Vonné oleje
3 359 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Éterický olej THYMIAN OIL 1 liter



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
86,29 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: PURE_CHEMICAL
86,29 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Zmes esenciálnych olejov kadidlo, gáfrová limetka, tangerínka, santalové drevo - FRANKINCENSE KAFFIR LIME
37,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Spa-Ceylon
1 850,00 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Zmes esenciálnych olejov cejlónsky čaj a Ylang Ylang - CEYLON TEA & YLANG
36,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Spa-Ceylon
1 800,00 €/1l

Kadidlový olej Somálsko organický 5 ml
9,32 €
plus 19,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: AbisZ-Markt
443,81 €/1kg

Fenchel 10 ml
5,18 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: taleoo
518,00 €/1l

Čistenie priestoru - Raumspray 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,62 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: taleoo
232,40 €/1l

Primavera 10042 esenciálny olej levanduľa jemná organická, 10 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,84 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: taleoo
1 084,00 €/1l
Naše najlepšieponuky
Vonné oleje a oveľa viac
Začať šetriť
3x vôňa do auta VIP-737, čistič vzduchu domov, osviežovač vzduchu do auta, osviežovač vzduchu do auta, vonný stromček do auta, osviežovač vzduchu domov, doplnky do auta, vôňa do auta, dávkovač vône luxusný parfum, doplnky do auta



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(21)Počet hodnotení: 21
15,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – pi 16. októbra
Predajca: LittleFarm
1 776,67 €/1l

Čistý éterický olej z limetky 10 ml PZN 20026734
11,90 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: MadiHealth
1 190,00 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Zmes esenciálnych olejov cejlónsky čaj a mäta - CEYLON TEA & MINT
36,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Spa-Ceylon
1 800,00 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Zmes esenciálnych olejov citrónová tráva - PEACE
36,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Spa-Ceylon
1 800,00 €/1l

Bio dobrota Aroma olej pačuli vanilka -- balenie 6 ks - 10 ml
59,99 €
-73%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie ut 20. – pi 23. októbra
Predajca: Abato_Versand
1 599,00 €/1l

Oregano bio 31% 5ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,50 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: taleoo
1 700,00 €/1l

PURE CHEMICAL | Citrónový esenciálny olej | Prírodný, energizujúci | bez prísad | 500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
39,08 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: PURE_CHEMICAL
78,16 €/1l

Zmes esenciálnych olejov Radosť zo života 5 ml
7,71 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: taleoo
192,75 €/1kg

Sada esenciálnych olejov, 6 x 10 ml Aromaterapeutický vonný olej 100% čisté esenciálne oleje Darčeková sada Aromaterapeutický terapeutický olej Vhodný do difuzérov/centrálnych lámp/osviežovačov vzduchu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,56 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie pi 9. – št 22. októbra
Predajca: odsellingaaa
2 156,00 €/1l

Primavera Set Voňavá lesná sila
14,95 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: taleoo
996,67 €/1l

Primavera 10062 organický esenciálny olej z pomaranča, 10 ml
6,95 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: taleoo
695,00 €/1l

Aromaterapeutická sada esenciálnych olejov Sleep - 3x5 ml
17,99 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie ut 20. – pi 23. októbra
Predajca: Abato_Versand
3 598,00 €/1l

Vonná zmes Fresh Air (konvenčná), 5 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,71 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: taleoo
1 542,00 €/1l

Meross MOD150HK(EU), Tank, Ultrazvukový aromatický difúzor, 0,4 L
42,99 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: iKable
45,11 €/1kg

Esenciálny olej z rozmarínu, prírodný, 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
17,90 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: PURE_CHEMICAL
179,00 €/1l

BAMER | Vonný olej v sklenenej fľaštičke 7 ml - Vôňa cédrového dreva - Vôňa do izby a aromaterapia - Ideálny na vonné tyčinky, masážne prísady



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(16)Počet hodnotení: 16
2,99 €
plus 5,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Lemonbite
427,14 €/1l

Dezinfekční čistící sprej vzduchu Puressentiel Assainssant, 500ml
61,17 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: Dragondo_Europe
61 170,00 €/1l

Darčeková súprava Primavera All Love
8,76 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: taleoo
1 752,00 €/1l

com-four® 10x vonné oleje v sade - izbová vôňa ovocia - vonný olej do aróma difuzérov, osviežovačov vzduchu, odparovačov vody, zvlhčovačov vzduchu



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,99 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: com-four
1 599,00 €/1l

Primavera Sleep Well vonná zmes organická



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,90 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie št 12. – st 18. novembra
Predajca: taleoo
1 980,00 €/1l

Konopné terpény Botanicals | TERPÉNOVÝ PROFIL - Green Apple Jack | 1 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,13 €
plus 3,90 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: CALIFARMS
9 130,00 €/1l

BAMER | Vonný olej v sklenenej fľaštičke 7 ml - Vôňa pačuli - Vôňa do izby a aromaterapia - Ideálny na vonné tyčinky, masážne prísady



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(16)Počet hodnotení: 16
2,99 €
plus 5,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Lemonbite
427,14 €/1l

BAMER | Vonný olej v sklenenej fľaštičke 7 ml - Pomarančová vôňa - Vôňa do izby a aromaterapia - Ideálny na vonné tyčinky, masážne prísady



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(16)Počet hodnotení: 16
2,99 €
plus 5,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Lemonbite
427,14 €/1l

Tonka extrakt organický 5ml
11,13 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: taleoo
278,25 €/1kg

Sillar, mentolové kryštály, 2x 100g, pre saunu a aromaterapiu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: CSVK
139,95 €/1l

BAMER | Vonný olej v sklenenej fľaštičke 7 ml - Vôňa limetky - Vôňa do izby a aromaterapia - Ideálny na vonné tyčinky, masážne prísady



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(16)Počet hodnotení: 16
2,99 €
plus 5,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Lemonbite
427,14 €/1l

Millefiori Milano MEDITERRANEAN BERGAMOT - Náplň do difuzéra 250 ml
15,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,59 €
plus 12,00 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Apollo_store
54,36 €/1l

PRIJA Jus d'Ambre Luxusná sada: aromatické vonné tyčinky 200 ml + NÁPLŇ/NÁHRADNÁ 380 ml, PREMIUM vôňa s dlhotrvajúcim účinkom
66,98 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: bellushortus
334,90 €/1l

Konopné terpény Botanicals | TERPÉNOVÝ PROFIL - LA Confidential | 1 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,13 €
plus 3,90 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: CALIFARMS
9 130,00 €/1l

ipuro Essentials Black Bamboo náplň 200 ml - Tajomná elegancia čierneho bambusu pre váš interiér



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,39 €
plus 3,67 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: LBD
76,95 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Zmes esenciálnych olejov na podporu spánku SLEEP
35,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Spa-Ceylon
1 750,00 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Zmes esenciálnych olejov kardamóm s ružou - CARDAMOM ROSE
35,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Spa-Ceylon
1 750,00 €/1l
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Cena
- Pod 10 €
- 10 – 20 €
- 20 – 40 €
- 40 – 80 €
- Nad 80 €
–
- Ponuky
Výrobca
- Lorenzo Pazzaglia
- Neuveden
- Primavera
- Brubaker
- Clive Christian Perfume LTD
- Al Rehab
- Allos
- Alteya Organics
- Aries Umweltprodukte
- Aromaholik
- Aromatique
- arome
- Atmosphera
- Ayat Perfumes
- Bahadra
- Baldini
- BALDINI BY TAOASIS
- Bamer
- Bergland
- Berk Esoterik
- Bioherba
- Bioherba Reichenbach GmbH OOD
- Blomus
- bolsius
- Bombastus-Werke AG
- BRAIT
- Bridgewater Candle
- Bridgewater Candle Company
- Caribee
- Caribi
- Chosa
- Cocosity
- COM-Four
- Countryfield Tafellamp metaal - Staande lamp - Zwart en goud - Tafellamp industrieel 50 cm
- DARY NATURY
- Dr. Becher
- Espara GmbH
- Etja
- Farfalla
- Febreze
- Florascent
- Fragrance and Style
- Gistuch
- Glade by Brise
- Glamador
- Greenleaf
- Gulf Orchid
- Hankey
- Hanscraft & Co.
- Ingrid Auer - Energetische Produkte
- Ipuro
- KEYPHARM NV
- Kräutermax
- LEMA
- Leonardo Essenza
- M.A.T.
- Mape
- Max Benjamin
- MECO
- Merkloos
- Meross
- Meshowee
- Millefiori
- NATURALNE AROMATY
- neuvedené
- NIMO
- Nohel Garden
- OPTIMA
- ORPHEA
- PADU
- Pajoma
- phoenix
- Pip & Wells
- PRANARM
- Primavera Life Gmbh
- PURE_CHEMICAL
- Puressentiel
- Rituals
- Ruhhy
- sarcia.eu
- Scentsicles
- Schmidt's Naturals
- Sillar
- SONNENTOR
- Spa Ceylon
- Spetebo
- Stadler Form
- Street Origins
- Taoasis
- Taosis
- Tork
- Venoc
- Vilde
- WDH
- We love the planet
- XPel
- XS
- Yankee Candle
- YODEYMA Parfums S.L.
Kategória
- Vonné oleje
- Vonné lampy
- Vonné tyčinky
- Kadidlá
- Držiaky na vonné tyčinky
- Iné kadidlá
- Misky na vonné tyčinky
- Vonné kužele
Zákaznícke recenzie
a ďalšie
Často vyhľadávané