5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
AFYHH Vianočná dekorácia sada Veselé Vianoce girlandy balóniky streamerov - vianočná výzdoba67,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Ďalšie informácie o reklame
2 kusy girlandy z tekvíc, 1 x 2 metre, oranžová, dekorácia na Halloween519,90 €/1kg
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Papstar 18619, Párty reťaz, Papája, Viacfarebný
16,97 €/1kg
1,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Stylex 14002, Párty reťaz, Rôzne farby, 4 m, Obrazovka
7,91 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,45 €
Predajca: M_plus_L

Luftschlangen farbig sortiert
173,46 €/1kg
4,51 €
Predajca: VISO

Amscan papierové stužky vo viacerých farbách 3 kusy
3,10 €
Predajca: Orderday

Papstar 18847, Párty reťaz, Papája, Viacfarebný, 15 m, 14 mm, 111,33 g
124,67 €/1kg
13,88 €
Predajca: somnia24

Boland 76121, Dekorácia, Papája, Viacfarebný, 4000 mm, 30 g, 30 mm
598,33 €/1kg
18,95 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

PAPSTAR 18778 PAPSTAR Luftschlangen "Bayrisch Blau", blau/weiß
36,11 €/1kg
3,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Balóny na párty 4 M
0,37 €
Predajca: HARDAT_toys

Farebné stužky
2,73 €
Predajca: MATFEL

Stužky 7 mm x 4 m holografia strieborná
8,90 €
Predajca: Orderday

Riesenluftschlange 6 farbig
6,95 €
Predajca: Orderday

Boland 20078, Dekorácia, Papája, Polyetylen, Strieborná, 4000 mm, 40 g, 1 kusov
270,00 €/1kg
10,80 €
Predajca: Denpoli-Venda

3 kovové stuhy strieborné
33,95 €/1kg
6,79 €
Predajca: Orderday

1 rolka dúhových stúh - 15 m
9,95 €
Predajca: Orderday

Trblietavé stužky červené holografické
530,00 €/1kg
13,25 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

3 prúžky
288,00 €/1kg
5,76 €
Predajca: M_plus_L

Idena 8274021 Idena Luftschlangen bunt 3 St.
4,25 €
Predajca: M_plus_L

Serpentíny 18 pruhov, 7 mm x 4 m, mix farieb
138,75 €/1kg
5,55 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Párty reťaz
- Materiál:
- Papája
- Farba:
- Viacfarebný
- Dĺžka:
- 4 m
- Šírka:
- 70 mm
- Hmotnosť:
- 31,7 g
- Množstvo v balení:
- 10 kusov
- Šírka balenia:
- 255 mm
- Hĺbka balenia:
- 205 mm
- Výška balenia:
- 40 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 319,5 g
Papstar 10 farebných pruhov nehorľavých stúh, každá s dĺžkou 4 m
10 prúžkov 4 m "Stripes" nehorľavých. Dekorácia na každú párty.
PAPSTAR GmbH Daimlerstraße 4-8 D - 53925 Kall
Stužky "Stripes"
- dĺžka: 4 m
- šírka: 0,7 cm
- "nehorľavé" podľa DIN 4102, trieda stavebného materiálu B2
10 x 4 m nehorľavých "pruhovaných" stužiek. Dekorácia na každú párty.
- Materiál
- Papier
- Farba
- Pestrá
- Výrobca
- Papstar
- Počet kusov
- 10
- Hmotnosť
- 31.7 g
- EAN kód
- 4002911188378
- Číslo od výrobcu
- 18837
- Materiál
- Papier
- Farba
- Pestrá
- Výrobca
- Papstar
- Počet kusov
- 10
- Hmotnosť
- 31.7 g
- EAN kód
- 4002911188378
- Číslo od výrobcu
- 18837
Hodí sa k tomu

Papstar Balloons Ø 19 cm colours assorted in box, Hračkársky balón, Guma, Rôzne farby, Oválny, 600 mm, 19 cm
34,53 €
Predajca: somnia24

Papstar 18619, Párty reťaz, Papája, Viacfarebný
16,97 €/1kg
1,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Luftschlangen farbig sortiert
173,46 €/1kg
4,51 €
Predajca: VISO

