4,5



Na základe 44 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Epson Premium Glossy Photo Paper, DIN A3+, 250g/m2, 20 list, Atramentová tlač, A3+ (330x483 mm), Prémium-lesk, 20 listy, 255 g/m², 95%140,52 €/1kg
35,13 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
Canon 0775B001, Lesk, 200 g/m², A4, 100 listy, 210 x 297 mm29,60 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
Epson Premium Glossy Photo Paper - 2 za 1, 100 x 150 mm, 255 g/m², 80 listov, 156 x 107 x 15 mm, 100 x 150 mm, 255 g64,98 €/1kg
16,57 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 50 sheets, Lesk, 183 g/m², Inkjet, A4, 21x29.7 cm, Viacfarebný18,51 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 50 listov, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
58,96 €/1kg
10,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

MediaRange MRINK104, Vysoký-lesk, 220 g/m², Inkjet, Biela, 50 listy, 100 mm
29,86 €/1kg
6,57 €
Predajca: M_plus_L

Xiaomi Mi Prenosná tlačiareň fotografií – Papier
149,91 €/1m
16,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Auronix

HP Lesklý fotopapier Everyday, 200 g/m2, 10 x 15 cm (101 x 152 mm), 100 hárkov, 10x15 cm, 100 listy, Funguje s atramentovými tlačiarňami, optimalizovaný pre originálny atrament HP, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 20 - 80%
40,31 €/1kg
12,90 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 2x 20 listov, Lesk, 183 g/m², A4, 10x15 cm, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 40 listy
41,42 €/1kg
7,58 €
Predajca: TisknuLevneCZ

MediaRange MRINK102, Matte, 200 g/m², Inkjet, A4, Biela, 50 listy
66,65 €/1kg
13,33 €
Predajca: somnia24

Fotopapier COLORWAY/ matný 190g/m2, A4/ 50 ks
68,37 €/1kg
12,99 €
Predajca: Warehouse

Fotografický papier Canon A3 HR101
0,90 €/1kg
9,01 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 0775B003, Lesk, 210 g/m², 100 listy, 210 µm, 100 mm, 150 mm
21,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

HP Lesklý fotopapier Everyday – 25 listov/A4/210 × 297 mm, Lesk, Inkjet, 21x29.7 cm, Funguje s atramentovými tlačiarňami, optimalizovaný pre originálny atrament HP, Biznis, Enterprise, 15 - 30 °C
40,00 €/1kg
10,40 €
Predajca: TisknuLevneCZ

MediaRange MRINK116, Matný, 105 g/m², Inkjet, A4, 21x29.7 cm, Biela
13,30 €
Predajca: somnia24

Colorway PG2300504R, Lesk, 230 g/m², Biela, 50 listy, 280 µm, 5 - 25 °C
10,91 €
Predajca: Warehouse

Colorway PG1800504R, Lesk, 180 g/m², Inkjet, 10x15 cm, Biela, Foto
7,40 €
Predajca: Warehouse

APLI 12626, Matte, 120 g/m², Inkjet, A4, Biela, 100 listy
10,16 €
Predajca: Art-Paint-Shop

MediaRange MRINK118 MediaRange Fotopapier hochglänzend 210x297mm 220g 50 Blatt
7,90 €
Predajca: Dragtek-com

Colorway PG230100A4, Lesk, 230 g/m², Inkjet, A4, Biela, 100 listy
31,06 €
Predajca: Warehouse
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ povrchu:
- Lesk
- Hmotnosť média:
- 135 g/m²
- tlačová technológia:
- Inkjet
- Veľkosť papiera:
- A4
- Farba:
- Biela
- Listov v balení:
- 100 listy
- Šírka:
- 210 mm
- Výška:
- 297 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 135 g
Fotohártya MediaRange je ideálna na profesionálny tlač vašich fotografií, brožúr alebo iných dokumentov. Špeciálna úprava povrchu umožňuje živé tlače so všetkými štandardnými modelmi atramentových tlačiarní.
Farba: biela
Úprava povrchu: lesk
Formát: DIN A4 (210 x 297 mm)
Hmotnosť: 135 g
Balenie: 100 listov
Rýchloschnúca
Dlhodobá zachovanosť farieb
Vhodná na použitie so všetkými štandardnými atramentovými tlačiarňami
Fotografický papier MediaRange je ideálny na profesionálnu tlač fotografií, brožúr alebo iných dokumentov. Špeciálna povrchová úprava nášho vysokokvalitného fotopapiera umožňuje vytvárať výkonné a živé tlačové produkty so všetkými štandardnými atramentovými tlačiarňami.
Médiá
Typ médií
Fotopapier
Povrchová úprava
Vysoko lesklý
Veľkosti médií
A4 (210 x 297 mm)
Technológia tlače
Striavacia tlač
Farba médií
Biela
Obsah
100 listov
Hmotnosť médií
135 g/m²
Vlastnosti
FastDry
Ostatné
Kategória farieb
Biela
Aby vaše výtlačky fotografií skutočne zapôsobili, musí byť materiál správny - s fotopapierom MediaRange MRINK107 DIN A4 vysoký lesk 135 g/m2 100 listov získate vysokokvalitné výtlačky, ktoré zanechajú dojemPrvé informácie o fotopapieri MediaRange MRINK107 DIN A4 vysoký lesk 135 g/m2 100 listov sú k dispozícii tu:DIN A4135 g/m2Vysoko lesklý povrchTlač s atramentovou tryskouVhodné pre kopírky, tlačiarnePrečítajte si zaujímavé podrobnosti!Formát a hmotnosť papiera - hodnoty, na ktorých záležíFormát zodpovedá norme DIN A4. Štandardný formát je ideálny pre vaše každodenné úlohy. Hmotnosť tiež udáva, koľko gramov váži daný typ papiera na meter štvorcový. To vám umožní približne odhadnúť hrúbku a stabilitu. Fotopapier MediaRange MRINK107 DIN A4 vysokolesklý 135 g/m2 100 listov má hmotnosť 135 g/m2, čo znamená, že ho možno zaradiť do kategórie ťažkých papierov.objavte mnoho možností použitiaTovar možno používať v spojení s kopírkami a tlačiarňami, najmä atramentovými zariadeniami. Položka je vhodná na profesionálnu tlač vašich fotografií, brožúr alebo iných dokumentov. Teraz už viete, na čo tento materiál s najväčšou pravdepodobnosťou využijeteS týmito špeciálnymi vlastnosťami výrobok bodujeTento výrobok má tieto špeciálne vlastnosti:Fotopapier MediaRange je ideálny na profesionálnu tlač vašich fotografií, brožúr alebo iných dokumentovŠpeciálna povrchová úprava nášho vysokokvalitného fotopapiera umožňuje vytvárať výkonné a jasné tlačové produkty so všetkými štandardnými atramentovými tlačiarňami.Prezentujte sa s väčším leskomFotopapier MediaRange MRINK107 DIN A4 s vysokým leskom 135 g/m2 100 listov s vysoko lesklým povrchom premení každú tlač na vysokokvalitný vizuálny objekt. Dostanete 1 balenie = 100 listov fotopapiera MediaRange MRINK107 DIN A4 vysoký lesk 135 g/m2 100 listov Prvé informácie o fotopapieri MediaRange MRINK107 DIN A4 vysoký lesk 135 g/m2 100 listov nájdete tu: Čítajte ďalej a dozviete sa zaujímavé podrobnosti! Formát zodpovedá formátu DIN A4. Štandardný formát je ideálny pre vaše každodenné úlohy. Hmotnosť tiež udáva, koľko gramov váži daný typ papiera na meter štvorcový. To vám umožní približne odhadnúť hrúbku a stabilitu. Fotopapier MediaRange MRINK107 DIN A4 vysoký lesk 135 g/m2 100 listov má hmotnosť 135 g/m2, čo znamená, že ho možno zaradiť do kategórie ťažkých papierov a možno ho používať v spojení s kopírkami a tlačiarňami, najmä atramentovými zariadeniami. Je vhodný na profesionálnu tlač vašich fotografií, brožúr alebo iných dokumentov. Teraz už viete, na čo tento materiál s najväčšou pravdepodobnosťou využijete: Fotopapier MediaRange MRINK107 DIN A4 vysokolesklý 135 g/m2 100 listov s vysokolesklým povrchom premení každú tlač na vysokokvalitný vizuálny objekt. Obdržíte 1 balenie = 100 listov fotopapiera MediaRange MRINK107 DIN A4 vysoký lesk 135 g/m2 100 listov.
Hochglänzendes Fotopapier im A4-Format mit 135g/m², 100 Blatt.
- Šírka
- 21 cm
- Dĺžka
- 22 cm
- Formát papiera
- Farba
- Biela
- Gramáž
- 135 g/m²
- Výrobca
- MediaRange
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 135 g
- EAN kód
- 4260283115631
- Číslo od výrobcu
- MRINK107
- Šírka
- 21 cm
- Dĺžka
- 22 cm
- Formát papiera
- Farba
- Biela
- Gramáž
- 135 g/m²
- Výrobca
- MediaRange
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 135 g
- EAN kód
- 4260283115631
- Číslo od výrobcu
- MRINK107
Hodí sa k tomu

MediaRange MRINK114, Lesk, 220 g/m², Biela, 50 listy, 130 mm, 180 mm
8,97 €
Predajca: M_plus_L

MediaRange MRINK104, Vysoký-lesk, 220 g/m², Inkjet, Biela, 50 listy, 100 mm
29,86 €/1kg
6,57 €
Predajca: M_plus_L

Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 2x 20 listov, Lesk, 183 g/m², A4, 10x15 cm, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 40 listy
41,42 €/1kg
7,58 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon PG-545/CL-546, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Viacnásobné balenie
87,44 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 50 listov, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
58,96 €/1kg
10,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

10x Kompatibilna Kazeta pro Epson 603XL XP2100 XP3100 XP3105 XP4100 WF-2830 2835 DWF
15,08 €
Predajca: GP-TONER

Xiaomi Mi Prenosná tlačiareň fotografií – Papier
149,91 €/1m
16,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Auronix

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Papyrus 88008174, Univerzálne, A4 (210x297 mm), Matte, 500 listy, 80 g/m², Biela
6,52 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
35,88 €
Predajca: M_plus_L

HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej atramentovej kazety 302, Štandardný, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 3,5 ml, 4 ml
68,64 €
Predajca: T3S_Shop

Originálny diaľkový ovládač televízora Samsung BN59-01315B | BN5901315B
10,43 €
Predajca: alle_fernbedienungen

100 ks. Genie laminovacie vrecká DIN A4 (80 mikrónov) Prémiové laminovacie vrecká Laminovacie vrecká
14,99 €
Predajca: AddTronic

10 x gombíkové batérie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 priemyselný tovar
34,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Samsung EP-TA20, Vnútorný, USB, Biela
12,99 €
Predajca: Mobileking

10x Kompatibilné PRE TLAČIARNE PRE CANON PGI-580 CLI-581 XXL PIXMA TR7550 TR8550 TS6150 TS8150
19,23 €
Predajca: GP-TONER

Epson Multipack 4-colours 604 Ink, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 3,4 ml, 2,4 ml, 1 kusov, Viacnásobné balenie
61,51 €
Predajca: somnia24

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Varta 06032, Batéria na jedno použitie, CR2032, Lítium, 3 V, 5 kusov, 230 mAh
4,48 €
Predajca: CORWELL

Domový bezdrôtový zvonček 98098 70974
15,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

8" palcová mini reťazová píla s batériou, 8000mAh 1200W batériová reťazová píla, na prerezávanie, remeslá a projekty pre domácich majstrov
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LUMIDRA

Canon PIXMA TS5350a, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, A4, Priama tlač, Čierna
219,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Philips 3000 series NT3650/16, Šedá, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 101 mm, 196 mm
21,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bestron AF357B, 3,5 L, 1 kg, Samostarný, Čierna, 2000 W, 220 - 240 V
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

UISEBRT Sprchová stolička Kúpeľňová stolička 360° otočná nastaviteľná výška proti skĺznutiu so sprchovacím zariadením Grab Bar Chair + Grab Bar
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Lítium polymér (lipo), 3,7 V, Čierna, Biela
30,65 €
Predajca: esol

AREBOS Ľahký hliníkový rolátor | Skladací cestovný rolátor so 6 polohami nastavenia výšky | s držiakom na palicu a nákupnou taškou | Pomôcka na chôdzu čierna
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
73% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
73%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%7% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
7%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Papier
Som tiež s týmto produktom, je to presne podľa popisu a moja tlačiareň nemala žiadne problémy s podávaním papiera, ale radšej skontrolujte, koľko gramov môže vaša tlačiareň podávať pred nákupom
Hodnotenie z 9. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fotopapier
Optimálne čistá tlač na nerozoznanie od profesionálnej Som jednoducho veľmi spokojný je tiež tlačiteľné na oboch stranách môžem ho len odporučiť
Hodnotenie z 11. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
"NAJLEPŠÍ PAPIER !!!!
Rýchle dodanie produktu "Paper Genius !!!!" ALLERBEST !!!!
Hodnotenie z 8. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý produkt
Dobrý pomer cena/výkon, produkt podľa želania a dobrý.
Hodnotenie z 6. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fotopapier
S fotopapierom som spokojný. Má správnu hrúbku.
Hodnotenie z 7. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fotopapier
Fotopapier má vynikajúcu kvalitu. Skvelý na tlač fotografií!!!
Hodnotenie z 24. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá cena!
V špecializovanom obchode by som zaplatil trikrát toľko. Všetko je skvelé!
Hodnotenie z 21. januára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vysoká spokojnosť
Cena, kvalita a dodanie splnili 100% mojich očakávaní
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

50x trblietavý papier vo formáte A4: Farebný trblietavý papier s gramážou 250 g/m² - Ideálny na ručné práce a kreatívny dizajn - Fotokartón a papier do tlačiarne
5,99 €
Predajca: tkgruppe

Canon 8657B017, Matte, 210 g/m², A2, Biela, 20 listy
61,86 €
Predajca: TisknuLevneCZ
294,57 €/1kg

Canon 2311B021, 260 g/m², A3
41,34 €
Predajca: TisknuLevneCZ
156,00 €/1kg

Canon 1033A001, Atramentová tlač, A4 (210x297 mm), 200 listy, 106 g/m², Biela, 200 listy
39,22 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 2768B018, A3+, 10 listy, 330 mm, 480 mm, 300 g
35,40 €
Predajca: TisknuLevneCZ
118,00 €/1kg

Canon 1686B026, Polo-lesklý, 260 g/m², Inkjet, A3, 29.7x42 cm, 20 listy
37,15 €
Predajca: TisknuLevneCZ
142,88 €/1kg

Canon 6211B007, Leštený povrch, 260 g/m², Biela, 260 µm, 10 - 35 °C, 10 - 35 °C
35,94 €
Predajca: TisknuLevneCZ
138,23 €/1kg

Fotoalbum 10x15, 400 vreciek, ľanový zasúvací album fialový
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

30 hárkov termotransferového papiera na tetovanie, 4 vrstvy, na opakované použitie



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,92 €
Predajca: odsellingaaa

Epson Premium Glossy Photo Paper - A4 - 50 listov, Prémium-lesk, 255 g/m², A4, Biela, Brožúra, Kalendár, Cards and gift wraps, Office printing, Photo collage, Photo gifts, Seasonal..., 50 listy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,16 €
Predajca: TisknuLevneCZ
50,17 €/1kg

Canon 0775B001, Lesk, 200 g/m², A4, 100 listy, 210 x 297 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,60 €
Predajca: TisknuLevneCZ

INRUI Retro Brown Textúra Foto pozadie 1,8x2,4m Vinyl Portrét Profesionálne
70,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Kodak 5740-097 fotopapír A6 žlutý lesklý
16,69 €
Predajca: Phonmatic

Canon 2768B016, Vysoký-lesk, 300 g/m², 300 µm, PIXMA MP280 PIXMA MG3140 PIXMA MX350 PIXMA iP3500 PIXMA MG3540 PIXMA MG4240 PIXMA MP480 PIXMA..., 20 listy, 210 x 297mm
25,51 €
Predajca: TisknuLevneCZ

PD Media Premium fotografický papier A3 lesklý – 230 g/m², 50 listov, inkjetový papier s vysokým leskom (29,7 x 42 cm)
17,98 €
Predajca: PDMedia

Epson Premium Glossy Photo Paper, DIN A3+, 250g/m2, 20 list, Atramentová tlač, A3+ (330x483 mm), Prémium-lesk, 20 listy, 255 g/m², 95%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,13 €
Predajca: TisknuLevneCZ
140,52 €/1kg

INRUI Retro abstraktná hnedá textúra fotografické pozadie 1,5x2,1m
54,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Hudobná poznámka Klipsy na papier, Klipsy na papier, Roztomilé klipy na papier, Farebné klipy na papier, Kancelárske klipy na papier, Kovové klipy na papier
15,99 €
Predajca: Zanjo24
399,75 €/1m

Canon 0775B082, Lesk, A4, 20 listy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,10 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon MP-101 A4, A4 (210 x 297 mm)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,06 €
Predajca: TisknuLevneCZ
118,00 €/1kg