5,0



Na základe 3 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

STABILO EASYoriginal, Jednoduchá prepisovačka, Ružová, Modrá, 0,5 mm, Stredná, Pravák
12,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

STABILO EASYoriginal, Čierna, Stredná, Čierna, Plast, 0,5 mm, Guľôčkové pero
571,83 €/1l
34,31 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

STABILO 6891/29-41 STABILO Tintenroller EASYoriginal Holograph Edition, magenta
40,67 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

STABILO® 6892/39-41 Rollerball EASYoriginal pre pravákov - ružová farba, vrátane náplne
13,36 €
Predajca: M_plus_L

STABILO B-58457-5 STABILO Rollerball EASYoriginál, pre pravákov, mätovo zelená
10,43 €
Predajca: M_plus_L

Pilot BL-FR7-L Rollerball FriXion Ball 0,7 - 0,4 mm, modrý, stierateľný
2,12 €
Predajca: CORWELL

Atramentové pero Pelikan 820486 griffix Lovely Pink(S)
14,89 €
Predajca: M_plus_L

Pilot FriXion Point, Jednoduchá prepisovačka, Modrá, Modrá, 0,5 mm, 0,25 mm, Stredná
2,72 €
Predajca: CORWELL

Pilot FriXion Point, Jednoduchá prepisovačka, Modrá, Modrá, 0,5 mm, 0,25 mm, Stredná
4,11 €
Predajca: MANADA

Pelikan Twist, Jednoduchá prepisovačka, Ružová, Modrá, 0,3 mm, Jemná, Všestranný
12,56 €
Predajca: M_plus_L

STABILO 6891/2-41 Rollerball EASYoriginal pre ľavákov - tmavomodrý/svetlomodrý, vrátane náplne
12,02 €
Predajca: M_plus_L

Pelikan 400197470, Jednoduchá prepisovačka, Akvamarín, Modrá, 1 kusov
18,30 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

STABILO worker+ medium, Jednoduchá prepisovačka, Modrá, Oranžová, Modrá, 0,5 mm, Stredná, Všestranný
9,42 €
Predajca: M_plus_L

STABILO EASYoriginal, Zelená, 0,5 mm
38,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Pilot FriXion Point, Jednoduchá prepisovačka, Čierna, Čierna, 0,5 mm, 0,25 mm, Stredná
2,72 €
Predajca: CORWELL

STABILO worker+ colorful, Jednoduchá prepisovačka, Modrá, Modrá, 0,5 mm, Všestranný, 10 mm
8,88 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Schneider Schreibgeräte Topball 847, Jednoduchá prepisovačka, Modrá, Čierna, Polypropylén (PP), 0,5 mm, Stredná
30,98 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

