4,9



Na základe 20 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
10 m gumená šnúra gumička elastická čiapka gumené gumičky šnúrka na remeslá okrúhla šnúra okrúhla gumená gumová šnúrka ideálna na masky3,99 €
Predajca: Amazinggirl

Ďalšie informácie o reklame
Läufer 50999 RONDELLA gumičky vo vrecku 10 g rôzne1,23 €/1kg
33,45 €
-63%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Vymeniteľné silikónové tesnenia na plechovky so svorkou, 6-bal105,00 €/1kg
3,78 €
Predajca: Modadeti

Weck Einkochringe 10 Stk. Für Rundgläser mit 100 mm Gummiringe für Gläser
69,77 €/1kg
3,07 €
Predajca: MercatoTrade

Weck 12 Klammern für Weckgläser Einkochgläser Rundrandgläsern 120 100 80 60 40
167,00 €/1kg
5,01 €
Predajca: MercatoTrade

WECK Gumové krúžky Svorky 20 ks. Konzervárenské svorky Konzervárenské krúžky na zaváraninové poháre
18,13 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Gumové krúžky Weck 112x128mm 10 kusov
67,80 €/1kg
3,39 €
Predajca: MercatoTrade

Dekoračný set na zaváranie
254,00 €/1kg
12,70 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Varné krúžky 94X108 10ks pre 100mm
4,81 €
Predajca: M_plus_L

Wonday FEL180202 Wonday Gummibänder, natur, 120 x 10 mm, 100 g
123,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gummiringe bunt gemischt
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gummiring GBTR 2x180mm transparent 500g
94,86 €/1kg
47,43 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Krúžok Westmark na zaváraninové poháre ø 9,4 cm - 6 kusov
9,00 €
Predajca: NeuertsShop

M&M 64670595 M&M Gummiringe grün, rot, blau oder violett 40 Stück
42,87 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Kutlu 10398200
3,93 €/1kg
3,09 €
Predajca: Kutlu24

WondayFEL180103 Wonday Gummiringe im Beutel, natur, 120 mm, Großpackung
22,45 €/1kg
22,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gumené krúžky WECK, 39x52 mm, balenie 10 kusov.
9,12 €
Predajca: Di-Life

Maped Gummiringe im Beutel, natur, 63,65 mm, Groápackung
58,41 €/1kg
58,41 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Gummiband 6x200mm rot 50g
622,40 €/1kg
31,12 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Praktické zaváracie spony Weck 20 ks na jednoduché uchytenie
Vysokokvalitné spony Weck na zaváracie poháre sú nevyhnutným doplnkom pre každého milovníka domáceho zavárania a konzervovania. Balenie 20 kusov zaručuje dlhodobé používanie, spoľahlivé utesnenie a maximálne pohodlie pri práci s klasickými gumovými tesneniami a viečkami na poháre.
Výhody a vlastnosti produktu
Univerzálna kompatibilita spony Weck pasujú na všetky bežné zaváracie poháre značky Weck vrátane objemov 370 ml, 580 ml, 720 ml a ďalších.
Dlhá životnosť pevný kovový materiál odoláva opakovanému používaniu a zabezpečuje stabilné spojenie medzi pohárom, tesnením a viečkom.
Bezpečné utesnenie spolu s kvalitným gumovým tesnením vytvárajú vákuové uzávery ideálne na zaváranie ovocia, zeleniny a nakladaných špecialít.
Pohodlná manipulácia ergonomický tvar umožňuje jednoduché nasadenie aj odobratie, aj pri vyšších teplotách.
Profesionálna kvalita vhodné na domáce aj profesionálne použitie v gastronómii, kaviarňach či domácich výrobách.
Kompatibilita
Spony sú vhodné pre všetky typy pohárov Weck klasické okrúhle, široké aj vyššie modely. Kolmosť spony zabezpečuje rovnomerný tlak počas sterilizácie aj skladovania.
Technické parametre
Materiál: odolný kov
Počet kusov v balení: 20 spon
Pôvod: EÚ
Kompatibilita: všetky veľkosti pohárov Weck
Použitie pri zaváraní
Nasaďte gumové tesnenie na čistý, teplý pohár.
Priložte kovové viečko.
Upevnite sponu cez okraj pohára a stlačte vznikne podtlak.
Po vychladnutí zostáva pohár bezpečne uzavretý.
Pre koho sú spony určené
Domácich kuchárov a kuchárky
Pestovateľov ovocia a zeleniny
Gastronómov, kaviarne a blogerov
Fanúšikov domácej výroby džemov, kompótov a ďalších pochúťok
Balenie obsahuje
Kovové spony Weck 20 ks
Material: Metall
- Vrecko à 20 kusov
Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, na ryhované poháre, 20 kusov vo vrecku.
Konzervovacie klipy v sáčku, strieborné (balenie po 20 ks)
Konzervačné svorky / svorky pre nádoby Weck s okrúhlym okrajom z nehrdzavejúcej ocele 20 ks
- Výrobca
- Weck
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 250 g
- EAN kód
- 4004520106224
- Číslo od výrobcu
- 222271004
- Výrobca
- Weck
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 250 g
- EAN kód
- 4004520106224
- Číslo od výrobcu
- 222271004
Hodí sa k tomu

Weck Einkochringe 10 Stk. Für Rundgläser mit 100 mm Gummiringe für Gläser
69,77 €/1kg
3,07 €
Predajca: MercatoTrade

Nádoba Weck 12 ks/1 ks v tvare mini tulipánu 220 ml
36,13 €
Predajca: Fuduu-Shop

Univerzálne svorky Westmark - 10 kusov
14,14 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Sada pohárov Weck Tulipán 1062 ml, priemer 100 mm 6ks
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: UNIVERS-CLUB

Weck-Einkochbuch
23,26 €
Predajca: M_plus_L

Weck Einkochringe 54/67 10 Stück Gummis für Weckgläser Einkochgläser Rundrand 60
325,67 €/1kg
9,77 €
Doprava zdarma
Predajca: MCT_MultiChannelTrade

Weck Einfülltrichter für Weckgläser 100 mm, Kunststoff grün, Trichter
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Westmark 10532270, Oceľ, Plast, Brúsená oceľ, Červená, 190 mm
10,00 €
Predajca: MercatoTrade

Nádoby Weck 850 ml s vekom, bez tesnenia a svoriek
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: UNIVERS-CLUB

WECK automat na prípravu zaváranín 121407 WAT 25
246,99 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Weck Saftgewinner-Kombiset WSG 20 K, för Einkochautomaten ab 35 cm, Entsafter
69,56 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,98 €
Doprava zdarma
Predajca: MCT_MultiChannelTrade

WECK Weck automatická konzervačná kanvica smaltovaná s hodinami 121410
252,45 €
-111,03 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
141,42 €
Doprava zdarma
Predajca: MCT_MultiChannelTrade

Weck Einkochautomat WAT 14A für Weckgläser, Glühweintopf, 29 Liter, emailliert
195,25 €
Predajca: NeuertsShop

Weck Einkochringe 074/86 10 Stück Gummis für Weckgläser Einochgläser Rundrand 80
1,48 €
Predajca: getgastro

Weck 5744938, 100 mm, 100 mm, 85 mm, 6 kusov
19,43 €
Predajca: NeuertsShop

Zavařovací sklenice Weck Sturz 580 ml, průměr 100 mm, 6 ks
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: UNIVERS-CLUB

WECK Einkochautomat WAT 25 Einweckautomat aus Edelstahl mit Uhr, für 14 Gläser
173,63 €
Doprava zdarma
Predajca: MCT_MultiChannelTrade

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

ProfiCook 8910155, Rolka na vákuové balenie, Translusent, 2 kusov, 6 m, 28 cm, 28 cm
15,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

WECK Gummiringe 39x52mm 10er Beutel
46,07 €/1kg
1,29 €
Predajca: getgastro

WECK Einlegerost Weiß, Ø 33,5 cm, Kunststoff, Zubehör Einkochautomaten, Rost
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: UNIVERS-CLUB

Rotho Twist, 50 L, Obdĺžnikový, Polypropylén (PP), Čierna, Manuálne, 298 mm
20,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

ProfiCook PC-VK 1080, Čierna, Nerezová oceľ, Marinovanie, Nerezová oceľ, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
71,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Weck Einkochgläser 500 ml, 4 Stück mit Glas Deckel, Dichtungsringe, Klammern
18,00 €
Predajca: NeuertsShop

Sklenené zaváracie poháre so skrutkovacím uzáverom 500 ml 6 kusov
13,37 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

10 000 semien pravého rumančeka (Matricaria chamomilla) – jemná liečivá rastlina a obľúbená rastlina včiel | Aromatické bylinkové semená do záhrady, na balkón a do prírodnej záhrady
2 400,00 €/1kg
2,40 €
Predajca: EdelmannHandel

Gumové krúžky Weck 112x128mm 10 kusov
67,80 €/1kg
3,39 €
Predajca: MercatoTrade

Kilner 65025010, 102 mm, 240 mm, 204 mm, 2 kusov
33,64 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Predajca: artbook-service

Royal Thai Roter Naturreis (1kg) | Riz Complet Rouge AAA | Red Cargo Rice
9,20 €/1kg
9,94 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,20 €
Predajca: LAVONIO

WECK Gumové krúžky Svorky 20 ks. Konzervárenské svorky Konzervárenské krúžky na zaváraninové poháre
18,13 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
85% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
85%15% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
15%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Svorka spĺňa moje očakávania
Som spokojný s dodávkou aj s tovarom.
Hodnotenie z 26. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektný nákup
Dodávané spony sú označené originálnym logom Weck a perfektne sedia. Perfektné.
Hodnotenie z 17. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Podľa očakávania
Dobrá kvalita, dobrá hodnota za peniaze. Rýchle odoslanie
Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchly a vyhovujúci produkt
Perfektné a rýchlo dodané
Hodnotenie z 1. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Ako vždy, len to najlepšie
Hodnotenie z 13. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita
Ako objednané - tak dodané. Naplniť ich účel.
Hodnotenie z 28. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
1 A Ďakujem
Hodnotenie z 27. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Jednoducho dobrý
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

10 x tesnenie, gumený krúžok, čierne, mäkké
11,83 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,48 €
Predajca: ichzapfe
948,00 €/1kg

1 x tesnenie, gumený krúžok, čierne, mäkké
2,29 €
Predajca: ichzapfe
2 290,00 €/1kg

Dlhé gumičky do vlasov, gumičky do vlasov na dredy, pružné gumičky do vlasov na dredy, pružné gumičky do vlasov na špirálu, dlhé pružné gumičky do vlasov, gumičky do vlasov na dredy
15,99 €
Predajca: Zanjo24
499,69 €/1kg

Gumené pásky ORION 200 kusov
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
60,08 €/1kg

Svietiace gumičky,Svietiace gumičky,Svietiace gumičky do vlasov,Svietiace gumičky do vlasov,Svietiace gumičky do vlasov,Svietiace gumičky do vlasov
15,99 €
Predajca: Zanjo24
213,20 €/1kg

10 m gumená šnúra gumička elastická čiapka gumené gumičky šnúrka na remeslá okrúhla šnúra okrúhla gumená gumová šnúrka ideálna na masky



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,99 €
Predajca: Amazinggirl

Vymeniteľné silikónové tesnenia na plechovky so svorkou, 6-bal
3,78 €
Predajca: Modadeti
105,00 €/1kg

30 g (90 - 100 kusov) Gumové krúžky Gumové pásky Gumy pre domácnosť Gumy pre domácnosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,09 €
Predajca: Sieben-Sachen
36,33 €/1kg

Centrum gumičky 50 kusov gumové krúžky pre domácnosť gumičky gumičky
16,37 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Gumki recepturki czerwone 100 g D.RECT
2,83 €
Predajca: MATFEL
28,30 €/1kg