4,5



Na základe 44 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Canon 0775B001, Lesk, 200 g/m², A4, 100 listy, 210 x 297 mm29,60 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 50 listov, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...58,96 €/1kg
10,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
HP Lesklý fotopapier Everyday – 25 listov/A4/210 × 297 mm, Lesk, Inkjet, 21x29.7 cm, Funguje s atramentovými tlačiarňami, optimalizovaný pre originálny atrament HP, Biznis, Enterprise, 15 - 30 °C40,00 €/1kg
10,40 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
Epson C13S042545 (13x18cm, 50 listů, 200 g/m2)39,54 €
Predajca: BalticVaris_DE

MediaRange MRINK102, Matte, 200 g/m², Inkjet, A4, Biela, 50 listy
66,65 €/1kg
13,33 €
Predajca: somnia24

MediaRange MRINK116, Matný, 105 g/m², Inkjet, A4, 21x29.7 cm, Biela
13,30 €
Predajca: somnia24

Xiaomi Mi Prenosná tlačiareň fotografií – Papier
149,91 €/1m
16,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Auronix

MediaRange MRINK104, Vysoký-lesk, 220 g/m², Inkjet, Biela, 50 listy, 100 mm
29,86 €/1kg
6,57 €
Predajca: M_plus_L

Fotopapier COLORWAY/ matný 190g/m2, A4/ 50 ks
68,37 €/1kg
12,99 €
Predajca: Warehouse

Fotografický papier Canon A3 HR101
0,90 €/1kg
9,01 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 8657B005, A4, 20 listy
78,43 €/1kg
16,47 €
Predajca: TisknuLevneCZ

APLI 12626, Matte, 120 g/m², Inkjet, A4, Biela, 100 listy
10,16 €
Predajca: Art-Paint-Shop

MediaRange MRINK122, Atramentová tlač, A4 (210x297 mm), Matte, 50 listy, 130 g/m², Biela
13,38 €
Predajca: somnia24

Ilford OM6990297420, Matný, 235 g/m², A3, Biela, 50 listy
68,26 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
57,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Hahnemühle Photo Rag, Matte, 308 g/m², Inkjet, A3, Biela, 25 listy
165,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Buy-Store-Official

Avery 2496, Lesk, 180 g/m², Inkjet, A4, Biela, 100 listy
143,72 €/1kg
35,93 €
Predajca: somnia24

Activejet AP4-125M100, Matte, 125 g/m², Inkjet, A4, 21x29.7 cm, Biela
21,50 €
Predajca: Dragtek-com

Kodak 104245, Lesk, 180 g/m², A4, Biela, 20 listy
41,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Peach 313617, Lesk, 240 g/m², A4, 10x15 cm, Biela, 100 listy
8,44 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,26 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canson C200004329, Lesk, 270 g/m², Inkjet, A4, 21x29.7 cm, Biela
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: E-System
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ povrchu:
- Matte
- Hmotnosť média:
- 140 g/m²
- tlačová technológia:
- Inkjet
- Veľkosť papiera:
- A4
- Farba:
- Biela
- Listov v balení:
- 100 listy
- Obojstranne potlačiteľné:
- Áno
- Šírka:
- 210 mm
- Výška:
- 297 mm
Fotografický papier MediaRange je ideálny na profesionálnu tlač fotografií, brožúr alebo iných dokumentov. Špeciálna povrchová úprava nášho vysokokvalitného fotopapiera umožňuje vytvárať výkonné a živé tlačové produkty so všetkými štandardnými atramentovými tlačiarňami.
Médiá
Typ média
Fotografický papier
Povrchová úprava
Matný
Povrchová úprava
Potiahnutý
Veľkosti médií
A4 (210 x 297 mm)
Technológia tlače
Inkjet
Farba média
Biela farba
Množstvo v balení
100 listov
Hmotnosť média
140 g/m²
Rôzne
Kategória farieb
Biela farba
Vysokokvalitný matný fotografický papier formátu A4 s gramážou 140 g, vhodný na obojstrannú tlač.
- Šírka
- 21 cm
- Dĺžka
- 21 cm
- Formát papiera
- Farba
- Biela
- Gramáž
- 140 g/m²
- Výrobca
- MediaRange
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 140 g
- EAN kód
- 4260283118977
- Číslo od výrobcu
- MRINK111
- Šírka
- 21 cm
- Dĺžka
- 21 cm
- Formát papiera
- Farba
- Biela
- Gramáž
- 140 g/m²
- Výrobca
- MediaRange
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 140 g
- EAN kód
- 4260283118977
- Číslo od výrobcu
- MRINK111
Hodí sa k tomu

Rezačka na papier Profesionálna gilotína na papier A4 A3 Rezačka na fotografie, listov nôž remeselná rezačka čepele Rezačka na papier A4 čierna Retoo
11,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Pánska peňaženka RFID Protection Pánska kožená peňaženka s retiazkou dvojitým skladaním Pánska peňaženka s priehradkou na mince Peňaženka na zips 16 slotov na karty Peňaženka (káva)
28,74 €
Predajca: odsellingaaa
![Obrázok produktu pre [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
8,54 €
Predajca: TR8

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
23,33 €
Predajca: M_plus_L

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 50 listov, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
58,96 €/1kg
10,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

MediaRange MRINK102, Matte, 200 g/m², Inkjet, A4, Biela, 50 listy
66,65 €/1kg
13,33 €
Predajca: somnia24

Kompaktné mini stereo reproduktory PC Počítačový notebook USB Párový box červený Audiocore
11,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

MediaRange MRINK119 MediaRange kleb Fotopapier hochglän. 210x297mm 115g 50 Blatt
51,87 €/1kg
7,78 €
Predajca: Dragtek-com

Easyprint Papier do tlačiarne Kopírovací papier 2500 listov 5 x 500 A4 Prémiový biely papier CIE 160 PEFC certifikovaný
25,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Unitedprint

Inteligentné LED stropné svietidlo 30W RGB Stmievateľné WiFi stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním, kompatibilné s Alexa Google Home
35,49 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: lapamax

Karpal 80W stropný ventilátor s osvetlením, nastaviteľná rýchlosť vetra a teplota farieb, stropné osvetlenie ventilátora s diaľkovým ovládaním Obývacia izba Spálňa Jedáleň Ventilátor LED, 2700K-6500K
85,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

ZMH LED stropné svetlo hviezdne nebo stropná lampa malá okrúhla 15W 3000K 21cm teplá biela moderná pre spálňu schodisko kuchyňa obývačka kancelária chodba
32,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: ZMH

Canon PGI-580/CL-581, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 11,2 ml, 5,6 ml, 5 kusov, Viacnásobné balenie
83,45 €
Predajca: evomag

Epson EcoTank ET-2820, Inkjet, Farebná tlač, 5760 x 1440 DPI, A4, Priama tlač, Čierna
837,78 €
Predajca: Technology-Germany

HP DeskJet 2810e Bezdrôtová All-in-One Farba Tlačiareň, Instant Ink; Kopírka, skener, Atramentový, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Biela
57,33 €
Predajca: ADI_Global_Store

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

MediaRange MRINK112, Matte, 250 g/m², Inkjet, A4, Biela, 50 listy
56,68 €/1kg
14,17 €
Predajca: somnia24

MediaRange MRINK107, Lesk, 135 g/m², Inkjet, A4, Biela, 100 listy
119,26 €/1kg
16,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

MediaRange MRINK108, Vysoký-lesk, 160 g/m², Inkjet, A4, Biela, 50 listy
75,88 €/1kg
12,14 €
Predajca: M_plus_L

MediaRange MRINK116, Matný, 105 g/m², Inkjet, A4, 21x29.7 cm, Biela
13,30 €
Predajca: somnia24

MediaRange MRINK101, Matte, Inkjet, A4, Biela, 100 listy, 210 mm
65,23 €/1kg
8,48 €
Predajca: Dragtek-com

Xiaomi Mi Prenosná tlačiareň fotografií – Papier
149,91 €/1m
16,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Auronix

MediaRange MRINK104, Vysoký-lesk, 220 g/m², Inkjet, Biela, 50 listy, 100 mm
29,86 €/1kg
6,57 €
Predajca: M_plus_L

MediaRange MRINK105, Vysoký-lesk, 160 g/m², Inkjet, A4, Biela, 100 listy
113,63 €/1kg
18,18 €
Predajca: somnia24

Fotopapier COLORWAY/ matný 190g/m2, A4/ 50 ks
68,37 €/1kg
12,99 €
Predajca: Warehouse

Nölle 243047811 Vedro - plastové, okrúhle, 5 litrov, červené
6,69 €
Predajca: M_plus_L
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
73% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
73%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%7% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
7%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Papier
Som tiež s týmto produktom, je to presne podľa popisu a moja tlačiareň nemala žiadne problémy s podávaním papiera, ale radšej skontrolujte, koľko gramov môže vaša tlačiareň podávať pred nákupom
Hodnotenie z 9. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fotopapier
Optimálne čistá tlač na nerozoznanie od profesionálnej Som jednoducho veľmi spokojný je tiež tlačiteľné na oboch stranách môžem ho len odporučiť
Hodnotenie z 11. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
"NAJLEPŠÍ PAPIER !!!!
Rýchle dodanie produktu "Paper Genius !!!!" ALLERBEST !!!!
Hodnotenie z 8. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý produkt
Dobrý pomer cena/výkon, produkt podľa želania a dobrý.
Hodnotenie z 6. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fotopapier
S fotopapierom som spokojný. Má správnu hrúbku.
Hodnotenie z 7. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fotopapier
Fotopapier má vynikajúcu kvalitu. Skvelý na tlač fotografií!!!
Hodnotenie z 24. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá cena!
V špecializovanom obchode by som zaplatil trikrát toľko. Všetko je skvelé!
Hodnotenie z 21. januára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vysoká spokojnosť
Cena, kvalita a dodanie splnili 100% mojich očakávaní
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

50x trblietavý papier vo formáte A4: Farebný trblietavý papier s gramážou 250 g/m² - Ideálny na ručné práce a kreatívny dizajn - Fotokartón a papier do tlačiarne
5,99 €
Predajca: tkgruppe

Canon 8657B017, Matte, 210 g/m², A2, Biela, 20 listy
61,86 €
Predajca: TisknuLevneCZ
294,57 €/1kg

Canon 2311B021, 260 g/m², A3
41,34 €
Predajca: TisknuLevneCZ
156,00 €/1kg

Canon 1033A001, Atramentová tlač, A4 (210x297 mm), 200 listy, 106 g/m², Biela, 200 listy
39,22 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 2768B018, A3+, 10 listy, 330 mm, 480 mm, 300 g
35,40 €
Predajca: TisknuLevneCZ
118,00 €/1kg

Canon 1686B026, Polo-lesklý, 260 g/m², Inkjet, A3, 29.7x42 cm, 20 listy
37,15 €
Predajca: TisknuLevneCZ
142,88 €/1kg

Canon 6211B007, Leštený povrch, 260 g/m², Biela, 260 µm, 10 - 35 °C, 10 - 35 °C
35,94 €
Predajca: TisknuLevneCZ
138,23 €/1kg

Fotoalbum 10x15, 400 vreciek, ľanový zasúvací album fialový
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

30 hárkov termotransferového papiera na tetovanie, 4 vrstvy, na opakované použitie



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,92 €
Predajca: odsellingaaa

Epson Premium Glossy Photo Paper - A4 - 50 listov, Prémium-lesk, 255 g/m², A4, Biela, Brožúra, Kalendár, Cards and gift wraps, Office printing, Photo collage, Photo gifts, Seasonal..., 50 listy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,16 €
Predajca: TisknuLevneCZ
50,17 €/1kg

Canon 0775B001, Lesk, 200 g/m², A4, 100 listy, 210 x 297 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,60 €
Predajca: TisknuLevneCZ

INRUI Retro Brown Textúra Foto pozadie 1,8x2,4m Vinyl Portrét Profesionálne
70,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Kodak 5740-097 fotopapír A6 žlutý lesklý
16,69 €
Predajca: Phonmatic

Canon 2768B016, Vysoký-lesk, 300 g/m², 300 µm, PIXMA MP280 PIXMA MG3140 PIXMA MX350 PIXMA iP3500 PIXMA MG3540 PIXMA MG4240 PIXMA MP480 PIXMA..., 20 listy, 210 x 297mm
25,51 €
Predajca: TisknuLevneCZ

PD Media Premium fotografický papier A3 lesklý – 230 g/m², 50 listov, inkjetový papier s vysokým leskom (29,7 x 42 cm)
17,98 €
Predajca: PDMedia

Epson Premium Glossy Photo Paper, DIN A3+, 250g/m2, 20 list, Atramentová tlač, A3+ (330x483 mm), Prémium-lesk, 20 listy, 255 g/m², 95%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,13 €
Predajca: TisknuLevneCZ
140,52 €/1kg

INRUI Retro abstraktná hnedá textúra fotografické pozadie 1,5x2,1m
54,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Hudobná poznámka Klipsy na papier, Klipsy na papier, Roztomilé klipy na papier, Farebné klipy na papier, Kancelárske klipy na papier, Kovové klipy na papier
15,99 €
Predajca: Zanjo24
399,75 €/1m

Canon 0775B082, Lesk, A4, 20 listy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,09 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon MP-101 A4, A4 (210 x 297 mm)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,02 €
Predajca: TisknuLevneCZ
117,76 €/1kg