STABILO 268/41-01 Rollerball Palette modrá
2,44 €
Predajca: CORWELL

STABILO EASYoriginal pre ľavákov+3 náplne tmavomodrá/svetlomodrá
41,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Schneider Schreibgeräte Topball 857, Jednoduchá prepisovačka, Modrá, Čierna, Polypropylén (PP), 0,6 mm, Stredná
31,18 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
STABILO EASY original
Ergonomický roller
Jednoduché učenie písania
Naučiť sa písať je dôležitým krokom vo vývoji dieťaťa. Guľôčkové perá STABILO EASYoriginal boli vyvinuté tak, aby uľahčili malým začiatočníkom naučiť sa písať jasne a čitateľne. Ergonomická protišmyková úchopová plocha poskytuje oporu, pomáha správne držať pero a zabraňuje predčasnej únave svalov a bolesti pri písaní. Ľahkosť, s akou kĺže po stránke, prispieva k plynulému písaniu. Okrem toho je tok atramentu určený pre začiatočníkov, aby sa zabránilo rozmazávaniu písmen, a písanie je čisté a jasné ? vhodné aj pre ľavákov. Guľôčka na hrote rolleru uvoľňuje atrament len pri pohybe po stránke. mohu? je už minulosťou. Každá náplň nahrádza kazetu vrátane písacieho hrotu.
Prehľadné na prvý pohľad:
- Špeciálna verzia ergonomického birosu na učenie sa písať pre ľavákov a pravákov
- Úchopová plocha z protišmykového materiálu
- Čisté písanie: nerozmazáva sa, neškriabe a nerozmazáva
- odoláva vysokému tlaku pri písaní
- Pole na menovku
- Veľmi jednoduché dopĺňanie modrým vymazateľným atramentom (0,3 mm alebo 0,5 mm), čiernym atramentom (0,5 mm) alebo červeným atramentom (0,5 mm).
- Nové možnosti písania pri každej výmene atramentovej kazety
- Uzáver sa dá pripevniť k hrotu
- Šírka čiary: 0,5 mm
- K dispozícii v rôznych farbách a módnych verziách
Vhodné pre ľavákov aj pravákovOptimálna podpora pre ľavákov a pravákov Jedinečné úchopové drážky prispôsobené veľkosti detskej dlane umožňujú prstom intuitívne nájsť uvoľnenú polohu bez únavy. | Pole na menovkuNa koniec pera možno ľahko pripevniť malú menovku. Takže už nedôjde k žiadnemu zmätku. | Jednoduché dopĺňaniePlnenie pera STABILO EASYoriginal je mimoriadne rýchle a jednoduché. Stačí odskrutkovať, vložiť novú náplň a opäť ju naskrutkovať. Pri každej výmene sa zároveň aktualizuje výzva na písanie. | Rôzne vzoryObohaťte triedu: okrem klasických farebných kombinácií je písadlo STABILO EASYoriginal k dispozícii aj v metalickom vzhľade alebo s holografickým efektom. |
Ideálne na učenie sa písať
Silný a odolný hrot pera STABILO EASYoriginal, mimoriadne jednoduchá výmena náplne, protišmyková úchopová plocha a, samozrejme, ergonomický dizajn z neho robia ideálne pero na učenie sa písať.
STABILO EASYoriginálne ergonomické guľôčkové pero - tmavoružové/svetloružové s modrým, vymazateľným atramentom
STABILO EASYoriginal je ideálne ergonomické guľôčkové pero pre začiatočníkov a často píšucich. Vďaka svojmu prepracovanému dizajnu a praktickým funkciám ponúka príjemné a čisté písanie - špeciálne vyvinuté pre ľavákov alebo pravákov.
Vlastnosti produktu STABILO EASYoriginal rollerball pero:
- Komfort pri písaní: ergonomický dizajn s protišmykovou zónou úchopu - ideálny na uvoľnené písanie bez únavy a bolesti.
- Tekutina na písanie: Atrament na vodnej báze v kráľovskej modrej farbe, ktorý sa dá zmazať a je ideálny na každodenné používanie v škole.
- Náplň: Extra dlhá náplň s plastovým hrotom rolleru a tvrdou kovovou guľôčkou na čisté a rovnomerné písanie. S každou novou náplňou je nový písací hrot - pre trvalo presné písanie.
- Šírka čiary:0,5 mm (stredná), vhodná na jasné a čisté písanie.
- Bezpečný a dlhotrvajúci: Môže sa nechať bez uzáveru niekoľko dní bez vyschnutia.
- Technológia: Zásobník atramentu s moderným systémom podložky na rovnomerné uvoľňovanie atramentu.
- Ochrana proti rozmazaniu a poškriabaniu: Jednoduché vedenie písania zaručuje čisté písmo.
Dizajn a rozsah dodávky
- Puzdro: Robustné plastové puzdro v tmavoružovej/svetloružovej farbe s moderným vzhľadom.
- Rozsah dodávky: 1 pero vrátane 1 náplne(modrá, vymazateľná) a menovky na individuálne označenie.
Ideálne pre ľavákov alebo pravákov
Pero STABILO EASYoriginal bolo špeciálne vyvinuté pre ľavákov alebo pravákov a podporuje uvoľnené držanie tela pri písaní. napätie svalov ruky a podporuje ergonomické písanie - ideálne na dlhé písanie.
Záver:Rollerové pero STABILO EASYoriginal v tmavoružovej/svetloružovej farbe spája ergonómiu, dizajn a funkčnosť. Nepostrádateľný spoločník pre deti, školákov a všetkých, ktorí si cenia čisté písanie.
Optimalizácia kľúčových slov: STABILO EASYoriginal, rollerové pero, ergonomické pero, vymazateľný atrament, 0,5 mm, pre ľavákov, kráľovsky modrý atrament, ergonomický dizajn, tmavoružová/svetloružová.
Ergonomické guľôčkové pero + náplň pre začiatočníkov a študentov. Prvé guľôčkové pero s ergonomickým dizajnom - najmä pre ľavákov a pravákov. Vyrobené z protišmykového materiálu. Uvoľnená manipulácia, ktorá zabraňuje predčasnej únave svalov a bolesti pri písaní. Ľahké písanie, teda čisté písanie - nerozmazáva sa ani neškriabe. S každou novou náplňou sa dodáva nový písací hrot: zaručené jednoduché dopĺňanie. Možno plniť kráľovským modrým, čiernym alebo červeným stierateľným atramentom.
Možnosť výmeny náplne: Áno
- Typ konštrukcie:
- Jednoduchá prepisovačka
- Farba:
- Ružová
- Farba pera:
- Modrá
- Šírka zdvihu:
- 0,5 mm
- Veľkosť lanka:
- Stredná
- Orientácia ruky:
- Pre ľavákov
- Ergonomická rukoväť:
- Áno
- Klip:
- Nie
- Doplňovacie:
- Áno
- Šírka balenia:
- 15 mm
- Hĺbka balenia:
- 90 mm
- Výška balenia:
- 195 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 27 g
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Krajina pôvodu:
- Česká republika
- Kód výrobku podľa colného sadzobníka (TARIC):
- 96081010
Tintenroller St. easy orig. Start L 1er Pack
Ergonomické pero STABILO EASYoriginálne guľôčkové pero na čisté písanie, pretože guľôčkové pero sa nerozmazáva a neškriabe ani pri silnom stlačení. Pero STABILO EASYoriginal sa dá samozrejme opätovne naplniť a modrý atrament sa dá vymazať.
Rollerbalové pero STABILO EASYoriginal patrí do radu "STABILO EASYstart". Spolu s vedcami boli tieto ergonomické perá vyvinuté tak, aby pomohli deťom intuitívne sa naučiť správnu polohu pera na uvoľnené kreslenie a písanie. Zóny úchopu a tvary pera špeciálne prispôsobené veku a tvaru ľavákov a pravákov zaručujú dokonalý úchop a mimoriadne vysokú úroveň pohodlia pri kreslení a písaní. Uvoľnené ovládanie zabraňuje predčasnej únave svalov a bolesti pri písaní. Atrament tečie len pri pohybe pera, preto nevznikajú "atramentové jazierka"
- s každou novou náplňou sa dodáva nový písací hrot: zaručené jednoduché dopĺňanie
- Model uzáveru
- Atrament na vodnej báze
- Zóna úchopu z protišmykového materiálu
- možno ju nechať otvorenú niekoľko dní bez toho, aby vyschla
Objavte nový rozmer kreatívneho písania s perom Stabilo Easy Original Pen v jemnej ružovej farbe! Tento jedinečný nástroj, ktorý spája pohodlie a štýl, urobí z každého písania skutočný pôžitok. ?
Naše pero je určené pre nadšencov písania, ktorí si cenia pohodlie a estetický vzhľad. Vďaka svojmu inovatívnemu dizajnu zaručuje dokonalé držanie v ruke a plynulé a efektívne písanie za každých okolností.
- Farba: jemná ružová
- Typ: pero
- Ideal for: Vhodné pre študentov, umelcov, všetkých nadšencov písania
- Štýl: Elegantný a moderný
Keď siahnete po pere Stabilo Easy Original Pen, zistíte, aké zábavné môže byť kreatívne sebavyjadrenie. Vďaka jeho ľahkej konštrukcii a jedinečnému dizajnu je radosť s ním pracovať. ️
Už nečakajte! Pridajte sa do kruhu spokojných používateľov a investujte do kvality, ktorá uspokojí vaše požiadavky. Objednajte si ho ešte dnes a presvedčte sa, že písanie môže byť nielen funkčné, ale aj štýlové! ?
STABILO EASYoriginál. Ergonomický roller + náplň pre začínajúcich pisateľov a žiakov od 6 rokov. Prvé rollerové pero v ergonomickom dizajne - špeciálne pre ľavákov a pravákov. Úchopová zóna z protišmykového materiálu. Uvoľnená manipulácia zabraňuje predčasnej únave svalov a bolesti pri písaní. Ľahké písanie, teda čisté písanie - nerozmazáva sa, neškriabe. Ku každej novej náplni sa dodáva nový písací hrot: zaručené jednoduché dopĺňanie. Možnosť opätovného naplnenia kráľovským modrým vymazateľným školským atramentom, čiernym alebo červeným atramentom. Náplne sú k dispozícii v 2 šírkach čiar: 0,3 mm (jemná) modrá, na jemnejšie písanie a 0,5 mm (stredná) modrá, čierna, červená. S priestorom na nápis mena. Viečko je možné pripevniť na koniec pera.
Stabilo Easyoriginal je revolučné pero, ktoré spája vedecké poznatky o ergonómii písania v jednom pere. Vďaka svojmu jedinečnému tvaru a protišmykovej úchopovej zóne ponúka toto pero pohodlné a príjemné písanie. Pero dokonale padne do ruky a zaručuje plynulé písanie s konzistentnou kvalitou. Každá náplň poskytuje nový hrot na písanie, čo znamená, že pero vydrží dlho. Pero Stabilo Easyoriginal je k dispozícii v dvoch verziách, špeciálne navrhnutých pre pravákov a ľavákov.
Špecifikácie:
- ergonomické pero s protišmykovou zónou úchopu
- pohodlná poloha v ruke pri písaní
- plynulé písanie s konzistentnou kvalitou
- Dostupné náplne so šírkou písania 0,5 mm a 0,3 mm
-k dispozícii pre pravákov aj ľavákov
- STABILO Easyoriginal ergonomické guľôčkové pero
- Model uzáveru
- Typ náplne: extra dlhá kazeta
- Typ písacej tekutiny: atrament na vodnej báze
- Konštrukcia náplne: Rollerballový hrot z plastu s tvrdým kovom.
- Ku každej novej náplni sa dodáva nový písací hrot: zaručené jednoduché plnenie, 0,5 mm, kráľovská modrá, vymeniteľná náplň
- môže byť ponechaná otvorená niekoľko dní bez vyschnutia
- Technológia zásobníka atramentu: systém podložky
- Konštrukcia pera: plastové puzdro, úchopová zóna z protišmykového materiálu
- ergonomický dizajn - najmä pre ľavákov.
- Uvoľnená manipulácia, ktorá zabraňuje predčasnej únave svalov a bolesti pri písaní.
- Ľahké písanie, teda čisté písanie - nerozmazáva sa ani neškriabe
- Farba tela: tmavoružová/svetloružová
- Obsah balenia: Balenie obsahuje 1 náplň (stredná, modrá, stierateľná) a menovku
EASYoriginálne guľôčkové pero
- nekĺzavá ergonomická zóna úchopu
- jednoduché a pohodlné vedenie píšucej ruky vďaka vhodne umiestneným zárezom pre palec a ukazovák
- s poľom na napísanie mena
- jednoduché dopĺňanie: pri výmene atramentovej kazety sa automaticky vymení aj písací hrot
- žiadne poškriabané písacie hroty a žiadne modré prsty
- Atrament na vodnej báze
- píše zmazateľným školským atramentom kráľovskej modrej farby
- vrátane 1 kazety
- čierny atrament je nezmazateľný
- v spotrebiteľsky prívetivom blistrovom balení
- Vysvetlenie: Farba = farebná zóna úchopu / farebný valec
Vhodné pre:
- Písanie pre začiatočníkov
- Žiaci
Guľôčkové pero Stabilo EASYoriginal B-46837-3 svetlo/tmavo ružové s náplňou + menovka pre ľavákov
Rollerové pero STABILO EASYoriginal bolo špeciálne vyvinuté na učenie sa písať a pomáha deťom naučiť sa písať čitateľne a úhľadne. Má protišmykovú úchopovú zónu a ergonomický dizajn. Veľmi ľahko kĺže po stránke a zabraňuje tak rozmazávaniu. Pri každej výmene náplne sa vymieňa aj písací hrot. Šírka čiary: 0,5 mm
Pióro kulkowe STABILO EASYoriginal Start L różowy i 1 wkład M niebieski blister
To pravé pre každú situáciu v každodennom živote alebo v práci: STABILO EASYoriginal rollerové pero ružové 0,5 mm, farba písania: modráKeď ide o ľahké a plynulé písanie rukou, STABILO EASYoriginal rollerové pero ružové 0,5 mm, farba písania: modrá je ideálnou voľbou. Či už v kancelárii, v škole alebo na univerzite - tento model s opakovane plniteľnou náplňou je skutočne všestranný a môžete ho použiť na vytvorenie čistého písaného obrazu kdekoľvek a kedykoľvek.pogumovaná úchopová zóna pre dobré držaniePútavá ružová farba znamená, že vždy vidíte, kde sa písací nástroj nachádza. Keďže je jeho plášť vyrobený z pevného plastu, model je veľmi ľahký a zároveň stabilný. Pogumovaný úchop zaručuje pohodlné písanie, pretože pero sa pohodlne drží v ruke, nešmýka sa a je príjemne mäkké. To je dôležité kritérium, najmä pri pravidelnom používaní. správne vlastnosti pre vaše požiadavky? výrobok má tieto užitočné vlastnosti:rozpustné vo vodepermanentnénaplniteľnéTo znamená, že atrament sa dá opäť ľahko odstrániť - napr. vlhkou handričkou alebo špongiou. Keďže atrament veľmi rýchlo schne, tak ľahko sa nerozmazáva.hľadáte niečo špeciálne? výrobok ponúka tieto špeciálne vlastnosti: Špeciálna zóna úchopu pre ľavákov.píše akoby sámVďaka rovnomernému toku atramentu zaručuje guľôčkový hrot mimoriadne jemné a čisté písanie so šírkou čiary 0,5 mm v modrej farbe písma.vyhovuje tomu, čo hľadáte?Rollerové pero STABILO EASYoriginal ružové 0,5 mm, farba písania: modrá si môžete rýchlo a pohodlne tu online.keď ide o ľahké a plynulé písanie rukou, rollerové pero STABILO EASYoriginal ružové 0,5 mm, farba písania: modrá je ideálnou voľbou. Či už v kancelárii, v škole alebo na univerzite - tento model s opakovane plniteľnou náplňou je skutočne všestranný a môžete ho použiť na vytvorenie čistého písacieho obrazu kdekoľvek a kedykoľvek. vďaka pútavej ružovej farbe vždy okamžite uvidíte, kde sa písací nástroj nachádza. Keďže je jeho plášť vyrobený z pevného plastu, model je veľmi ľahký a zároveň stabilný. Pogumovaný úchop zaručuje pohodlné písanie, pretože pero sa pohodlne drží v ruke, nešmýka sa a je príjemne mäkké. To je dôležité kritérium, najmä pri pravidelnom používaní, a pero má tieto užitočné vlastnosti: Farba sa preto dá opäť ľahko odstrániť - napr. vlhkou handričkou alebo špongiou. To, že veľmi rýchlo schne, znamená, že atrament sa tak ľahko nerozmazáva. výrobok má tieto špeciálne vlastnosti: Špeciálna zóna úchopu pre ľavákov. guľôčkový hrot vďaka rovnomernému toku atramentu zaručuje obzvlášť jemné a čisté písanie so šírkou čiary 0,5 mm v modrej farbe písania. guľôčkové pero STABILO EASYoriginal roller pink 0,5 mm, farba písania: modrá si môžete rýchlo a pohodlne tu online.
Revolučný atramentový valček pre ľavákov aj pravákov. Jedinečný dizajn a ergonomický tvar. Tvarovaná rukoväť je vyrobená z protišmykového materiálu. Päť farebných kombinácií valčeka. Dodáva sa s modrým, miznúcim atramentom. Stopa 0,5 mm. Nový hrot pri každej výmene náplne. Dĺžka stopy jednej náplne je 700 m. Teraz s novým uzáverom, ktorý sa tak ľahko nestratí! Balenie obsahuje 1ks 0,5 mm náplne. Ponúkame široký sortiment školských potrieb.
STABILO EASYoriginál. Typ: tyčinkové pero, farba výrobku: ružová, farby písania: Farba: modrá. Šírka balenia: 15 mm, hĺbka balenia: 90 mm, výška balenia: 195 mm. Množstvo v balení: 1 ks
Popis produktu Ergonomické guľôčkové pero pre ľavákov STABILO EASYoriginal v svetloružovej/tmavoružovej farbe Jedno pero Farba písania modrá (stierateľná) vrátane náplne Názov značky STABILO Označenie farby tmavoružová/svetloružová
STABILO Rollerball Easy original pre ľavákov svetlo/tmavo ružová
Pozor! Nevhodné pre deti do 3 rokov. Malé časti sa môžu prehltnúť. Nebezpečenstvo udusenia!
- Model
- Hellpink-dunkelpink
- Farba
- Pestrá
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Deti
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- EAN kód
- 4006381468374
- Číslo od výrobcu
- B-46837-3
- Model
- Hellpink-dunkelpink
- Farba
- Pestrá
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Deti
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- EAN kód
- 4006381468374
- Číslo od výrobcu
- B-46837-3
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

STABILO B-47374-10 Atramentová kazeta 6ST modrá
850,91 €/1kg
9,36 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

STABILO EASYoriginal, Jednoduchá prepisovačka, Modrá, Modrá, 0,5 mm, Stredná, Pravák
12,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

STABILO EASYoriginal, Jednoduchá prepisovačka, Ružová, Modrá, 0,5 mm, Stredná, Pravák
12,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

STABILO EASYoriginal, Jednoduchá prepisovačka, Modrá, Modrá, 0,5 mm, Stredná, Pre ľavákov
12,35 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Olympia 40138, Lampa s efektom plameňa, Biela, CE, LED, Batérie, CR2025, AAA
18,87 €
Predajca: somnia24

Pokémon UP: GS Pikachu & Mimikyu - A5 album na 80 karet
15,99 €
Predajca: CCgames

TESA 05452-00100-00, dvere, okno, Bezrámové, Above door, Nad oknom, Side door, Bočné okno, Pod dverami, Under window, Biela, Guma, 10 m
78,60 €/1m
7,86 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Maggi 5-minútová terina zemiaková kaša so smaženou cibuľkou krutóny 59g
46,33 €/1kg
2,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kempingový varič na bután
49,36 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

VASAGLE konferenčný stolík okrúhly so železným rámom Ø 88 x 47 cm, konferenčný stolík
110,75 €
-17,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
92,85 €
Predajca: TR8

PACTO NINE - holandský bicykel Pohodlný skladací bicykel s oceľovým rámom 20-palcové hliníkové ráfiky Shimano Nexus 3 náboje Skladací bicykel čierny
431,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PACTO

XIAOMI SMARTPHONE 14 12/512 GB čierny
630,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Kancelária - Multimédiá - Pracovná stanica - PC - Intel - 16GB DDR4 Ram - 512 SSD - WLan - Schallgedämmt - Office 2021 - Windows 11
529,00 €
Predajca: MEG-BAR

Mini tlačiareň Foto tlačiareň pre smartfón Bluetooth Okamžitá termálna tlačiareň s 11 termálnymi papiermi Kompatibilné s iOS Android
43,39 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

D.RECT 10 kusov voľných listov (2 kusy v každej farbe 5x2) | Kartónový voľný zakladač A4 s plastovou perforáciou s priehľadným predným obalom | Plastový voľný zakladač z PP fólie | Perforovaný - euro perforácia
36,14 €
-67%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

HI Tree sviečka bezdrôtová s diaľkovým ovládaním 20 kusov pre interiér a exteriér
39,64 €
Predajca: Di-Life

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, Microsd (transflash), 32 GB
164,90 €
Doprava zdarma
Predajca: mbosmart

Detský obedový box Minnie Mouse s 3 priehradkami Box na občerstvenie bez BPA
9,04 €
Predajca: Kidero

Hengstenberg Mildessa vínna kyslá kapusta v plechovke vegánska 810g
3,73 €/1kg
2,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BiFi Original Roll 24 x 45g saláma v cestíčku Klobásový snack
48,43 €/1kg
52,30 €
Predajca: AllYouNeed

Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

Plastové ozdoby na vianočný stromček 45 kusov - ružové - nerozbitné vianočné gule nerozbitné - ozdoby na vianočný stromček
15,99 €
Predajca: Special-trends

VASAGLE rohový regál na knihy, s 5 úrovňami, v: 159 cm, s oceľovým rámom
79,89 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
73,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Adventný veniec podlhovastý, vianočná dekorácia Adventné aranžmán, drevo 11x15x50cm bielo-sivá ~ so sviečkami, červená
36,98 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: heute-wohnen

LEADZM, kempingová toaleta s protišmykovou podložkou, prenosná toaleta, mobilná toaleta, 50 x 40 x 42 cm, sivá
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BiOHY čistiaci prostriedok na podlahy pre mopovacie roboty, starostlivosť o podlahy, 1l BY01022001
19,37 €/1l
19,37 €
Doprava zdarma
Predajca: BiOHY
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Plniace perá Easy M (30ks)
142,25 €
-4,32 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
137,93 €
Predajca: MATFEL

Súprava 14 kusov s puzdrom, 0,5 mm, vyťahovacie, 12 čiernych pier, 2 zvýrazňovače
61,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Súprava ceruziek s puzdrom, 14 kusov, jemný hrot 0,5 mm, vysúvacia
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Chromatický tón Pitch Pipe, ladenie tónu huslí, ladenie nástrojov, ladenie tónu Pipe, ladenie tónu Pitch Pipe
15,99 €
Predajca: Zanjo24

Veľkokapacitné plniace pero Transparentné obchodné písacie pero Kancelárske školské potreby 0,5 mm Nib (Transparentné biele )
15,00 €
Predajca: Zanjo24

Golfový držiak na pero, golfový darček na stôl, držiak na pero na minigolfovú loptu, držiak na golfové pero s golfovým perom, držiak na pero na golfovú loptu, sada držiakov na golfové pero
17,99 €
Predajca: Zanjo24

Kuličkové pero Legacy of Flight – Parker
107,99 €
-49,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
58,59 €
Predajca: MATFEL

2ks Vyrovnávací kolík príruby eloxovaný hliník 1-1/8 palca s dvojitým otvorom pre príruby 0,5 až 14 palcov 150 lb červená sada
26,99 €
Predajca: Ladenza

Elektrická rezačka horúceho drôtu Penové rezacie pero Polystyrénová doska Pearl Bavlna KT Board 36W (Cena EÚ )
28,00 €
Predajca: Zanjo24

Pružinový kolík, napínací kolík, pružinový kolík M2, pružinový kolík z nehrdzavejúcej ocele, sada pružinových kolíkov, pružinový kolík M4
23,99 €
Predajca: Zanjo24

Sada komiksových pier 3 hroty 1 drevený držiak 1 atrament Kaligrafia Kreslenie Umelecké potreby Školské písacie potreby
18,99 €
Predajca: Zanjo24

10 ks zmiešaných farebných banánových zásuviek 4,0 mm Jack pre panelovú montáž testovacích sond
15,99 €
Predajca: Zanjo24

Pero, ponorné pero, sada pier, kaligrafické pero, kaligrafický darček
15,99 €
Predajca: Zanjo24

Maľovať držiak štetca, Roll Up pero taška, umelec kefa puzdro, plátno ceruzka, akvarel štetec taška, štetec súkromné pero taška
15,99 €
Predajca: Zanjo24

Rolovací štítok na ochranu identity Rolovací štítok na ochranu identity pred krádežou Dôvernosť a blokovanie adries
16,99 €
Predajca: Zanjo24

1 pár nastaviteľných tlmičov nárazov s nastaviteľným tlmením pre zadné odpruženie skútra alebo motocykla, 105 mm
27,99 €
Predajca: Zanjo24