Vonné oleje
3 360 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Éterický olej THYMIAN OIL 1 liter



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
86,29 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: PURE_CHEMICAL
86,29 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Zmes esenciálnych olejov kadidlo, gáfrová limetka, tangerínka, santalové drevo - FRANKINCENSE KAFFIR LIME
37,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Spa-Ceylon
1 850,00 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Zmes esenciálnych olejov cejlónsky čaj a Ylang Ylang - CEYLON TEA & YLANG
36,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Spa-Ceylon
1 800,00 €/1l

Izbový sprej Orange Blossom & Jasmine --balenie 3 ks - 12ml
44,99 €
-66%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie so 17. – št 22. októbra
Predajca: Abato_Versand
416,39 €/1l

Prístrojová doska, ozdoba lietadla, solárna rotácia, osviežovač vzduchu do auta, aromaterapeutický difuzér, parfémová dekorácia do kancelárie a domácnosti, čierna
21,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – št 15. októbra
Predajca: Ladenza
314,14 €/1kg

Ä therisches Ö l Tea Tree Organic - Obsah: 10 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,50 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: taleoo
0,85 €/1l

Esenciálny olej cédrové drevo - CEDARWOOD
22,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Spa-Ceylon
1 100,00 €/1l
Naše najlepšieponuky
Vonné oleje a oveľa viac
Začať šetriť
Esenciálny olej mäta - PEPPERMINT
22,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Spa-Ceylon
1 100,00 €/1l

Originálny Areon Gel CAN gél do auta plechovka s vôňou stromu osviežovač vzduchu + LID Passion



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,27 €
plus 19,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Tuning-Fanatics
6,27 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Zmes esenciálnych olejov cejlónsky čaj a mäta - CEYLON TEA & MINT
36,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Spa-Ceylon
1 800,00 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Zmes esenciálnych olejov citrónová tráva - PEACE
36,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Spa-Ceylon
1 800,00 €/1l

Konopné terpény Botanicals | TERPÉNOVÝ PROFIL - Bubble Gum Glue | 5 ml
39,83 €
plus 3,90 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: CALIFARMS
7 966,00 €/1l

BAMER | Vonný olej v sklenenej fľaštičke 7 ml - Terpentínová vôňa - Vôňa do izby a aromaterapia - Ideálny na vonné tyčinky, masážne prísady



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(16)Počet hodnotení: 16
2,99 €
plus 5,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Lemonbite
427,14 €/1l

Náhradná fľaša s vôňou do interiéru, 500 ml, vôňa: jazmín



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,56 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Arboremedia
117,12 €/1l

Patchouli Vanilkový izbový sprej --balenie 3 ks - 12ml
42,99 €
-74%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie so 17. – št 22. októbra
Predajca: Abato_Versand
915,83 €/1l

Konopné terpény Botanicals | TERPÉNOVÝ PROFIL - AC/DC | 1 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,13 €
plus 3,90 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: CALIFARMS
9 130,00 €/1l

Luxusný Parfumový Refill Irish Koža a Oud Max Benjamin
7,74 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
plus 6,99 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: GUGITA
99,86 €/1kg

Max Benjamin French Linen Water car fragrance refill
7,74 €
plus 6,99 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: GUGITA

Refill Max Benjamin French Linen Water Luxury Car Fragrance
7,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
plus 6,99 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: GUGITA

Rozmazávací sprej Palo Santo Aromafume -- balenie 3 ks - 100 ml
48,99 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: SuperMerchant
189,90 €/1l

YODEYMA Parfum Mint Ocean (100 ml) – aromatická, citrusová vôňa pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,99 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: swee
339,90 €/1l

Yankee Candle Pink Sands, Závesný osviežovač, Hanging, Oranžová, Vanilka, 80 mm, 190 mm
4,08 €
plus 3,67 € poštovnéDoručenie so 10. – ut 13. októbra
Predajca: LBD

Konopné terpény Botanicals | TERPÉNOVÝ PROFIL - Guava Gelato | 1 ml
9,13 €
plus 3,90 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: CALIFARMS
9 130,00 €/1l

3x vôňa do auta VIP-700, čistič vzduchu do domácnosti, osviežovač vzduchu do auta, osviežovač vzduchu do auta, vonný stromček do auta, osviežovač vzduchu do domácnosti, príslušenstvo do auta, vôňa do auta, dávkovač vône luxusný parfum, príslušenstvo do auta



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(21)Počet hodnotení: 21
13,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – št 15. októbra
Predajca: LittleFarm
1 554,44 €/1l

Kvetinový olej 100% prírodný pre aromaterapiu a masáž 10 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: medpak_shop
59,80 €/1kg

Konopné terpény Botanicals | TERPÉNOVÝ PROFIL - Green Crack | 1 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,12 €
plus 3,90 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: CALIFARMS
9 120,00 €/1l

Sonnentor s.r.o. Éterický olej bio - Citronová tráva
8,46 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: taleoo
846,00 €/1l

Difúzor s vôňou ruže a geránie, prírodná receptúra, 150 ml | SONG OF INDIA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,08 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: taleoo
153,87 €/1l

Esenciálny olej - sada 10 ks. 15 ml Ruhhy 21938



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,50 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: esol
13,71 €/1kg

BAMER | Vonný olej v sklenenej fľaštičke 7 ml - Vôňa ruže - Vôňa do izby a aromaterapia - Ideálny na vonné tyčinky, masážne prísady



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(16)Počet hodnotení: 16
2,99 €
plus 5,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Lemonbite
427,14 €/1l

BAMER | Vonný olej v sklenenej fľaštičke 7 ml - Oregano - Vôňa do izby a aromaterapia - Ideálny na vonné tyčinky, masážne prísady



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(16)Počet hodnotení: 16
2,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,05 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Katomix
292,86 €/1l

3x vôňa do auta VIP-007 čistička vzduchu byt, osviežovač vzduchu do auta, osviežovač vzduchu do auta, strom voňaviek do auta, osviežovač vzduchu do by



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
14,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – št 15. októbra
Predajca: LittleFarm

Konopné terpény Botanicals | TERPÉNOVÝ PROFIL - AK-47 | 1 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,13 €
plus 3,90 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: CALIFARMS
9 130,00 €/1l

Esenciální olej do aromalampy Spa Springs
10,48 €
plus 7,49 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Arthome
1 048,00 €/1l

Ipuro Essentials Lavender Touch Refill 200 ml + Náhradné tyčinky - Upokojujúca vôňa levandule pre váš domov
14,62 €
plus 3,67 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: LBD
73,10 €/1l

Organické pačuli 5ml
7,84 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: taleoo
1 568,00 €/1l

Konopné terpény Botanicals | TERPÉNOVÝ PROFIL - Mimosa | 5 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,65 €
plus 3,90 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: CALIFARMS
7 930,00 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Zmes esenciálnych olejov na podporu spánku SLEEP
35,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Spa-Ceylon
1 750,00 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Zmes esenciálnych olejov kardamóm s ružou - CARDAMOM ROSE
35,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Spa-Ceylon
1 750,00 €/1l
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Cena
- Pod 10 €
- 10 – 20 €
- 20 – 40 €
- 40 – 80 €
- Nad 80 €
–
- Ponuky
Výrobca
- Lorenzo Pazzaglia
- Neuveden
- Primavera
- Brubaker
- Clive Christian Perfume LTD
- Al Rehab
- Allos
- Alteya Organics
- Aries Umweltprodukte
- Aromaholik
- Aromatique
- arome
- Atmosphera
- Ayat Perfumes
- Bahadra
- Baldini
- BALDINI BY TAOASIS
- Bamer
- Bergland
- Berk Esoterik
- Bioherba
- Bioherba Reichenbach GmbH OOD
- Blomus
- bolsius
- Bombastus-Werke AG
- BRAIT
- Bridgewater Candle
- Bridgewater Candle Company
- Caribee
- Caribi
- Chosa
- Cocosity
- COM-Four
- Countryfield Tafellamp metaal - Staande lamp - Zwart en goud - Tafellamp industrieel 50 cm
- DARY NATURY
- Dr. Becher
- Espara GmbH
- Etja
- Farfalla
- Febreze
- Florascent
- Fragrance and Style
- Gistuch
- Glade by Brise
- Glamador
- Greenleaf
- Gulf Orchid
- Hankey
- Hanscraft & Co.
- Ingrid Auer - Energetische Produkte
- Ipuro
- KEYPHARM NV
- Kräutermax
- LEMA
- Leonardo Essenza
- M.A.T.
- Mape
- Max Benjamin
- MECO
- Merkloos
- Meross
- Meshowee
- Millefiori
- NATURALNE AROMATY
- neuvedené
- NIMO
- Nohel Garden
- OPTIMA
- ORPHEA
- PADU
- Pajoma
- phoenix
- Pip & Wells
- PRANARM
- Primavera Life Gmbh
- PURE_CHEMICAL
- Puressentiel
- Rituals
- Ruhhy
- sarcia.eu
- Scentsicles
- Schmidt's Naturals
- Sillar
- SONNENTOR
- Spa Ceylon
- Spetebo
- Stadler Form
- Street Origins
- Taoasis
- Taosis
- Tork
- Venoc
- Vilde
- WDH
- We love the planet
- XPel
- XS
- Yankee Candle
- YODEYMA Parfums S.L.
Kategória
- Vonné oleje
- Vonné lampy
- Vonné tyčinky
- Kadidlá
- Držiaky na vonné tyčinky
- Iné kadidlá
- Misky na vonné tyčinky
- Vonné kužele
Zákaznícke recenzie
a ďalšie
Často vyhľadávané