Už len 3 kusy na sklade
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Krytný rám 2-dielny rám séria aplha farba platina.
Detaily: - Číslo výrobcu: 2CKA001754A1660 - Číslo typu výrobcu: 1732-20Busch-Jaeger Frame 2-gang 1732-20Výrobca:Busch-JaegerOznačenie:Frame 2-gang platinum, vertikálna montáž
typ alfa: 1732-20Počet jednotiek: 2Smer montáže: vertikálnyPočet jednotiek vo vertikálnom smere: 2S montážnym rámom: nieMontáž pod omietku: ánoVhodný pre zapustenú inštalačnú krabicu: nieVhodný pre inštalačný kanál zariadenia:
vhodnépre zapustenú inštaláciu:nieTextové pole/nápisová plocha:nieMateriál: kovKvalita materiálu: hliníkBezhalogénové:ánoAntibakteriálna úprava:nieOchrana povrchu: nie
anodizovaná/anodizovanáPovrchová úprava:matnáFarba:platinováPriehľadná:nieS odklopným krytom:nieTrieda ochrany (IP):IP20Odolnosť voči nárazom:IK03Typ montáže:montáž na svorkuŠírka:
81 mmVýška:152 mmHĺbka:11 mmMontážna šírka:70 mmMontážna výška:54 mmPriemer otvoru (otvoru):71 mm Rám Busch-Jaeger 2-gang 1732-20: ďalšie informácie Rám krytu 2-gangový rám Vertikálne. aplikácia platná.
Dodáva sa s: Busch-Jaeger rám 2-gang platinum, vertikálny, alpha 1732-20, balenie: 1 ks, EAN: 4011395168806
Busch Jaeger 1754-0-1660 Wandplatte/Schalterabdeckung Platin (1754-0-1660)
Spínačové programy pod omietku, alfa, rámček nea, rámček 2-gang, vertikálny, krycí rámček 2-gang rámček vertikálny.
Technické údaje:
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Produktový rad(y) | alfa |
| Typ | 1732-20 |
| Číslo výrobku výrobcu | 2CKA001754A1660 |
| Počet jednotiek | 2 |
| Smer montáže | vertikálne |
| Počet jednotiek vertikálne | 2 |
| Počet modulov vertikálne (s modulárnou konštrukciou) | 2 |
| Počet spínacích vložiek | 2 |
| S montážnym rámom | bez |
| Vhodné na zapustenú montáž | áno |
| Vhodný pre zapustenú montážnu skrinku | nie |
| Vhodná pre inštalačnú krabicu na zariadenie | áno |
| Vhodné na zapustenú inštaláciu | nie |
| Textové pole/oblasť označovania | nie |
| Materiál | Kov |
| Trieda materiálu | Hliník |
| Bez halogénov | áno |
| Ochrana povrchu | eloxovaný/anodizovaný |
| Povrchová úprava | matný |
| Farba | Platina |
| Transparentné | bez |
| S odklápacím vekom | nie |
| Trieda ochrany (IP) | IP20 |
| Odolnosť proti nárazu | IK03 |
| Typ montáže | Montáž pomocou svorky |
| Šírka | 81 mm |
| Výška | 152 mm |
| Hĺbka | 11 mm |
| Priemer otvoru (otvor) | 71 mm |
| Farba výrobcu | platina |
Krycí rám 2-kĺbový vertikálny rám. aplha platinum.
Vertikálne.
- Hmotnosť
- 0.027 kg
- EAN kód
- 4011395168806
- Číslo od výrobcu
- 2CKA001754A1660
- Výrobca
- Busch-Jaeger
- Hmotnosť
- 0.027 kg
- EAN kód
- 4011395168806
- Číslo od výrobcu
- 2CKA001754A1660
- Výrobca
- Busch-Jaeger
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame