Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Halogenidová výbojka Philips G12 35W 930 WDL Teplá biela CDM-T Elite UV-
BlokVšeobecné vlastnosti Pätica G12 Tvar žiarovky T19 [T 19mm] Konštrukcia žiarovky Priehľadná Poloha horenia ľubovoľná [Any] Životnosť 5% poruchovosť EL 9000 hod Životnosť 10% poruchovosť EL 10000
hr Životnosť 20% poruchovosť EL 12000 hr Životnosť 50% poruchovosť EM 15000 hr Životnosť 50% poruchovosť EL 15000 hrFotometrické vlastnosti Kód farby 930 [CCT 3000K] Index podania farieb 87 (min.),
90 (nom) Ra8 Farba svetla teplá biela Teplota farby 3000 K Meraná teplota farby 2970 K Svetelný tok svietidla EM 3700 Lm Svetelný tok svietidla EL 4000 Lm Svetelná účinnosť svietidla EM 98 Lm/W Svetelná účinnosť svietidla EL 102 Lm/W Zvyškový svetelný tok EL 1000h 95 % Zvyškový svetelný tok
EL 2000h 93 % Zvyškový svetelný tok EL 4000h 90 % Zvyškový svetelný tok EL 5000h 88 % Zvyškový svetelný tok EL 8000h 86 % Zvyškový svetelný tok EL 10000h 83 % Zvyškový svetelný tok EL 12000h 80 % Zvyškový svetelný tok EL 15000h 76 % Priemerný svetelný tok EL 3390 Lm Súradnica farieb X 0.
435 - Farebná súradnica Y 0,395 -Elektrické charakteristiky Príkon systému EL 43 W Príkon svietidla 35 W Príkon svietidla EM 25 °C,nominálny 35,0 W Menovitý výkon svietidla EM 25 °C 38,0 W Menovitý výkon svietidla EL 25 °C 39,0 W Lp.výkon EL 25 °C nominálny 35.
0 W Napätie svietidla 85 V Prúd svietidla EM 0,500 A Prúd svietidla EL 0,460 A Čas zapálenia 30 (max.) s Čas nábehu (90 % svetelného výkonu) 3 (max.) min Čas opätovného zapálenia [min] 15 (max.) min Stmievateľné Nie [Nie]Vlastnostiprostredia Obsah ortuti 4.
7 mg Spotreba energie kWh/1000h 42 kWhUV žiarenie Faktor poškodenia 0.
3 (max.) - PET (NIOSH) 8 (min.) h500lxPožiadavky na vývojsvietidla Teplota základne 250 (max.) C Teplota pinču 350 (max.) C Teplota žiarovky 500 (max.) CRozmeryvýrobku Referenčná dĺžka A 90 (max.) mm Celková dĺžka C 103 (max.) mm Priemer D 20 (max.) mm Ťažisko svetla (LCL) 55 (min.),
56 (nom), 57 (max) mm Dĺžka oblúka O 4.
8 mm Stred svetla (LCL) [palec] 2,16 (min), 2,20 (nom), 2,24 (max) in Celková dĺžka C [palec] 4 (max) in Priemer D [palec] 0.
79 (max.) inObjednávacie číslo 911374 00 Kód výrobku 872790091137400 Názov výrobku MASTERColour CDM-T Elite 35W/930 G12 1CT Objednávacie označenie MASTERC CDM-
T Elite 35W/930 G12 1CT/12 Počet na balenie 1 Konfigurácia balenia 12 Počet balení na vonkajšom obale 12 Čiarový kód na obale (EAN1) 8727900911374 Čiarový kód na vonkajšom obale (EAN3) 8727900911381 12 NC 928185205131 Kód ILCOS MT/UB-35/930-H-G12-20/90 Čistá hmotnosť na jednotku 0.028 kg
- Výkon lampy:
- 39 W
- Teplota farieb:
- 3000 K
- Svetelný tok:
- 4050 lm
- Stmievateľné:
- Nie
- Color Rendering Index (CRI):
- 90
- Farba svetla:
- Teplá biela
- Farebný kód:
- 930
- Prúd žiarovky:
- 1000 mA
- Obsah ortuti:
- 4,7 mg
- Trieda energetickej účinnosti (stará):
- A+
- Počet lámp:
- 1 lámp
- Výkon lampy:
- 39 W
Philips MASTERColour CDM-T Elite 35W/930 G12
MASTERColour CDM-T Elite 35W/930 G12 je ideálnym riešením pre náročné osvetlenie, pretože ponúka prvotriedne osvetlenie vďaka svojmu teplému bielemu svetlu, vysokému indexu podania farieb 90 a pôsobivej životnosti až 20 000 hodín. Žiarovka je ideálna na vytvorenie útulnej atmosféry.
Vlastnosti:
- Životnosť do 50 % poruchy (nom.): 20 000 hodín
- Svetelný tok: 4 050 lm
- Farba svetla: teplá biela, 3000 K
- Index podania farieb (CRI): 90
- Menovitá svetelná účinnosť (nom.): 98 lm/W
- Spotreba energie: 39,1 W
- Spotreba energie kWh/1000 hodín: 40 kWh
- Napätie: 85 V
- Farebný kód: 930 (CCT 3000 K)
- Vyhotovenie žiarovky: číre
- Tvar pätice: T19 [T 19 mm]
- Pätica: G12
- Trieda energetickej účinnosti: F
- Obsah ortuti: 4,7 mg
Technické údaje
| Priemer (mm) | 20 |
| Stmievateľný | Nie |
| Tvar žiarovky | Kapsula |
| Spotreba energie v kWh/1000 hod. | 40 |
| Šípka energetickej účinnosti | F |
| Index podania farieb (CRI / Ra) | 90 |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| Max. teplota farby (Kelvin/K) | 3000 |
| Menovitý svetelný tok (lumen/lm) | 4050 |
| Obsah ortuti (mg) | 4,7 |
| Uhol vyžarovania (°) | 360 |
| Farba svetla | teplá biela |
| Pätica žiarovky | G12 |
| Bez obsahu ortuti | Nie |
| Farebná hodnota | eek--class-f |
| Dĺžka (mm) | 103 |
| Typ žiarovky | Halogénová žiarovka |
| Trieda energetickej účinnosti na stupnici od A++ (veľmi účinná) po E (menej účinná) | F |
| Menovitý príkon (W) | 39,1 |
| Trieda energetickej účinnosti od A (najvyššia účinnosť) po G (najnižšia účinnosť) | F |
| Číslo výrobku (2) | 831938 |
Philips Lighting Výbojka CDM-T Elite 35W/930Výrobca: Philips LightingOznačenie: Výbojka G12Typ: CDM-T Elite 35W/930Príkon lampy: 39,1 WNapätie lampy: 80...
90 VSvetelný tok:4050 lmPätica:G12Ochrana proti UV žiareniu:ánoIndex podania farieb CRI:90-100Teplota farieb:3000 KFarba svetla podľa EN 12464-1:
tvarsvetelného zdroja:trubicový, jednostrannýMateriál horáka:keramikaPoloha horenia:ľubovoľnáPriemer:19 mmCelková dĺžka:
vyžaduje sa externý zapaľovač:ánoVyžaduje sa externý predradník:ánoVyžaduje sa uzavreté svietidlo:ánoSolárne svietidlo:nieFarba:bielaFarba svetla:930Prevedenie:číreOznačenie svietidla:inéTrieda energetickej účinnosti podľa smernice EÚ 2019/2015:FVážená spotreba energie v 1.
000 hodín:40 kWhPriemerná menovitá životnosť:20000 h Výbojka Philips Lighting CDM-T Elite 35W/930: viac informácií MASTERColour CDM-T Elite je správnou voľbou, keď je potrebné atraktívne prezentovať tovar. Jednostranná keramická halogenidová výbojka produkuje žiarivé biele svetlo s veľmi dobrým podaním farieb.
Dodáva sa s: Výbojka Philips G12 CDM-T Elite 35W/930, balenie: 1 ks, EAN: 8727900911374
| Verzia | G12 |
| Výstupný výkon | 35 wattov |
| Prúd lampy | 0.50 A |
| Prevádzkový režim | ECG alebo CCG |
| Potrebný externý predradník | Áno |
| Vyžaduje sa uzavreté svietidlo | Áno |
| Typ svietidla | Kovové výbojky s keramickou technológiou |
| Stmievateľné | Nie |
| Trieda energetickej účinnosti* | A+ |
| Vážená spotreba energie | 42 kWh/1000 h |
| Fotometrické údaje | |
| Svetelná účinnosť | 95 lm/W |
| Svetelný tok | 3390 lúmenov |
| Ochrana proti UV žiareniu | Áno |
| Faktor poškodenia UV žiarením | 0.3 (max.) |
| PET (NIOSH) | 8 (min.) h500lx |
| Svetlá farba | Teplá biela / 3000 K |
| Index podania farieb | 90 Ra |
| Čas zapálenia | 30 sekúnd |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmery | Ø 20 mm x 103 mm |
| Hmotnosť | 28 g |
| Životnosť | |
| Maximálna prípustná teplota drvenia | 350 °C |
| Maximálna prípustná teplota vonkajšej žiarovky | 500 °C |
| Životnosť | 15.000 hodín |
| 2 roky | |
| Údržba svetelného toku po uplynutí menovitej životnosti | 0,70 |
| materiály | |
| Obsah ortuti vo svetelnom zdroji | 4.7 mg |
| Správna likvidácia podľa OEEZ | Áno |
| * A++ (najvyššia účinnosť), E (najnižšia účinnosť) | |
Oblasti použitia:
MASTERColour CDM-T Elite je správnou voľbou, keď je potrebné tovar atraktívne prezentovať. Jednosmerná keramická halogenidová výbojka produkuje žiarivé biele svetlo s veľmi dobrým podaním farieb.
Philips MASTERColour G12 CDM-T Elite 35W - 930 teplá biela | Najvyššie podanie farieb
- Dĺžka
- 1.49 cm
- Výrobca
- Výkon
- 39.1 W
- Počet kusov
- 1
- Vhodné pre Smart Home
- Nie
- Napätie
- 85000 mV
- Hmotnosť
- 0.01 kg
- EAN kód
- 8727900911374
- EPREL ID
- 473258
- Číslo od výrobcu
- 91137400
- Dĺžka
- 1.49 cm
- Výrobca
- Výkon
- 39.1 W
- Počet kusov
- 1
- Vhodné pre Smart Home
- Nie
- Napätie
- 85000 mV
- Hmotnosť
- 0.01 kg
- EAN kód
- 8727900911374
- EPREL ID
- 473258
- Číslo od výrobcu
- 91137400
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Informačný list produktu (PDF)
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame