Frituurvet 1000 g – Tuhý tuk na vyprážanie na chrumkavé hranolky a občerstvenie
9,66 €/1kg
9,66 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Severin PG 8565, 2200 W, Gril, Elektrický, Vnútorný, 1 zone(s), 1150 cm²
Severin PG 8565, 2200 W, Gril, Elektrický, Vnútorný, 1 zone(s), 1150 cm²
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 78
86,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Nohavice s náprsenkou a šľapkami proti prerezaniu FJ Des.A,Cl.1,50,zelená/oranžová
Nohavice s náprsenkou a šľapkami proti prerezaniu FJ Des.A,Cl.1,50,zelená/oranžová
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
88,17 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf
Obrázok produktu pre Pulzný oxymeter Oximeter Finger Pulse s 1,5" HD LED displejom a MCU modulom Monitor nasýtenia kyslíkom Krvný oxymeter
Pulzný oxymeter Oximeter Finger Pulse s 1,5" HD LED displejom a MCU modulom Monitor nasýtenia kyslíkom Krvný oxymeter
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 15
21,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Pragský šunkový výrobok Villgrater, nakrájaný, cca 150 gramov - 8048
Pragský šunkový výrobok Villgrater, nakrájaný, cca 150 gramov - 8048
60,47 €/1kg
9,07 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre Brölio – olej na vyprážanie a smaženie, 2-litrová PET fľaša
Brölio – olej na vyprážanie a smaženie, 2-litrová PET fľaša
10,12 €/1l
20,24 €
Predajca: Fuduu-Shop
Obrázok produktu pre Solárne LED kempingové svietidlo 3v1 Svetlo Dobíjateľné USB Vrecková baterka Nabíjateľné batéria Camping lantern Vonkajšie lampa Prenosná Retoo
Solárne LED kempingové svietidlo 3v1 Svetlo Dobíjateľné USB Vrecková baterka Nabíjateľné batéria Camping lantern Vonkajšie lampa Prenosná Retoo
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 135
10,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre XMaster akumulátorový vyžínač 600 W s batériou 2x 1500 mAh 21 V, elektrický vyžínač, krovinorez, teleskopická rukoväť a prídavná rukoväť, sada s množs
XMaster akumulátorový vyžínač 600 W s batériou 2x 1500 mAh 21 V, elektrický vyžínač, krovinorez, teleskopická rukoväť a prídavná rukoväť, sada s množs
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 44
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: XMaster
Obrázok produktu pre akumulátorový vyžínač 12000 ot/min, akumulátorový krovinorez s 2x 5200mAh batériami, priemer rezu 26cm, bezkartáčový predný motor, bezpečnostná ochrana, 3 typy nožov pre záhradu, dvor
akumulátorový vyžínač 12000 ot/min, akumulátorový krovinorez s 2x 5200mAh batériami, priemer rezu 26cm, bezkartáčový predný motor, bezpečnostná ochrana, 3 typy nožov pre záhradu, dvor
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 19
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LUMIDRA
Obrázok produktu pre Slnečnicový olej šéfkuchár, 10L PET studená a teplá kuchyňa občerstvenie reštaurácie vegan
Slnečnicový olej šéfkuchár, 10L PET studená a teplá kuchyňa občerstvenie reštaurácie vegan
4,72 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
47,23 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Makita DHW180Z, Kompaktné, Batérie, 6 m, 5,3 l/h, 2,4 bar, 1,5 l/h
Makita DHW180Z, Kompaktné, Batérie, 6 m, 5,3 l/h, 2,4 bar, 1,5 l/h
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
128,13 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET
Obrázok produktu pre Wessper B4, fľaša na pitie z materiálu Tritan, objem 1 liter, so zabudovaným filtrom Actitex™ – sivá farba
Wessper B4, fľaša na pitie z materiálu Tritan, objem 1 liter, so zabudovaným filtrom Actitex™ – sivá farba
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 34
18,99 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
Obrázok produktu pre Akumulátorový vyžínač, Ručná kosačka na trávu s 2 batériami a 4 nožmi, Ručná akumulátorová kosačka na trávu 21V
Akumulátorový vyžínač, Ručná kosačka na trávu s 2 batériami a 4 nožmi, Ručná akumulátorová kosačka na trávu 21V
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 59
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice
Obrázok produktu pre FCH Skladací altánok 3 x 3 m Pop Up altánok Skladací vodotesný záhradný stan, UV ochrana 50+ altánky a párty stany Stan so 4 stranami na kempovanie / záhradu / svadbu / pláž, sivý
FCH Skladací altánok 3 x 3 m Pop Up altánok Skladací vodotesný záhradný stan, UV ochrana 50+ altánky a párty stany Stan so 4 stranami na kempovanie / záhradu / svadbu / pláž, sivý
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1033
97,99 €
-2,00 €
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
Obrázok produktu pre Mobilná klimatizácia 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilná klimatizácia 4v1 s WiFi/App monoblokové chladenie - diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač, odvlhčovač
Mobilná klimatizácia 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilná klimatizácia 4v1 s WiFi/App monoblokové chladenie - diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač, odvlhčovač
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 112
597,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do D
Predajca: EveMotionGmbH
Obrázok produktu pre Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 1956
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre FunCakes Mix für Enchanted Cream® 450 g
FunCakes Mix für Enchanted Cream® 450 g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 34
47,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
105,89 €/1kg
Obrázok produktu pre FunCakes zmes na donuty 500 g
FunCakes zmes na donuty 500 g
45,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
90,40 €/1kg
Obrázok produktu pre FunCakes zmes na červený zamat / zamatový červený koláč 500 g
FunCakes zmes na červený zamat / zamatový červený koláč 500 g
19,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
38,20 €/1kg
Obrázok produktu pre BEZLEPKOVÁ PIŠKÓTOVÁ ZMES 200 g - CELIKO
BEZLEPKOVÁ PIŠKÓTOVÁ ZMES 200 g - CELIKO
20,99 €
-61%
7,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
39,95 €/1kg
Obrázok produktu pre BEZLEPKOVÁ ZMES NA PEČIVO NA PEČENIE 200 g - CELIKO
BEZLEPKOVÁ ZMES NA PEČIVO NA PEČENIE 200 g - CELIKO
7,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
0,04 €/1kg
Obrázok produktu pre Koncentrát hovädzieho vývaru Oscar je ideálny na polievky a omáčky 1000 ml
Koncentrát hovädzieho vývaru Oscar je ideálny na polievky a omáčky 1000 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
31,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,90 €/1l
Obrázok produktu pre BEZLEPKOVÁ KVÁSKOVÁ ZMES NA PEČENIE 200 g - CELIKO
BEZLEPKOVÁ KVÁSKOVÁ ZMES NA PEČENIE 200 g - CELIKO
7,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
39,95 €/1kg
Obrázok produktu pre Dr. Oetker Professional Vegan Chocolate Mousse Pack 1000g
Dr. Oetker Professional Vegan Chocolate Mousse Pack 1000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balenie (1 x 1 kg)
Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balenie (1 x 1 kg)
28,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,34 €/1kg
Obrázok produktu pre Dr. Oetker Tarte Au Chocolat, 4er Pack (4 x 470 g)
Dr. Oetker Tarte Au Chocolat, 4er Pack (4 x 470 g)
30,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg  4x 7,0 g, 4 St.
Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
64,64 €/1kg
Obrázok produktu pre Bauck Mühle 414438, Chlieb, 500 g, 347 kcal, 1467 kJ, 6,6 g, 3 g
Bauck Mühle 414438, Chlieb, 500 g, 347 kcal, 1467 kJ, 6,6 g, 3 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,35 €
Predajca: Biogo
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre Küchle organické oblátky na pečenie 90 mm
Küchle organické oblátky na pečenie 90 mm
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 7
1,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
57,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Müllers Mühle ryžová múka na varenie pečenie a zjemnenie 500g
Müllers Mühle ryžová múka na varenie pečenie a zjemnenie 500g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
2,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Oscar Demi Glace hnedá omáčka prémiový koncentrát na omáčky 200ml
Oscar Demi Glace hnedá omáčka prémiový koncentrát na omáčky 200ml
10,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Múka na špecle Aurora, 1 kg
Múka na špecle Aurora, 1 kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,81 €/1kg
Obrázok produktu pre 47 NorthKanadischer Ahornsirup Organický javorový sirup tmavý 250g
47 NorthKanadischer Ahornsirup Organický javorový sirup tmavý 250g
8,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,00 €/1l
Obrázok produktu pre ZMES NA PEČENIE CHLEBA S VLAŠKAMI BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÉ KETO 500 g - PÄŤ PREMEN
ZMES NA PEČENIE CHLEBA S VLAŠKAMI BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÉ KETO 500 g - PÄŤ PREMEN
7,49 €
Predajca: Biogo
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre UNIVERZÁLNA BEZLEPKOVÁZMES NA PEČENIE 500 g - PROBIO
UNIVERZÁLNA BEZLEPKOVÁZMES NA PEČENIE 500 g - PROBIO
4,51 €
Predajca: Biogo
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre Krásna žena Trüffelcreme
Krásna žena Trüffelcreme
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies