4,3



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Revell Black, gloss RAL 9005 14 ml-tin, ierna, 1 kusov4 595,00 €/1l
45,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Revell Bronze, metallic 14 ml-tin, Bronzová, 1 kusov172,86 €/1l
2,42 €
Predajca: Bambule

Revell Black, silk RAL 9005 14 ml-tin, ierna, 1 kusov
222,00 €/1l
2,22 €
Predajca: Limonds

Revell Silver, metallic 14 ml-tin, Strieborná, 1 kusov
735,00 €/1l
10,29 €
Predajca: M_plus_L

Revell Blue, gloss RAL 5005 14 ml-tin, Modrá, 1 kusov
195,71 €/1l
2,74 €
Predajca: EpicScale

Revell Carmine red, mat RAL 3002 14 ml-tin, Červená, 1 kusov
2 015,00 €/1l
28,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Revell 29621, Červená, 6 kusov
65,00 €/1kg
6,50 €
Predajca: RC_Welt

Revell Spray Color, Biela
116,60 €/1l
11,66 €
Predajca: RC_Welt

Revell 36142, 18 ml, Matte
407,78 €/1l
7,34 €
Predajca: M_plus_L

Revell 36179, 18 ml, Matte
134,70 €/1kg
13,47 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Revell 36137, 18 ml, Matte
412,22 €/1l
7,42 €
Predajca: M_plus_L

Revell 36378, 18 ml, Hodvb
134,70 €/1kg
13,47 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Revell 36166, 18 ml, Matte
407,78 €/1l
7,34 €
Predajca: M_plus_L

Revell Luminous orange, mat RAL 2005 14 ml-tin, Oranžová, 1 kusov
843,57 €/1l
11,81 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Revell 32109 antrazit, matn RAL 7021 14 ml-Dvka
843,57 €/1l
11,81 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Revell emailová farba na báze syntetickej živice biela saténová matná 14 ml plechovka
Farebné emailové farby Revell sú založené na syntetickej živici a nenarúšajú plastové povrchy plastových modelov. S obľúbenou 14 ml plechovkou sa výborne pracuje a farby zostávajú dlho svieže. Okrem toho môžete všetky farby (okrem signálnych) navzájom miešať. Farby môžete tiež riediť pomocou "Revell Color Mix".
Vďaka tomu môžete farby Revell nanášať nielen štetcom, ale aj striekacou pištoľou. Ako čistiaci prostriedok na štetce je najlepšie použiť "Revell Painta Clean" a na striekaciu pištoľ "Revell Airbrush Clean".
Informácie o
- Revell emailová farba
- 14 ml kovová plechovka
- Základ zo syntetickej živice
- biely hodvábne matný
- miešateľný
- riediteľná
- Štetec alebo striekacia pištoľ
Rozsah dodávky: Revell emailová farba biela hodvábne matná 14 ml plechovka
PozorBezpečnostné upozornenia GHS / H-vety H226: Horľavá kvapalina a pary H 336: Môže spôsobiť ospalosť alebo závratyBezpečnostné upozornenia GHS / P-vety P102: Uchovávajte mimo dosahu detí. P 210: Uchovávajte mimo dosahu tepla / iskier / otvoreného ohňa / horúcich povrchov.
Zákaz fajčenia. P 240: Uzemnite nádobu a zariadenie, ktoré sa má naplniť. P 280: Používajte ochranné rukavice / ochranný odev / ochranu očí / ochranu tváre. P 303+361+353: V prípade kontaktu s pokožkou (alebo vlasmi): Okamžite si vyzlečte všetok kontaminovaný odev.
Pokožku umyte vodou/sprchou P 405: Uchovávajte uzamknuté. P 501: Obsah/kontajner zneškodnite do ...Bezpečnostné upozornenia / EUHEUH 208: Obsahuje (názov senzibilizujúcej látky).
Môže vyvolať alergickú reakciu EUH 211: Varovanie! Pri striekaní môžu vzniknúť nebezpečné kvapôčky. Nevdychujte aerosól alebo hmlu
Revell - biela, pololesklá RAL 9010 - 14ml plechovka "Revell Colour" je syntetická živicová emailová farba, ktorá nenarúša plastový povrch plastových modelov. Touto 14 ml plechovkou farby, ktorá je obľúbená u mnohých hobbystov, však možno natierať aj mnohé iné materiály. Všetky farby - okrem signálnej farby - možno navzájom miešať a riediť pomocou "Revell Color Mix".
To znamená, že farbu možno nanášať nielen štetcom, ale aj striekacou pištoľou. Ako čistiaci prostriedok na štetce použite "Revell Painta Clean" a na striekaciu pištoľ "Revell Airbrush Clean". Táto farba sa používa na označenie a značenie vojenských lietadiel.
U pozornenie: Pozor!
Minimálny vek používateľa (pozri popis) Pozor!
Používajte len pod priamym dohľadom dospelých osôb Pozor! Obsahuje nebezpečné látky a zmesi (pozri popis)
UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 14 rokov. Výrobok používajte pod dohľadom dospelej osoby.
Názvy značiek, názvy spoločností, ochranné známky, označenia a logá sú majetkom príslušných vlastníkov. Používajú sa len na identifikáciu a popis príslušných výrobkov a sú chránené.
Dekorácia zobrazená na OVP nie je súčasťou dodávky. sa uplatňujú len raz a sú kombinované.
UPOZORNENIE GHS 02 GHS 07 Pozor! Opakované vystavenie môže spôsobiť vysušenie alebo popraskanie pokožky. Môže spôsobiť ospalosť a závraty. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obsahuje: uhľovodíky, C9-C11, alkány, cyklické, <2 % aromatické látky alebo uhľovodíky, C9-C11, alkány, cyklické, <2 % aromatické látky ftalanhydrid,etylmetylketoxím, kobalt bis(2-etylhexanoát). Môže spôsobiť alergické reakcie.
- Typ produktu:
- Farba
- Farba:
- Biela
- Materiál:
- Syntetická živica
- Hlasitosť:
- 14 ml
- Typ obrazu:
- Smaltová farba
- Vhodné pre štetec:
- Áno
- Vhodné pre striekacie pištole:
- Áno
- Vhodný pre všetky vekové kategórie:
- Áno
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Typ balenia:
- Cín
- Model:
- Scale Model Supplies
Revell 32301 biela, pololesklá 14 ml Poznámka: Výrobky na modelárstvo Informácie o bezpečnosti a nebezpečenstve Poznámka: Výrobky na modelárstvo. Nie je to hračka!
Revell Colour je syntetická živicová emailová farba, ktorá nenarúša plastový povrch plastových modelov. Dodáva sa v obľúbenej 14 ml plechovke farby Revell, ktorá je uzatvárateľná a skladovateľná dlhé roky. Farba Revell sa dá použiť aj na natieranie mnohých iných materiálov. Vysoko krycie farby Enamelcolor - okrem farby Signal - sú miešateľné a možno ich riediť pomocou Revell Color Mix. To znamená, že farbu možno nanášať nielen štetcom, ale aj striekacou pištoľou. Zrieďte 30% riedidlom Colormix. Upozornenie: Nie je určené pre deti do 14 rokov
Revell Enamel Model Paint Revell Enamel Color je syntetická farba vyrobená zo špeciálneho živicového smaltu, ktorý nepoškodzuje povrch plastových modelov. Touto smaltovanou farbou možno natierať aj mnohé iné materiály. Všetky farby, okrem signálnych farieb, možno miešať a riediť pomocou RevellColor Mix. To umožňuje nanášať farbu nielen štetcami, ale aj striekacou pištoľou. Ideálne pre staviteľov modelov! Špecifikácie: Vek: od 12 rokov Materiál: kov, farba Obsah: 14 ml
biela, saténová farba RAL 9010 14 ml plechovka modelárskej farby Revell na báze syntetickej živice
Smaltovaná farba Revell na výrobu modelov. Číslo farby 301: biela, hodvábne matná. Premaľovanie je možné po 4 až 6 hodinách. Doba schnutia 24 hodín.
REVELL Biely, pololesklý 0 0 0
- Objem
- 10 ml
- Dĺžka
- 4 cm
- Farba
- Biela
- Obsahuje batérie
- Nie
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.028 kg
- Vekové odporúčanie
- od 14 rokov
- EAN kód
- 420232340000042023234
- Číslo od výrobcu
- 59 32301
- Objem
- 10 ml
- Dĺžka
- 4 cm
- Farba
- Biela
- Obsahuje batérie
- Nie
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.028 kg
- Vekové odporúčanie
- od 14 rokov
- EAN kód
- 420232340000042023234
- Číslo od výrobcu
- 59 32301
Varovanie
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P405 Uchovávajte uzamknuté.
Bezpečnostné pokyny
Výstražné upozornenia
H226 Horľavá kvapalina a pary.EUH205 Obsahuje epoxidové zložky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Hodí sa k tomu

Revell Grey, silk RAL 7001 14 ml-tin, Šedá, 1 kusov
2 067,86 €/1l
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Revell Steel, metallic 14 ml-tin, Strieborná, 1 kusov
195,71 €/1l
2,74 €
Predajca: EpicScale

Revell Aluminium, metallic 14 ml-tin, Hliník, 1 kusov
841,43 €/1l
11,78 €
Predajca: M_plus_L

Revell Black, silk RAL 9005 14 ml-tin, ierna, 1 kusov
222,00 €/1l
2,22 €
Predajca: Limonds

Revell Black, mat RAL 9011 14 ml-tin, Čierna, 1 kusov
250,00 €/1l
3,50 €
Predajca: EpicScale

Revell Lufthansa-yellow, silk RAL 1028 14 ml-tin, lt, 1 kusov
369,64 €/1kg
10,35 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Revell Ochre brown, mat RAL 1011 14 ml-tin, Hned, 1 kusov
472,40 €/1kg
11,81 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Revell Orange, gloss RAL 2004 14 ml-tin, Oranžová, 1 kusov
843,57 €/1l
11,81 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Revell Dark grey, silk RAL 7012 14 ml-tin, Šedá, 1 kusov
412,14 €/1l
5,77 €
Predajca: M_plus_L

Revell Silver, metallic 14 ml-tin, Strieborná, 1 kusov
735,00 €/1l
10,29 €
Predajca: M_plus_L

Revell Greyish blue, mat RAL 7031 14 ml-tin, ed, 1 kusov
855,00 €/1l
11,97 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Revell Brown, silk RAL 8025 14 ml-tin, Hnedá, 1 kusov
843,57 €/1l
11,81 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Revell Leaf green, silk RAL 6001 14 ml-tin, Zelen, 1 kusov
245,00 €/1l
2,45 €
Predajca: EpicScale

Leifheit Digitálny Vpichový Teplomer Na Mäso 03223
21,42 €
Predajca: Landema

Revell Light grey, silk RAL 7035 14 ml-tin, Šedá, 1 kusov
106,43 €/1l
5,36 €
-72%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,49 €
Predajca: Limonds

Revell Carmine red, mat RAL 3002 14 ml-tin, Červená, 1 kusov
2 015,00 €/1l
28,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Revell Luminous red, silk RAL 3026 14 ml-tin, Červená, 1 kusov
843,57 €/1l
11,81 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Revell Flesh, mat 14 ml-tin, Bov, 1 kusov
1 181,00 €/1l
11,81 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Needit Park Micro, elektronická, čierna, modrá, sklenená, CR-2032, 3 V, -20 - 75 °C
37,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Revell 39609, Lepidlo, 13 ml, Scale Model Supplies
12,38 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,86 €
Predajca: M_plus_L

Revell Stone grey, mat RAL 7030 14 ml-tin, Šedá, 1 kusov
843,57 €/1l
11,81 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

Revell Fiery red, silk RAL 3000 14 ml-tin, Červená, 1 kusov
567,14 €/1l
7,94 €
Predajca: M_plus_L

Revell Blue, gloss RAL 5005 14 ml-tin, Modrá, 1 kusov
195,71 €/1l
2,74 €
Predajca: EpicScale

Revell Black, gloss RAL 9005 14 ml-tin, ierna, 1 kusov
4 595,00 €/1l
45,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Revell Beige, silk RAL 1001 14 ml-tin, Béžová, 1 kusov
843,57 €/1l
11,81 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Revell Yellow, mat RAL 1017 14 ml-tin, Žltá, 1 kusov
195,71 €/1l
2,74 €
Predajca: EpicScale

