RUF Backaroma Rum

0,73 €

plus 12,95 € poštovné

Doprava k vám domov

pi 2. – po 5. októbra
Nenechajte si ujsť!
Iné príslušenstvo na pečenie a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Wenburg 16145, Súprava na modelovanie
Wenburg 16145, Súprava na modelovanie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
18,40 €
10% poukaz
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre Orion forma na pečenie pre BAUMSTRIEZEL Trdelníks Schillerlocken 2 ks
Orion forma na pečenie pre BAUMSTRIEZEL Trdelníks Schillerlocken 2 ks
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
12,99 €
Predajca: Vilde
Obrázok produktu pre Temperovač čokolády EASY MELT
Temperovač čokolády EASY MELT
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
38,00 €
Predajca: BeneoShop
Obrázok produktu pre Silikónová stierka 27,5 cm
Silikónová stierka 27,5 cm
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Wykrawacz do ciasta w kształcie anioła
Wykrawacz do ciasta w kształcie anioła
3,79 €
-26%
2,80 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Fackelmann 42971
Fackelmann 42971
6,88 €
Predajca: alleop
Obrázok produktu pre BB60 PotatoExpress KIESZEŃ DO PIECZENIA ZIEMNIAKÓW
BB60 PotatoExpress KIESZEŃ DO PIECZENIA ZIEMNIAKÓW
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,37 €
-5%
3,20 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Žilkovač 7,5 cm - Cakesicq
Žilkovač 7,5 cm - Cakesicq
9,43 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Žilkovač 12x5cm - Cakesicq
Žilkovač 12x5cm - Cakesicq
15,07 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Lékué 8420460003670
Lékué 8420460003670
23,59 €
Predajca: Kuchniasklep
Obrázok produktu pre Paderno Backbohnen Keramisch 1 Kg
Paderno Backbohnen Keramisch 1 Kg
23,28 €
Predajca: NeuertsShop
Obrázok produktu pre Drevený koláč na pečivo Scanwood SCANWOOD
Drevený koláč na pečivo Scanwood SCANWOOD
27,55 €
-31%
18,85 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
Obrázok produktu pre Flaschenständer
Flaschenständer
58,86 €
Predajca: NeuertsShop
Obrázok produktu pre Kinghoff Nádoby na pečenie 35487, KH1686
Kinghoff Nádoby na pečenie 35487, KH1686
22,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Tvorítko na taštičky
Tvorítko na taštičky
6,84 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Patisse Nádoby na pečenie P01323
Patisse Nádoby na pečenie P01323
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Sypacia nádoba DELÍCIA
Sypacia nádoba DELÍCIA
9,50 €
Predajca: TESCOMA-SK
Obrázok produktu pre Patisse Einlagefolie 8 x 200 cm
Patisse Einlagefolie 8 x 200 cm
36,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Tortové taniere MasterClass - 23 x 26 cm
Tortové taniere MasterClass - 23 x 26 cm
16,92 €
Predajca: KitchenStyle

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

RUF Lebensmittelwerk KG Oldenburger Straße 1, 49610 Quakenbrück Ochrana pred priamym slnečným žiarením Rumová príchuť 1 balenie



Citrón, horké mandle, arak, rum a vanilka - čo majú všetky tieto potraviny spoločné? Všetci sme ich videli v tých malých fľaštičkách s príchuťou. Niekedy sa zdá, že príchute trochu vychádzajú z módy. Prečo by sme ich mali používať? Odpoveď je veľmi jednoduchá: arómy môžu vylepšiť a zjemniť toľko pečených jedál. Stačí malá kvapka do jednoduchej zmesi na piškóty alebo vafle, na letný ovocný koláč alebo vianočné cesto na sušienky. Ďalšou výhodou je, že nemenia konzistenciu cesta. Táto rumová príchuť dodá vašim sladkým dobrotám sofistikovanú chuť. Dávkovaná po kvapkách ponúka správnu intenzitu chuti, ktorá vyhovie všetkým chutiam. Dezerty, krémy a zákusky získajú skvelú chuť. Je ideálny napríklad na šišky.

Zloženie:
Slnečnicový olej, prírodná aróma



NázovRUF Naša rumová príchuť
Hmotnosť8 ml
Návod na použitie0,5-1 fľaštička stačí na 500 g múky alebo 500 ml (0,5 l) tekutiny.
Trvanlivosť a skladovanieChráňte pred priamym slnečným žiarením.
ZloženieRastlinný olej (slnečnicový, kokosový), aróma.
Zodpovedná potravinárska spoločnosťRUF Lebensmittelwerk KG D-49610 Quakenbrueck
Adresa4 fľaštičky á 2 ml
Ďalšie informáciena 100 g
priemerné výživové údaje2890kj/703kcal
Výhrevnosť (kJ/kcal)78,1 ml
Tuk9,6 ml
z toho nasýtené mastné kyseliny0ml
Sacharidy0ml
z toho cukor0ml
Bielkoviny0ml
Výrobca
Hmotnosť
0.008 kg
EAN kód
4002809022494
Číslo od výrobcu
30937

Výrobca
Hmotnosť
0.008 kg
EAN kód
4002809022494
Číslo od výrobcu
30937
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre RUF Príchuť na pečenie Horké mandle
RUF Príchuť na pečenie Horké mandle
115,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
0,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre RUF Príchuť na pečenie Maslo-Vanilka
RUF Príchuť na pečenie Maslo-Vanilka
115,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
0,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre RUF Backaroma Zitrone
RUF Backaroma Zitrone
91,25 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
0,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pickerd Silver Magic sada 3 dekoračných posypov s trblietkami 89g
Pickerd Silver Magic sada 3 dekoračných posypov s trblietkami 89g
94,71 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille  60,0 g, 1 St.
Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
138,17 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
8,29 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Bosch Siemens Neff Constructa plech na pečenie, plech na koláče, smaltovaná forma na tuk 00662999, 662999, 17008354
Bosch Siemens Neff Constructa plech na pečenie, plech na koláče, smaltovaná forma na tuk 00662999, 662999, 17008354
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 67
87,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Obrázok produktu pre Seeberger Bananenchips, 150 g
Seeberger Bananenchips, 150 g
27,80 €/1kg
4,17 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Tortová poleva ružová PICK.125 g
Tortová poleva ružová PICK.125 g
33,44 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 19
4,18 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
48,47 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 37
7,94 €
Predajca: CoffeeFriend
Obrázok produktu pre Umelý vianočný stromček 830-257, 73 pevných konárov, 15 teplých LED svetielok, zelený, 20 x 60 cm
Umelý vianočný stromček 830-257, 73 pevných konárov, 15 teplých LED svetielok, zelený, 20 x 60 cm
43,41 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 15
36,90 €
10% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Obrázok produktu pre Relaxdays 10027276, 1 kusov
Relaxdays 10027276, 1 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 48
34,42 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre AVANA Veľké opakovane použiteľné formy na muffiny z vysokokvalitného silikónu Sada 20 ekologických formičiek na muffiny Formičky na pečenie muffinov Forma na muffiny 7 farieb
AVANA Veľké opakovane použiteľné formy na muffiny z vysokokvalitného silikónu Sada 20 ekologických formičiek na muffiny Formičky na pečenie muffinov Forma na muffiny 7 farieb
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 68
13,99 €
Predajca: AVANA-Shop
Obrázok produktu pre Lecker's organick pomaranov olej (prrodn prchu) 4 x 2 ml
Lecker's organick pomaranov olej (prrodn prchu) 4 x 2 ml
547,50 €/1l
4,38 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Klarstein - mini umývačka riadu, na 6 súprav, 6 programov, s pripojením na vodu
Klarstein - mini umývačka riadu, na 6 súprav, 6 programov, s pripojením na vodu
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 13
290,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Klarstein
Obrázok produktu pre SodaStream Terra, Čierna, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
SodaStream Terra, Čierna, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 446
81,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Pickerd Organic Bourbon Vanilla Paste namiesto 1 organického vanilkového struku 45g
Pickerd Organic Bourbon Vanilla Paste namiesto 1 organického vanilkového struku 45g
12,38 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 8
5,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ultimate Guard Classic Soft Sleeves Standard Size Transparent (100)
Ultimate Guard Classic Soft Sleeves Standard Size Transparent (100)
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 7
9,31 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
Obrázok produktu pre Pott Rum pravý zámorský rum najvyššej kvality a zrelosti 700ml
Pott Rum pravý zámorský rum najvyššej kvality a zrelosti 700ml
23,51 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
16,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre PANDORA Šperky 792201C01
PANDORA Šperky 792201C01
25 932,00 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 8
64,83 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre HP DeskJet 2810e Bezdrôtová All-in-One Farba Tlačiareň, Instant Ink; Kopírka, skener, Atramentový, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Biela
HP DeskJet 2810e Bezdrôtová All-in-One Farba Tlačiareň, Instant Ink; Kopírka, skener, Atramentový, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Biela
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 802
57,33 €
Predajca: ADI_Global_Store
Obrázok produktu pre Oetker Finesse strúhaná citrónová kôra 3er 3x 6g
Oetker Finesse strúhaná citrónová kôra 3er 3x 6g
1,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Homann pálivá papriková omáčka
Homann pálivá papriková omáčka
6,10 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre NORDZUCKER 13099 Feinkristallzucker 1 kg
NORDZUCKER 13099 Feinkristallzucker 1 kg
2,08 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre SodaStream Crystal 3.0, Kov, Nerezová oceľ, Čierna, SodaStream 60 L PINK, 155 mm, 260 mm, 440 mm
SodaStream Crystal 3.0, Kov, Nerezová oceľ, Čierna, SodaStream 60 L PINK, 155 mm, 260 mm, 440 mm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 327
109,00 €
Predajca: Bellerofonte
Obrázok produktu pre RUF Rasp Chocolate Milk
RUF Rasp Chocolate Milk
24,20 €/1kg
2,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre FunCakes acetátová rolka, fólia na ohraničenie torty 20 m x 8 cm
FunCakes acetátová rolka, fólia na ohraničenie torty 20 m x 8 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
10,63 €
Predajca: VISO
A black yoga mat is shown both unrolled and rolled up.
Podložka na jógu 190 x 60 x 1,5 cm, čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 29
24,59 €
-30%
17,21 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre 1-litrová PET fľaša SodaStream v balení po 3 kusoch,  sivá
1-litrová PET fľaša SodaStream v balení po 3 kusoch, sivá
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 21
55,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre KuchenMeister Viedenské základy ľahké tri samostatné základy vzdušné 400g
KuchenMeister Viedenské základy ľahké tri samostatné základy vzdušné 400g
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 7
2,07 €
Predajca: Store-Germany

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2 hodnotení
Hodnotenie z 10. februára 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelé ceny
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Tmavosivý zamatový kreslo s drevenou konštrukciou
Tmavosivý zamatový kreslo s drevenou konštrukciou
97,00 €
Predajca: Unyqoos
Obrázok produktu pre Sada naberačiek na zmrzlinu z nehrdzavejúcej ocele 3 veľkosti so spúšťačom Možno umývať v umývačke riadu vrátane zmrzliny sušienok tortového cesta melónu Ideálne ako darček
Sada naberačiek na zmrzlinu z nehrdzavejúcej ocele 3 veľkosti so spúšťačom Možno umývať v umývačke riadu vrátane zmrzliny sušienok tortového cesta melónu Ideálne ako darček
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
68,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre 11-dielna sada na kváskovanie a pečenie chleba: 1000ml nádoba a 2 rôzne silikónové ošatky (okrúhla, oválna) | SOURBAKER
11-dielna sada na kváskovanie a pečenie chleba: 1000ml nádoba a 2 rôzne silikónové ošatky (okrúhla, oválna) | SOURBAKER
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre Dávkovač na cesto odmerka na palacinky 900 ml VEZO fialový dávkovač na lievance a wafle
Dávkovač na cesto odmerka na palacinky 900 ml VEZO fialový dávkovač na lievance a wafle
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Przydasie
Obrázok produktu pre Silikónová podložka na pečenie veľká 71x51cm Nekĺzavá nepriľnavá podložka na pečivo, bez BPA
Silikónová podložka na pečenie veľká 71x51cm Nekĺzavá nepriľnavá podložka na pečivo, bez BPA
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Veľká protišmyková silikónová podložka na pečenie s vykrajovačom na cesto čierna 71x51cm
Veľká protišmyková silikónová podložka na pečenie s vykrajovačom na cesto čierna 71x51cm
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Protišmyková silikónová podložka na pečenie Super Kitchen XL 71x51cm s vykrajovačom na cesto, sivá
Protišmyková silikónová podložka na pečenie Super Kitchen XL 71x51cm s vykrajovačom na cesto, sivá
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Veľká protišmyková silikónová podložka na pečenie s vykrajovačom na cesto - sivá 71x51cm
Veľká protišmyková silikónová podložka na pečenie s vykrajovačom na cesto - sivá 71x51cm
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Opakovane použiteľná silikónová podložka na pečenie s 0,4 mm nepriľnavým povrchom Odolná voči teplu
Opakovane použiteľná silikónová podložka na pečenie s 0,4 mm nepriľnavým povrchom Odolná voči teplu
19,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Baskany
Obrázok produktu pre Wilton Master Súprava potrubných trysiek 55 ks.
Wilton Master Súprava potrubných trysiek 55 ks.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Orion | Silikónová doska na cesto - 60x50 cm - Protišmyková - Silikón - Veľká podložka na pečenie béžová
Orion | Silikónová doska na cesto - 60x50 cm - Protišmyková - Silikón - Veľká podložka na pečenie béžová
16,99 €
2% poukaz
Predajca: Vilde
Obrázok produktu pre 3-stupňový stojan na torty 34/22/16 cm Brand4Cake
3-stupňový stojan na torty 34/22/16 cm Brand4Cake
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
25,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre 3-stupňový stojan na torty 30/18/12 cm Brand4Cake
3-stupňový stojan na torty 30/18/12 cm Brand4Cake
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
36,99 €
-32%
24,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre 3-stupňový stojan na torty 34/20/14 cm Brand4Cake
3-stupňový stojan na torty 34/20/14 cm Brand4Cake
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
37,99 €
-31%
25,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre 3-stupňový stojan na torty 34/24/18 cm Brand4Cake
3-stupňový stojan na torty 34/24/18 cm Brand4Cake
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
25,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre ORION Silikónová podložka na pečenie Silikónová podložka 60x50 cm Doska na pečenie Roll Out Mat Podložka na cesto hnedá
ORION Silikónová podložka na pečenie Silikónová podložka 60x50 cm Doska na pečenie Roll Out Mat Podložka na cesto hnedá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
23,55 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Orion silikónová podložka na pečenie Nekĺzavá nepriľnavá silikónová podložka Doska na pečenie Rozvaľkaná podložka na cesto 60x50 cm
Orion silikónová podložka na pečenie Nekĺzavá nepriľnavá silikónová podložka Doska na pečenie Rozvaľkaná podložka na cesto 60x50 cm
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: Vilde
Obrázok produktu pre Silikónová podložka 70 x 50 cm nepriľnavá, protišmyková modrá
Silikónová podložka 70 x 50 cm nepriľnavá, protišmyková modrá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Silikónová podložka na pečenie veľká 70 x 50 cm nepriľnavá podložka na pečenie
Silikónová podložka na pečenie veľká 70 x 50 cm nepriľnavá podložka na pečenie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Silikónová podložka na pečenie veľká 60x40 cm nepriľnavá podložka na pečivo bez BPA
Silikónová podložka na pečenie veľká 60x40 cm nepriľnavá podložka na pečivo bez BPA
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion