4,7



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Pilot FriXion Point, Čierna, Čierna, 0,7 mm, 3 kusov7,49 €
Predajca: MATFEL

Ďalšie informácie o reklame
Ołówek mechaniczny Kubuś 5,6 mm złoty z temperówką17,21 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Ďalšie informácie o reklame
Pilot BLS-G2, Modrá, 0,7 mm, 0,32 mm5,96 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
Náplň kuličková Pentel LRN5-B, 0,5 mm, červená4,78 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Pilot FriXion Ball, Ružová, 0,7 mm, 0,35 mm
4,24 €
Predajca: CORWELL

Pilot FriXion Ball, Čierna, 1 mm, 0,5 mm
17,70 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Pilot LFBTRF12EFG-E Náplň FriXion 4 - 0,25 mm, zelená
5,20 €
Predajca: M_plus_L

Pilot BLS-FRM7, Modrá, Modrá, 0,7 mm, Frixion Ball, 1 kusov
6,07 €
Predajca: M_plus_L

Pilot FriXion Ball, Modrá, Modrá, 0,7 mm, 3 kusov, Blistr
15,85 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Pilot V-Ball RT 07, Čierna, 0,7 mm, 0,35 mm
5,30 €
Predajca: M_plus_L

Pilot FriXion Point, Fialová, Stredná, Fialová, Kov, 0,5 mm, 0,25 mm
10,13 €
Predajca: M_plus_L

Pilot Synergy Point, Modrá, 0,5 mm, 0,25 mm
2,04 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,78 €
Predajca: M_plus_L

Pilot BLS-GC4, Modrá, 0,4 mm, 0,2 mm
5,81 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Pilot FriXion Ball, Modrá, Stredná, Modrá, Priehľadná, Kov, 0,7 mm, 0,35 mm
10,80 €
Predajca: CORWELL

Pentel 50-B, B, Čierna, 0,7 mm, 12 kusov
31,87 €
-51%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,30 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Pilot BLS-G2, Zelená, 0,5 mm, 0,25 mm
1,64 €
Predajca: CORWELL

Náhradné náplne Pilot FriXion Point 0,5 mm, ružové – sada 36 ks
81,01 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Náplň do atramentového pera fialovej farby
7,29 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Náplň do rolleru BLS-FR5-3 vhodná na dopĺňanie náplne FRIXION Clicker 05 (2275). Obsahuje patentovaný metamorfný atrament FRIXION. Trecie teplo (od cca 60 °C) spôsobuje zmiznutie písma. Chlad spôsobuje opačný efekt. Po krátkom čase v mrazničke (od cca -10 °C) sa písmo opäť objaví. Priemer guľôčky 0,5 mm zodpovedá šírke čiary približne 0,3 mm. Farba písma: ružová. Obsah balenia: 3 náplne v puzdre.
Použitie pre FriXion Clicker 2275.
Popis tovaru: Náplň do rolleru
Farba písania: ružová
Šírka čiary: 0,3 mm
Konštrukcia náplne: hrot z nehrdzavejúcej ocele
odolnosť voči dokumentom: nie
Farba písania: ružová
- Farba pera:
- Ružová
- Šírka tipu:
- 0,5 mm
- Šírka zdvihu:
- 0,25 mm
- Počet v balení: 3 ks
- Náhradná náplň pre Pilot FriXion 05
- Šírka stopy: 0,25 mm
- Farba: ružová
- Súprava 3 ks v balení
Sada 3 kusov.
Špeciálny atrament pre gumovacie pero - napísaný text sa dá vymazať a znovu napísať na to isté miesto.
Text sa zneviditeľní zahriatím na 65 °C, ktoré vzniká trením ("gumovaním") plastového konca valčeka o papier. Znovu sa objaví pri teplotách nižších ako -15 °C.
FriXion má tenkú rukoväť pre väčšie pohodlie pri písaní s priemerom hrotu 0,5 mm.
- Náplň do rolleru
- Použitie pre produkt: Frixion 2275
- Typ náplne: BLS-FR5-B-S3
- Typ písacieho prostriedku: tekutý atrament
- Konštrukcia náplne: kovový hrot, priemer guľôčky 0,5 mm, šírka čiary 0,3 mm, ružová
- písmo sa dá trením zotrieť (trecie teplo >65 stupňov C) a písmo sa znovu objaví, keď je studené (<15 stupňov C)
- Obsah balenia: 3 ks v puzdre
Tu zobrazená náplň FriXion Rollerball 0,5 je náplň pre FriXion Ball 0,5 (2274) alebo FriXion Clicker 0,5 (2275). Kužeľovitý písací hrot z nehrdzavejúcej ocele je mimoriadne odolný voči tlaku a trvácny, takže ho budete dlho s radosťou používať. Náplň samozrejme obsahuje typický termosenzitívny atrament FriXion. To vám umožní,
Náplň do rolleru. vo výrobku: Frixion 2275. Názov typu náplne: BLS-FR5-P-S3. Typ písacej tekutiny: tekutý atrament. Konštrukcia náplne: Hrot s kovovou vrstvou, 0,3 mm, ružový. Štíty sa môžu trením zotrieť, keď sú studené (trecie teplo >65 °C) (
- sada 3 náhradných náplní Pilot Frixion v širokej škále farieb
- vhodné pre guľôčkové perá Pilot Frixion Ball 0,5 a Pilot Frixion Clicker 0,5
- Šírka čiary: jemná / cca 0,3 mm / priemer guľôčky 0,5
- Atrament možno zotrieť trením (teplom)
- pri teplote nižšej ako -10 °C (za studena) sa atrament znovu objaví
- nie je nezmazateľný
* náplň do gumového valčeka * sada 3 ks * pre gumové valčeky: FriXon Clicker 05 (2062) * priemer hrotu: 0,5 mm * šírka stopy: 0,25 mm
Náplne do rolleru PILOT FRIXION pre dlhotrvajúce používanie vášho guľôčkového pera FRIXION a guľôčkového pera FRIXION CLICKERJe skvelé, že ste si vybrali kvalitné guľôčkové pero FRIXION s náplňami, ktoré môžete vymeniť, čo zaručuje dlhotrvajúce používanie vášho písacieho nástrojaKeď je náplň prázdna, môžete rýchlo a jednoducho vymeniť náplne so šírkou čiary 0,3 mm. Náplne dodávame v baleniach po 3 kusoch, preto je najlepšie mať ich zásobu v zásuvke vo vašej kancelárii.
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.03 kg
- EAN kód
- 4902505422898
- Číslo od výrobcu
- BLS-FR5S3-P
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.03 kg
- EAN kód
- 4902505422898
- Číslo od výrobcu
- BLS-FR5S3-P
Hodí sa k tomu

Detská pestúnka ZELURXX s kamerou, 2,8", monitorovanie teploty, funkcia interkomu, IR nočné videnie, 18,4 x 14,8 x 7 cm, biela
46,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zelurxx

Durex Gefuhls.Classic Prezervatívy 20 kusov
24,59 €
Predajca: somnia24

febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
37 752,38 €/1kg
35,35 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,82 €
Predajca: Di-Life

Schneider 50-132503 Schneider Kugelschreiber Slider Rave blau Mine 755 XB 5Stk.
27,82 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MrPackage

Kočík LIONELO Annet do 22 kg s funkciou polohovania do ľahu, malý skladací kočík s príslušenstvom, moskytiéra, kryt na nohy, držiak na pohár, košík béžová
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo

Pajoma sada vôní do izby Vanilla & Berries Vanilla & Berries s dreveným nástavcom 100ml
159,00 €/1l
17,90 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
89 600,00 €/1kg
8,96 €
Predajca: M_plus_L

Náplň do fľaštičky s vôňou do izby mango orange, 500 ml
71,80 €/1l
35,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

ProfiCook PC-VK 1080, Čierna, Nerezová oceľ, Marinovanie, Nerezová oceľ, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
64,70 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
726,67 €/1l
5,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Parker Jotter Originals, Klip, Zasúvacie pero so sponou, Doplňovacie, Modrá, 1 kusov, Stredná
11,87 €
Predajca: M_plus_L

Lionelo Amber kocík 2 v 1 kombinovaný kocík, set so športovým sedadlom, pevnou prenosnou taškou, taškou, moskytiérou, pláštenkou - Dark Grey
482,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pilot FriXion Ball, Modrá, 0,35 mm, 3 kusov, 0,7 mm
3,84 €
Predajca: CORWELL

Yankee Candle - Farm Fresh Peach Candle 623.0g
67,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE

Yankee Candle 1610856E, Kolo, Ružová, 1 kusov
65,60 €/1kg
40,87 €
Predajca: somnia24

Durex Sensual Classic - 8 ks
13,39 €
Predajca: LBD

Popisovač Sharpie Fine 2ks - čierny
33,95 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Air Wick Freshmatic Magnólia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
19,93 €/1l
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

UHU UH46015, Gél, RoHS, REACH, CE, 43 g, Visiaca škatuľa, 1 kusov, Nemecko
167,42 €/1kg
5,19 €
Predajca: M_plus_L

Termohrnček 'Venice' - Hrnček na kávu 250 ml - Dvojstenný izolovaný hrnček na čaj a kávu - Hnedý
6,99 €
Predajca: elasto

EMSA 515615, Čierna, Nerezová oceľ, 6 h, 12 h, Čína, 80 mm, 80 mm
50,10 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,16 €
Predajca: TR8

Yankee Candle Vanilla 623 g
82,10 €/1kg
50,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

ProfiCook 8910155, Rolka na vákuové balenie, Translusent, 2 kusov, 6 m, 28 cm, 28 cm
15,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Brother PT-P300BT, TZe, Priame teplo, 180 x 180 DPI, 20 mm/s, Biela
96,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Philips AVENT SCY961/02, Ortodontické, Antikolikový ventil, 2 kusov
14,81 €
Predajca: M_plus_L

Boxstuff - Dymo LetraTag 91201 - S0721610 - páska na štítky - čierna na bielom plaste - 12 mm x 4 m - 3 kusy
14,00 €
Predajca: Boxstuff

Aróma difuzér AirWick + 2 náplne s vôňou jazmínu, 2x228ml
70,90 €/1kg
70,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Durex Gefühlsecht XXL Extra Large - 10 kondómov
17,64 €
Predajca: somnia24

Fľaša na pitie uberBottle softTouch s nádobou na ovocie 1500 ml / smaragdovo zelená / 720DGREE
63,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. decembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hodnotenie
Som veľmi spokojný
Hodnotenie z 2. januára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Pilot FriXion Point, Čierna, Čierna, 0,7 mm, 3 kusov
7,49 €
Predajca: MATFEL

Sada mechanických ceruziek 0,9 mm kovové olovo 360 HB olov 3 gumy Puzdro
54,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Ołówek mechaniczny Kubuś 5,6 mm złoty z temperówką
17,21 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Sada mechanických ceruziek 0,5 mm kovová ceruzka pre umelcov + vodítka + gumy
46,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Sada mechanických ceruziek 0,7 mm s puzdrom a 480 náplňami HB, čierna
46,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Náplne do gumených tyčiniek Click, modré, 0,5 mm, 1503
9,96 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

BiC® 967263 Gelschreibermine Gel-ocity® QuickDry - 0,7 mm, schwarz, 2 Stück
9,03 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Mechanická ceruzka s hrubkou 2,0 mm, celokovová konštrukcia, s držiakom a ostriacim zariadením, 12 grafitových výplní 2B
44,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Olovkové náplne 0,5 mm, 2B, čierne, 500 kusov, odolné proti lámaniu, náhradné náplne do mechanických ceruziek
47,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Sada mechanických ceruziek, 5 kusov, kovové, hrúbka hrotu 0,3–2 mm, s puzdrom a 302 náhradnými hrotmi, vhodné na kreslenie a výtvarné účely
73,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Bohoman 100 listov karbónového papiera s 5 embosovacími perami A4 čierna
41,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Mechanická Ceruzka Bihui Tcm7
20,89 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant

FTVOGUE Veľkokapacitné puzdro na ceruzky Oxford Pencil Pouch Bag s bočným zipsom a sieťovaným vreckom Moderný dizajn pre študentov umelcov cestovateľov (žltá)
20,99 €
Predajca: Zanjo24

50 ks priehľadná podpora políc
31,99 €
Predajca: Zanjo24

Hĺbkový kaliber brzdového kotúča, meradlo hĺbky brzdového kotúča, meradlo hĺbky brzdového kotúča, pravítko na meranie hĺbky brzdového kotúča, metrický kaliber hĺbky brzdového kotúča, merací nástroj na meranie frakcií
18,99 €
Predajca: Zanjo24

FTVOGUE Veľkokapacitné puzdro na ceruzky Oxford Pencil Pouch Bag s bočným zipsom a sieťovaným vreckom Moderný dizajn pre študentov Umelci Cestovatelia (modrá)
20,99 €
Predajca: Zanjo24

Pilot BLS-G2, Modrá, 0,7 mm, 0,32 mm



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,96 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Náplň Faber-Castell 120311 SUPER-POLYMER - 0,35 mm, H, čierna, 12 náplní



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sola SG TLM2 HB SPARE LEADS TLM2 GREY
18,10 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Pentel C505, HB, Čierna, 0,5 mm, 12 kusov
6,99 €
Predajca: SuperMerchant