Pre ženy
5 504 výsledkov
- 4 a ďalšie
- Pod 30 €
- 30 – 50 €
- 50 – 80 €
- 80 – 150 €
- Nad 150 €
- Doprava zadarmo
- Všetky ponuky

Hugo Boss Femme parfumovaná voda 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(57)Počet hodnotení: 57
33,34 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: PerfumTraders
666,80 €/1l

KENZO Jungle, Ženy, 100 ml, Kardamon, Mandarínka, Mango, klinček, Heliotrope, Sladké drievko, Pačuli, Vanilka, Ylang ylang, Sprej



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(155)Počet hodnotení: 155
58,31 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,74 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Novada-Shop
507,40 €/1l

Rabanne Fame, Ženy, 80 ml, Doplňovacia fľaša, Mandarínka, Mango, Jazmín, Incense, Santalové drevo, Vanilka



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(14)Počet hodnotení: 14
77,95 €
plus 9,50 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Novada-Shop
974,38 €/1l

Boucheron Precious Waters Parfémová voda, 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(71)Počet hodnotení: 71
36,19 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: PerfumTraders
361,90 €/1l

Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(27)Počet hodnotení: 27
168,41 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: PerfumTraders
1 684,10 €/1l

Gucci Bloom, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Zemolez, Tuberóza, Jazmín



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(93)Počet hodnotení: 93
79,70 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: BRASTYGroup
797,00 €/1l

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(282)Počet hodnotení: 282
21,90 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – po 19. októbra
Predajca: DUBAISTORE
219,00 €/1l
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Začať šetriť
Diesel - Loverdose EDP 75ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(31)Počet hodnotení: 31
37,07 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Morelenet
494,27 €/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(67)Počet hodnotení: 67
137,62 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: PerfumTraders
1 376,20 €/1l

Versace Dylan Purple parfumovaná voda pre ženy 100 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(36)Počet hodnotení: 36
81,15 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – po 12. októbra
Predajca: MANADA
811,50 €/1l

Yves Saint Laurent Libre Berry Crush parfémovaná voda pre ženy 90 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
142,34 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: BRASTYGroup
1 581,56 €/1l

Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(78)Počet hodnotení: 78
27,37 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – ut 13. októbra
Predajca: Morelenet
260,67 €/1l

Paloma Picasso Parfémová Voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(107)Počet hodnotení: 107
29,62 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: BRASTYGroup
296,20 €/1l

Chloé Eau De Parfum, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Pivonka, Magnólia, Ruže, ambra, Céder



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
76,31 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – ut 13. októbra
Predajca: Morelenet
1 017,47 €/1l

Gucci Flora Gorgeous Jasmine, Ženy, 100 ml, Mandarínka, Jazmín, Magnólia, Santalové drevo, Sprej



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(12)Počet hodnotení: 12
77,92 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: PerfumTraders
779,20 €/1l

Lattafa Habik for Men, Ženy, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(369)Počet hodnotení: 369
22,72 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: Glamperfeu
227,20 €/1l

Dolce&Gabbana Devotion Intense, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Lieskový orech, Oranžový kvet, Vanilka



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(56)Počet hodnotení: 56
67,95 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: PerfumTraders
679,50 €/1l

Kenzo Parfum d'Ete - Voda Parfum, 75ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(45)Počet hodnotení: 45
54,46 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: BRASTYGroup
726,13 €/1l

Paco Rabanne Lady Million parfémovaná voda pre ženy 80 ml
76,59 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: BRASTYGroup
957,38 €/1l

Maison Francis Kurkdjian À La Rose Eau De Parfum 70 ml (žena)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
202,66 €
-40,66 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
162,00 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Novada-Shop
2 314,29 €/1l

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(336)Počet hodnotení: 336
23,58 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,40 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: Glamperfeu
224,00 €/1l

Valentino Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream Woda parfumovaná 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
99,33 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – ut 13. októbra
Predajca: Morelenet
993,30 €/1l

Clinique Happy Heart, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, hyacint, Santalové drevo



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
28,56 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: BRASTYGroup
285,60 €/1l

Ariana Grande Ari, Ženy, 100 ml, Sprej



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(69)Počet hodnotení: 69
44,59 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: PerfumTraders
445,90 €/1l

Armaf Club de Nuit White Imperiale Woda perfumowana, 105ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(43)Počet hodnotení: 43
41,74 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – ut 13. októbra
Predajca: Morelenet
397,52 €/1l

ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, Hruška, Ruže, Pižmo



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(141)Počet hodnotení: 141
28,81 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: BRASTYGroup
384,13 €/1l

Givenchy - Organza EDP 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(91)Počet hodnotení: 91
61,72 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: PerfumTraders
617,20 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Dámsky nočný sprej Hugo Boss Boss



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(35)Počet hodnotení: 35
145,00 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: PerfumBox
4 833,33 €/1l

Cacharel Lou Lou Parfumovaná Voda, 30 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(185)Počet hodnotení: 185
22,54 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: PerfumTraders
751,33 €/1l

Creed Aventus For Her, Woda perfumowana, 75ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(30)Počet hodnotení: 30
291,85 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie št 15. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
3 891,33 €/1l

Cacharel - Lou Lou EDP 50ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(185)Počet hodnotení: 185
28,33 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,46 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: PerfumTraders
549,20 €/1l

Abercrombie & Fitch First Instinct parfémovaná voda 100 ml pro ženy



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
32,80 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,72 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: PerfumTraders
317,20 €/1l

Gucci Guilty pour Femme, Ženy, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, BHT,..., 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(16)Počet hodnotení: 16
85,18 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Morelenet
946,44 €/1l

Dior J'adore, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Ylang-ylang, Ylang-ylang, Ruže



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(37)Počet hodnotení: 37
105,25 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – ut 13. októbra
Predajca: Morelenet
2 105,00 €/1l

Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(663)Počet hodnotení: 663
23,75 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – po 19. októbra
Predajca: DUBAISTORE
237,50 €/1l

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 30 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(94)Počet hodnotení: 94
28,73 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie pi 9. – po 12. októbra
Predajca: MANADA
957,67 €/1l

Nina Ricci L´Air du Temps Parfumovaná voda pre ženy 100 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
60,31 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: BRASTYGroup
603,10 €/1l

Burberry For Women, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Čierne ríbezle, Céder, Jazmín, Moss, Santalové drevo, Pižmo, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(41)Počet hodnotení: 41
30,00 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Novada-Shop
300,00 €/1l
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Cena
- Pod 30 €
- 30 – 50 €
- 50 – 80 €
- 80 – 150 €
- Nad 150 €
–
- Ponuky
Zákaznícke recenzie
a ďalšie
Cieľové skupiny
- Dámske
- Pánske
- Deti
- Dievčata
- Chlapci
Výrobca
- Lattafa
- Yves Saint Laurent
- Dior
- Armani
- Carolina Herrera
- Abercrombie & Fitch
- Acqua di Parma
- Afnan
- Ajmal
- Al Haramain
- Amouage
- Annayake
- Arabiyat
- Ariana Grande
- Armaf
- Asdaaf
- Atkinsons
- BDK Parfums
- Big Buy Cooking
- Billie
- Boucheron
- Burberry
- Bvlgari
- BY DOLCE & GABBANA
- By Kilian
- Cacharel
- CARTIER Mod. CT0082OA-001-58
- Chloé
- Chopard
- clean
- CLINIQUE
- Coach
- Creed
- DKNY
- Dolce & Gabbana
- Escada
- Estée Lauder
- French Avenue
- Georgio Armani
- Giardini Di Toscana
- Gisada
- Givenchy
- Gritti Venetia
- Gucci
- Guerlain
- Hermès
- Hugo Boss
- Jean P. Gaultier
- Jean Paul Gaultier
- Jimmy Choo
- JOOP!
- Juicy Couture
- Juliette Has A Gun
- Kajal Classic
- Kenzo
- Khadlaj
- Kilian
- Lacoste
- Lalique
- Lanvin
- Lattafa Perfumes
- Loewe
- Lolita Lempicka
- Maison Alhambra
- Maison Francis Kurkdjian
- Marc Jacobs
- MCM
- Michael Kors
- Moncler
- Montblanc
- Moschino
- mugler
- Nina Ricci
- Nishane
- Nusuk
- paco rabanne
- PADU
- Parfums de Marly
- Paris Corner
- Penhaligon's
- PRADA
- Rasasi
- Roberto Cavalli
- Salvatore Ferragamo
- Sisley Paris
- Swiss Arabian
- The Merchant Of Venice
- Thierry Mugler
- Tiziana
- Tom Ford
- Tous
- Trussardi
- Valentino
- Van Cleef & Arpels
- Versace
- Verset Heatlh & Beauty
- Victoria's Secret
- Viktor & Rolf
- xerjoff
- Yodeyma
Objem
- Pod 50 ml
- 50 – 80 ml
- 80 – 100 ml
- Nad 100 ml
Často vyhľadávané