5,0



Na základe 15 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
WMF 4000530649584, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Keramický, 250 °C, Nerezová oceľ
39,95 €
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 9,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Univerzálne panvice a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Staub 40511-951-0, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Smalt, -20 °C, 260 °C239,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ďalšie informácie o reklame
Silit Talis, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Nerezová oceľ, CeraProtect, 250 °C, Nerezová oceľ60,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ďalšie informácie o reklame
WMF 1756286411, Čierna, Nerezová oceľ, Hliník, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Nerezová oceľ, Nemecko99,94 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ďalšie informácie o reklame
WMF 0790386991, Viacúčelová panvica, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C74,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

WMF 733686299, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Keramický, Elektrický, Plyn, Halogén, Indukčná
53,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

WMF 71.1500.5484, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Nerezová oceľ, Keramický, Indukčná, Nerezová oceľ
89,99 €
Predajca: HausDerGeschenke

WMF 0748286021, Kolo, Viacúčelová panvica, Hliník, Nerezová oceľ, Keramický, 400 °C, Hliník, Nerezová oceľ
72,75 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Silit Frying Pan Talis stainless steel 2110300441
51,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Silit 2110272861 Panvica vysoká 28 cm Domus 7115005465
99,99 €
-5,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,99 €
Predajca: NeuertsShop

Univerzálna panvica Tefal Hard Titanium+ Ø 28 cm, vhodná na indukčné variče, hliník
199,00 €
Predajca: G-Electronics

WMF 0794689991, Viacúčelová panvica, Nerezová oceľ, Hliník, Nerezová oceľ, Keramický, Nerezová oceľ, 250 °C
77,17 €
Predajca: NeuertsShop

WMF 1756486411, Čierna, Nerezová oceľ, Hliník, Nerezová oceľ, PermaDur, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, Nerezová oceľ, WMF Atelier
115,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

WMF 0744286021, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, 400 °C, Nerezová oceľ, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná
72,71 €
Predajca: Kuchniasklep

WMF 0748246021, Kolo, Viacúčelová panvica, Nerezová oceľ, Keramický, 400 °C, Hliník, Nerezová oceľ
96,17 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

WMF Nordic Profi Stielpfanne 24 cm, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Strieborná, Indukčná, 28 cm, 1 kusov
105,75 €
Predajca: Kuchniasklep

WMF 0718806041, Viacúčelová panvica, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska
34,30 €
Predajca: NeuertsShop

Tefal Ceramic C White Induction C90806, Kolo, Viacúčelová panvica, Biela, Keramický, 175 °C, Keramický, Nerezová oceľ
89,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

WMF Stielpfanne Ø 28 cm PermaDur Excellent, Kolo, Čierna, PTFE, 260 °C, Hliník, Keramický, Halogén, Indukčná
80,74 €
Predajca: NeuertsShop

WMF 0576484291, Kolo, Čierna, Hliník, PTFE, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, 250 °C
105,34 €
Predajca: NeuertsShop

WMF PermaDur Advance Bratpfanne 28cm (07.7528.4021)
86,33 €
Predajca: Di-Life
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kolekcia Devil obsahuje všestranný sortiment panvíc pre každého. Hliníková panvica alebo panvica vyrobená zo známeho kromargánu, panvice Devil sú skvelým začiatkom pre amatérskych kuchárov. Sortiment zahŕňa veľké a malé panvice, špeciálne panvice, ako je napríklad panvica na lievance, ale aj servírovacie panvice. Všetky panvice Devil sú potiahnuté nepriľnavou vrstvou. K dispozícii sú s plastovými alebo nerezovými rukoväťami. Nie všetky panvice z radu Devil sú vhodné na indukciu.
- Tvar:
- Kolo
- Model:
- Viacúčelová panvica
- Farba:
- Čierna
- Veko v cene:
- Nie
- Vnútorná vrstva:
- Keramický
- Indikátor tepla:
- Nie
- Teplota (max):
- 250 °C
- Je možné umývať v umývačke:
- Áno
- Materiál:
- Nerezová oceľ
- Odolné voči pečeniu:
- Áno
- Počet držadiel:
- 1
- Jednoduché čistenie:
- Áno
- Priemer:
- 28 cm
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Popis produktu:
Panvica WMF Devil BLUEBERRY s priemerom 28 cm je všestranný kuchynský nástroj, ktorý poskytuje vynikajúce výsledky vyprážania. Či už ide o chrumkavú zeleninu, jemné ryby alebo chutné mäsové pokrmy - táto panvica je ideálna na prípravu rôznych vyprážaných jedál pri každodennom varení
. vďaka robustnému keramickému nepriľnavému povrchu s tvrdou minerálnou štruktúrou a celoplošnému dnu TransTherm® je zaručené optimálne rozloženie a skladovanie tepla.
Panvica s rukoväťou je vyrobená z robustného a elegantného materiálu Cromargan®: nehrdzavejúcej ocele 18/10. Vďaka tomuto materiálu je panvica nielen odolná voči rúre, ale je vhodná aj na všetky typy varných dosiek vrátane indukcie
. Široký vylievací okraj tiež zabezpečuje vylievanie bez kvapkania a servírovanie bez námahy.
- Všestranné použitie s vynikajúcimi výsledkami vyprážania
- Vhodná na všetky typy varných dosiek vrátane indukcie
- Keramický nepriľnavý povrch s tvrdou minerálnou štruktúrou
- Dno TransTherm® pre všetky typy sporákov na optimálne rozloženie a uskladnenie tepla
- Vyrobené z robustného materiálu Cromargan®: nehrdzavejúcej ocele 18/10
- Vhodné do rúry
- Praktická dutá rukoväť znižujúca teplo na pohodlné varenie
- Široký vylievací okraj na vylievanie bez kvapkania a servírovanie bez námahy
- Priemer: 28 cm
- Dodávané príslušenstvo (pozri zoznam nižšie)
Príslušenstvo je súčasťou balenia:
- 1x panvica s rukoväťou Ø 28 cm Diabolská čučoriedka
- S
panvicou s rukoväťou WMF Devil BLUEBERRY získate v kuchyni nepostrádateľného spoločníka, ktorý vám pomôže pri príprave chutných pokrmov.
Zoznam príslušenstva:
1x panvica s rukoväťou Ø 28 cm Devil BLUEBERRYRozsah dodávky:- Jedna panvica s priemerom 28 cm (bez pokrievky alebo iného príslušenstva).
Panvica WMF 28 cm s keramickým povrchom
Vysokokvalitná panvica z nehrdzavejúcej ocele s keramickým povrchom.
Vlastnosti článku:
1 x priemer: 28,0 cm
1 x priemer základne: 23,5 cm
Popis výrobku: Dĺžka dvierok: 1,5 cm:
- Telo panvice je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele,vnútro panvice jepanvice je potiahnuté keramickýmNepriľnavou vrstvoupovrchovou úpravou.
- Vhodná najmä na rýchle opekaniecitlivých potravín pri vysokej teplote.
- Rukoväť panvice je vyrobená z nehrdzavejúcej ocelea pretoabsolútne odolná voči rúre.
- Podstavec WMF Transtherm pre všetky sporákyTypy varných dosiekvrátane indukcie.
Špeciálne vlastnosti keramického povrchu:
- Odolnosť voči teplu do 400 stupňov Celzia
- Veľmi dobrý nepriľnavý účinok
- Odolnosť proti poškriabaniu.
Odporúčame používať drevené alebo plastové špachtle.
