4,8



Na základe 124 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Rowenta ZR200540, Vrecko na prach, Cylindrový vysávač, Čierna, Biela, Plast, Rowenta, RO3171EA, RR8585WH, RR8587WH, RO6136EA, RO4933EA, RO6189EA, RO3955EA, RO6821EA, RO6885EA, ...15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Ďalšie informácie o reklame
Rowenta WB484720, Vrecko na prach, Cylindrový vysávač, Biela, Rowenta, RO5913EA, RO4721EA, RO4723EA, RO562911, RO4633EA, RO4649EA, RO5421EA, RO4745EA, RO5767EA, ..., 235 mm15,80 €
Predajca: PG-Service

Ďalšie informácie o reklame
Vrecko do vysávača S70 MicroPor Plus pre vysávače Siemens a Bosch21,65 €
Predajca: AkkuShop

Ďalšie informácie o reklame
Vrecko do vysávača Menalux 2000 Duraflow11,15 €
Predajca: PG-Service

Swirl S 67, Oranžová, Biela, Siemens, Bosch, Siemens VS 32A00 - VS 33A99, VS 04G0000 - VS 04G9999, VS 42A00 - VS 44A99, VS..., Box, 11 mm, 18 mm, 1 mm
10,22 €
Predajca: PG-Service

Swirl M 40, Oranžová, Biela, Miele S 2 - S 2000... 2999, Miele S 400i - S 456i, S 600 - S 658 series, Box, 166 mm, 234 mm, 74 mm
11,49 €
Predajca: M_plus_L

Siemens VZ41FGALL, Vrecko na prach, Cylindrový vysávač, Biela, Box, 241 mm, 168 mm
19,36 €
Predajca: somnia24

Vrecká do vysávača Swirl R 36 MicroPor Plus pre vysávače Rowenta a Moulinex | Dlhotrvajúci vysoký sací výkon | Antialergický filter | 4 kusy
10,22 €
Predajca: PG-Service

Swirl S 62, Vrecko na prach, Biela, 240 mm, 166 mm, 74 mm, 220 g
10,22 €
Predajca: PG-Service

Swirl S 73 AirSpace, Vrecko na prach, Univerzálne, Biela, Siemens, 239 mm, 167 mm
16,01 €
Predajca: somnia24

Swirl PH 86, Oranžová, Biela, Philips, AEG, Electrolux, Volta, Box, 172 mm, 236 mm, 76 mm
11,15 €
Predajca: PG-Service

Swirl S 71, Oranžová, Biela, Siemens, Bosch, Box, 238 mm, 166 mm, 74 mm
10,22 €
Predajca: PG-Service

Swirl A 07, 167 mm, 237 mm, 74 mm, 200 g, 4 kusov, 1 kusov
21,13 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Swirl PC 87 / PC 90 AS, MC-E 6, MC-E 7, MC-E 8, MC-E 65., MC-70., MC-71., MC-E 75. (MC-E 750, MC-E 751, MC-E 752, MC-E..., 237 mm, 166 mm, 76 mm, 220 g, 5 kusov
10,22 €
Predajca: PG-Service

Swirl 188123, Vrecko na prach, Biela, 166 mm, 72 mm, 231 mm, 235 g
10,22 €
Predajca: PG-Service

Swirl 4006508207893, Vrecko na prach, Biela, 166 mm, 72 mm, 231 mm, 0,24 g
18,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swirl A 07 NeutralizAir, Vrecko na prach, Cylindrový vysávač, 168 mm, 236 mm, 76 mm, 240 g
54,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Swirl A 08, Vrecko na prach, Biela, 4 kusov
18,20 €
Predajca: somnia24

Swirl A 18, Vrecko na prach, Biela, 4 kusov
11,66 €
Predajca: M_plus_L

Swirl S 67 NeutralizAir, Vrecko na prach, Cylindrový vysávač, Modrá, Biela, 239 mm, 167 mm, 74 mm
59,45 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vrecko do vysávača Swirl S 70 MicroPor Plus pre vysávače Siemens, Bosch, antialergický filter, 4 kusy vrátane filtra
Súprava vreciek do vysávača Swirl vrátane filtra pre vysávače Siemens a Bosch, 4 vrecká do vysávača z viacvrstvového a roztrhnutiu odolného netkaného materiálu s filtráciou MicroPor Plus (antialergénny filter) - Špičková technológia pre vaše zdravie: Bezpečné zachytenie jemného prachu v podobe peľu, spór plesní, výkalov roztočov atď, Menej baktérií vďaka systému Anti Bac, Vyššia absorpcia prachu ako pri bežných papierových vreckách vďaka objemovej akumulačnej vrstve - Ideálne prispôsobenie vysávaču z hľadiska funkcie, výkonu a tvaru: Perfektné uchytenie vreciek do vysávača vďaka zaobleným rohom a optimálnemu prispôsobeniu typom vysávačov - Bezpečné uchytenie a bezprašná likvidácia: Rozsah dodávky: 1 x vrece do vysávača Swirl S 70 MicroPor Plus pre vysávače Siemens, Bosch, 4 vrecká vrátane filtra
Pre bezprašný domov
Šetrné k alergikom
Vo vrecku sa zachytáva bežný domáci prach a alergizujúci jemný prach, ako sú peľ, spóry plesní, výkaly roztočov a baktérie. Úľava od alergénneho jemného prachu vo vzduchu v miestnosti pre alergikov. Pohodlná a čistá likvidácia: Uzatvárateľná prídržná doska na čistú výmenu a bezprašnú likvidáciu. Jednoducho pohodlné a bezpečne čisté. V záujme životného prostredia: Vyrobené z minimálne 40 % recyklovaného materiálu a materiálu z obnoviteľných surovín. Takto Swirl prispieva k ochrane životného prostredia a šetreniu zdrojov
Maximálny sací výkon a dokonalé prispôsobenie
Vysávané nečistoty a prach sú vopred filtrované a častice sú rovnomerne rozložené vo vrecku. Plný sací výkon až do skutočného naplnenia vrecka. Sací výkon neklesá, ako je to v prípade bežných vreciek do vysávača. Praktické zaoblené rohy zabezpečujú dokonalé uchytenie do všetkých vysávačov. Optimálne využitie priestoru na prach vo vysávači.
Melitta Europa GmbH & Co. KG Ringstr. 99, 32427 MindenSwirl S 70 MicroPor Plus AirSpace
Antialergénna filtrácia MicroPor Plus Špeciálna filtračná vrstva MicroPor Plus zadržiava vo vrecku nielen bežný domáci prach, ale aj alergénny jemný prach v podobe peľu, spór plesní, výkalov roztočov a baktérií.
Prachové filtračné vrecká Swirl MicroPor Plus... majú zaoblené rohy. Pre vás to znamená, že vrecko prachového filtra dokonale zapadne do vášho vysávača. - Takže v prachovom priestore sa nič nestratí.
Technológia AirSpace pre maximálny sací výkon... Tieto prachové filtračné vrecká majú dodatočnú filtračnú komoru, ktorá predfiltruje nasaté nečistoty a prach a zabezpečí lepšie rozloženie prachu vo vrecku. Výsledkom je, že maximálny sací výkon vášho vysávača sa udržiava až do naplnenia vrecka a neklesá ako pri bežných prachových vreckách.
Technické údaje
| Vlastnosti - materiál | Fleece |
| Vlastnosti - Prachový zámok (Dirtlock) | Áno |
| Vlastnosti - Počet filtračných vreciek | 4.0 |
| Vlastnosti - Počet filtrov | 1.0 |
- Typ produktu:
- Vrecko na prach
- Farba:
- Biela
- Šírka balenia:
- 161 mm
- Hĺbka balenia:
- 240 mm
- Výška balenia:
- 76 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 220 g
- Počet vreciek na prach:
- 4 kusov
Vrecko na prach Swirl S 70 EcoPor VE4Výrobca:SwirlUrčenie:Vrecko na prach pre Siemens/BoschTyp:S 70 EcoPor VE4Druh príslušenstva/náhradného dielu:Vrecko do vysávačaVhodné pre centrálne vysávače:nie Vrecko na prach Swirl S 70 EcoPor VE4:
viac informácií Zelené vrecko do vysávača Swirl® MicroPor® Plus so zvýšeným podielom recyklovaných materiálov a obnoviteľných surovín, šetrí zdroje vďaka použitiu až 65 % recyklovaných materiálov a obnoviteľných surovín (v závislosti od typu vrecka do vysávača), filtrácia MicroPor® Plus s antialergickým filtrom zadržiava nielen bežný domáci prach, ale aj alergénny jemný prach vo vrecku, praktické prachové tesnenie Dirtlock® na pohodlné bezprašné vysypanie celého vrecka vysávača, filtrácia jemného prachu, alergénov a mikróbov, ako aj kapacita na zachytávanie prachu certifikovaná NORD - aj pre spotrebiče s nízkym príkonom podľa
Nariadenie EÚ č. 666/2013-I, vrecká do vysávača Swirl® MicroPor® Plus sú 100 % , obal je vyrobený zo 100 % odpadového papiera a je plne recyklovateľný, optimálne uloženie a dlhá životnosť vďaka zaobleným rohom a objemnému zásobníku na prach, každé balenie sa dodáva s praktickou nákupnou pomôckou, vhodné pre vysávače Siemens/Bosch Dodávané: Melitta SDA prachové vrecko pre Siemens/Bosch S 70 EcoPor VE4, balenie: 1 ks, EAN: 4006508191383
S 70 Vrecká do vysávača EcoPor® od spoločnosti Swirl®
Objemný zásobník na prach a zaoblené rohy zabezpečujú optimálne využitie priestoru na prach, a preto umožňujú dlhšie používanie vrecka. Ak sa vrecko predsa len naplní, jeho likvidácia je vďaka praktickému prachovému uzáveru Dirtlock® pohodlná a čistá.
Keďže nám záleží na životnom prostredí, pri výrobe tohto vrecka do vysávača Swirl® sme použili 50 % recyklovaného materiálu.
Samozrejme, bez toho, aby to bolo na úkor výkonu. Recyklovaný materiál používame aj na obal. Pozostáva zo 100 % odpadového papiera a je plne recyklovateľný.
Vhodné pre nasledujúce vysávače:
Vrecká do vysávača Swirl® bezpečne zachytávajú prach a nečistoty. Vrecká pozostávajúce z obzvlášť odolného netkaného materiálu odolného voči roztrhnutiu filtrujú 99,99 % vysávaného prachu z domácnosti a alergénneho jemného prachu.
Objemný zásobník na prach a zaoblené rohy zabezpečujú optimálne využitie priestoru na prach, a preto umožňujú dlhšie používanie vrecka. Ak sa vrecko predsa len naplní, jeho likvidácia je vďaka praktickému prachovému uzáveru Dirtlock® pohodlná a čistá.
Keďže nám záleží na životnom prostredí, pri výrobe tohto vrecka do vysávača Swirl® sme použili 50 % recyklovaného materiálu.
Samozrejme, bez toho, aby to bolo na úkor výkonu. Recyklovaný materiál používame aj na obal. Pozostáva zo 100 % odpadového papiera a je plne recyklovateľný.
Vhodné pre nasledujúce vysávače:
Siemens VS 01E1000, Bosch Arriva, Bosch BSG 1600 Arriva, Bosch BSN 2010 Big bag, Bosch Type K, Siemens Type K, Siemens VS 01E2001, Siemens VS 01E2100, Siemens VS 01G800 Super SX
Rozsah dodávky
- Swirl S 70 EcoPor - Vrecko do vysávača - biele
- Vrecko na prachový filter S 70
- Vrecko na prachový filter Swirl MicroPor PLUS AirSpace
- Filtrácia MicroPor PLUS s antialergickou filtračnou vrstvou pre čistý výsledok čistenia bez prachu a alergie
- maximálny sací výkon až do naplnenia vrecka vďaka technológii AirSpace Long Power
- Funkcia DIRTLOCK na bezprašnú likvidáciu plného prachového filtračného vrecka
- Balenie obsahuje 4 vrecká do vysávača + 1 univerzálny filter
- vhodné pre:
- 9999..
- Super SX / VS 01G0000...9999
- Smily
- Bosch arriva BSG1000...1999 / bigbag 3L / BSN0000...9999
- Typ K / Privileg / Profilo / Ufesa
Naše vrecká bezpečne zachytávajú alergénny jemný prach vo forme peľu, spór plesní, výkalov roztočov atď. Systém AntiBac navyše rast baktérií na rôznych vrstvách vrecka. Ideálne aj pre všetky nové vysávače s nízkym príkonom.
Vhodné pre Bigbag 3 L, VS 01E0000 - 9999, Super SXI, VS 01G0000 - 9999, Smily
Obsah 4 kusy
Vrecko do vysávača Swirl S 70 z mikrovlákna v prvotriednej kvalite za zvýhodnené ceny!
Vlastnosti produktu:
+ Úsporná eVendix: 4 vrecká do vysávača z mikrovlákna za zvýhodnené ceny
+ Viacvrstvové vrecká na prach z mikrovláknaprémiovej kvality
+ Optimálny pomer ceny a výkonu
+ Optimálne prispôsobenie zaručuje jednoduchú inštaláciu do vysávača
+ Optimálna filtrácia jemného prachu (častice 0,3-0,5 µm)
+ Čistý odsávaný vzduch pri vysávaní (vhodné pre alergikov)
+ Nízka strata sacieho výkonu až do úplného naplnenia vrecka
+ Vrecko odolné voči roztrhnutiu aj pri miernej vlhkosti
+ Úplne nové, Swirl
z materiálu microfleece, s prachovým tesnením, najvyšší sací výkon, zachytáva aj alergénny jemný prach obsahuje: 4 vrecká do vysávača + 1 univerzálny filter (S71)
Krátke informácie: Melitta Swirl S70 - Súprava príslušenstva pre vysávače Pre vysávače Skupina Príslušenstvo pre malé spotrebiče Výrobca Melitta Výrobca Art. Číslo S70 Model Swirl S70 EAN/UPC 4006508191383 Popis produktu: Melitta Swirl S70 - Súprava príslušenstva pre vysávače Typ výrobku Súprava príslušenstva pre vysávače Pre vysávače Obsah balenia Vrecká do vysávača x 4 filtre Podrobný popis Typ výrobku Súprava príslušenstva pre vysávače Pre vysávače Obsah balenia Vrecká do vysávača x 4 filtre Vlastnosti Technológia MicroPor, technológia AirSpace
Swirl S 70 MP Plus AirSpace
S70 Vrecko na prachový filter AirSpace MP Plus 191383
VRECE NA VYSÁVANIE S70 VERP. 4KS
Filtrácia MicroPor® Plus s antialergickým filtrom zachytáva nielen bežný domáci prach, ale aj alergénny jemný prach vo vrecku. S inovatívnym systémom AntiBac. Pohodlná a bezprašná likvidácia vďaka systému Dirtlock®. Šetrný k zdrojom vďaka použitiu recyklovaného materiálu a obnoviteľných surovín.
ČISTOTA: Filter EcoPor filtruje 99,99 % vysávaného prachu z domácnosti a alergénny jemný prach, ako sú peľ, spóry plesní, výkaly roztočov a baktérie, čím uvoľňuje vzduch v interiéri BEZPEČNOSŤ: Uzatvárací mechanizmus Dirtlock zabezpečuje, že prach zostane vo vrecku pri vysypávaní vrecka vysávača 50 % RECYKLÁCIA - 100 % VÝKON: Toto vrecko je vyrobené z 50 % z recyklovaného materiálu, a preto je šetrné k životnému prostrediu s nezmenšeným vysokým výkonom VÝNIMOČNE ODOLNÉ PROTI ROZTRHNUTIU: Vrecká do vysávača Swirl s filtrom EcoPor sú vyrobené z netkaného materiálu mimoriadne odolného proti roztrhnutiu, vďaka čomu sú veľmi odolné ROZSAH DODANIA: 4 vrecká do vysávača Swirl S 70 EcoPor + 1 filter
Vírivé filtračné vrecká zo špeciálneho papiera sú presne prispôsobené typu vysávača z hľadiska funkcie, výkonu a tvaru.
Melitta Swirl S70 - Súprava príslušenstva pre vysávač - pre vysávač
- Vhodné pre výrobcov
- SiemensBoschUfesaProfiloPrivilegWolfMelitta
- Rozmery
- 0 x 0 x 0 x 0 cm
- Výrobca
- Swirl
- Rozsah dodávky
- 4.0000 St.
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- EAN kód
- 40065081913834006508171828
- Číslo od výrobcu
- 191383
- Vhodné pre výrobcov
- SiemensBoschUfesaProfiloPrivilegWolfMelitta
- Rozmery
- 0 x 0 x 0 x 0 cm
- Výrobca
- Swirl
- Rozsah dodávky
- 4.0000 St.
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- EAN kód
- 40065081913834006508171828
- Číslo od výrobcu
- 191383
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Škatuľka na tabletky Škatuľka na tabletky Škatuľka na tabletky 7 dní farebná
8,89 €
Predajca: Westerwald-Shop