Stylex 14002, Párty reťaz, Rôzne farby, 4 m, Obrazovka
7,91 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,45 €
Predajca: M_plus_L

Dvojbalenie prenosných, skladacích stoličiek, ľahkých a zároveň stabilných
17,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Sada 50ks - 3D magnetické stavebnice magnetická hračka pre deti, stavebnice pre deti, Kreatívne hračky - BUILDNETIC
12,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Dámske slamené klobúky, skladacie slamené klobúky s ochranou proti slnku a širokou krempou.
15,61 €
Predajca: odsellingaaa

Paw Patrol - "GO TEAM" detská posteľná bielizeň, obojstranná posteľná bielizeň, 100x135 a 40x60 cm
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE

Sada 2 vankúšov 80x80 cm Náplň: 1500 gramov peria, husacie perie 100% prírodné Obliečka na vankúš: 100% bavlna Vankúš z peria 80 x 80 cm
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Biela sieť proti komárom Bed Canopy Fly Net Mosquito Net Canopy Insect Net
13,80 €/1m
27,60 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Ty Peppa Wutz George plyšová figúrka, zberateľská figúrka 15 cm vysoká plyšová hračka pre deti
8,20 €
Predajca: MATFEL

XXL konfety, sada 10 ks, farebné – metalické party poppery na svadbu, narodeniny a Silvestra – výstrel s efektom do výšky 8 m, ťažko horľavé
3 795,00 €/1kg
37,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Halloweenska dekoračná sada obrovský pavúk 200 cm + 3,6 m pavučina, strašidelná Hallloweenská záhrada vonkajšia dekorácia Halloweenske rekvizity
22,21 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,16 €
Predajca: odsellingaaa

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

Peppa Wutz - Detská narodeninová súprava (43 kusov) Taniere Šálky Uteráky Narodeniny
20,99 €
Predajca: Gomazing

Izoxis 21446 Zásuvka výklopná 2x zásuvka, 2x USB, 1,9 m čierna
25,82 €
Predajca: Kidero

Apple Silikon Case für iPhone 13 Pro Max
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Pokémon Bettwäsche Pikachu, Evoli & Friends 140 x 200 cm / 70 x 90 cm
36,00 €
Predajca: POPventure

Súprava vedier s pieskom V nákladnom aute Zoradiť. 415L
24,05 €
Predajca: M_plus_L

BRUBAKER 5-pack pánske tielko Classic Underhirt - vysokokvalitná bavlna (hladká) - extra dlhé - bez švov - biele - veľkosť S
24,99 €
Predajca: BRUBAKER

Aga Magnetická Hra kŕmenie Vtákov
6,92 €
Predajca: Ennyroom_SK

Dámske slnečné klobúky UPF 50+ plážový klobúk slamený klobúk so širokým okrajom
16,75 €
Predajca: odsellingaaa

PME Round Cake Pan, Forma na tortu, Kolo, Plochý povrch, Hliník, Hliník, Hliník
53,75 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,07 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Súprava elektrických zubných kefiek na cestovanie so svorkou, nástenným držiakom, 3 ks, vhodná na cestovanie
34,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

INF Rukoväťový trenažér s nastaviteľným odporom 5-60 kg čierna
12,49 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Magnetické háčiky prídržná sila 34kg háčiky s neodýmovým magnetom magnetické háčiky extra silné 6 kusov
21,28 €
Predajca: odsellingaaa

Adventný kalendár 2025
63,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Tefal XL Force C38508, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Titán, 175 °C, Hliník
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Vankúš 50 x 30 cm vnútorný vankúš prešívaný vankúš vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš (biely, 30 x 50 cm)
4,79 €
Predajca: Amazinggirl

Relaxdays 10024126_50, Pončo, Uni, Priehľadná, Biela
15,09 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. januára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
stužky
Farebné a kvalitné. Rýchle dodanie a super balené
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AFYHH Vianočná dekorácia sada Veselé Vianoce girlandy balóniky streamerov - vianočná výzdoba
67,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

2 kusy girlandy z tekvíc, 1 x 2 metre, oranžová, dekorácia na Halloween
51,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
519,90 €/1kg

Girlanda, záves, červené srdiečka, kovová fólia, 2 kusy, 1x2 metre, dekorácia na párty, pozadie
51,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
519,90 €/1kg