Objavte nerezovú panvicu WMF Devil - ideálneho kuchynského pomocníka pre všetkých nadšencov varenia. Táto panvica s veľkorysým priemerom 28 cm ponúka dostatok priestoru na prípravu chutných pokrmov, či už na výdatné raňajky, chutný obed alebo slávnostnú večeru. Materiál a kvalita: Panvica WMF Devil je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a spája v sebe nielen odolnosť a robustnosť, ale aj moderný a elegantný dizajn. Nerezová oceľ zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla, takže vaše jedlo bude vždy dokonale prepečené. Vďaka špeciálnej nepriľnavej povrchovej úprave je varenie bezproblémové - bez pripaľovania alebo pripálenia. Vychutnajte si zdravé pokrmy s menším množstvom tuku a čistením bez námahy. Všestrannosť: Panvica WMF Devil je vhodná na všetky typy varných dosiek vrátane indukčných, vďaka čomu je mimoriadne univerzálna v každej kuchyni. Bez ohľadu na to, či varíte na plynovej, elektrickej alebo indukčnej varnej doske - táto panvica zaujme vynikajúcim vedením tepla a zaručuje rovnomerné výsledky varenia. Odolnosť voči rúre: Panvica WMF Devil je tiež ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí radi dokončujú svoje pokrmy v rúre. Je odolná voči rúre až do 250 °C, takže svoje kulinárske výtvory môžete z varnej dosky preniesť rovno do rúry. To vám umožní používať rôzne techniky varenia a ponúka kreatívne spôsoby prípravy vašich obľúbených jedál. Bezpečná rukoväť: Ergonomicky navrhnutá rukoväť, ktorá zahrievanie, zabezpečuje pohodlnú a bezpečnú manipuláciu. Aj pri varení pri vysokých teplotách zostáva rukoväť chladná a poskytuje vám spoľahlivú kontrolu. Panvicu môžete ľahko premiestniť z varnej dosky na stôl alebo do rúry bez toho, aby ste sa museli obávať popálenia.
WMF 07.4148.6901 Keramická panvica Favorit 28 cm Či už ste amatérsky alebo profesionálny kuchár, či už pripravujete vyprážané vajíčka so slaninou alebo vysokú kuchyňu: klasická panvica s rukoväťou je nevyhnutnou súčasťou každej kuchyne. Sortiment panvíc WMF ponúka vhodný model pre každý pokrm, každú surovinu a každý typ prípravy. Vyberte si medzi kvalitnou nehrdzavejúcou oceľou, hliníkom alebo viacvrstvovým materiálom, medzi žiaruvzdorným keramickým povrchom a odolným nepriľnavým povrchom PermaDur, medzi rôznymi veľkosťami, rôznymi tvarmi a výškami okrajov a zodpovedajúcimi pokrievkami panvíc. Všetky panvice s rukoväťou sú vybavené ergonomickou rukoväťou, aby sa pohodlne a hladko držali v ruke. Urobte z toho niečo: pustite sa do toho - a nedovoľte, aby sa niečo pripálilo. obsah: Panvica Ø 28 cm - ideálna pre varné dosky s Ø 22 cm číslo výrobku: 0741486901Vhodná pre všetky typy varných dosiek - vrátane indukcie. Dno TransTherm pre všetky typy sporákov: Patentovaná konštrukcia dna s rovnomerným rozložením tepla a dlhým udržiavaním tepla pre energeticky úsporné varenie.materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan 18/10 s keramickou nepriľnavou vrstvou. Najlepšie nepriľnavé vlastnosti aj pri malom množstve tuku. Extrémne odolný voči vysokým teplotám až do 400 °C. Všestranné použitie pre každý pokrm. Bez PTFE-PFOA, široký vylievací okraj na vylievanie bez kvapkania. Bezpečná manipulácia vďaka ergonomickej rukoväti z nehrdzavejúcej ocele. Možnosť ručného umývania: Vyvinuté v Nemecku.
Hlavné vlastnosti Vlastnosti Tvar Okrúhly Typ Univerzálna panvica Farba výrobku Čierna Vrátane pokrievky Nie Vnútorný povrch Keramická vrstva Indikátor teploty Nie Teplota (max.) 250 °C Vhodné do umývačky riadu Áno Materiál Nehrdzavejúca oceľ Ohňovzdorné Áno Počet držadiel 1 Jednoduché čistenie Áno Hmotnosť a rozmery Priemer 28 cm Údaje o balení Množstvo v balení 1 ks
WMF 4000530649584 Panvica univerzálna okrúhla (07.4148.6901)
- Rozmery
- 28 cm (priemer)
- Šírka
- 30 cm
- Dĺžka
- 48 cm
- Priemer
- 28 cm
- Materiál
- Ušľachtilá oceľ
- Farba
- Čierna
- Tvar
- Okrúhle
- Vhodné pre indukciu
- Áno
- Výrobca
- Nepriľnavý povrch
- Áno
- Hmotnosť
- 1.54 kg
- EAN kód
- 4000530649584
- Číslo od výrobcu
- 741486901
- Rozmery
- 28 cm (priemer)
- Šírka
- 30 cm
- Dĺžka
- 48 cm
- Priemer
- 28 cm
- Materiál
- Ušľachtilá oceľ
- Farba
- Čierna
- Tvar
- Okrúhle
- Vhodné pre indukciu
- Áno
- Výrobca
- Nepriľnavý povrch
- Áno
- Hmotnosť
- 1.54 kg
- EAN kód
- 4000530649584
- Číslo od výrobcu
- 741486901
Hodí sa k tomu