Swirl S 67, Oranžová, Biela, Siemens, Bosch, Siemens VS 32A00 - VS 33A99, VS 04G0000 - VS 04G9999, VS 42A00 - VS 44A99, VS..., Box, 11 mm, 18 mm, 1 mm
10,22 €
Predajca: PG-Service

Veska 4054748018472, 410 W, 41,6 V, 11,7 A, Monokryštalický kremík, MC4, Balkón
449,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

ProfiCook PC-VK 1080, Čierna, Nerezová oceľ, Marinovanie, Nerezová oceľ, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
71,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

LED dekorácia "Rentier" so sánkami - 192 LED diódy, teplá biela farba / 8 metrov svetelnej hadice - vhodná na vnútorné aj vonkajšie použitie
49,16 €
Predajca: Special-trends

Sušák na prádlo Pegasus 120 Solid Compact
48,65 €/1m
41,35 €
Predajca: Landema

LED solárne vetelné svetlo - 6 farieb Záhradné dekoračné osvetlenie
9,79 €
Predajca: Tradior

Balíček Pokémon pozostávajúci z dvoch boosterov, blisteru a karty "Cestovný spoločník" s motívmi Myrapla, Giflor a Duflor. , v originálnom obale
37,26 €
Predajca: M_plus_L

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,25 €/1l
52,85 €
Predajca: PerfumTraders

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Vzduchová truhlica pod posteľou
13,78 €
Predajca: EDAXO_cz

Swirl S 62, Vrecko na prach, Biela, 240 mm, 166 mm, 74 mm, 220 g
10,22 €
Predajca: PG-Service

3.06 Plastový dubový sud so vzhľadom dreva - Ø cca 44 cm - Sud na sadenie v hnedej farbe (malý)
24,55 €
Predajca: Special-trends

Nádoba Weck 12 ks/1 ks v tvare mini tulipánu 220 ml
36,13 €
Predajca: Fuduu-Shop

Matrac zo studenej peny 90 x 200 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomický, priedušný a bodovo elastický
119,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Sada 2 vankúšov 80x80 cm Náplň: 1500 gramov peria, husacie perie 100% prírodné Obliečka na vankúš: 100% bavlna Vankúš z peria 80 x 80 cm
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
48,47 €/1kg
7,94 €
Predajca: CoffeeFriend

PremiumX HD 521 B FTA digitálny SAT prijímač DVB-S2 HDMI SCART USB 12V FullHD
106,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

grillas® zapaľovač 10 kg krbový zapaľovač drevená vlna zapaľovač na grilovanie zapaľovač na drevo
3,97 €/1kg
49,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Swirl M 40, Oranžová, Biela, Miele S 2 - S 2000... 2999, Miele S 400i - S 456i, S 600 - S 658 series, Box, 166 mm, 234 mm, 74 mm
11,49 €
Predajca: M_plus_L

Vrecká do vysávača Swirl R 36 MicroPor Plus pre vysávače Rowenta a Moulinex | Dlhotrvajúci vysoký sací výkon | Antialergický filter | 4 kusy
10,22 €
Predajca: PG-Service

Siemens VZ41FGALL, Vrecko na prach, Cylindrový vysávač, Biela, Box, 241 mm, 168 mm
19,36 €
Predajca: somnia24

Swirl S 64 / S 66 MicroPor, Siemens VS 20A00 - VS 29A99, VS 20B00 - VS 29B99, VS 90200 - VS 90299 Super, VZ 51AFAB, VS 91000 -..., 185 mm, 80 mm, 35 mm, 214 g, 4 kusov
9,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Swirl S 73 AirSpace, Vrecko na prach, Univerzálne, Biela, Siemens, 239 mm, 167 mm
16,01 €
Predajca: somnia24

Swirl S 71, Oranžová, Biela, Siemens, Bosch, Box, 238 mm, 166 mm, 74 mm
10,22 €
Predajca: PG-Service
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%1% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
1%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúce!
Počet kusov 1
Už som prestala dúfať, že nájdem správne vrecká Swirl pre svoj vysávač. V príslušných obchodoch už nie sú k dispozícii. Ale našťastie je tu online trhovisko Kaufland. Veľká vďaka dodávateľovi, ktorý mi veľmi rýchlo poslal to, čo som chcela, za skvelú cenu a dobre zabalené. Veľmi rada ho opäť využijem.
Hodnotenie z 17. mája 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Senzačne bombastické skvelé
Počet kusov 1
Tieto vrecká do vysávača podporujú môj každodenný pocit šťastia! Preto ich môžem bez výhrad odporučiť, najmä v takých časoch, ako je súčasný - vírus - počasie - prázdna nádrž!!! Veľká vďaka výrobcovi!!!
Hodnotenie z 17. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Osvedčená kvalita za výhodnú cenu
Počet kusov 4
Vrecká do vysávača SWIRL sú štandardom na trhu. Tu: Dostupné vôbec, napriek tomu, že ide o model, ktorého predaj sa ukončil, a pritom je lacný a super rýchly.
Hodnotenie z 6. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá cena
Počet kusov 1
Skvelá cena a už takmer nedostupné 5 hviezdičiek
Hodnotenie z 28. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
všetko hore, s radosťou opäť
Počet kusov 20
Kvalita je skvelá, všetko sedí a robí to, čo má
Hodnotenie z 10. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Swi v63
Počet kusov 4
Toto sú moje vrecká do vysávača, bez nich nič nefunguje
Hodnotenie z 14. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle dodanie
Počet kusov 1
Nikde inde sa nenachádza za takú priaznivú cenu. Objednané v piatok a prišli v pondelok - skvelé!
Hodnotenie z 21. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pre spoločnosť Siemens je to vhodné.
Počet kusov 1
Dobrá cena, rýchlo dodané, nové, dobre zabalené. Odporúčam.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

