4,7



Na základe 58 hodnotení
Podobné produkty

Remmers HK-Lasur 3v1 mahagón, 5 litrov, lazúra na drevo v exteriéri, trojitá ochrana dreva s impregnáciou + základný náter + lazúra, ochrana proti vlhkosti a UV žiareniu
22,58 €/1l
112,90 €
Predajca: Artisan

Remmers HK-Lasur 5 l vedro Rustic Oak
22,58 €/1l
112,90 €
Predajca: Artisan

Remmers HK-Lasur šedá chráni grafitovo šedá 5 l
22,58 €/1l
112,90 €
Predajca: Artisan

Remmers HK-Lasur 10 L vedro palisander
19,01 €/1l
190,05 €
Predajca: Surtep

Remmers HK-Lasur 10 l vedro borovica/smrekovec
21,85 €/1l
218,53 €
Predajca: Artisan

Remmers Farbivo do obývačky 2,5 l vedro biele
22,97 €/1l
57,43 €
Predajca: Artisan

Remmers Deckfarbe Rotbraun 0,75 L Eimer
32,68 €/1l
24,51 €
Predajca: Surtep

Remmers – HK Lazura
38,70 €/1l
3,87 €
Predajca: Artisan

Silnovrstvá lazúra Belinka Toplasur platinovo sivá 2,5 l
51,73 €
Predajca: Surtep

Remmers Dauerschutz-Lasur UV 5 L Eimer Palisander
21,21 €/1l
106,04 €
Predajca: Artisan

Remmers – HK Lazura Grey Protect
85,10 €/1l
8,51 €
Predajca: Surtep

Remmers Venti Topcoat biely 2,5 l
27,98 €/1l
69,95 €
Predajca: Surtep

Silnovrstvá lazúra Belinka Toplasur grafitovo sivá 2,5 l
51,73 €
Predajca: Surtep

Silnovrstvá lazúra Belinka Toplasur orech 2,5 l
51,73 €
Predajca: Surtep

Remmers Krém na ochranu dreva 2718 Orech 0,75 l
31,85 €/1l
23,89 €
Predajca: Artisan

Silnovrstvá lazúra Belinka Toplasur mahagón 2,5 l
51,73 €
Predajca: Surtep

Silnovrstvá lazúra Belinka Toplasur buk 2,5 l
66,31 €
Predajca: Artisan

Silnovrstvá lazúra Belinka Toplasur buk 5 l
117,18 €
Predajca: Artisan

Silnovrstvá lazúra Belinka Toplasur palisander 2,5 l
51,73 €
Predajca: Surtep

Silnovrstvá lazúra Belinka Toplasur palisander 5 l
94,98 €
Predajca: Surtep
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Remmers HK-Lasur
Dekoratívna prémiová ochranná lazúra na báze rozpúšťadiel na vonkajšie drevo Oblasť použitia:
- Vonkajšie drevo
- Drevo bez kontaktu so zemou podľa EN 335-1, GK 2 a 3
- Rozmerovo nestále drevené komponenty: napr. ploty, drevené rámy, prístrešky pre autá, drevené obklady
- Drevené komponenty s obmedzenou rozmerovou stabilitou: napr. okenice, profilované dosky
- Rozmerovo stabilné drevené komponenty (len ako náter): napr. okná a dvere
- Základný, medzivrstvový a vrchný náter
Vlastnosti:
- 3v1: impregnácia, základný náter a lazúra
- Chráni drevo pred vlhkosťou a účinne zabraňuje vzniku plesní spôsobujúcich modré škvrny
- riziko hniloby v spojení s konštrukčnou ochranou dreva
- Zvýšený obsah pevných látok poskytuje ochranu proti poškodeniu os
- Filmová ochrana proti plesniam a riasam
- Priedušný
- Preniká hlboko
- Následné ošetrenie bez brúsenia
Použitie:
- Teplota materiálu, okolia a podkladu: min. +5 °C až max. +30 °C
- Materiál dobre premiešajte.
Súkromní používatelia: Natierať lazúrovacím štetcom. Kvalifikované špecializované firmy: Natierať štetcom, máčať, zalievať, striekať len v uzavretých systémoch.- Nanášajte v smere vlákien.
- Po zaschnutí naneste 2. vrstvu.
- Na dubové drevo sa odporúča dodatočný základný náter v bezfarebnej farbe.
- Otvorené nádoby pevne uzavrite a čo najskôr spotrebujte.
- Kompatibilitu, priľnavosť a farebný odtieň s podkladom otestujte vytvorením skúšobných plôch.
- Pri prelakovaní inými náterovými hmotami odporúčame skontrolovať priľnavosť farby.
- Bezfarebný, biely a hemlock používajte len na vonkajšie plochy, ktoré nie sú priamo vystavené poveternostným vplyvom, ako sú podhľady a pod. alebo ako základný náter.
- V prípade drevín bohatých na látky, ako sú dub, červený céder, afzélia, sekvoje atď. môžu zrážky spôsobiť vyplavenie vo vode rozpustných látok z dreva. To môže viesť k zmene farby svetlého muriva alebo omietky.
- Povrchy dreva s koncovými vrstvami utesnite trvalou ochrannou lazúrou UV alebo lazúrou na okná a dvere vo vhodnej farbe (minimálne 2 vrstvy).
- Spodné koncové plochy podrežte, aby ste vytvorili odkvapovú hranu.
- Farba sa zintenzívňuje a lesk sa zvyšuje s každým nanesením lazúry.
- Schnutie: Približne 12 hodín pri 20 °C a 65 % relatívnej vlhkosti vzduchu.
- Nízke teploty, nízka výmena vzduchu a vysoká vlhkosť vedú k oneskoreniu schnutia.
- Napriek tomu, že povrch je na dotyk suchý, vysoko prchavé rozpúšťadlá môžu spôsobiť, že povrch je na dotyk lepkavý aj niekoľko dní!
- Táto vlastnosť nie je na závadu!
- Odparovanie týchto rozpúšťadiel urýchľuje čo najväčšia výmena vzduchu.
Spotreba:
- Skúsenosti ukázali, že na dosiahnutie tejto aplikačnej dávky sú v praxi potrebné minimálne dve aplikácie
- Hobľované alebo veľmi husté dreviny sú menej absorpčné a môžu vyžadovať 3. náter
Číslo farby:
- 2250 borovica/smrekovec
- 2251 teakové drevo
- 2252 ebenové drevo
- 2253 gaštan
- 2254 jedľovo zelená
- 2255 mahagón
- 2256 palisander
- 2260 orech
- 2261 bezfarebný
- 2262 borovica
- 2263 dub rustikálny
- 2264 svetlý dub
- 2266 hemlock
- 2268 biely
- 2292 slaná zelená
Karta bezpečnostných údajov | ||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karta bezpečnostných údajov | Karta bezpečnostných údajov.pdf | |||||||||||||||||||||
| Revidované dodávateľom dňa | 23.05.2016 | |||||||||||||||||||||
Bezpečnosť práce a skladovanie | ||||||||||||||||||||||
| H-vety | H302 Škodlivý pri požití. H304 Môže byť smrteľný pri požití a vniknutí do dýchacích ciest. H312 Škodlivý pri kontakte s pokožkou. H314 Spôsobuje vážne popáleniny kože a poškodenie očí. H317 Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. H318 Spôsobuje vážne poškodenie očí. H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí. H331 Toxický pri vdýchnutí. H335 Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. H351 Podozrenie na spôsobenie rakoviny. Uveďte spôsob expozície, ak je jednoznačne preukázané, že žiadne iné spôsoby expozície nespôsobujú toto nebezpečenstvo. H361d H361f H400 Veľmi toxický pre vodné organizmy. H410 Veľmi toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. H412 Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. | |||||||||||||||||||||
| H-vety-GHS | EUH066 Opakovaná expozícia môže spôsobiť vysušenie alebo popraskanie pokožky. H304 Môže byť smrteľný pri požití a vniknutí do dýchacích ciest. H412 Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. | |||||||||||||||||||||
| P-vety | Pozri oddiel 2.2 karty bezpečnostných údajov P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P103 Pred použitím si prečítajte etiketu. P270 Počas používania tohto výrobku nejedzte, nepite a nefajčite. P273 Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. P280 Používajte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranu očí/ochranu tváre. P301+P310 PRI POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM/lekára/... P302+P352 PRI ZASIAHNUTÍ NA KOŽU: Umyte veľkým množstvom vody/.... P305+P351+P338 PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. | |||||||||||||||||||||
| Triedy skladovania | 10 Horľavé kvapaliny, bod vzplanutia > 60 °C | |||||||||||||||||||||
| Trieda ohrozenia vodou | 2 - nebezpečné pre vodu | |||||||||||||||||||||
Nebezpečenstvo | ||||||||||||||||||||||
| Signálne slovo | Nebezpečenstvo | |||||||||||||||||||||
| Pigtogramy GHS | GHS08 Škodlivý | |||||||||||||||||||||
| dodatočné informácie | EUH208 Obsahuje: 3-jodo-2-propinyl butylkarbamát, kobalt bis(2-etylhexanoát), 2-butanón oxim. Môže spôsobiť alergické reakcie. | |||||||||||||||||||||
Zložky | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Dekoratívna prémiová šednúca lazúra na báze rozpúšťadiel na použitie v exteriéri. Oblasti použitia :
- Drevo v exteriéri
- Drevo bez kontaktu so zemou
- Rozmerovo nestále drevené komponenty: napr. ploty, drevené rámy, prístrešky pre autá, drevené obklady
- Drevené komponenty s obmedzenou rozmerovou stabilitou: napr. okenice, profilované dosky, záhradné prístrešky
- Rozmerovo stabilné drevené komponenty (len ako základný náter): napr. okná a dvere
- Základný, medzivrstvový a vrchný náter
- Nie je vhodný na nátery podlahových plôch (terasy, drevené paluby atď.)
- Prírodné sivé tóny pre drevo v exteriéri
- Trvalo jednotný farebný tón na zvetraných a nezvetraných plochách
- 3v1: impregnácia, základný náter a lazúra
- Ochrana dreva proti vlhkosti a UV žiareniu
- Účinok impregnácie: nasýtenie dreva proti vlhkosti
- Difúzne otvorený ochranný film: vlhkosť môže unikať
- Hydrofóbny: mokré povrchy rýchlo schnú
- Ochrana proti poveternostným vplyvom (konštruktívna ochrana dreva a ochrana výrobku proti vlhkosti) riziko vzniku modrých škvŕn a hniloby
- Zvýšený obsah pevných látok poskytuje fyzikálnu ochranu proti poškodeniu os
- Náter chránený proti plesniam a riasam
- Následné ošetrenie bez brúsenia
- Tenkovrstvová lazúra
- Neodlupuje sa
- Farebné odtiene sa môžu navzájom miešať
- Objem
- 2.5 l
- Model
- HK-Lasur 3in1 Grey-Protect
- Farba
- Šedá
- Výrobca
- Počet kusov
- 3
- Miesto využitia
- Exteriér
- Hmotnosť
- 2.46 kg
- EAN kód
- 4004707171939
- Číslo od výrobcu
- 0000229103
- Objem
- 2.5 l
- Model
- HK-Lasur 3in1 Grey-Protect
- Farba
- Šedá
- Výrobca
- Počet kusov
- 3
- Miesto využitia
- Exteriér
- Hmotnosť
- 2.46 kg
- EAN kód
- 4004707171939
- Číslo od výrobcu
- 0000229103
Varovanie
P301 + P313 PO POŽITÍ: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.
P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P273 Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia.
P301 + P310 PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/…
P331 Nevyvolávajte zvracanie.
P405 Uchovávajte uzamknuté.
P501 Zneškodnite obsah/nádobu …
Dodatočné informácie
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
H302 Škodlivý po požití.
H304 Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
EUH066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
EUH208 Obsahuje senzibilizačné látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Hodí sa k tomu

Blomster vankúše na palety a záhradný nábytok, sada 3 ks 120 x 80 cm
75,00 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ModesteSHOP

Remmers HK-Lasur 2,5 l vedro grafitovo sivé
25,20 €/1l
63,00 €
Predajca: Artisan

Remmers HK-Lasur 2,5 l vedro strieborno-sivé
0,02 €/1l
59,95 €
Predajca: Surtep

Remmers HK-Lasur šedá ochrana vody šedá 2,5 l
25,20 €/1l
63,00 €
Predajca: Artisan

Remmers HK-Lasur 0,75 L Eimer Graphitgrau
31,31 €/1l
23,48 €
Predajca: Artisan

Remmers HK-Lasur grey protect antracitová sivá 2,5 l
25,20 €/1l
63,00 €
Predajca: Artisan

Remmers HK-Lasur 5 l vedro strieborno-sivé
19,99 €/1l
99,95 €
Predajca: Surtep

Sillar Elektrická mopová hlavica pre Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 mopových podložiek a nádržka na vodu
41,90 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Remmers HK-Lasur 5 l vedro platinovo sivé
22,58 €/1l
112,90 €
Predajca: Artisan

Remmers HK-Lasur hemlock 2,5 l
0,02 €/1l
59,95 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,95 €
Predajca: Surtep

Remmers HK-Lasur šedá chráni antracitovo šedá 5 l
22,58 €/1l
112,90 €
Predajca: Artisan

Remmers HK-Lasur 3v1 mahagón, 5 litrov, lazúra na drevo v exteriéri, trojitá ochrana dreva s impregnáciou + základný náter + lazúra, ochrana proti vlhkosti a UV žiareniu
22,58 €/1l
112,90 €
Predajca: Artisan

Remmers HK-Lasur 0,75 L Eimer Platingrau
31,31 €/1l
23,48 €
Predajca: Artisan

Remmers HK-Lasur šedá chráni grafitovo šedá 5 l
22,58 €/1l
112,90 €
Predajca: Artisan

Remmers HK-Lasur soľ zelená 2,5 l
23,98 €/1l
59,95 €
Predajca: Surtep

Remmers HK-Lasur 5 l vedro biele
22,58 €/1l
112,90 €
Predajca: Artisan

Remmers HK-Lasur bezfarebný 10 l
19,01 €/1l
190,05 €
Predajca: Surtep

Remmers HK-Lasur 5 l vedro Rustic Oak
22,58 €/1l
112,90 €
Predajca: Artisan

Remmers HK-Lasur 5 L Eimer Tannengrün
19,99 €/1l
99,95 €
Predajca: Surtep

Remmers HK-Lasur 10 L vedro palisander
19,01 €/1l
190,05 €
Predajca: Surtep

Remmers HK-Lasur 10 l vedro Teak
21,85 €/1l
218,53 €
Predajca: Artisan

Remmers HK-Lasur 0,75 l vedro jedľa zelená
31,31 €/1l
23,48 €
Predajca: Artisan

Remmers Krém na ochranu dreva 2719 Teak 2,5 litra
34,14 €/1l
68,27 €
Predajca: Artisan

Remmers Dauerschutz-Lasur UV 5 L Eimer Farblos UV+
0,02 €/1l
106,04 €
Predajca: Artisan

Remmers Farbivo do obývačky 2,5 l vedro biele
22,97 €/1l
57,43 €
Predajca: Artisan

Remmers Permanentný ochranný lak UV biely 5 l
19,99 €/1l
99,95 €
Predajca: Surtep

Remmers HK-Lasur 0,75 L Eimer Pinie/Lärche
31,31 €/1l
23,48 €
Predajca: Artisan

Remmers Krém na ochranu dreva 2716 Borovica 2,5 litra
23,98 €/1l
59,95 €
Predajca: Surtep

vidaXL Zvýšená posteľ antracit 160 x 80 x 77 cm Pozinkovaná oceľ
60,08 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
84% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
84%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%2% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
2%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kvalitná lazúra
Farba ŠedáObjem 2,5 l
Tento náter má vysokú kryciu schopnosť v porovnaní so striebornosivou farbou. Farba je podobná starej striebornosivej farbe.
Hodnotenie z 21. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku
Farba ŠedáObjem 2500 l
Dobrá kvalita ako obvykle, som spokojný, drevený obklad sa musí natrieť 3 krát, aby sa dosiahol požadovaný výsledok.
Hodnotenie z 3. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dodávka moridla na drevo
Farba ŠedáObjem 5 l
Položka presne spĺňa požiadavky. A dodanie bolo naozaj super rýchle. Objednané v stredu večer, doručenie v piatok. Top
Hodnotenie z 20. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super glazúra
Túto glazúru som si kúpila už tretíkrát. S kvalitou som veľmi spokojná.
Hodnotenie z 29. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Farba ŠedáObjem 2,5 l
Farba 1:1 ako v bežných obchodoch pre domácich majstrov, dobrá kvalita.
Hodnotenie z 10. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Záhradný domček
Farba ŠedáObjem 0,75 l
Všetko schne veľmi rýchlo.
Hodnotenie z 6. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Remmersova glazúra
Farba ŠedáObjem 5 l
Produkt poznám, tak som si ho kúpil znova.
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Farba ŠedáObjem 5 l
Veľmi pekná farba
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Perwoll Renew Kapsułki do prania czarnych tkanin, 21 sztuk



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,99 €
Predajca: AllYouNeed
49 975,00 €/1kg

Súprava oceľovej vlny RAKSO: jemná, stredná a hrubá, po 15 g
12,17 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
270,44 €/1kg