5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Staedtler Triplus Micro 774, 0,5 mm, Trojuholníkový, Šedá, Čierna, Kov, Stiahnuteľný
3,44 €
Predajca: CORWELL

Rotring S0801310 Jemná ceruzka Tikky ReDesign - 0,35/0,5/0,7 mm, balenie 3 ks, HB, čierna
14,23 €
Predajca: M_plus_L

Q-Connect® KF01937 Mechanická ceruzka 0,5 - 0,5 mm, HB, dymovo sivá
39,45 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,08 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Maped mechanická ceruzka BLACKPEPS automatická modrá 0,5 mm
5,41 €
Predajca: VISO

Faber-Castell 137521 Mechanická ceruzka GRIP MATIC 0,5 mm HB červená(S)
8,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Brunner-Mix-Store

Staedtler Mars micro 775 0.7mm, Čierna, Modrá, Čierna, 0,7 mm, Kov, 0,7 m, Skrutkovacie
6,29 €
Predajca: PaperGod

Staedtler Mars Micro, Modrá, Čierna, B, 0,9 mm, Kolo, Kov
92,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rotring 1904446, Čierna, Kov, Čierna, 0,7 mm
82,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

STAEDTLER Mars Micro 775 0,5 mm, modrá - 2 balenia
8,76 €
Predajca: CORWELL

Rotring 1904260, Pripínacie pero, Čierna, Kov, 2 mm
60,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tužka grafitová Centropen 9510 2x2B, 1x4B, 1xF
3,58 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Rotring 600, Modrá, Kov, HB, 0,5 mm, Šesťhranný, Kov
42,80 €
Predajca: M_plus_L

Faber-Castell 231029, 0,5 mm, Kolo, Modrá, Čierna, Skrutkovacie, 1 kusov
6,96 €
Predajca: M_plus_L

Faber-Castell 133305, 0,7 mm, B, Kolo, Modrá, Skrutkovacie, 1 kusov
6,03 €
Predajca: M_plus_L

Pentel Openz, Modrá, Strieborná, Kov, Plast, Šedá, Kolo, Kov, Kov
12,02 €
Predajca: M_plus_L

Staedtler Mars technico 780, 1 kusov
22,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Faber-Castell 130789, Čierna, Šedá, Skrutkovacie, 0,7 mm, 1 kusov, PVC
8,06 €
Predajca: M_plus_L