10x náhradné vrecká do vysávača Sillar pre Makita VC2012L, VC2511, VC2512L od P-72899



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,99 €
Predajca: CSVK

10x Sáčky do vysávača Karcher WD2 WD3 200 MV3 4001 4002 KWD1 KWD2 KWD3
14,99 €
Predajca: CSVK

10× náhradné vrecká do vysávača Sillar pre Parkside PWD 30 A1 – syntetické filtračné vrecká z mikrovlákna



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,99 €
Predajca: CSVK

Rowenta ZR200920, Vrecko na prach, Cylindrový vysávač, Biela, Rowenta, RR8587WH, RR8585WH, RO3171EA, RO4933EA, RO6189EA, RO6136EA, RO3955EA, RO3153EA, RO6821EA, ..., 4 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
31,85 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,80 €
Predajca: PG-Service

Vrecká do vysávača – 16 ks – pre Dreame L10s Ultra, Dreame X30, X40, X50 – vrecká do vysávača
22,99 €
Predajca: SuperMerchant

Swirl Y 05, Vrecko na prach, Biela, Dirt Devil, Progress, Samsung, 100 mm, 70 mm, 30 mm



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(38)Počet hodnotení: 38
11,15 €
Predajca: PG-Service

INF Náhradná nádoba na prach + filter pre vysávače Dyson V11, V15, SV14, SV15, SV22



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
49,59 €
Predajca: INFshop

20 vrecúšok do vysávača Sillar + 2 filtre pre vysávače Kärcher WD2, WD3, SE4001, KWD1, KWD2, KWD3
30,99 €
Predajca: CSVK

24x Hoover Telios Extra vrecká do vysávača + 6x sací filter



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,99 €
Predajca: CSVK

12× originálny prachový sáčok Bosch BBZ41FGALL typ G ALL – PowerProtect mikrovláknový sáčok



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(8)Počet hodnotení: 8
29,90 €
Predajca: CSVK

8× originálny vysávačový sáčok Bosch BBZ41FGALL typ G ALL – PowerProtect mikrovláknový sáčok



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(8)Počet hodnotení: 8
22,90 €
Predajca: CSVK

Sillar 10 vreciek do vysávača + skladaný filter pre priemyselný vysávač Bosch GAS 25 Starmix – náhradná sada



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Predajca: CSVK

Sillar 20x syntetické vrecká do vysávača – kompatibilné s vysávačmi Rowenta, Tefal, Silence Force, Compact Power a X-Trem Power



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
23,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,99 €
Predajca: CSVK

24x vrecká WORWO pre vysávače iRobot Roomba CleanBase i3+ i4+ i7+ j7+ s9+
24,99 €
Predajca: CSVK

Záchytný vak Leaf Bag Záchytný vak pre vysávač listov na viacnásobné použitie 40L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,99 €
Predajca: CSVK

12× Sillar vrecká do vysávača a 1x HEPA filter pre Rowenta Silence Force, náhradný set pre vysávač



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,99 €
Predajca: CSVK

10 kusov Profesionálny flísový sáčok na vysávanie pre Bosch Gas 25 / Gas 50



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(21)Počet hodnotení: 21
19,99 €
Predajca: CSVK

WORWO POWER BAG Vysávačové vrecká, sada 10 ks – náhradné, kompatibilné s Nilfisk VP300 / GD 1000 – mikrovlákno*



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,98 €
Predajca: CSVK

Sillar 10x vrecká do vysávača pre Parkside PWD PNTS PWS mokrý/suchý vysávač, náhradné filtračné vrecká



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
16,99 €
Predajca: CSVK

Rowenta ZR200540, Vrecko na prach, Cylindrový vysávač, Čierna, Biela, Plast, Rowenta, RO3171EA, RR8585WH, RR8587WH, RO6136EA, RO4933EA, RO6189EA, RO3955EA, RO6821EA, RO6885EA, ...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,99 €
Predajca: CSVK