Hrniec na zeleninu WMF Provence Plus 24 cm
166,41 €
-102,92 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
63,49 €
Predajca: TR8

Berlínske biele sklo, množstvo: 6 kusov
49,90 €
Predajca: Gastrojoker

WMF 3201002625, Kolo, Nerezová oceľ, Priehľadná, Borokremičité sklo, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 28 cm
43,13 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

WMF 4000530570444, 6,5 L, Kolo, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ
55,00 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,90 €
Predajca: Di-Life

WMF 0790386991, Viacúčelová panvica, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
74,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Záhradný box na vankúše 310 litrový úložný box ratanového vzhľadu Uzamykateľný s kolieskami Rukoväte čierne
63,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

WMF 0730256040, Nerezová oceľ, Sklo, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Sklo, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska
74,07 €
Predajca: TR8

Amazon Fire TV Stick 4K - AV-Player - 8 GB - 4K UHD (2160p)
112,68 €
-12,69 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,99 €
Predajca: OrigineProd

Sada 50ks - 3D magnetické stavebnice magnetická hračka pre deti, stavebnice pre deti, Kreatívne hračky - BUILDNETIC
12,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Sada 5 kusov utierok, 50 x 70 cm, 100 % bavlna, motív kávy, červená a svetlosivá
49,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

WMF 0741609990, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, 400 °C, Nerezová oceľ, Keramický, Plyn, Indukčná
96,53 €
-7,63 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

WMF 0790346991, Viacúčelová panvica, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
57,61 €
Predajca: velmontask

WMF 733686299, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Keramický, Elektrický, Plyn, Halogén, Indukčná
53,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
71,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

WMF Provence Plus 0721556380, Súprava na varenie, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ
200,53 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

WMF 71.1500.5461, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, 24 cm
52,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

WMF Function 4 0760556380, Súprava na varenie, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ
495,13 €
Predajca: NeuertsShop

WMF sada kuchynských misiek 4-dielna Gourmet, sada misiek, okrúhla, nerezová oceľ, nerezová oceľ
46,66 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

WMF Devil 0733726299, Súprava na vyprážanie, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
83,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

SONGMICS Kôš na odpadky 24 l nerezový odpadkový kôš vnútorný kôš 3 x 8 l pedálový kôš
90,44 €
Predajca: Lumarko

SONGMICS Odpadkový kôš Odpadkový kôš, 30 l, nerezová oceľ, vzduchotesný
59,90 €
Predajca: Jurhan

Samsung Galaxy A25 5G SM-A256B, 16,5 cm (6.5"), 6 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Čierna, Modrá
749,00 €
Predajca: G-Electronics

WMF Philadelphia 1166009999, 3,26 kg, 385 mm, 485 mm, 55 mm
168,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Green_Country

WMF Profi Plus 32.0100.2883, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Pútko na zavesenie
38,65 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Chránič matraca Sensalou 90 x 200 cm (balenie po 1 ks)
15,99 €
Predajca: Tadima-GmbH

Panvica na palacinky Smiley Emoji Ø26cm Alu Cast Pancake Pan Frying Pan Crepe Pan Non-stick Pancake Pan Fried egg pan Retoo
16,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Michael Kors Pour Femme, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HEXAMETHYLINDANOPYRAN, BENZYL...
557,50 €/1l
55,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Roberto Cavalli Paradiso, Ženy, 75 ml, Sprej, 1 kusov
454,27 €/1l
34,07 €
Predajca: BRASTYGroup

Michael Kors Pour Femme, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HEXAMETHYLINDANOPYRAN, BENZYL...
935,60 €/1l
46,78 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. apríla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá panvica
Panvica pôsobí pevným dojmom, na kovovú rukoväť si treba trochu zvyknúť, ale je veľmi stabilná. Celkovo je to dobrá kúpa a nie je lacná.
Hodnotenie z 20. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Skvelá panvica! 100% odporúčanie
Hodnotenie z 8. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita
Dobrá kvalita
Hodnotenie z 2. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Podľa očakávania
Pan je podľa popisu.
Hodnotenie z 7. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 31. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks




Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma

2% poukaz
Doprava zdarma




Panvica na palacinky 28 cm ROSMARINO PRO



3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
49,98 €
Predajca: Vitapurliving

Panvica na palacinky s granitovým povrchom 20 cm | Maestro MR-1221-20
25,99 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Predajca: SuperMerchant

De Buyer PFANNE, KUPFER/EDELSTAHL PRIMA MATERA



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
345,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Panvica NYORD z nehrdzavejúcej ocele - nepriľnavá, odolná proti poškriabaniu, voštinová štruktúra, vhodná do umývačky riadu, hybridná panvica, keramický povlak, bez PTFE, 30 cm



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
99,00 €
Predajca: NYORD

Klausberg Kuchynský riad KB7818



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,56 €
Predajca: TradeConcept

ONVAYA® Súprava panvíc z nehrdzavejúcej ocele | Panvica na vyprážanie | Bez povrchovej úpravy | Vhodné na indukciu a do rúry | Profesionálna sada panvíc | Ø 20/24/28/32cm



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(33)Počet hodnotení: 33
119,99 €
Predajca: heimundbuero

endusor® panvica na vyprážanie vajec s vekom 21 cm - trojitý nepriľnavý povrch - na indukciu, keramiku, plyn a elektrinu - panvica so 4 jamkami - na vyprážanie vajec, palaciniek a ďalších pokrmov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
39,95 €
Predajca: Endusor

endusor® Panvica na raňajky s vekom 21 cm - 3-vrstvová nepriľnavá - na indukčnú keramiku, plyn a elektrinu - panvica na vajcia s 3 jamkami na vajcia, slaninu a iné



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
39,95 €
Predajca: Endusor

endusor® panvica na vyprážanie vajec s vekom 27 cm - trojitý nepriľnavý povrch - na indukciu, keramiku, plyn a elektrinu - panvica so 4 jamkami - na vyprážanie vajec, palaciniek a ďalších pokrmov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
45,95 €
Predajca: Endusor

endusor® panvica na vyprážanie vajec 21 cm - trojitý nepriľnavý povrch - na indukciu, keramiku, plyn a elektrinu - panvica so 4 jamkami - vyprážané vajcia, palacinky, mini palacinky a ďalšie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
34,95 €
Predajca: Endusor

endusor® Raňajková panvica 21 cm - 3-násobná nepriľnavá - na indukčnú keramiku, plyn a elektrinu - panvica na vajcia s 3 jamkami na vajcia, slaninu a iné



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
35,95 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,95 €
Predajca: Endusor

Panvica 28 cm Rosmarino Hexapro



3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
66,65 €
Predajca: Vitapurliving

Panvica NYORD z nehrdzavejúcej ocele nepriľnavá, odolná proti poškriabaniu, štruktúra panvice voština, vhodná do umývačky riadu, hybridná panvica 24cm



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
69,00 €
Predajca: NYORD

Fiskars Hard Face Panvica 28 cm 1052224
59,00 €
Predajca: lotharjohn

Vilde | Panvica na vyprážanie - Ø 28 cm - čierna so skleneným vekom - nepriľnavý povrch - vhodná na indukciu



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
27,99 €
Predajca: Vilde

Vilde | Granitová sada panvíc - 20/24/28 cm - Panvica na vajcia - Čierna - Nepriľnavý povrch - Vhodná na indukciu
62,99 €
Predajca: SuperMerchant

Vilde | Panvica - So sklenenou pokrievkou - Čierna - 32 cm - Nepriľnavý povrch - Hliník



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
27,99 €
Predajca: Vilde

Panvica s granitovým vekom 18 cm Honeycomb Induction Gas 0,6 l High 4,0



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,95 €
Predajca: EDANTI

Granitová panvica s vekom 22 cm Honeycomb Induction Gas 1,4 l High 4,5



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,26 €
Predajca: EDANTI

Liatinová panvica Vilde Železná panvica Grilovacia panvica Liatinová panvica CAST LINE 28 cm



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
27,99 €
Predajca: Vilde