Staedtler 148 25, Čierna, Drevo
7,81 €
Predajca: M_plus_L

Staedtler Mars Lumograph, 2B, Grafit, 2 mm, 8 mm
2,88 €
Predajca: Shan

Faber-Castell 130732, Čierna, Modrá, Plast, Skrutkovacie, 0,7 mm, 1 kusov, PVC
11,43 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Priemer tuhy:
- 0,5 mm
- Farba:
- Čierna, Modrá, Hnedá
- Farba pera:
- Čierna
- Materiál cípu:
- Kov
- Dĺžka písania:
- 0,5 m
- Ergonomická rukoväť:
- Áno
- Integrovaná guma:
- Áno
- Typ gumy:
- Skrutkovacie
- Klip:
- Áno
- Materiál spony:
- Kov
- Protišmykový povrch:
- Áno
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Neobsahuje:
- Latex
- Automatická ceruzka Mars micro 775 Staedtler.
- Na písanie a kreslenie.
- Kovový klip, tlačidlo a hrot.
- Pod tlačidlom je guma.
- Vybavená systémom jednoduchého dopĺňania grafitu.
- Pružinový grafit a mäkké, pogumované, protišmykové viečko.
- Výsuvná vodiaca trubička chráni písací hrot pri prenášaní.
STAEDTLER Mars Deutschland GmbH, Moosäckerstraße 3, 90427 Norimberg Modelárska hlina FIMO soft petrol 1 balenie
Plastový držiak s kovovým tlačidlom, klipom a prednou časťou. Tento držiak je k dispozícii v rôznych farbách a je vyrobený z 39 % recyklovaného materiálu - polypropylénu. Držiak má zasúvaciu vodiacu trubicu a závesnú značku, ktorá uľahčuje mimoriadne jednoduché používanie. Okrem toho je tu úchop z prírodnej gumy pre pohodlné písanie. Popisovače, ktoré patria do tohto držiaka, pozostávajú z viac ako 90 % z prírodných surovín a neobsahujú žiadne ťažké kovy ani PVC.
Špecifikácie:
- Plastový držiak s kovovým tlačidlom, klipom a prednou časťou
- výsuvná vodiaca trubička
- Pružinový popisovač
- Rukoväte z prírodnej gumy
- Držiak je k dispozícii v rôznych farbách
- Vyrobené z 39 % recyklovaného polypropylénového materiálu
- Popisovače sú vyrobené z viac ako 90 % z prírodných surovín
- Neobsahujú ťažké kovy ani PVC
Mechanická ceruzka Mars micro
Mechanická ceruzka na kreslenie a písanie
- Farebný kód ISO
- nekĺzavá gumová úchopová zóna
- Kovový klip, zatláčadlo a hrot
- vreckové prevedenie vďaka zasúvateľnej kovovej olovenej trubici
- valcová olovená trubica, ideálna na pravítka a šablóny
- odolný proti zlomeniu vďaka pružinovej náplni
- možnosť plnenia mikro-uhlíkovými náplňami Mars
- s gumou
- Mechanická ceruzka Mars mikrohrot plne vysúvateľná Vymeniteľná náplň, pružinové olovo Plastové telo, protišmyková gumová úchopová zóna K dispozícii je značenie ISO K dispozícii je guma, vymeniteľná Guma K dispozícii je klip Jednoduché doplnenie 12 náplní na jeden ťah Farba tela: modrá Hrúbka olova: 0,5 mm Tvrdosť: HB
STAEDTLER 77507 - Mechanická ceruzka 0,5 mm HB, 3 kusy Sada obsahuje: 1 mechanickú ceruzku
2{#}STAEDTLER mechanická ceruzka Mars micro 0,5 mm
- Materiál tela: plastové telo
- K dispozícii je označenie ISO
- Vymeniteľná guma
Jemné písanie a kreslenie s mechanickou ceruzkou STAEDTLER MARSMICRO modrá HB 0,5 mmMechanická ceruzka STAEDTLER MARSMICRO modrá HB 0,5 mm je profesionálny nástroj na kreslenie najvyššej kvality a presnosti. Tento model musí mať každý nadšený kreslič - či už architekt alebo hobby kreslič, kreslenie z voľnej ruky je s ním rovnako jednoduché ako profesionálne kreslenie s pravítkom a šablónou.pružinové olovoMáte aj vy občas tendenciu vyvíjať na kresliaci nástroj príliš veľký tlak? Potom vás určite poteší, že náplň tohto modelu je pružinová, a preto je mimoriadne odolná voči zlomeniu.veľmi dobrý pocit pri písaníKonštrukcia rukoväte je rozhodujúca pre príjemný pocit pri písaní a dobrú manipuláciu - preto je pogumovaná s drážkami. Písací nástroj sa dodáva v tmavomodrej farbe. Odolný materiál, konkrétne plast, z ktorého je písací nástroj vyrobený, ho robí nielen odolným, ale aj mimoriadne ľahkým. Mechanická ceruzka STAEDTLER MARSMICRO modrá HB 0,5 mm vybavená kovovým klipom sa dá pripevniť všade tam, kde ju potrebujete mať rýchlo po ruke.všetko o stupni tvrdosti HBStupeň tvrdosti ceruzky je HB, čo znamená, že písací nástroj má priemernú tvrdosť a je veľmi univerzálny. H znamená "tvrdý" a B "čierny". Písmená označujú stupeň oderu pri písaní/kreslení. "Tvrdá" zodpovedá nízkemu oderu a "čierna" silnému oderu, t. j. čiernej farbe. "HB", t. j. "hard-black", kombinuje obe vlastnosti rovnako. Šírka čiary, ktorou model píše, je 0,5 mm. Ak sa písací nástroj používa často, má zmysel mať zásobu náhradných náplní. Doplňovanie je veľmi jednoduché.guma je súčasťou baleniaAby ste mohli okamžite reagovať, ak urobíte chybu, pero sa dodáva priamo s gumou. To znamená, že všetko sa dá ľahko opraviť a predovšetkým bez zanechania zvyškov.vyhovuje tomu, čo hľadáte? mechanická ceruzka STAEDTLER MARSMICRO modrá HB 0,5 mm je profesionálny nástroj na kreslenie najvyššej kvality a presnosti. Tento model musí mať každý nadšený kreslič - či už architekt alebo hobby kreslič, kreslenie z voľnej ruky je s ním rovnako jednoduché ako profesionálne kreslenie s pravítkom a šablónou. aj vy máte niekedy tendenciu vyvíjať na kresliaci nástroj príliš veľký tlak? Potom vás určite poteší, že náplň tohto modelu je pružinová, a preto mimoriadne odolná voči zlomeniu. pre príjemné písanie a dobrú manipuláciu je rozhodujúca konštrukcia rukoväte - preto je pogumovaná s drážkami. Písací nástroj sa dodáva v tmavomodrej farbe. Vďaka odolnému materiálu, konkrétne plastu, z ktorého je písací nástroj vyrobený, je nielen odolný, ale aj mimoriadne ľahký. Mechanická ceruzka STAEDTLER MARSMICRO modrá HB 0,5 mm vybavená kovovým klipom sa dá pripevniť všade tam, kde ju treba mať rýchlo po ruke, a stupeň tvrdosti ceruzky je HB, čo znamená, že písací nástroj má priemernú tvrdosť a je veľmi univerzálny. H znamená "tvrdá" a B znamená "čierna". Písmená označujú stupeň oderu pri písaní/kreslení. "Tvrdá" zodpovedá nízkemu oderu a "čierna" silnému oderu, t. j. čiernej farbe. "HB", t. j. "hard-black", kombinuje obe vlastnosti rovnako. Šírka čiary, ktorou model píše, je 0,5 mm. Ak sa písací nástroj používa často, má zmysel mať zásobu náhradných náplní. Doplňovanie je veľmi jednoduché a pero sa dodáva s gumou, takže v prípade chyby môžete okamžite reagovať.
Na písanie a kreslenie Tlačidlo na klip a hrot z kovu. Vďaka zasúvateľnej kovovej olovenej rúrke je bezpečný vo vrecku. Pevná valcovitá olovená trubica ideálna na pravítka a šablóny. S mierne väčším priemerom hlavne na lepšie uchopenie a automatické zasunutie olovenej trubice tlakom.
Mechanická ceruzka, mechanická ceruzka Mars® micro. Jednoduché dopĺňanie 12 ks na jeden ťah, konštrukcia podávacieho mechanizmu: Tlačný mechanizmus. Dizajn ceruzky: k dispozícii je označenie podľa normy ISO. Hrúbka olova: 0,5 mm, označenie tvrdosti: B. Hrot plne vysúvateľný. Vymeniteľná náplň, náplň je pružinová. Konštrukcia hriadeľa: Materiál hriadeľa: Plastový hriadeľ, Konštrukcia úchopovej zóny: Protišmyková gumová úchopová zóna, K dispozícii klip, K dispozícii guma, Vymeniteľná guma, Farba hriadeľa: Modrá. Obsah balenia: Krabička s 10 perami
STAEDTLER Mars micro 775 - mechanická ceruzka - uhlová - B - 0,5 mm - nastaviteľná - s gumou
STAEDTLER mechanická ceruzka Mars micro 0,5 mm
Trieda tvrdosti B, farebný kód ISO, protišmyková gumová úchopová zóna, klip, zatláčadlo a hrot z kovu, odolné proti zlomeniu vďaka pružinovej náplni, guma bez PVC a latexu
trojuholníkové telo ceruzky tlačidlový systém ovládania pogumovaný úchyt zabudovaná guma zasúvateľný hrot Značka: STAEDTLER Výrobca: STAEDTLER SE Adresa: Moosäckerstr. 3 , 90427 Nuremberg, Germany Web: Email: intl/en/service/contact/
- Výrobca
- Staedtler
- Počet kusov
- 400
- Hmotnosť
- 0.01 kg
- EAN kód
- 4007817708286
- Číslo od výrobcu
- 775 05
- Výrobca
- Staedtler
- Počet kusov
- 400
- Hmotnosť
- 0.01 kg
- EAN kód
- 4007817708286
- Číslo od výrobcu
- 775 05
Hodí sa k tomu

