4,6



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Infowerk Papier do tlačiarne kopírovací papier 2500 listov 5 x 500 A4 80g prémiový žiarivo biely PEFC certifikovaný35,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Unitedprint

Ďalšie informácie o reklame
Kopírovací papier HP Home & Office A4 80GR White 3 Pack od 500vel9,09 €/1kg
22,47 €
Doprava zdarma
Predajca: druck-de

Ďalšie informácie o reklame
HP - Domácnosť a kancelária 2500 listov kopírovacieho papiera A4 biely 80g/m² papier do tlačiarne multifunkčný papier31,59 €
Doprava zdarma
Predajca: druck-de

Ďalšie informácie o reklame
Canon Yellow Label, Laserová/atramentová tlač, A4 (210x297 mm), 500 listy, 80 g/m², Biela14,29 €
Doprava zdarma
Predajca: druck-de

Štandardný kopírovací papier A4 75 g (500 listov)
6,13 €
Predajca: eu-bay_de

Papyrus 88008174, Univerzálne, A4 (210x297 mm), Matte, 500 listy, 80 g/m², Biela
6,52 €
Predajca: TisknuLevneCZ

STYLEX® 40825 Kopírovací papier - A4, 75/80 g/m², 250 listov, rôzny
18,43 €
Predajca: M_plus_L

Mondi 88265831 IQ economy plus A4 80 g/m2 biely 500 listov
7,58 €
Predajca: VISO

Symbio® 461315 Symbio® Kopierpapier COPY DIN A4 80 g/qm 500 Blatt
6,11 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Premium 500/A4/210x297, Laserová/atramentová tlač, A4 (210x297 mm), 500 listy, 80 g/m², Biela, 113 µm
117,75 €/1kg
9,42 €
Predajca: VISO

HP Premium 500/A4/210x297, Laserová/atramentová tlač, A4 (210x297 mm), 500 listy, 90 g/m², Biela, 121 µm
18,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

HP Kopírovací papier 80 g/m2 – 500 listov/A4/297 x 297 mm, A4 (210x297 mm), 500 listy, 80 g/m², Enterprise, 20 - 80%, 15 - 35 °C
9,61 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Papyrus HP Premium, Univerzálne, A4 (210x297 mm), Matný, 250 listy, 100 g/m², Biela
11,05 €/1kg
17,24 €
Predajca: somnia24

HP Kopírovací papier 80 g/m2 – 500 listov/A4/297 x 297 mm, A4 (210x297 mm), 500 listy, 80 g/m², Enterprise, 20 - 80%, 15 - 35 °C
52,79 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

953AH80B Kopierpapier Standard - A5, 80 g/qm, weiß, 500 Blatt
609,50 €/1kg
48,76 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

HP Home & Office Paper 80g/m² DIN-A4 - 2500 Blatt CHP150
21,36 €
Predajca: MarketX

BRUNNEN 105125007 Multifunkčný papier Univerzálny papier, A4, 80 g/m², perleťovo biely
4,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Steinbeis kopírovací papier č. 4 ISO 100 K1701666080B A3 500 listov.
23,05 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Clairalfa 1952C Multifunkčný papier DIN A4 120 g/m2 extra biely
16,91 €
Predajca: M_plus_L

HP Premium 250/A4/210x297, Laserová/atramentová tlač, A4 (210x297 mm), 250 listy, 90 g/m², Biela, 121 µm
13,41 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Papier do tlačiarne a kopírky HP Copy CHP150 zaručuje optimálnu kvalitu tlače a je vhodný pre širokú škálu zariadení.
Formát: DIN A4
Gramáž: 80 g/m²
Tlač: obojstranne
Bielosť: CIE 153 - jasne biela
Hrúbka: 103 µm
Nepriehľadnosť (krycia schopnosť): min. 92 %
s patentovanou technológiou ColorLok
vhodné pre: kopírky, laserové tlačiarne a faxy na obyčajný papier, ako aj atramentové tlačiarne a pre FAREBNÚ A ČIERNÚ TLAČ
Iné: bez dreva, bez chlóru, bez povrchovej úpravy, bez recyklovaného obsah ISO 9706 - veľmi vysoká odolnosť proti starnutiu
Pre vysokú kvalitu výsledkov
HP Home & Office je bezdrevný, jasne biely, nenatieraný, multifunkčný kancelársky papier. HP Home & Office je vysokokvalitný a univerzálny papier pre všetky potreby súkromného používateľa. Technológia Colorlok zabezpečuje mimoriadne rýchle schnutie atramentu, hlbšiu čiernu farbu a žiarivé farby. Vysoká belosť umožňuje dosiahnuť vysoký kontrast farieb. HP Home & Office ponúka tlač bez zasekávania v atramentových tlačiarňach, kopírkach a faxoch.
Vlastnosti produktu: - Tlačiareň je vybavená atramentom, ktorý sa dá použiť na tlačenie:- Multifunkčný kancelársky papier
- Formát: A4
- Vhodný na návrhy, prílohy e-mailov, faxy a kópie
- Tlačiareň: Farebná laserová, laserová čiernobiela, atramentová, kopírka
- Matný
- Hrúbka: 80 g/m²
- Počet listov v balení: 500 listov
- Bielené bez chlóru, FSC
| Funkcie | |
| Odporúčané použitie | Atramentová tlačiareň |
| Hmotnosť média | 80 g/m² |
| Typ povrchu | Matný |
| Veľkosť papiera | A4 (210 × 297 mm) |
| Farba výrobku | Biela farba |
Obsah balenia | |
| Počet listov v balení | 500 listov |
Tlačte na papier značky HP vo formáte A4. Papier má hrúbku 80 gr/m2 a je bielej farby. Je vhodný na kopírovanie a tlač a možno ho používať v atramentových
- a laserových tlačiarňach a kopírkach. Papier je vybavený technológiou Colorlok, ktorá zabezpečuje dobrú kvalitu tlače. Má bielu farbu CIE146. Tento oblek obsahuje 500 listov.
Špecifikácie:
- Značka: HP
- Veľkosť: A4
- Hrúbka papiera: 80 gr/m2
- Farba papiera: biela
- Funkcia: Kopírovanie a tlač
- Vhodný pre: Inkjet
- a laserové tlačiarne a kopírky
- Vybavený technológiou Colorlok
- Biela od CIE146
- 1 balenie x 500 listov
Papier HP Home&Office - všestranný a úsporný
- Navrhnutý pre každú potrebu: Vhodný na každodenné použitie vo všetkých laserových a atramentových tlačiarňach a kopírkach.
- Vysoká kvalita a úspornosť: Kombinuje optimalizované náklady s vysokou kvalitou na každodennú tlač.
- Štandardná veľkosť a gramáž: Formát A4, 80 g/m², s belosťou 146 CIE pre jasnú, ostrú tlač a dobrú čitateľnosť.
- Všestranný: Ideálny na poznámky, návrhy, e-maily, správy, interné dokumenty a kópie.
- Recyklovateľný obal: Dodáva sa v recyklovateľnom plastovom obale.
Vyberte si papier HP Home&Office pre spoľahlivú, všestrannú a nákladovo efektívnu tlač pre všetky vaše domáce a kancelárske potreby.
Pre firemných a domácich používateľov, ktorí potrebujú vysokokvalitný papier na každodennú tlač.
Papier HP pre domácnosť a kanceláriu - 80 g/m2 / 500 listov Quickpack / A4 (210 x 297 mm)
Hmotnosť a rozmery
Hĺbka balenia
50 mm
Výška balenia
297 mm
Šírka balenia
210 mm
Prevádzkové podmienky
Rozsah prevádzkových teplôt
15 - 35 °C
Rozsah teplôt počas skladovania
0 - 40 °C
Skladovacia vlhkosť
5 - 95 %
Vlhkosť počas prevádzky
20 - 80 %
Rozsah dodávky
Listy v balení
500 listov
Vlastnosti
Veľkosť papiera
A4 (210x297 mm)
Farba výrobku
Biela
Typ povrchu
Matný
Hmotnosť média
80 g/m²
Odporúčané použitie
Atramentová tlačiareň
- HP Home + Office bol špeciálne vyvinutý na každodenné používanie v domácej kancelárii.
- Bez problémov funguje na všetkých štandardných faxoch na bežný papier, kopírkach a laserových a atramentových tlačiarňach, čím zabezpečuje pohodové pracovné prostredie
- Technológia Colorlok zabezpečuje mimoriadne rýchle schnutie atramentu, hlbšiu čiernu farbu a žiarivé farby
- Povrchová úprava: trstinová
- Farba: biela
- Bielosť 153 CIE
- Formát DIN A4
- Balenie 500 hárkov
- Environmentálna značka E FSC
1000 X HP CHP150 kopírovací papier pre domácnosť a kanceláriu Tlačový papier biely A4 80 g 1000 listov (2x500 listov)
Multifunkčný papier do tlačiarne "HP Home & Office", formát: DIN A4, gramáž: 80 g/m²,
- Formát: A4
- Gramáž: 80 g/m²
- Bielosť (CIE): 146
- Obsah balenia: 1000 listov
HP CHP150 Domáci a kancelársky papier 80g/m² A4 2500 listov kopírovacieho papiera
Originálny multifunkčný papier hp "home & office", A4, 80 g/m²
Výrobca: hp
Číslo výrobcu: CHP150
Typ papiera
Vyvinutý pre všetky potreby súkromného používateľa. Multifunkčný papier pre všetky súkromné a domáce kancelárske aplikácie
A4 210x297 mm
Obrázok podobný.
Možné poškodenie obalu v dôsledku prepravy!
Originálny univerzálny papier HP "Home & Office", A4, 80 g/m2, biely, neutrálny pre atramentové/laserové tlačiarne a kopírky Obsah: 500 listov (43112 / CHP150)
HP
Papier do tlačiarne
Domácnosť a kancelária
Multifunkčný kancelársky papier
Formát: A4
Vhodný na návrhy, prílohy e-mailov, faxy a kópie
Tlačiareň: farebná laserová, laserová čiernobiela, atramentová, kopírka
Matný
Hrúbka: 80 g/m²
Počet listov v balení: 500 listov
Bielené bez chlóru, FSC
HP Home & Office 500 listov
Home & Office 80g 210x297 od HP je biely papier na použitie v kopírkach. Toto balenie obsahuje 500 listov vo formáte A4 s gramážou 80 g/m².
HP Office je kvalitný papier pre každodenné použitie na vysokú rýchlosť tlače a kopírovanie.
Rýchly priechod cez stroj vysoký, vysoký odpor.
Povrch papiera je poskytovaný kvalitou a ostrou tlačou.
Minimálny prach.
HP Papers-Accalamer sú vyrobené pre atramentovú a laserovú tlač, kopírovanie, optimálne použitie v HP strojoch, ktoré boli vyrobené a testované v spolupráci s výrobcami papiera.
Vyrobená z technológie Colorlok, ktorá zaručuje tmavší vzhľad čiernej farby, zvýrazňuje farbu čiernych odtieňov a zaisťuje plnosť textu a hlbšie odtiene šedej.
Kvalita B+.
Listy v balení: 500,
Listy v krabici s 2500
Papier HP CHP150 Home & Office A4 80 g/m² v matnej bielej farbe, vhodný pre atramentové tlačiarne a kopírky, ako aj faxy.
Technológia ColourLok
CHP 150 je určený na domáce použitie a ľahké domáce kancelárske aplikácie. Papier je primárne určený na atramentovú tlač. Možno ho však používať aj v laserových tlačiarňach a kopírkach, ale pri vysokých teplotách sa začne krútiť a vytekať. Inými slovami, nie je vhodný na vysokovýkonnú tlač. CHP 150 je tiež vybavený technológiou Color Lok, čo znamená, že farby rýchlo schnú bez toho, aby stratili svoj lesk alebo ostrosť.
Rozsah dodávky: 1 balenie/500 hárkov
Kancelársky papier vo formáte A4 s gramážou 80 gr/m2, určený na použitie v atramentových tlačiarňach, laserových tlačiarňach, ako aj do kopírovacích strojov a faxov.
Vysokokvalitný, univerzálny papier pre všetky potreby súkromného používateľa. Technológia ColorLok zaručuje mimoriadne rýchle schnutie atramentu, hlbšiu čiernu a žiarivé farby. Ideálna belosť zaručuje vysokokontrastné výtlačky dokumentov.
- CIE 146 belosť Značka: HP Výrobca: HP Adresa: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Spain Web: hu-hu/home.html Email: [email protected]
'Home Office' - balení obsahuje 500 listů (A4, 80 g/m2)
Krátke informácie: HP CHP150 Papier pre domácnosť a kanceláriu 80g/m2 A4 500 listov Skupina Tlačové médiá Výrobca Hewlett-Packard HerstellerNr CHP150 EAN/UPC 3141725001440
Papier do tlačiarne HP CHP150 Home&Office 500 listov | Pre dokumenty A4 | 210 x 297 mm | 80 g/m²
Papier 500 listov A4 80g
- Šírka
- 21.9 cm
- Dĺžka
- 300 cm
- Plocha
- 0.062 m²
- Formát papiera
- A4
- Farba
- Biela
- Gramáž
- 80 g/m²
- Výrobca
- Počet kusov
- 500
- Hmotnosť
- 80 g
- EAN kód
- 3141725001440
- Číslo od výrobcu
- CHP150
- Šírka
- 21.9 cm
- Dĺžka
- 300 cm
- Plocha
- 0.062 m²
- Formát papiera
- A4
- Farba
- Biela
- Gramáž
- 80 g/m²
- Výrobca
- Počet kusov
- 500
- Hmotnosť
- 80 g
- EAN kód
- 3141725001440
- Číslo od výrobcu
- CHP150
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Canon PIXMA TS3350, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
325,92 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej atramentovej kazety 304, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 4 ml, 2 ml
52,84 €
Predajca: T3S_Shop

Papyrus 88008174, Univerzálne, A4 (210x297 mm), Matte, 500 listy, 80 g/m², Biela
6,52 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon PG-545/CL-546, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Viacnásobné balenie
87,44 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Canon PIXMA TS3450, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
211,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Dámske vinobranie Tote Bag rameno taška kabelka strapce kabelka elegantné rameno taška Faux koža Shopper rukoväť taška (čierna)
18,77 €
Predajca: odsellingaaa

Jednorazové Rukavice Mercator Rękawiczki Nitrylowe Jednorazowe Czarne Nitrylex
5,15 €
Predajca: Octoplus

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
89 600,00 €/1kg
8,96 €
Predajca: M_plus_L

Mobilný telefón pre seniorov Mobilný telefón s veľkými tlačidlami a bez zmluvy 0,08 MP, Li-Ion 1000 mAh Fotoaparát Mobilný telefón s núdzovým tlačidlom SOS Jednoduchý čierny Retoo
42,19 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Epson Multipack 4-colours 604 Ink, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 3,4 ml, 2,4 ml, 1 kusov, Viacnásobné balenie
61,51 €
Predajca: somnia24

SodaStream 1032122410, Náplň, Zelená, 1 kusov, Box
22,85 €
Predajca: Remedial

HP DeskJet 2810e Bezdrôtová All-in-One Farba Tlačiareň, Instant Ink; Kopírka, skener, Atramentový, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Biela
57,33 €
Predajca: ADI_Global_Store

relaxdays 10018879_0 7 relaxdays Küchenhelfer-Set
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Lepiaca páska na suchý zips 5 m Extra silné obojstranné lepidlo so suchým zipsom 20 mm široká samolepiaca podložka so suchým zipsom a páskou s háčikmi (čierna)
2,20 €/1m
13,70 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: odsellingaaa

Co2 Adaptér Usb-C Lightning Usb Typ C Pre Iphone 15 Pro Max Plus
1,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,49 €
Predajca: iKable

Bosch Easy Impact 550, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Zelená, 3000 ot/min, 2,5 cm, 8 mm
82,00 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
77,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Canon PIXMA TR4755i, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, A4, Priama tlač, Čierna
66,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, Typ HDMI (štandard), Typ HDMI (štandard), Čierna
8,91 €/1m
13,37 €
Predajca: BRaUN_Elektro

10 x gombíkové batérie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 priemyselný tovar
34,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Easyprint Papier do tlačiarne Kopírovací papier 2000 listov 4 x 500 Prémiový žiarivo biely papier CIE 160 PEFC certifikovaný
25,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Unitedprint

Oral-B Vitality Pro, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Čierna, 2 min, Batérie
55,53 €/1kg
24,99 €
Predajca: esiteo

FISCHER 85338 FISCHER Sada LED osvetlenia na bicykel, 20 luxov
27,09 €
Predajca: Dragtek-com

Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, PlayStation 4, Režim multiplayer, M (Mature)
24,00 €
Predajca: ak-trade

Vrchný obal na brožúru Len 100Er A4 43806
10,61 €
Predajca: M_plus_L

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
38,56 €
Predajca: EVELATUS

EMSA 459061200, Biela, Nemecko, 190 mm, 200 mm, 250 mm, 370 g
20,23 €
Predajca: NeuertsShop

Soehnle Style Sense Comfort 100, Elektronická osobná váha, 180 kg, 100 g, Biela, kg, lb, ST, Obdĺžnik
31,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

Ohrievač s ventilátorom 2000 W, HHL 2000/3/4
97,68 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
91% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
91%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%9% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
9%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. apríla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Papier A4 80g 500 listov
Rýchle dodanie; produkt podľa popisu
Hodnotenie z 24. júna 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tlačiarenský papier s ušami pre psov
Balenie 500 listov HP, extra drahých, aby sa zabránilo zaseknutiu papiera v tlačiarni, prišlo s ohnutým rohom. Mohol som teda hneď skopírovať 100 listov, pretože listy boli v jednom rohu tak ohnuté, že by určite došlo k zaseknutiu papiera. Okrem toho, takýto pokrčený papier nemôžete použiť ako list, čo by si adresát myslel? Celkovo jedna hviezda s dobrou vôľou.
Hodnotenie z 1. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Infowerk Papier do tlačiarne kopírovací papier 2500 listov 5 x 500 A4 80g prémiový žiarivo biely PEFC certifikovaný



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(174)Počet hodnotení: 174
35,95 €
Predajca: Unitedprint

Infowerk Papier do tlačiarne kopírovací papier 1500 listov 3 x 500 A4 80g prémiový žiarivo biely PEFC certifikovaný



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(174)Počet hodnotení: 174
33,95 €
Predajca: Unitedprint

Infowerk Papier do tlačiarne kopírovací papier 5000 listov 10 x 500 A4 80g prémiový žiarivo biely PEFC certifikovaný



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(174)Počet hodnotení: 174
58,95 €
Predajca: Unitedprint

HP - Domácnosť a kancelária 2500 listov kopírovacieho papiera A4 biely 80g/m² papier do tlačiarne multifunkčný papier



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
31,59 €
Predajca: druck-de

Kopírovací papier HP Home & Office A4 80GR White 3 Pack od 500vel



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
22,47 €
Predajca: druck-de
9,09 €/1kg

Canon Yellow Label, Laserová/atramentová tlač, A4 (210x297 mm), 500 listy, 80 g/m², Biela



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,29 €
Predajca: druck-de

Canon Yellow Label, Laserová/atramentová tlač, A4 (210x297 mm), 500 listy, 80 g/m², Biela



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
32,40 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,35 €
Predajca: druck-de
502,65 €/1m²

Kopírovací papier HP - pre domácnosť a kanceláriu - 10 000 listov - A4-80g - biely - univerzálny papier pre domácnosť a kanceláriu - 4 x 2 500 listov
110,90 €
Predajca: druck-de
1 386,25 €/1kg

Kopírovací papier HP - pre domácnosť a kanceláriu - 5 000 listov - A4-80g - biely - univerzálny papier pre domácnosť a kanceláriu - 2 x 2 500 listov
55,73 €
Predajca: druck-de

ONE Tlačový a kopírovací papier DIN A4, biely – 10 000 listov – pre laserové a atramentové tlačiarne, kancelárie a domáce kancelárie – od PrintBrothers – certifikát PEFC



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
100,79 €
Predajca: druck-de

ONE Tlačový a kopírovací papier DIN A4 biely – 5 000 listov – pre laserové a atramentové tlačiarne, kancelárie a domáce kancelárie – od PrintBrothers – certifikát PEFC



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
50,40 €
Predajca: druck-de

ONE Tlačový a kopírovací papier DIN A4 biely – 2 500 listov – pre laserové a atramentové tlačiarne, kancelária a domáca kancelária – od PrintBrothers – certifikát PEFC



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,55 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,78 €
Predajca: druck-de

100x farebný papier A4 Farebný papier 140 g/m² - papier na remeslá Hlinený papier, potlačiteľný; hrúbka papiera 140 g/m²



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,99 €
Predajca: tkgruppe
4,90 €/1kg

V1 Trade termorolky 57 mm x 30 m x 12 mm (50 kusov) - termopapierové rolky do pokladníc a tlačiarní účteniek, 42 g/m²
36,49 €
Predajca: Amzteam-pro

20 rolí tlačového papiera s dĺžkou 210 mm a dĺžkou 20 m pre EKG prístroje CONTEC ECG1200G a ECG1212G
189,00 €
Predajca: CONTEC

Termopapierové kotúče V1 Trade 57 mm x 30 m x 12 mm (20 kusov) - termopapierové kotúče do registračných pokladníc a tlačiarní účteniek, 42 g/m²
26,49 €
Predajca: Amzteam-pro

Canon 4562C001, 320 g/m², A2, 25 listy, 540 µm
56,72 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Rezačka vzoriek, karta na vzorky látok, stroj na výrobu látok, 100 cm², kotúčový vzorkovací nôž, kódovací nôž, kruhové meradlo gramovej hmotnosti
74,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: Ladenza
42,49 €/1kg

vidaXL Poľnohospodárska stretch fólia biela 25 µm 75 cm x 1500 m
146,99 €
Predajca: vidaXL
0,10 €/1m

Mondi Color Copy Laser Paper 350 g/m² DIN-A4 125 listov biely



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
50,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
5 440,22 €/1kg