4,8



Na základe 4 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Epson Premium Glossy Photo Paper - 10x15cm - 40 listov, Prémium-lesk, 255 g/m², 10x15 cm, Biela, Brožúra, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo..., 40 listy
18,08 €
70,90 € / 1kg
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Fotopapier a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Epson Premium Glossy Photo Paper, DIN A3+, 250g/m2, 20 list, Atramentová tlač, A3+ (330x483 mm), Prémium-lesk, 20 listy, 255 g/m², 95%140,56 €/1kg
35,14 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
Epson A4 Archival Matte Photo Paper, 189 g/m2, 50 listov, Matný, 192 g/m², A4, Biela, Brožúra, Kalendár, Cards and gift wraps, Office printing, Photo collage, Seasonal decorations..., 50 listy36,21 €/1kg
26,43 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
PD Media Premium fotografický papier A3 lesklý – 230 g/m², 50 listov, inkjetový papier s vysokým leskom (29,7 x 42 cm)17,98 €
Predajca: PDMedia

Ďalšie informácie o reklame
Epson Glossy Photo Paper (130 × 180 mm), 200 g/m2, 50 listov, Lesk, 200 g/m², 13x18 cm, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 50 listy, - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3620DWF - WorkForce WF-2010W -...77,10 €/1kg
15,42 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 50 listov, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
58,96 €/1kg
10,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Epson Photo Paper Glossy - A4 - 20 listov, Lesk, 200 g/m², A4, Biela, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 20 listy
89,45 €/1kg
17,89 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 2x 20 listov, Lesk, 183 g/m², A4, 10x15 cm, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 40 listy
41,42 €/1kg
7,58 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Epson Double-Sided Matte Paper - A4 - 50 listov, Matný, 178 g/m², A4, Biela, Brožúra, Cards and gift wraps, Office printing, Photo collage, Photo gifts, Seasonal decorations..., 50 listy
156,63 €/1kg
27,88 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Epson Premium Glossy Photo Paper, DIN A4, 255g/m², 40 list, 255 g/m², 460 g, 1 kusov, 236 mm, 350 mm, 12 mm
58,11 €/1kg
26,73 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Epson Premium Glossy Photo Paper, 100 x 150 mm, 255g/m², 20 list, Lesk, 102 g, 1 kusov, 158 mm, 108 mm, 17 mm
85,29 €/1kg
8,70 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

SIGEL IP719 Inkjet Photo Paper Everyday - 10x 15 cm, vysoký lesk, 200 g/m², 60 + 12 listov
73,63 €/1kg
18,26 €
Predajca: M_plus_L

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 50 sheets, Lesk, 183 g/m², Inkjet, A4, 21x29.7 cm, Viacfarebný
18,51 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ilford Omnijet Gloss Photo Paper 250 g/m² 10x15 cm 100 listů
48,95 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Kodak Ultra Premium Photo RC Gloss (280g/m2) 13x18cm 20 listov
7,21 €
Predajca: VISO

Ilford Gallery Smooth Gloss 310g 10x15 cm 100 listov fotografického papiera
53,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Fotopapier FineArt Smooth, 200 g, formát 10x15 cm, 50 listov, značka Ilford Galerie
39,46 €
Predajca: Fotoalben-Discount

Epson Premium Semigloss Photo Paper, 100 x 150 mm, 251g/m2, 100 list, 251 g/m², 1 kusov, 115 mm, 163 mm, 32 mm, 495 g
72,66 €/1kg
15,84 €
Predajca: Warehouse

SIGEL T1155 InkJet-Everyday Photo Paper - A4, vysoký lesk, 195 g/m², 20+20 listov
34,86 €/1kg
20,36 €
Predajca: somnia24

Avery C2550-50, Vysoký-lesk, 250 g/m², Inkjet, 10x15 cm, Biela, 50 listy
37,06 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Epson Photo Quality Inkjet Paper A 4, 100 listov, 102 g S 041061
33,76 €/1kg
24,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ povrchu:
- Prémium-lesk
- Hmotnosť média:
- 255 g/m²
- Veľkosť papiera:
- 10x15 cm
- Farba:
- Biela
- Najlepšie použitie:
- Brožúra, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo gifts, Seasonal decorations and gifts, Foto
- Listov v balení:
- 40 listy
- Kompatibilné produkty:
- - SureColor SC-T7200D-PS - SureColor SC-T7200D - SureColor SC-T7200-PS - SureColor SC-T7200 - SureColor SC-T5400 - SureColor SC-T5200D-PS - SureColor SC-T5200D - SureColor SC-T5200-PS - SureColor SC-T5200 PS MFP - SureColor SC-T5200 MFP HDD - SureColor SC-T5200 - SureColor SC-T5100N - SureColor SC-T5100 Series - SureColor SC-T5100 - SureColor SC-T3400N - SureColor SC-T3400 - SureColor SC-T3200-PS - SureColor SC-T3200 w/o stand - SureColor SC-T3200 Series - SureColor SC-T3200 - SureColor SC-T3100N - SureColor SC-T3100 Series - SureColor SC-T3100 - SureColor SC-T3000 w/o stand - SureColor SC-P9000V - SureColor SC-P9000 Violet Spectro - SureColor SC-P9000 Series - SureColor SC-P9000 STD Spectro - SureColor SC-P9000 STD - SureColor SC-P8000 Series - SureColor SC-P8000 STD Spectro - SureColor SC-P8000 STD - SureColor SC-P800 Roll Unit Promo - SureColor SC-P800 - SureColor SC-P7000V - SureColor SC-P7000 Violet Spectro - SureColor SC-P7000 Series - SureColor SC-P7000 STD Spectro - SureColor SC-P7000 STD - SureColor SC-P6000 Series - SureColor SC-P6000 STD Spectro - SureColor SC-P6000 STD - SureColor SC-P600 - SureColor SC-P5000 Violet Spectro 240v - SureColor SC-P5000 Violet Spectro - SureColor SC-P5000 Violet 240V - SureColor SC-P5000 Violet - SureColor SC-P5000 STD Spectro 240v - SureColor SC-P5000 STD Spectro - SureColor SC-P5000 STD 240V - SureColor SC-P5000 STD - SureColor SC-P400 - SureColor SC-P20000 - SureColor SC-P10000 - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression Premium XP-810 - Expression Premium XP-720 - Expression Premium XP-710 - Expression Premium XP-645 - Expression Premium XP-640 - Expression Premium XP-635 - Expression Premium XP-630 - Expression Premium XP-625 - Expression Premium XP-620 - Expression Premium XP-615 - Expression Premium XP-610 - Expression Premium XP-6005 - Expression Premium XP-6000 - Expression Premium XP-540 - Expression Premium XP-530 - Expression Premium XP-520 - Expression Premium XP-510 - Expression Photo XP-960 - Expression Photo XP-950 - Expression Photo XP-860 - Expression Photo XP-850 - Expression Photo XP-760 - Expression Photo XP-750 - Expression Photo XP-55 - Expression Photo HD XP-15000 - Expression Home XP-455 - Expression Home XP-452 - Expression Home XP-445 - Expression Home XP-442 - Expression Home XP-435 - Expression Home XP-432 - Expression Home XP-425 - Expression Home XP-422 - Expression Home XP-415 - Expression Home XP-412 - Expression Home XP-355 - Expression Home XP-352 - Expression Home XP-345 - Expression Home XP-342 - Expression Home XP-335 - Expression Home XP-332 - Expression Home XP-325 - Expression Home XP-322 - Expression Home XP-315 - Expression Home XP-312 - Expression Home XP-257 - Expression Home XP-255 - Expression Home XP-247 - Expression Home XP-245 - Expression Home XP-235 - Expression Home XP-225 - Expression Home XP-215 - Expression Home XP-212 - Epson WorkForce WF-7525 - Epson WorkForce WF-7515 - Epson WorkForce WF-7015 - Epson SureColor SC-T7000 - Epson SureColor SC-T5000 - Epson SureColor SC-T3000 - Epson Stylus Pro WT7900 Designer Edition - Epson Stylus Pro WT7900 - Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer UV - Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer - Epson Stylus Pro 9900 - Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer - Epson Stylus Pro 9890 - Epson Stylus Pro 9880 - Epson Stylus Pro 9700 - Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer UV - Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer - Epson Stylus Pro 7900 - Epson Stylus Pro 7890 SpectroProofer - Epson Stylus Pro 7880 - Epson Stylus Pro 7700 - Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer - Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition - Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1 - Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition - Epson Stylus Pro 4900 - Epson Stylus Pro 4880 - Epson Stylus Pro 4800 - Epson Stylus Pro 3880 - Epson Stylus Pro 3800 - Epson Stylus Pro 11880 - Epson Stylus Photo R3000 - Epson Stylus Photo R2880 NiK bundle - Epson Stylus Photo R2880 + X-Rite i1 Display - Epson Stylus Photo R2880 - Epson Stylus Photo R2400 - Epson Stylus Photo R2000 - Epson Stylus Photo R1900 - Epson Stylus Photo R1800 - Epson Stylus Photo PX730WD - Epson Stylus Photo 2100 - Epson Stylus Photo 1500W - Epson Stylus Photo 1400 - Epson Stylus Photo 1290S - Epson Stylus Photo 1290 - Epson Stylus Office B1100 - Epson Expression Premium XP-800 - Epson Expression Premium XP-700 - Epson Expression Premium XP-605 - Epson Expression Premium XP-600 - Epson Expression Home XP-405WH - Epson Expression Home XP-405 - Epson Expression Home XP-305 - Epson Expression Home XP-30 - Epson Expression Home XP-205 - Epson Expression Home XP-202 - Epson Expression Home XP-102 - EcoTank ET-7750 - EcoTank ET-7700 - EcoTank ET-4750 - EcoTank ET-4500 - EcoTank ET-3750 - EcoTank ET-3700 - EcoTank ET-2750 - EcoTank ET-2711 - EcoTank ET-2710 - EcoTank ET-2700 - EcoTank ET-2600 - EcoTank ET-16500 - EcoTank ET-14000 - ET-2650
- Šírka:
- 100 mm
- Výška:
- 150 mm
- Veľkosť obalu (š × h × v):
- 107 x 156 x 15 mm
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Šírka balenia:
- 110 mm
- Hĺbka balenia:
- 155 mm
- Výška balenia:
- 10 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 200 g
- 8715946384733
- HS kód:
- 37032000
- Výrobkov na paletu:
- 1960 kusov
- Výrobkov na vrstvu palety:
- 280 kusov
- Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal:
- 20 kusov
- Minimálne množstvo objednávky:
- 20 kusov
- Krajina pôvodu:
- Japonsko
Chcete zvýšiť úroveň svojich fotografií? Ak ste začínajúci fotograf alebo iba chcete získať čo najviac z rodinných fotografií, stačí použiť tento prémiový lesklý fotopapier. Pomocou našich papierov a atramentov vytvoríte bez námahy nadštandardné, vysoko kvalitné a trvácne fotografie, ktoré budete všetkým pyšne ukazovať.
Doplňte obrázok
Nenechajte sa odradiť fotopapiermi nízkej kvality – tento prémiový lesklý fotopapier vám pomôže vyzdvihnúť skutočnú krásu vašich fotografií. Ide o nadštandardný, vysoko kvalitný fotopapier, ktorý vám poskytne dokonalý finálny efekt, či už na fotografiách veľkolepých krajiniek, alebo vzácnych rodinných okamihov. Je pokrytý vrstvou živice, takže má nielen špeciálny vzhľad, ale vďaka hmotnosti 255 g/m² je výnimočný aj na dotyk.
Najlepšie partnerstvo
Skombinujte papiere a atramenty od spoločnosti Epson a získajte tak fotografie odolné voči šmuhám a vode so živými farbami, prekrásnymi odtieňmi a neuveriteľnými detailmi. Tento papier bol špeciálne vyvinutý tak, aby bol vhodný pre široký rad atramentov a tlačiarní od spoločnosti Epson a poskytoval najvyššiu možnú kvalitu. Znamená to, že vďaka prirodzeným farbám, ich jemnému odstupňovaniu, realistickým odtieňom pokožky a ďalším prednostiam bude všetko také, ako si pamätáte.
Postarajte sa o svoje fotografie na mnoho rokov dopredu
Na fotografiách môžete zachytiť pominuteľný okamih, ale uisťujeme vás, že tieto papiere sú navrhnuté a testované tak, aby poskytovali trvácne riešenie, keď ich skombinujete s našimi tlačiarňami a atramentami.
Skvelé pre všetky tlačiarne
Naše papiere dosahujú nadštandardné výsledky s tlačiarňami a atramentami od iných výrobcov, takže odborné znalosti spoločnosti Epson môžu využiť naozaj všetci.
Médiá
Typ média
Fotopapier
Povrchová úprava
Lesklý
Veľkosti médií
100 x 150 mm
Technológia tlače
Striavacia tlač
Obsah
40 listov
Informácie o kompatibilite
Kompatibilné s
Prémiový lesklý fotografický papier, 10 × 15 cm (4 × 6 palcov), 255 g/m2 Prémiový fotografický papier Epson má vysoko lesklý povrch, ktorý je ideálny na tlač vašich obľúbených fotografií - pre dosiahnutie dokonalých výsledkov. Tento papier odpudzuje nečistoty a vodu a má mäkký, priehľadný biely povrch potiahnutý živicou. Počet listov: 40 Vhodný pre nasledujúce tlačiarne: Stylus Photo: R1200 / 1290/1270 / R1400 / R1800 / R1900 / 2000P / R2100 / R2400 Stylus: C20 Seires / C40 Series / C42 Series / C43 Series / C44 Series / C45 / C46 / C48 / C60 / C62 / C84 Series / C86 Series / C70 Series / C80 / C82 / CX3200 / CX3600 / 3650/3500 / CX5200 / CX5400 / CX6400 / CX6600 / CX5400 / CX6600 / D68 Series / Séria C67 / Séria C87 / C79 / D78 / D88 / D88 PE / Séria CX3700 / DX3800 / CX4100 / CX4700 / DX4800 / Séria DX4200 / DX3800 / 3850 / Séria DX4000 / Séria DX5000 / Séria DX6000 / DX7000F / D92 / D120 / Séria DX4400 / Séria DX7400 / DX7400-Séria
- Profesionálny fotopapier pre hobby fotografov.
- Vynikajúce výtlačky v dlhotrvajúcej kvalite
- Farba: biela
- Formát/veľkosť: 10x15 cm
- Obsah: 40 listov
- Hmotnosť papiera: 255 g/m2
Epson fotopapier Premium Glossy 10x15 40 listov 255 g/m² Právne informácie Novinka v špecializovaných predajniach
Popis produktu
Značka Epson. Plnohodnotné produkty pre kancelárske a domáce použitie k vašim službám. Vysoká kvalita
Obsah škatule
Stojan
Lesklý fotografický papier EPSON Premium pre atramentové tlačiarne 255 g/m2 100 x 150 mm 40 listov 1 balenie div.datasheets div.datasheet div.datasheet div.productName div.datasheet td div.datasheet td.value div.datasheet table.head td div.datasheet table.head td.image div.datasheet table.head td.name, div.datasheet table.head td.value div.datasheet table.properties div.datasheet table.properties td.name div.datasheet tr.sectionHead div.datasheet tr.sectionHead td div.datasheet tr.alt-1 div.datasheet tr.marketingText td div.datasheet tr.featuresText ul div.datasheet tr.featuresText li div.datasheet tr.marketingText.sectionHead div.datasheet td.name, div.datasheet td.value rôzne odmietnutia zodpovednosti rôzne odmietnutia zodpovednosti rôzne rôzne vylúčenia zodpovednosti a rôzne vylúčenia zodpovednosti a:hover span.code Lesklý fotografický papier EPSON Premium pre atramentové tlačiarne 255 g/m2 100 x 150 mm 40 listov 1 balenie Výrobca EPSON Číslo dielu výrobcu C13S042153 Popis Fotografický papier Epson Premium Glossy Photo Paper ponúka najvyššiu úroveň lesku zo všetkých fotografických papierov Epson potiahnutých živicou. Vysoko lesklá povrchová úprava v kombinácii s výnimočne širokým farebným gamutom vytvára živé, realistické obrázky, ktoré konkurujú tradičným výtlačkom z halogenidov striebra, vďaka čomu je tento papier obľúbený medzi náročnými fotografmi. Jeho vlastnosti okamžite schnúce a neplesnivejú umožňujú bezproblémové používanie, manipuláciu a prezentáciu hotového výrobku. Vlastnosti produktu Vysoko lesklý, žiarivo biely fotopapier potiahnutý živicou Tlačte vysokokvalitné fotografie na sklenené rámy a fotoalbumy Rýchloschnúci povrch, odolný voči škvrnám a vode Vyzerajte a cíťte sa ako tradičné fotografie médiá Typ média Fotografický papier Povrchová úprava Trblietavé Rozmery média 100 x 150 mm Technológia tlače Atramentová Zahrnuté množstvo 40 listov Informácie o kompatibilite Kompatibilné s Epson L130, L220, L310, L355, L365, L555, L565, L655, L810, tlačiareň MUFCEpson EcoTank ET-14000, ET-16500, ET-1810, ET-2600,1 ET-267 Unlimited , ET-2710 Unlimited, ET-2711, ET-2712, ET-2714, ET-2715, ET-2720, ET-2720 All-in-One supertanková tlačiareň, ET-2720 Unlimited, ET-2721, ET-271 , ET-2726, ET-2750, ET-2750U, ET-2751, ET-2756, ET-2810, ET-2811, ET-2812, ET-2814, ET-2815, ET-2820, ET-28 -2825, ET-2826, ET-2850, ET-2850U, ET-2851, ET-2856, ET-3750, ET-4500, ET-4700, ET-4700 Neobmedzene, ET-4750, Neobmedzene ET-4750 -4750U, ET-4800, ET-4850, ET-4850U, ET-7700, ET-7750Epson Expression Home XP-102, XP-202, XP-205, XP-212, XP-215, XP-225, XP- 235, XP-245, XP-247, XP-30, XP-305, XP-312, XP-315, XP-322, XP-325, XP-342, XP-345, XP-402, XP- 405, XP-415, XP-422, XP-425, XP-432, XP-435, XP-442, XP-445, XP-530Epson Expression Home HD XP-15000Epson Expression Photo XP-55, XP-750, XP -760 , XP-850, XP-860, XP-950, XP-960 Epson Expression Premium XP-530, XP-540, XP-540 balík médií, XP-6000, XP-6005, XP-605, XP-610, XP- 615, XP-620, XP-630, XP-635, XP-640, XP-645, XP-810, XP-900, XP-900 Nálepka Epson Stylus C91, CX4300, Pro 3880, Pro 3880 Mirage Edition, S21 , SX110, SX115, SX130, SX210, SX215, SX235W, SX410, SX415, SX435W, SX515W, SX535WD, SX610FW, T26, T27, T59, TX2919, TX2919, TX219, TX4 09, TX410, PX650, PX660, PX710W , PX730WD, PX810FW, PX830FWD, R2000, R295, T50, TX650, TX710WEpson SureColor P400, P800 Designer Edition, SC-P400, SC-P800Epson WorkForce, WF-12W00 30WF, WF- 2650DWF, WF-2660DWF, WF-2750DWF, WF-2630 2760DWF, WF-3620DWF, WF-3620DWF nálepka, WF-3640DTWF, WF-7110DWF, WF-7110DWFE, WF-6DFce.70WF7 6 40DTWF Technické údaje poskytuje tretia strana. Za chyby v týchto údajoch nepreberáme žiadnu zodpovednosť.
Epson Premium Glossy Photo Paper - 10x15cm - 40 listov. Typ povrchu: Premium lesklý, Hmotnosť média: 255 g/m², Farba výrobku: biela. Šírka: 100 mm, výška: 150 mm. Množstvo v balení: 1 ks, Šírka balenia: 110 mm, Hĺbka balenia: 155 mm. Počet výrobkov na palete: 1960 kusov, Počet výrobkov na jednej vrstve palety: 280 kusov, Počet výrobkov v prepravnom kartóne: 20 kusov. Krajina pôvodu: Japonsko Dokončite obrázok Nerobte kompromisy pri výbere fotopapiera. S týmto prémiovým lesklým fotopapierom môžete ukázať svoje fotografie v ich skutočnej kráse. Tento vynikajúci, vysokokvalitný fotopapier poskytuje ideálnu konečnú úpravu - od veľkolepých krajiniek až po vzácne rodinné udalosti. Papier potiahnutý živicou nielenže vyzerá výnimočne, ale je aj výnimočný na dotyk vďaka svojej gramáži 255 g/m².dokonalý tímKeď skombinujete tento papier a originálne atramenty Epson, získate fotografie odolné voči rozmazaniu a vode so živými farbami, krásnymi tónmi a neuveriteľnými detailmi. Tento papier bol špeciálne vyvinutý na použitie s portfóliom atramentov a tlačiarní Epson, aby poskytoval najlepšiu možnú kvalitu. Pre vás to znamená, že okamihy sú zachytené realisticky, s prirodzenými farbami, plynulou gradáciou, realistickými odtieňmi pleti a ďalšími vlastnosťami.Vaše fotografie vám vydržia dlhé rokyFotografie sú o zachytení výnimočných okamihov - preto si môžete byť istí, že tento papier bol navrhnutý a testovaný tak, aby spolupracoval s našimi tlačiarňami a atramentmi a poskytoval dlhotrvajúce riešenie.ideálny pre každú tlačiareňKvalita lesklého fotografického papiera Premium zaručuje vždy vynikajúce výsledky. Každý tak môže využívať výhody odborných znalostí spoločnosti Epson.
Na vysokokvalitnú tlač fotografií - fotopapier EPSON S042153 10,0 x 15,0 vysokolesklý 255 g/m2 40 listovPre zaujímavé informácie o produkte fotopapier EPSON S042153 10,0 x 15,0 vysokolesklý 255 g/m2 40 listov jednoducho čítajte ďalej! Všetko, čo potrebujete vedieť o formáte a gramáži papieraStrany sú k dispozícii vo formáte 10,0 x 15,0 cm. Získate tak svoje obľúbené fotografie v klasickom formáte. Fotopapier EPSON S042153 10,0 x 15,0 vysoký lesk 255 g/m2 40 listov možno zaradiť aj do kategórie kartónový s gramážou papiera 255 g/m2Prečítajte si viac o oblastiach použitia produktuAk potrebujete spotrebný materiál pre tlačiarne, potom je tento článok správnou voľbou. Výrobok je ideálny na použitie v atramentových zariadeniach. Výrobok možno použiť predovšetkým na častú tlač fotografií v laboratórnej kvalite.čo je na tomto výrobku výnimočné:Vyzerá a pôsobí ako fotografia z laboratóriaFotopapier s povrchovou úpravou živicou s hladkým, nevlnitým a vysoko lesklým povrchomPre všetkých používateľov, ktorí si cenia optimálne výsledky.Lesklý produkt pre lesklé projektyProfesionálne výsledky tlače dosiahnete s fotopapierom EPSON S042153 10,0 x 15,0 s vysokým leskom 255 g/m2 40 listov. Dostanete 1 balenie = 40 listov fotopapiera EPSON S042153 10,0 x 15,0 vysoký lesk 255 g/m2 40 listov. pre zaujímavé informácie o produkte fotopapier EPSON S042153 10,0 x 15,0 vysoký lesk 255 g/m2 40 listov stačí čítať ďalej. strán vo formáte 10,0 x 15,0 cm. Vaše obľúbené fotografie tak získate v klasickom formáte. Fotopapier EPSON S042153 10,0 x 15,0 vysoký lesk 255 g/m2 40 listov možno zaradiť aj do kategórie kartónov s gramážou papiera 255 g/m2. ak potrebujete spotrebný materiál do tlačiarní, potom je tento článok správnou voľbou. Výrobok je ideálny na použitie v atramentových zariadeniach. Výrobok možno použiť predovšetkým na častú tlač fotografií v laboratórnej kvalite. tieto špeciálne vlastnosti sú súčasťou článku: S fotopapierom EPSON S042153 10,0 x 15,0 vysoký lesk 255 g/m2 40 listov môžete dosiahnuť profesionálne výsledky tlače. Dostanete 1 balenie = 40 listov fotopapiera EPSON S042153 10,0 x 15,0 vysoký lesk 255 g/m2 40 listov.
Epson Fotopapier glossy premium 10x15 40Blatt S042153
Balení obsahuje 40 listů (10x15cm, 255 g/m2)
Epson Premium Glossy Photo Paper - Lesklý - 100 x 150 mm 40 listov fotografického papiera - pre EcoTank ET-1810, 2810, 2811, 2814, 2815, 2820, 2825, 2826, 2850, 2851, 2856, 4800, 4850
Na výtlačky fotografií vo veľmi dobrej kvalite. Vysoká odolnosť voči svetlu a veľmi dobrá ostrosť kontúr.
EPSON Premium lesklý fotografický papier 255g/m2 100x150mm 40 listov 1 balenie
Epson Premium Glossy Photo Paper - 10x15cm - 40 listov. Typ povrchovej úpravy: Premium Glossy, Hmotnosť média: 255 g/m², Farba výrobku: biela. Šírka: 100 mm, výška: 150 mm. Množstvo: 1 kus(y), Šírka balenia: 110 mm, Hĺbka balenia: 155 mm. Výrobky na paletu: 1960 kusov, Výrobky na jednu vrstvu palety: 280 kusov, Výrobky na hlavný (vonkajší) regál: 20 kusov. Krajina pôvodu: Japonsko
- Šírka
- 10 cm
- Dĺžka
- 15.5 cm
- Plocha
- 0.015 m²
- Farba
- Biela
- Gramáž
- 255 g/m²
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 255 g
- EAN kód
- 8715946384337
- Číslo od výrobcu
- C13S042153
- Šírka
- 10 cm
- Dĺžka
- 15.5 cm
- Plocha
- 0.015 m²
- Farba
- Biela
- Gramáž
- 255 g/m²
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 255 g
- EAN kód
- 8715946384337
- Číslo od výrobcu
- C13S042153
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Brunnen 10-22 701 00, Biela, 100 kusov
1,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Microsoft Xbox One Play & Charge Kit, Nabíjacia súprava, Xbox One, Čierna, Matný, Microsoft, Xbox One
22,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,87 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Brother TZE-151, Čierna na priehľadnej, TZe, Čierna, Tepelný prenos, Filipíny, 5 rok / roky
23,09 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Der Schatzplanet
12,78 €
Predajca: M_plus_L

VALUE Adapter, USB 3.2 Gen 1, Type A - C, M/F, USB Type A, USB Type C, Čierna
155,50 €/1m
9,76 €
-68%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,11 €
Predajca: Katomix

LogiLink ID0117, Čierna, Jednofarebné, Textil, Pena, Guma, Protisklzové nožičky, Herná podložka pod myš
11,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hama USB A-B, 1.80 m, 1,8 m, USB A, USB B, Samec/samec, 0,48 Gbit/s, Čierna
4,39 €/1m
7,90 €
Predajca: KOKA

MEAN WELL LRS-150-15 Napájací zdroj 150 W Kovový (LRS-150-15)
55,09 €
Predajca: Green_Country

Varta Ready2Use HR03 4pcs, Nabíjateľná batéria, AAA, Nikel-Metal Hydrid (nimh), 4 kusov, 550 mAh, 80 mm
7,15 €
Predajca: AkkuShop

be quiet! TFX POWER 3 300W Gold, 300 W, 100 - 240 V, 350 W, 50 - 60 Hz, 4/2 A, 4 A
61,92 €
Predajca: geniuzcom

Prírodné učenie
18,77 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Sygonix SY-4891008 Viacnásobná zásuvka s vypínačom Biela Ochranný kontakt 1 ks
37,43 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

CyberPower PDU81005, Monitorované, Spínané, 1U, Jedna fáza, Vodorovný, Oceľ, Čierna
482,46 €
Predajca: IT-Planet

PLAION Shin Megami Tensei V: Vengeance, PlayStation 5, M (Mature)
100,16 €
Predajca: M_plus_L

Brother MFC-J4540DWXL, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, A4, Priama tlač, Biela
1 641,15 €
Predajca: Technology-Germany

Varta V319, Siler-Oxid (S), 1,55 V, 16 mAh, 5,8 mm, 5,8 mm, 2,66 mm
1,52 €
Predajca: esol

VIST PC Gaming Core i7 12700KF Ram 32GB RTX 5070 SSD 1TB nVme WIFI W11
2 053,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Vist

Philips P Line 329P1H/00, 80 cm (31.5"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, LED, 4 ms, Čierna
743,14 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: TisknuLevneCZ

vidaXL Herná stolička s podnožkou otočná čierna a zelená umelá koža
81,48 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Hama 00223002, 3 m, Vnútorný, Uhlové, Biela, 3 AC zásuvky/AC zásuviek, 1 kusov
12,29 €
Predajca: VISO

TP-Link Omada ER605, Ethernet WAN, Gigabit Ethernet, Čierna
65,04 €
Predajca: VISO

They Want Me Dead
16,66 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,38 €
Predajca: M_plus_L

herné kreslo vidaXL čierna a modrá umelá koža
112,99 €
-12,38 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
100,61 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYSLiving

Canon 2053C001, Foto modrá, 8,3 ml, 1 kusov, 505 strany, Balenie po jednom kuse
19,77 €
Predajca: VISO