Staedtler Mars micro 775 0.3mm, Čierna, Modrá, Žltá, Čierna, B, 0,3 mm, Kov, 0,3 m
4,39 €
Predajca: M_plus_L

Staedtler 250 05-HB, HB, Šedá, 0,5 mm, 12 kusov
0,84 €
Predajca: CORWELL

Staedtler 250 03-HB, HB, Šedá, 0,3 mm
1,20 €
Predajca: CORWELL

STAEDTLER® 250 05-2H Jemná tuha Mars micro 0,5 mm 2H 12 ks
0,84 €
Predajca: CORWELL

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

UHU UH46015, Gél, RoHS, REACH, CE, 43 g, Visiaca škatuľa, 1 kusov, Nemecko
167,42 €/1kg
5,19 €
Predajca: M_plus_L

NUK First Choice+ sada 3 ks - modrá/biela, bez
38,26 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,70 €
Predajca: TR8

Yankee Candle - Farm Fresh Peach Candle 623.0g
67,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE

Brother P-Touch PT-H100LB – štítkovač – čiernobiely – termotransfer – rolka (1,2 cm)
138,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Durex Gefuhls.Classic Prezervatívy 20 kusov
24,59 €
Predajca: somnia24

Hauck Shop N Care, Baldachýn, Tradičný kočík, Akékoľvek pohlavie, Pevné kolieska, Sklopný, Šedá
Použité
130,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Staedtler Triplus Micro 774, 0,5 mm, Trojuholníkový, Šedá, Čierna, Kov, Stiahnuteľný
3,44 €
Predajca: CORWELL

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
89 600,00 €/1kg
8,96 €
Predajca: M_plus_L

