5,0



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Pelikan Farby wodne 12 kolorów12,81 €
Predajca: MATFEL

Ďalšie informácie o reklame
Milan 0531512, Multi, Umývateľný, 12 kusov66,75 €/1kg
8,26 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,01 €
Predajca: MATFEL

Ďalšie informácie o reklame
Farby plakatowe Kidea 12 kolorów24,71 €/1l
5,93 €
Predajca: MATFEL

Ďalšie informácie o reklame
Akvarelové farby 18 farieb Titanum30,83 €/1kg
3,70 €
Predajca: MATFEL

Pelikan 720250, Čierna, Modrá, Hnedá, Zelená, Oranžová, Ružová, Purpurová, Červená, Fialová, Biela, Žltá, Vodová farba, Tvrdo, 1 kusov
58,00 €/1kg
16,24 €
Predajca: M_plus_L

Pelikan K24, Čierna, Modrá, Azúrová, Zelená, Oranžová, Žltá, 24 kusov
68,15 €/1kg
23,17 €
Predajca: M_plus_L

Pelikan Deckfarbkasten Space+ 24, Čierna, Modrá, Hnedá, Zelená, Purpurová, Oranžová, Ružová, Červená, Fialová, Žltá, 24 kusov
27,65 €/1kg
27,54 €
Predajca: somnia24

FABER-CASTELL 125030 CONNECTOR box - 12 farieb, vrátane nepriehľadnej bielej, červenej
4,28 €/1kg
12,85 €
Predajca: M_plus_L

Pelikan 807990 Náhradný atrament 735KN120 ultramarínová modrá
114,70 €/1kg
22,94 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

FABER-CASTELL 125001 CONNECTOR box - 12 farieb, vrátane nepriehľadnej bielej, modrej
44,74 €/1kg
17,00 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Pelikan 807941 Ersatzfarbe 735KN54 zinnober
13,95 €/1kg
2,79 €
Predajca: Apollo_store

Pelikan 723122, Čierna, Modrá, Hnedá, Zelená, Oranžová, Červená, Biela, Žltá, Vodová farba, Tvrdo, 1 kusov
30,18 €/1kg
24,05 €
Predajca: somnia24

FABER CASTELL 125002 CONNECTOR box - 12 farieb, vrátane nepriehľadnej bielej, ružovej
37,92 €/1kg
14,56 €
Predajca: Barazzoni-Shop

JOVI 800/12 JOVI Wasserfarbkasten 12 Farben
40,00 €/1kg
4,92 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,28 €
Predajca: MUZIKER

Geha 721225 Deckfarbkasten - 24 Farben + 1 Deckweiß
2 152,00 €/1l
16,14 €
Predajca: somnia24

Pelikan 807925 Ersatzfarbe 735KN11 schwarz
205,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pelikan 721670, Multi, 22 kusov
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Pelikan 721324, Multi, 12 kusov
101,70 €/1kg
20,34 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Faber-Castell 169748, Multi, 48 kusov
191,56 €/1l
47,89 €
Predajca: somnia24

Herlitz 10199933, 24 kusov
255,87 €/1l
19,19 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nepriehľadná krabička na farby Pelikan Premium Space Plus v purpurovej farbe s dvanástimi farbami
Prémiová krabička s farbami pre viac zábavy pri maľovaní. Či už na použitie v škole alebo vo voľnom čase: farebná škatuľka Space+ od Pelikanu poskytuje ešte viac zábavy pri vyfarbovaní! V tvare osmičky zaručuje 12 kvalitných farieb brilantné farebné výsledky. Pohodlné zacvakávacie uzávery na pravej a ľavej strane zabezpečujú, že je rýchlo pripravená na použitie a dá sa bezpečne prenášať. Okrem skvelého dizajnu, inovatívneho usporiadania farieb, mnohých políčok na miešanie s veľkou priehradkou na štetce sa o aha momenty postará aj pevný a robustný materiál.
Pelikan Vertriebsgesellschaft mbH & Co KG Postfach 11 07 55 / Werftstraße 930102 Hannover / 30163 Hannover
Tradičná nemecká spoločnosť Pelikan, líder na svetovom trhu s papierenským tovarom, ponúka širokú škálu papierenských a školských výrobkov, hobby a farbičiek, kancelárskych potrieb a príslušenstva k tlačiarňam najvyššej kvality. Kvalita od roku 1838.
Space+
Prémiový farebný box pre viac zábavy pri vyfarbovaní
Či už na použitie v škole alebo vo voľnom čase: Farebný box Space+ od spoločnosti Pelikan poskytuje ešte viac zábavy pri vyfarbovaní! V tvare osmičky zaručuje 12 kvalitných farieb vynikajúce farebné výsledky. Pohodlné zacvakávacie uzávery na pravej a ľavej strane zaručujú, že je rýchlo pripravená na použitie a dá sa bezpečne prenášať. Okrem skvelého dizajnu, inovatívneho usporiadania farieb, mnohých políčok na miešanie s veľkou priehradkou na štetce sa o aha momenty postará aj pevný a robustný materiál.
- 12 kvalitných farieb na brilantné maľovanie
- 10 mimoriadne veľkých miešacích polí
- Ľahko čistiteľná paleta na miešanie
- Ľahko vymeniteľné zásobníky na farby
- Dostatok priestoru na štetce
10 extra veľkých plôch na miešanie | Vymeniteľné zásobníky na farby | Paletu farieb možno uložiť do veka, aby sa ušetrilo miesto | Jednoduché uzatváranie |
Dostupné príslušenstvo:
Sloní box na vodu | Praktická zástera na vyfarbovanie do školy aj na doma | Štartovacia sada štetcov |
| Kvalitné farby | âœ" | âœ" | âœ" | âœ" | âœ" |
|---|---|---|---|---|---|
| Odnímateľné veko | âœ" | âœ" | âœ" | âœ" | |
| Miešacie polia/miešacia paleta | âœ" | âœ" | âœ" | âœ" | âœ" |
| Vymeniteľné farebné zásobníky | âœ" | âœ" | âœ" | âœ" | |
| DIN 5023 | âœ" | âœ" | |||
| Vrátane nepriehľadnej bielej | âœ" | âœ" | âœ" | âœ" | |
| Vrátane štetca | âœ" | âœ" | |||
| Vrátane boxov na vodu | âœ" | ||||
| Pole s názvom | âœ" | âœ" | |||
| âœ" | âœ" | âœ" | âœ" | âœ" |
Space+ - Prémiový farebný box pre viac zábavy pri maľovaní
Pelikan Space+ magenta color box: 12 kvalitných farieb na brilantné maľovanie. K dispozícii v dvoch farbách: modrej a purpurovej. 10 extra veľkých miešacích plôch, ľahko čistiteľná miešacia paleta, ľahko vymeniteľné zásobníky farieb, paletu farieb možno uložiť do veka, aby sa ušetrilo miesto, s priehradkou na štetce. Pevný materiál - ideálny pre deti. .
- Farba náteru:
- Multi
- Počet obrazov v balení:
- 12 kusov
- Farba:
- Purpurová
- Odporúčané pohlavia:
- Chlapec / dievča
- Krajina pôvodu:
- Nemecko
Allgemeines
Typ
Bürokleinmaterial
Material
Kunststoff
Farbe
Pink; Violett; Weiß
Stückzahl
12er
Vďaka tomu je maľovanie a používanie štetcov zábava! Naša vesmírna škatuľa na farby má žiarivé farby a moderný dizajn - je to skutočná pastva pre oči!
Všetky podrobnosti o výrobku box na farby na prvý pohľad:
- 12 kvalitných farieb na brilantné maľovanie
- 10 extra veľkých polí na miešanie
- Jedna tuba krycej bielej farby v balení
- Ľahko čistiteľná paleta na miešanie
- Ľahko vymeniteľné misky na farby
- Pevný materiál - ideálny pre deti
- Príslušenstvo k boxu na maľovanie: Príslušenstvo k boxu na maľovanie Pelikan zahŕňa náhradné farby, maliarske zástery pre deti v rôznych farbách, nádobky na vodu, maliarske bloky a štetce.
Pelikan Premium Deck box na farby Space+ 12 farieb
- 12 kvalitných farieb pre brilantné maľovanie
- 10 extra veľkých miešacích plôch vo veku
- vymeniteľné zásobníky na farby
- Jednoduché uzatváranie
- veľká priehradka na štetce
- Jasné znázornenie farebného kruhu
- Paletu farieb možno uložiť do veka, aby sa ušetrilo miesto
- Pevný materiál - ideálny pre deti
- vrátane 7,5 ml krycej bielej farby
Upozornenie: Nevhodné pre deti mladšie ako 36 mesiacov
Nepriehľadný farebný box Space+
Prémiový farebný box pre viac zábavy pri maľovaní!
- 12 kvalitných farieb
- Kvalita farieb podľa DIN 5023
- 10 extra veľkých miešacích plôch
- ľahko čistiteľná paleta na miešanie
- ľahko vymeniteľné zásobníky na farby (rovnako ako K12)
- Paleta farieb sa dá uložiť do veka, aby sa ušetrilo miesto
- veľká priehradka na štetce
- Sada farieb, - paleta farieb, paleta farieb Space+ v odtieni magenta
- Vyhotovenie: vymeniteľné zásobníky s farbami, 10 extra veľkých miešacích plôch, názorné zobrazenie farebného kruhu, 3 časti = 1 paleta farieb
- Počet farieb: 12 kusov
- Farby: kvalitné farby podľa normy DIN 5023
- Obsah balenia: škatuľa s 12 farbami a krycou bielou farbou, v kartónovej krabici
Pelikan 724625 Nepriehľadný farebný box Space+ magenta
- Farebný box s 12 vymeniteľnými farebnými zásobníkmi
- S 10 extra veľkými miešacími plochami
- Ľahko čistiteľná miešacia paleta
- Priestor na štetce vo veku
- Jednoduchý zámok s kliknutím
Varovanie: Pozor! Nevhodné pre deti mladšie ako 36 mesiacov. Pozor! Obsahuje malé časti, ktoré sa môžu prehltnúť. Nebezpečenstvo udusenia.
Pelikan Farbkasten Space pink 12 Farben Deckweiß
Vďaka tomu je maľovanie a hojdanie štetcov zábava! Náš box na maľovanie Space+ má žiarivé farby a moderný dizajn - je to skutočná pastva pre oči! Krabička na farby ponúka 12 kvalitných farieb a 10 mimoriadne veľkých plôch na miešanie, takže môžete miešať všetky odtiene. Súčasťou boxu s farbami je samozrejme aj tuba s krycou bielou farbou. Panely v krabici s farbami sú usporiadané podľa farebného kruhu, napr. na znázornenie doplnkových farieb. Zásobníky s farbami v nepriehľadnej škatuľke s farbami sa dajú ľahko vymeniť a paleta na miešanie sa ľahko čistí - pre nefalšované potešenie z maľovania. Škatuľka na farby je k dispozícii v dvoch farbách: modrej a purpurovej. Takže vezmite štetec a vodu a môžete začať!
Nepriehľadná farba, -farebný rámček Nepriehľadný farebný rámček Space+ v purpurovej farbe. Dizajn: vymeniteľné zásobníky farieb, 10 extra veľkých miešacích polí, prehľadná ilustrácia farebného kolesa, 3 diely = 1 farebný box. Počet farieb: 12 kusov. Farba: kvalitné farby podľa DIN 502y a schválenia: Označenie Obsah balenia: Krabička s 12 farbami a nepriehľadnou bielou, v skladacom boxe
12 kvalitných farieb, kvalita farieb podľa DIN 5023, vrátane nepriehľadnej bielej, 10 veľkých miešacích polí, prehľadné zobrazenie farebného kruhu, individuálne na jedno použitie
PBS NEMECKO NEPRIEHĽADNÝ FAREBNÝ PRIESTOR 12ER PINK PELIKAN
- Objem
- 7.5 ml
- Dĺžka
- 27.4 cm
- Farba
- Ružová
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.58 kg
- EAN kód
- 4012700724625
- Číslo od výrobcu
- 724625
- Objem
- 7.5 ml
- Dĺžka
- 27.4 cm
- Farba
- Ružová
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.58 kg
- EAN kód
- 4012700724625
- Číslo od výrobcu
- 724625
Varovanie
Hodí sa k tomu

Pelikan 718163, Drevo, 5 kusov
6,99 €
Predajca: M_plus_L

Pelikan 724617, Multi, 12 kusov
32,24 €/1kg
18,70 €
Predajca: somnia24

Faber-Castell 181554, Detské, rovný strih, Samostarný, Tyrkysová, Univerzálne, Všestranný
5,69 €
Predajca: M_plus_L

RNK-Verlag 46334 RNK-Verlag Sammelmappe Postmappe DIN A4 Einhorn
10,03 €
Predajca: M_plus_L

HERMA 19831, Bežný zakladací obal, A3, Lepenka, Viacfarebný, Elastická gumička, 335 mm
12,36 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Pelikan 101356 Detská zástera na vyfarbovanie Pelikan, multifunkčná
14,98 €
Predajca: M_plus_L

D.RECT 10 kusov voľných listov (2 kusy v každej farbe 5x2) | Kartónový voľný zakladač A4 s plastovou perforáciou s priehľadným predným obalom | Plastový voľný zakladač z PP fólie | Perforovaný - euro perforácia
36,14 €
-67%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Pelikan 800327, Ružová, Priehľadná, Ružová
4,41 €
Predajca: M_plus_L

Stylex 28960, Modrá, Zelená, Červená, Priesvitné, Plast, Viacfarebný, 12 kusov
23,22 €
Predajca: M_plus_L

Sklokeramická varná doska AREBOS 59 cm | 6600 W, 4 zóny, duálna a opekacia zóna
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Univerzálny dojčiaci vankúš s mikroperličkami - sivý
27,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Pelikan 700375, Súprava kefiek, rôzne
6,45 €
Predajca: M_plus_L

Pelikan 720250, Čierna, Modrá, Hnedá, Zelená, Oranžová, Ružová, Purpurová, Červená, Fialová, Biela, Žltá, Vodová farba, Tvrdo, 1 kusov
58,00 €/1kg
16,24 €
Predajca: M_plus_L

Pelikan 105353, Deti, Červená, Biela, Jedna veľkosť, 6 rok / roky, 9 rok / roky, Dievča
10,30 €
Predajca: M_plus_L

Pelikan 137679, Umelecký papier, 100 listy
36,40 €/1m
10,81 €
Predajca: M_plus_L

Stylex 35065, Súprava kefiek, rôzne
4,57 €
Predajca: M_plus_L

Faber-Castell 111992, HB, Šedá, Trojuholníkový, Visiaca škatuľa, 2 kusov
6,44 €
Predajca: M_plus_L

Pelikan 700733, Súprava kefiek, Svetlý štetec, Syntetický
13,14 €
Predajca: M_plus_L

Pelikan 622712, Modelárska hlina, Viacfarebný, Detské, 7 kusov, 7 farba/farieb, 125 g
53,60 €/1kg
6,70 €
Predajca: M_plus_L

Herlitz 5204003, Rôzne farby, Polypropylén (PP), 1 kusov
33,03 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Voskové pastelky Pelikan vodoodolné plastové puzdro s 10 pastelkami s posuvným puzdrom a škrabkou
10,60 €
Predajca: M_plus_L

Pelikan 700627, Čierna, Modrá, Hnedá, Zelená, svetlo modrá, Svetlozelená, Oranžová, Broskyňa, Ružová,..., 12 kusov
9,82 €
Predajca: M_plus_L

HONSELL 47424 Pastelové olejové pastely JAXON 47424 Kartónové balenie 24 ks
2,25 €/1kg
22,49 €
Predajca: M_plus_L

Pelikan 236799, 120 g/m², Biela, A3 (297 x 420 mm), 297 mm, 420 mm, 20 listy
575,00 €/1m
11,50 €
Predajca: M_plus_L

Pelikan 722942, 8 kusov
9,92 €
Predajca: M_plus_L

Pelikan 724039, Mäkké, 12 kusov
8,60 €
Predajca: M_plus_L

Durable Document Folder, Oranžová, PVC, 1 kusov
2,00 €
Predajca: CORWELL

Oxfordský zošit, DIN A5 na šírku, veľkosť pravítka: 0 - 1 ks
16,93 €/1m
5,08 €
Predajca: M_plus_L

ROTH677314 Školská taška ROTH s obľúbeným motívom "Unicorn dreams", 700 mm
91,22 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobre
Dobré
Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobre
Dobré
Hodnotenie z 25. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. februára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Rosa 3403121 Sada akvarelových farieb Krajina 21 x 2,5 ml
57,79 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
144,47 €/1kg

Akvarelové farby vodové farby v tubách 12 farieb 9 ml sada na maľovanie
4,61 €
Predajca: Przydasie
512,22 €/1l

Sušička farieb, inteligentné časovanie, 3-stupňové nastavenie, USB nabíjanie vodových farieb s 360° otočným klipom na umelecké maľovanie, zelená
37,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Ladenza
184,95 €/1kg

Pastelky Milan Vodové farby
13,33 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Farby Akvarel Voda Akvarelová sada 24 farieb Akvarelová farba Akvarel
12,24 €
Predajca: Phoenix-arts
42,50 €/1l

Temperová farba 500ml žltá CRICCO
11,45 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
22,90 €/1l

Temperová farba 500ml červená CRICCO
11,19 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
22,38 €/1l

Štvorcová paleta na farby, paleta na miešanie farieb pre akvarel, guaš a akryl (36 políčok)
21,99 €
Predajca: Ladenza
75,83 €/1kg

náhradná akvarelová farba 12 farieb profesionálna DIY ľahko miešateľná odolná živá voda pre deti začiatočníkov (modrá séria) 606W
21,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Predajca: Ladenza
104,95 €/1kg

7ks / sada 100% bavlna Batiks Šitie remeselných tkanín pre DIY peňaženka vankúš kryt (L)
15,00 €
Predajca: Zanjo24
98,68 €/1kg

Sada na modelovanie Squishy – ultrajemný krémový gél z tekutého silikónu, 100 ml, s akcelerátorom tuženia
60,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
6 099,00 €/1kg

Mini akvarelová sada, orechové drevo, 15 priehradiek, 24 farieb, cestovná sada, 14,8 x 9,5 cm
51,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
5 199,00 €/1kg

Súprava 122 ks jednorazových miešacích pohárov pre striekacie pištole s tesniacim krúžkom a viečkami pre automobilové striekacie pištole, objem 0–600 ml / 0–20,3 oz (F110804)
117,99 €
Predajca: Zanjo24
65,55 €/1kg

Sada akrylových fixiek, 72 farieb, vodeodolné, s plochým hrotom (1-6 mm), odolné voči rozmazávaniu, vhodné na použitie na kamene, sklo, drevo, keramiku, textílie a plátno
96,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
6 466,00 €/1kg

Akrylové fixky, 80 farieb, vodeodolné, s dvojitou špičkou (1-5 mm), vhodné na papier, drevo, plátno, keramiku
88,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
76,06 €/1kg

Akrylové fixky, 80 farieb, vodeodolné, s dvojitou špičkou (1-5 mm), vhodné na kamene, kreatívne projekty a plátna
88,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
59,33 €/1kg

Pružina krytu zapaľovacej sviečky s uhlom 90 stupňov, vhodná pre vonkajšie motory Yamaha Parsun s výkonom 15, 18, 30, 40 a 60 koní
15,99 €
Predajca: Zanjo24
888,33 €/1kg

52 mm / 2 palce 7 farieb LED rýchlomer otáčkomer meradlo na úpravu automobilu
49,99 €
Predajca: Zanjo24
333,27 €/1kg

Akvarelové Farby Akvarelová Sada 40W1 36 Farieb + Blok A5 + Štetce
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
23 316,67 €/1kg

Akrylové fixky s štetcovou špičkou, vodeodolné, 60 farieb, vhodné na kamene, sklo, keramiku, drevo, plátno, pre kreatívne projekty (DIY)
155,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
103,99 €/1kg