Parné čističe
1 373 výsledkov

Ďalšie informácie o reklame

855,40 €
plus 9,35 € poštovnéDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: BalticVaris_DE
570,27 €/1l

Ďalšie informácie o reklame
36,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: Mormark
36,99 €/1l

Ďalšie informácie o reklame

476,16 €
plus 9,35 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: BalticVaris_DE
Naše najlepšieponuky
Parné čističe a oveľa viac

BISSELL SpotClean HydroSteam 3689N vysávač kobercov koberce



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
395,60 €
-102,60 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
293,00 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Digiexpert

350 ml, univerzálny, prenosný parný čistič, ručný parný čistič bez použitia chemikálií



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
37,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: Mormark
108,54 €/1l

ProfiCare PC-DR 3145, Valcovitý parný čistič, 0,35 L, Čierna, Biela, 5 m, 0,35 L, 1050 W



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
40,89 €
plus 9,90 € poštovnéDoručenie ut 13. – st 14. októbra
Predajca: Di-Life
116,83 €/1l


266,75 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie št 8. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
3 810,71 €/1l


249,90 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie št 8. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
249,90 €/1l

Parný čistič Vitapur HouseCare



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
64,27 €
Doprava zdarmaDoručenie št 15. – ut 20. októbra
Predajca: Vitapurliving
Bestseller

Ďalšie informácie o reklame
55,90 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Magictop
34,94 €/1l

Ďalšie informácie o reklame
559,30 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie št 8. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
559,30 €/1l


24,00 €
plus 3,60 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Black-Dragon-Distribution


150,12 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Morelenet
150,12 €/1l


272,81 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Morelenet


43,02 €
plus 12,52 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: InstaSpares

VM6 Parovací mop – Elektrický parný čistič – 1300 W, vysoký výkon – Rotujúce utieracie podložky – 3 stupne pary – 10 funkcií v jednom – LED osvetlenie – Čierna farba
210,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: Articuna

Eta ETA326290000 elektrický čistič okien 0,15 l biely
33,64 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Morelenet

Kärcher SC EasyFix Sada tesnení 10 ks | Náhrada 2.884-312.0 | Pre SC1125, SC1200, SC1202, SC2–SC5, CTK10, CTK20
8,35 €
plus 3,19 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: ROSFIX

Prenosný parný čistič Olvy 12 v 1 s dotykovým displejom – pre kúpeľňu, kuchyňu, sedačku a nábytok



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
117,65 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies


13,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: SuperMerchant

Ariete 4178/00, Parný mop, 0,35 L, Modrá, Otočné, 5 m, CE



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,00 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Mini prenosná klimatizácia 3 v 1: chladenie, zvlhčovanie, čistenie vzduchu s 7-farebným LED osvetlením, USB
25,82 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: One_Stop_Shop

ZELURXX 1500 W parný čistič s 1200 ml nádržou na vodu, 6 stupňov tlaku pary, multifunkčný ručný parný čistič do kuchyne, kúpeľne a auta, čierny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
59,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: Zelurxx
49,99 €/1l


476,16 €
plus 9,35 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: BalticVaris_DE


35,84 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Landema


47,60 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie št 8. októbra
Predajca: NetworkTechnologies


2,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,78 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie so 10. – št 22. októbra
Predajca: PG-Service

5x krycia vložka parného mopu Vileda Steam HOT SPRAY PLUS
10,57 €
plus 3,87 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: LITAGO

Paračistič Yoer 2100 W 2v1 s nádržkou na čistiaci prostriedok, čas ohrevu 15 sekúnd



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
213,18 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: QualiFind
532,95 €/1l

Parogenerátor 2 v 1, 1500 W, na čistenie podláh, okien a čalúneného nábytku bez použitia chemikálií



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
79,56 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: QualiFind
198,90 €/1l


192,56 €
plus 12,50 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: velmontask
192,56 €/1l


104,00 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Karcher
520,00 €/1l


406,80 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Morelenet
271,20 €/1l

Polti Vaporetto SV660_Style, Parný mop, 0,5 L, Šedá, Biela, Tlačidlá, 1500 W, AC
197,45 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie št 8. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
394,90 €/1l


102,99 €
-3,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: FDSGmbH

Polti StainOver SC30, Handheld, Hlboký, 1,6 L, 1,3 L, 2000 W, 81 dB
262,25 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
163,91 €/1l

Black & Decker FSMH13E10, Biela, Tlačidlá, 4,8 m, 1300 W, 25 s, 15 min



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
52,85 €
plus 11,50 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: velmontask
139,08 €/1l


260,54 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Morelenet
260,54 €/1l

Ďalšie informácie o reklame
141,00 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Ďalšie informácie o reklame
420,33 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: Shopyourproduct
840,66 €/1l
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Výrobca
- Mormark
- Kärcher
- Costway
- MalTec
- VILEDA
- .VILEDA
- Achaté
- AD VITA
- Adler
- Aeno
- Aiorber
- AjieQaQ
- Alpina Design
- Ariete
- Beldray
- Beper
- Bissell
- Black & Decker
- Black+Decker
- Bosch
- Camry
- Cecotec
- Clatronic
- Cocosity
- Concept
- De'Longhi
- deerma
- Di4
- Dirt Devil
- DS Produkte
- Eldom
- Elmag
- ESPERANZA
- ETA
- Fakir
- GIANTEX
- Gloria
- H.Koenig
- Heinrich's
- Hisense
- Hoover
- INF
- INSE
- INSMA
- Karcher
- Kerch
- KRAFT&DELE
- Krumad
- L+R Records
- LauraStar
- Lavor
- Leifheit
- LITAGO
- Livington
- Lixada
- Lubluelu
- LUND
- MAXXMEE
- Maxxx
- Mova
- Neighbour's Friend
- Northix
- Nuvio
- OEM
- Olvy
- PADU
- Polti
- ProfiCare
- Promis
- PROMOLINK
- PURUIKAI
- Retoo
- ROSFIX
- Rowenta
- Samako
- Scanpart
- SENCOR
- SEVERIN
- Shark
- Sharkclean
- sharkk
- Sillar
- Solac
- Sommertal
- Starlyf
- StarTech
- Sweiko
- Taurus
- TAVALAX
- Tesla
- The Other
- Thomas
- UWANT
- Wagner
- Water Tech
- Wëasy
- Wybot
- Yoer
- Zelurxx
- Zimilo
Výkon
- Pod 1 200 W
- 1 200 – 1 500 W
- 1 500 – 1 600 W
- 1 600 – 2 000 W
- Nad 2 000 W
Cena
- Pod 40 €
- 40 – 60 €
- 60 – 70 €
- 70 – 150 €
- Nad 150 €
–
- Ponuky
Kategória
Zákaznícke recenzie
a ďalšie