InLine 26675, 2 m, USB C, EIAJ-02 (4.0 mm, 1.7 mm), 18 - 20 V, 3.25 A
8,15 €/1m
16,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hama Terra, Puzdro, 39,6 cm (15.6"), 296 g
48,68 €
-60%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,35 €
Predajca: A1-ExclusiveStoreAlthofen

Der Kapitän
14,36 €
Predajca: M_plus_L

ASUS TUF Gaming 750W Gold, 750 W, 100 - 240 V, 130 W, 744 W, 130 W, 9,6 W
106,42 €
Predajca: evomag

Hama 00223211, Vnútorný, Priamy, Biela, 2 AC zásuvky/AC zásuviek, 2 kusov, 230 mm
14,11 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Hama 00176652, IP bezpečnostná kamera, Vnútorný, Bezdrôtový, Stôl / stena, Biela, Žiarovka
38,44 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%25% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
25%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

50x trblietavý papier vo formáte A4: Farebný trblietavý papier s gramážou 250 g/m² - Ideálny na ručné práce a kreatívny dizajn - Fotokartón a papier do tlačiarne
5,99 €
Predajca: tkgruppe

Canon 1033A001, Atramentová tlač, A4 (210x297 mm), 200 listy, 106 g/m², Biela, 200 listy
39,22 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Fotoalbum 10x15, 400 vreciek, ľanový zasúvací album fialový
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Epson Premium Glossy Photo Paper - A4 - 50 listov, Prémium-lesk, 255 g/m², A4, Biela, Brožúra, Kalendár, Cards and gift wraps, Office printing, Photo collage, Photo gifts, Seasonal..., 50 listy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,16 €
Predajca: TisknuLevneCZ
50,17 €/1kg

INRUI Retro Brown Textúra Foto pozadie 1,8x2,4m Vinyl Portrét Profesionálne
70,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Canon 0775B001, Lesk, 200 g/m², A4, 100 listy, 210 x 297 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,60 €
Predajca: TisknuLevneCZ

30 hárkov termotransferového papiera na tetovanie, 4 vrstvy, na opakované použitie



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,92 €
Predajca: odsellingaaa

PD Media Premium fotografický papier A3 lesklý – 230 g/m², 50 listov, inkjetový papier s vysokým leskom (29,7 x 42 cm)
17,98 €
Predajca: PDMedia

INRUI Retro abstraktná hnedá textúra fotografické pozadie 1,5x2,1m
54,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Epson Premium Glossy Photo Paper, DIN A3+, 250g/m2, 20 list, Atramentová tlač, A3+ (330x483 mm), Prémium-lesk, 20 listy, 255 g/m², 95%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,14 €
Predajca: TisknuLevneCZ
140,56 €/1kg

Kodak 5740-097 fotopapír A6 žlutý lesklý
16,69 €
Predajca: Phonmatic

Canon MP-101 A4, A4 (210 x 297 mm)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,03 €
Predajca: TisknuLevneCZ
117,82 €/1kg

Canon 0775B082, Lesk, A4, 20 listy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,09 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Hudobná poznámka Klipsy na papier, Klipsy na papier, Roztomilé klipy na papier, Farebné klipy na papier, Kancelárske klipy na papier, Kovové klipy na papier
15,99 €
Predajca: Zanjo24
399,75 €/1m

Epson A4 Archival Matte Photo Paper, 189 g/m2, 50 listov, Matný, 192 g/m², A4, Biela, Brožúra, Kalendár, Cards and gift wraps, Office printing, Photo collage, Seasonal decorations..., 50 listy



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,43 €
Predajca: TisknuLevneCZ
36,21 €/1kg

Matný fotografický papier Cryfokt, odolný materiál s vysokou svetelnosťou vo fotografickom papieri na tlač dokumentov pre fotografie
19,99 €
Predajca: Zanjo24
79,96 €/1kg

Akrylové fixky s štetcovou špičkou, 60 farieb + skicár formátu A5, 60 strán, gramáž 180 g/m²
172,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
115,33 €/1kg

JIELISI A4 papier Trimmer stolný papier stroj 12,2 palca rezanie dĺžka pre remeselnícke papier karty foto laminovaný papier Scrapbook
34,99 €
Predajca: Zanjo24
64,44 €/1kg