Pajoma sada vôní do izby Vanilla & Berries Vanilla & Berries s dreveným nástavcom 100ml
159,00 €/1l
17,90 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Philips AVENT SCY961/02, Ortodontické, Antikolikový ventil, 2 kusov
14,81 €
Predajca: M_plus_L

ProfiCook PC-VK 1080, Čierna, Nerezová oceľ, Marinovanie, Nerezová oceľ, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
71,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Pilot FriXion Ball, Modrá, 0,35 mm, 3 kusov, 0,7 mm
3,84 €
Predajca: CORWELL

Pelikan, Lesklá čierna atramentová náplň, 30 ml
312,00 €/1l
9,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Odvápňovač DeLonghi EcoDecalk DLSC500 na 5 operácií odstraňovania vodného kameňa (balenie 4 ks)
58,06 €/1l
116,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

SONGMICS Úložná krabica s vekom, sada 3 ks, skladateľná, s uchami
20,50 €
Predajca: TR8

AIRWICK 3161408 AIRWICK Duftöl-Set Fühl dich wohl blumig
1 221,50 €/1l
25,06 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,43 €
Predajca: MANADA

Popisovač Sharpie Fine 2ks - čierny
33,95 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Air Wick Freshmatic Magnólia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
19,93 €/1l
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Stan CampFeuer Super+ pre 4 osoby, sivý / čierny, XXL tunelový stan s 2 vchodmi a markízou
134,95 €
-25,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
109,95 €
Predajca: CS-Trading

Detská pestúnka ZELURXX s kamerou, 2,8", monitorovanie teploty, funkcia interkomu, IR nočné videnie, 18,4 x 14,8 x 7 cm, biela
46,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zelurxx

Rotring 1904696, Čierna, Plast, Modrá, HB, 0,7 mm
5,16 €
Predajca: CORWELL

FABER-CASTELL 134589 GRIP 1345 Mechanická ceruzka B 0,5 mm
4,72 €
Predajca: CORWELL

NUK Schnuller Disney Minnie Mouse Space 0-6 M. 2 Stück
9,91 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

LOCK&LOCK Dóza na čerstvé potraviny 1000 ml 20,7x13,4x7cm
8,40 €
Predajca: VISO

Náplň do fľaštičky s vôňou do izby mango orange, 500 ml
71,80 €/1l
35,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

KRUMAD Hlbkový značkovač Tesársky ceruzka, značkovač s 6 náplňami 2,8 mm, stavebný značkovač pre vŕtané otvory, remeselnícke náradie
10,69 €
Predajca: EBRAN_EUROPE

12 uhľových ceruziek, flexibilné, hladké písanie, jednoduché použitie, Charcole Art Supply na detailné kreslenie, skicovanie, maľovanie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
110,99 €
Predajca: Ladenza

Drevené skicovanie ceruzky box starožitné masívne drevo námestie deti písacie potreby skladovanie prípad
113,99 €
Predajca: Ladenza

40 kusov školských ceruziek HB, ceruzky s gumou zvierat pre darček k narodeninám, darček pre deti
30,41 €
Predajca: odsellingaaa

Sada kovových mechanických ceruziek Candies, umelecké ceruzky 0,5-0,9 mm, ceruzky 2 mm, 420 pier, na písanie a kreslenie
66,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

72-dielna profesionálna sada skicovacích ceruziek na skicovanie a kreslenie
67,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

rotring 600 Feinminenstift graphit 0,5 mm
89,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Profesionálna 73-dielna sada akvarelových ceruziek pre umelcov a začiatočníkov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
57,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Pelikan griffix, HB, Šedá, Trojuholníkový, Umenie, Koníček, Škola, 3,5 mm, 140 mm
20,58 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Rotring 1904449, Strieborná, HB, 0,5 mm
79,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sada kovových mechanických ceruziek 0,5 mm 0,7 mm 480 HB vodítok 3 gumy 9 náplní
51,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

25-dielna sada mechanických ceruziek kov 0,5 0,7 0,9 mm 2 mm spojka ceruzka grafitové náplne
54,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Sada umeleckých ceruziek, balenie 5 kusov, so 420 ceruzkami, na písanie a kreslenie
55,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Sada mechanických ceruziek pre deti | 4 roztomilé ceruzky 2MM HB set
55,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

rotring 1904260 rotring ceruzka s jemnou tuhou rapid PRO ČIERNA, 2,0 mm
58,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rotring 1904260, Pripínacie pero, Čierna, Kov, 2 mm
60,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kubuś modrá mechanická ceruzka s orezávačom
16,51 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Kubuś zelená mechanická ceruzka s orezávačom
16,43 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Ołówek mechaniczny Kubuś 5,6 mm srebrny z temperówką
17,20 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Sada tlačidlových ceruziek, 5,6 mm, náhradné príslušenstvo na kreslenie s farebnými náplňami na maľovanie graffiti
27,99 €
Predajca: Ladenza