Revell Light blue, gloss RAL 5012 14 ml-tin, Modrá, 1 kusov
2 067,86 €/1l
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Revell Leather brown, mat RAL 8027 14 ml-tin, Hned, 1 kusov
1 181,00 €/1l
11,81 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Revell Brown, mat RAL 8023 14 ml-tin, Hnedá, 1 kusov
843,57 €/1l
11,81 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
33% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
33%67% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
67%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Farba je skvelá a dokonale kryje.
Hodnotenie z 13. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vždy dobré
Tovar je vždy dobrý a dodanie je super rýchle.
Hodnotenie z 2. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Dobrý
Hodnotenie z 11. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kompresorová súprava Wiltec AS196A s 1 airbrush pištoľou typu 116 a bohatým príslušenstvom, 3 l tlaková nádrž, na výrobu modelov, tetovanie, nechtový dizajn



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
215,99 €
Predajca: WilTec

Kompresorová súprava Wiltec AS196 s 1 airbrush pištoľou typu 116 a bohatým príslušenstvom, 3 l tlaková nádrž, na výrobu modelov, tetovanie, nechtový dizajn



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
198,99 €
Predajca: WilTec

Airbrush Kompresor s Dvoma Airbrushami, Automatickým Stop-Štartom a Reguláciou HS-A10K Čierny, 0,3 mm Trysky, Dvojitá Akcia
97,88 €
-4,89 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
92,99 €
Predajca: SuperMerchant
71,53 €/1kg

Kompresorová súprava Wiltec AS189 s 1 airbrush pištoľou typu 116 a bohatým príslušenstvom, 3 l tlaková nádrž, na výrobu modelov, tetovanie, nechtový dizajn



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
155,99 €
Predajca: WilTec

Kompresorová súprava Wiltec AS186 s 1 airbrush pištoľou typu 116 a bohatým príslušenstvom, 3 l tlaková nádrž, na výrobu modelov, tetovanie, nechtový dizajn



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
155,99 €
Predajca: WilTec

Kompresorová súprava pre začiatočníkov s airbrush pištoľou AS176 1 a bohatým príslušenstvom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
132,99 €
Predajca: WilTec

Vallejo 70.205, Rôzne farby, Akrylová farba, 17 ml, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
71,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
4 200,00 €/1l

Vallejo 73.194, Rôzne farby, Akrylová farba, 35 ml, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
69,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 994,29 €/1l

Revell Black, gloss RAL 9005 14 ml-tin, ierna, 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
4 595,00 €/1l

Odpojovací adaptér Sada rýchlospojok pre vzduchovú hadicu na kefovanie 1/8'' so 4 šróbeniami
15,99 €
Predajca: Zanjo24
420,79 €/1kg

Vallejo farby Model Air základná sada 100 401 Airbrush sada Modelárske farby



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
35,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
252,86 €/1l

0.2 MM Gravity Feed Dual Action Airbrush Set na zdobenie tort, líčenie, zdobenie nechtov
30,99 €
Predajca: Zanjo24
170,27 €/1kg

Vzácne Retro Legenda Farba Aladdin Magic Genie Light Wishing Lamp Pot to Collect (Bronzová)
20,99 €
Predajca: Ladenza
233,22 €/1kg

Edelstahl -Ton -Werkzeug -Töpferei -Zerstäuber -Glazes Töpfe Keramikmaler Sprühgeräte (200 ml)
24,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,99 €
Predajca: Ladenza
191,58 €/1kg

Zmenárenská súprava Magic Dust
36,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 117,65 €/1l

Soft99 Fukupika Spray Advance Strong 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
47,47 €/1l

Vallejo 71.099, odstraňovač farieb a lakov, pripravený na použitie, tekutina, fľaša, 0,2 l, balenie: fľaša



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
19,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
97,25 €/1l

Prenosná súprava okien klimatizácie, súprava okien klimatizácie, univerzálna súprava okien klimatizácie, súprava okien klimatizácie so spojkou, nastaviteľné tesnenie okien, nastaviteľná súprava posuvných vetracích otvorov
50,00 €
Predajca: Zanjo24
35,61 €/1kg

Vallejo 73.600, 60 ml, Biela, Lesk, Fľaša



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
330,83 €/1l

Vallejo 74.600, Základná farba, Kov, Plast, Polyvinylchlorid (PVC), Pripravené a zmiešané, Mosadz, Kov, Plast, Drevo, Biela, Matný
26,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
130,50 €/1l