4,2



Na základe 117 hodnotení
Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
45,80 €
183,20 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parné čističe a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
1600W parný čistič na čistenie bez chemikálií, prenosný tlakový čistič, 3BAR ručný parný čistič s 1l nádržou - STEAMAX36,99 €/1l
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Ďalšie informácie o reklame
Parný čistič 2 v 1, 2500 W, 1600 ml, ručný a podlahový parný čistič s 15-dielnym príslušenstvom na čalúnenie, koberce a podlahy46,87 €/1l
75,00 €
Doprava zdarma
Predajca: raum-blick

Ďalšie informácie o reklame
Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba69,44 €/1l
124,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Ďalšie informácie o reklame
Clatronic DR 3280, Valcovitý parný čistič, 1,5 L, Čierna, Šedá, 1500 W, 230 V, 50 Hz80,73 €/1l
121,09 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
67,80 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Camry Premium CR 7021, Prenosný parný čistič, 0,35 L, Čierna, Biela, Tlačidlá, 1500 W, 3,5 bar
111,94 €/1l
39,18 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Parný čistič Prenosný ručný parný čistič Čistiace zariadenie výkonné, multifunkčné, do 110 °C 10 ks. Sada
24,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parný extraktor Adler AD 7038, 1500 W
110,11 €/1l
49,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parný čistič 900 W 450 ml nádržka na vodu | proti mastnote, špine a nečistotám | čistič čalúnenia do auta, kuchyne, kúpeľne Retoo
74,64 €/1l
33,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

H.Koenig nv6200, Valcovitý parný čistič, 1,5 L, Čierna, Žltá, Tlačidlá, 2000 W, 4 bar
89,99 €/1l
134,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

350 ml, univerzálny, prenosný parný čistič, ručný parný čistič bez použitia chemikálií
108,54 €/1l
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Leifheit CleanTenso, Parný mop, 0,55 L, Tyrkysová, Biela, Otočné, IPX4, 1200 W
933,50 €/1l
133,34 €
-39,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
93,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parný Mop - Plochý 173948
207,82 €/1l
89,51 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,13 €
Predajca: velmontask

H.Koenig NV60, Prenosný parný čistič, Čierna, Žltá, 1000 W, 230 V, 4,2 bar, 1,3 kg
132,86 €/1l
46,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

COSTWAY Ručný parný čistič vrátane 9 kusov príslušenstva 3 bar/350ml/1050W/3-5min ohrievania Ručný parný čistič žltý
47,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Parný čistič SC 1 EasyFix
540,10 €/1l
108,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Prenosný parný čistič Olvy 12 v 1 s dotykovým displejom – pre kúpeľňu, kuchyňu, sedačku a nábytok
117,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parná čistička Esperanza EHS001, 1050W, 250 ml, 40 g/min, 115 °C, žltá/čierna
105,24 €/1l
26,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Wëasy NVP15, Valcovitý parný čistič, 1,5 L, Čierna, Žltá, 1500 W, 4 bar, 35,4 kg
79,93 €/1l
119,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Ručný parný čistič Sommertal SC350 - Kompaktný ručný parný čistič na všetko - čalúnený nábytok, obkladačky, podlahy atď. - Parný čistič s nádržkou 350 ml, para 110 °C, tlak 3 bary
87,99 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
52,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parný čistič Clatronic DR 3653 - účinné čistenie bez chemikálií
Objavte kompaktný a výkonný parný čistič Clatronic DR 3653, ktorý bez námahy odstráni aj odolné nečistoty v domácnosti. S maximálnym tlakom pary 3,5 baru, nádržkou na vodu s objemom 250 ml a pôsobivým výkonom až 1 050 W poskytuje parný výkon, ktorý potrebujete na dôkladné čistenie, dezinfekciu a odmasťovanie povrchov - bez akýchkoľvek chemikálií a zvyškov. Či už ide o podlahy, dlaždice, okná alebo rôzne iné povrchy, tento parný čistič je dokonalým riešením pre čisté prostredie.
Vysoká úroveň bezpečnosti a jednoduchá obsluha
Parný čistič Clatronic DR 3653 boduje nielen svojím výkonom, ale aj vysokou úrovňou bezpečnosti. Je vybavený ochranou proti pretlaku a prehriatiu, čo vám zaručuje maximálnu bezpečnosť pri čistení. Vďaka 5 m napájaciemu káblu sa ľahko dostanete aj do tých najodľahlejších kútov bez toho, aby ste museli neustále meniť zásuvku. Praktickú nádržku na vodu s objemom 250 ml ľahko naplníte pomocou priloženej odmerky a lievika a v okamihu je pripravená na použitie.
Rozsiahle príslušenstvo na všestranné použitie
Parný čistič Clatronic DR 3653 sa dodáva s 9-dielnou súpravou príslušenstva, ktorá vám ponúka veľa možností použitia. Patrí k nim 360° otočná parná tryska, rôzne kefy, nástavec na čistenie okien, flísový kryt a univerzálny nástavec. S týmto rozsiahlym príslušenstvom môžete dôkladne a šetrne vyčistiť aj ťažko dostupné miesta a chúlostivé povrchy.
Šetrný k životnému prostrediu a účinný
Vychutnajte si výhody bezprašnej a hygienickej domácnosti s parným čističom Clatronic DR 3653. Vďaka silnému tlaku pary môžete čistiť úplne bez chemikálií, čo je nielen , ale aj ideálne pre citlivé povrchy. Parný čistič nezanecháva stopy vodného kameňa ani šmuhy a je vhodný na širokú škálu vnútorných a vonkajších povrchov vrátane textílií a kože.
Tip: Parný čistič používajte na dôkladné čistenie čalúneného nábytku a matracov - účinne odstraňuje prach a usadeniny náchylné na roztoče, aby ste si mohli užívať zdravé životné prostredie.
Bezpečnostné upozornenie: Dbajte na to, aby ste parný čistič nepoužívali na precitlivené povrchy, a vždy ho používajte v súlade s návodom na obsluhu, aby ste zaistili optimálne a bezpečné používanie.
- Tlak pary: maximálne 3,5 baru na dosiahnutie silných výsledkov čistenia
- Množstvo náplne: 250 ml nádržka na vodu s rýchlou prevádzkovou pripravenosťou
- Pohodlie: 5 m kábel na flexibilné použitie v celej miestnosti
- Bezpečnosť: Ochrana proti pretlaku a prehriatiu na bezpečnú prevádzku
- Príslušenstvo: 9-dielna súprava vrátane nástavca na čistenie okien, kefiek a flísového poťahu
Kľúčové slová: Clatronic®, parný čistič, proti mastnote, špine a nečistotám, parný čistič čalúneného nábytku, bez chemikálií, parný čistič do auta, kuchyne, kúpeľne, ručný parný čistič, 5 m kábel, DR 3653
- Tlak pary: Maximálne 3,5 baru pre silné výsledky čistenia - ideálne na odstraňovanie mastnoty, špiny a nečistôt.
- Kapacita náplne: 250 ml nádržka na vodu pripravená na rýchle použitie pre efektívne a jednoduché čistenie.
- Pohodlie: 5 m kábel umožňuje flexibilné používanie v celej miestnosti bez neustáleho odpojovania zo zásuvky.
- Bezpečnosť: Ochrana proti pretlaku a prehriatiu zaisťuje bezpečnú prevádzku, takže môžete čistiť bez obáv.
- Príslušenstvo: 9-dielna súprava vrátane nadstavca na čistenie okien, kefiek a flísového poťahu na všestranné použitie - ideálna na čalúnený nábytok, auto, kuchyňu a kúpeľňu.
Výkonná horúca para parného čističa na všetko odstraňuje mastnotu a odolnú špinu bez zanechania šmúh alebo zvyškov. Horúca para z ručného parného čističa bez námahy odstraňuje baktérie a vírusy. Čistenie je tak hygienické a bezpečné bez použitia chemikálií - ideálne pre domácnosti s deťmi alebo domácimi zvieratami. Vďaka rozsiahlej súprave príslušenstva vyčistí parný čistič všetko od škár a rohov až po okná a čalúnený nábytok. Pomocou 360° trysky sa ľahko dostanete aj do ťažko prístupných miest.
Napájanie: Napájanie z elektrickej siete
- Model:
- Prenosný parný čistič
- Kapacita:
- 0,25 L
- Farba:
- Čierna, Žltá
- Dĺžka šnúry:
- 5 m
- Príkon:
- 1050 W
- Vstupné striedavé napätie:
- 220-240 V
- Frekvencia vstupného striedavého napätia:
- 50 - 60 Hz
- Parný tlak:
- 3,5 bar
- Zabezpečenie proti prehriatiu:
- Áno
- Šírka balenia:
- 142 mm
- Hĺbka balenia:
- 252 mm
- Výška balenia:
- 235 mm
- Štetec v balení:
- Áno
- Umývanie okien tryskami:
- Áno
Dizajn
- Farba produktu:Čierna,Žltá
- Kapacita: 0,25 L
- Dĺžka kábla: 5 m
- Typ:Prenosný parný čistič
Výkon
- Výkon: 1050 W
- Vstupné striedavé napätie: 220 – 240 V
- Vstupná frekvencia striedavého prúdu: 50 – 60 Hz
Výkon
- Tlak pary: 3,5 bar
- Ochrana proti prehriatiu: Áno
Obsah balenia
- Dýza na čistenie okien:Áno
- Kefka je súčasťou balenia:Áno
Parný čistič na dôkladné čistenie v domácnosti 1050 W - max. tlak pary 3,5 bar - extra dlhý kábel - ochrana proti pretlaku - vrátane príslušenstva Parný čistič pre domácnosť Parný čistič čistí, dezinfikuje a odmasťuje bez zanechania zvyškov vodného kameňa s maximálnym tlakom pary 3,5 bar. Vďaka mimoriadne dlhému päťmetrovému káblu možno parný čistič používať veľmi flexibilne. Parný čistič sa dodáva s 9 kusmi príslušenstva, ako sú kefový, uhlový, rúnový, na čistenie okien a univerzálny čistiaci nadstavec a 360° otočná parná tryska, ako aj hadica, odmerka a lievik.
Vlastnosti: - je vybavený systémom na čistenie, ktorý umožňuje čistenie a udržiavanie čistého vzduchu:
-
Parný čistič - farba: žlto-čierna - max. tlak pary 3,5 bar - nádržka na vodu cca 250 ml - extra dlhý kábel, cca 5 m - ochrana proti pretlaku - automatické vypnutie - objem mliečnej peny: cca 500 ml - vrátane 9 kusov príslušenstva: kefa, uholník, rúno, nástavec na čistenie okien a univerzálny čistiaci nástavec.
360° otočná parná tryska, hadica, odmerka a lievik - rozmery: cca 25 x 22,5 x 13,5 cm - 220 - 240 V, 50/60 Hz, 900 - 1050 W
Rozsah dodávky:
- v originálnom balení, ako je opísané vyššie
Parný čistič Clatronic čistí, dezinfikuje a odmasťuje pri teplote 100 °C bez zanechania zvyškov vodného kameňa alebo stôp po čistení. S výkonom 1050 W, 250 ml nádržkou a 5 m káblom sa ľahko používa a je všestranný.
Vlastnosti
- tlak vody 3,5 bar
- Nádržka na vodu s objemom približne 250 ml
- Ochrana proti prehriatiu
- Ochrana proti pretlaku
- približne 5 m dlhý kábel
- Vrátane 9 kusov príslušenstva: 2x kefa, tryska, uholník, špeciálna flísová handrička, čistič okien, univerzálny čistič, hadica, odmerka.
- 220-240 V, 50/60 Hz, 900-1050 W
Clatronic DR 3653 Technické údaje
- Ovládanie výkonu
- Príkon: 1050 W
- Vstupné striedavé napätie: 220-240 V
- Vstupná frekvencia striedavého prúdu: 50 - 60 Hz
- Obsah balenia
- Kefa je súčasťou balenia: Áno
- Tryska na čistenie okien: Áno
- Dizajn
- Typ: Prenosný parný čistič
- Kapacita: 0,25 l
- Dĺžka kábla: 5 m
- Farba výrobku: čierna, žltá
- Napájanie
- Tlak pary: 3,5 bar
- Ochrana proti prehriatiu: Áno
Parný čistič DR 3653 je vhodný na čistenie, dezinfekciu a odmasťovanie. Na čistenom povrchu nezanecháva šmuhy. Dokáže vyvinúť tlak pary 3,5 baru. Nádržka na vodu má objem 350 ml. Samozrejmosťou je ochrana proti pretlaku a prehriatiu. Napájací kábel s dĺžkou 5 m zabezpečuje široký pracovný obvod. Súčasťou balenia je okrem parného čističa aj bohaté príslušenstvo, ako sú kefy, rohové nástavce, čistiaca handrička a súprava na čistenie okien. Napájanie je 230 V, 50 Hz a výkon je 1 000 W.
Parný čistič Clatronic DR 3653, čistí, odmasťuje a dezinfikuje bez zvyškov vodného kameňa a čistiacich šmúh, nádržka na vodu: cca 250 ml, max. tlak pary 3,5 bar, čierno-žltá farba
Ručný parný čistič s tlakom pary do 3,5 bar
- Odstraňuje 99,99 % baktérií bez použitia chemikálií
- Doplniteľná nádržka na vodu na cca 250 ml
- Dezinfikuje a odmasťuje bez zvyškov vodného kameňa a čistiacich šmúh
- Vhodný na čistenie varných dosiek, odsávačov a príslušenstva
max. tlak pary 3,5 bar
-Nádržka na vodu: cca 250 ml
-Extra dlhý kábel, cca 5,0 m
-Ochrana proti pretlaku
Parný čistič Clatronic s tlakom pary 3,5 bar ponúka silný čistiaci výkon pre vašu domácnosť. Vďaka horúcej pare nielen dôkladne čistí, ale aj účinne odmasťuje a dezinfikuje. S týmto výkonným prístrojom bez námahy odstránite odolné nečistoty z podláh, dlaždíc, okien alebo kúpeľne. Parný čistič je všestranný a zabezpečuje hygienickú čistotu bez chemických čistiacich prostriedkov. Obsahuje rôzne nástavce na každú čistiacu úlohu. Kúpte si parný čistič Clatronic pre žiarivú čistotu vo vašej domácnosti! Pred prvým použitím si prečítajte návod na obsluhu. Chráňte citlivé povrchy pred horúcou parou a pred doplnením vody nechajte spotrebič vychladnúť.
DR 3653 Parný čistič Hlavné vlastnosti Konštrukcia Typ Prenosný parný čistič Objem 0,25 l Dĺžka kábla 5 m Farba výrobku Čierna, žltá Energetický výkon 1050 W AC Vstupné napätie 220-240 V AC Vstupná frekvencia 50/60 Hz Výkon Tlak pary 3,5 bar Obsah balenia Kefka súčasťou balenia Áno
Parný čistič Clatronic 263785 +príslušenstvo
Clatronic DR 3653 - Parný čistič - Ručný vysávač
- Objem
- 0.25 l
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Clatronic
- Maximálny pracovný tlak
- 0.004 kbar
- Výkon
- 1050 W
- Maximálna teplota
- 100 °C
- Hmotnosť
- 1.4 kg
- EAN kód
- 4006160637854
- Číslo od výrobcu
- 263785
- Objem
- 0.25 l
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Clatronic
- Maximálny pracovný tlak
- 0.004 kbar
- Výkon
- 1050 W
- Maximálna teplota
- 100 °C
- Hmotnosť
- 1.4 kg
- EAN kód
- 4006160637854
- Číslo od výrobcu
- 263785
Hodí sa k tomu

Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,89 €/1l
13,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
69,44 €/1l
124,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
39,14 €
Predajca: FANEO

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Vysávač na pranie kobercov Olvy 17 000 PA - Výkonný mokrý vysávač na pohovku, auto a koberce vrátane príslušenstva a čistiaceho prostriedku
175,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
47,28 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parný Mop - Plochý 173948
207,82 €/1l
89,51 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,13 €
Predajca: velmontask

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Ručný vysávač ProfiCare PC-MS 3079 Biely bezvreckový
227,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mobilná klimatizácia 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilná klimatizácia 4v1 s WiFi/App monoblokové chladenie - diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač, odvlhčovač
597,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: EveMotionGmbH

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Balenie 20 vákuových vriec na oblečenie so vzduchotesným ventilom a ručnou pumpou - STORAGEBAG
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Leifheit Clean Twist Disc Mop, Mop & bucket set, Modrá, Samostatná nádrž, 1 kusov
43,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

SONGMICS Stojan na oblečenie 2 police kovový rám úspora miesta
69,42 €
Predajca: Lumarko

Čistič pórov Elektrický vysávač na odstraňovanie čiernych bodiek Čistič pórov Čistenie tváre s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimami (biely)
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia

Vysávač 120W Ručný vysávač Bezvreckový Výkonná Vysavač Batériový ručný vysávač Vysávač do auta Prenosný výkonný Retoo
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Inteligentná obruč Hula Hoop nastaviteľná na tréning, fitness tréner brucha - SPINSLIM Pink
14,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Vysávač na pranie Kanwod, prací vysávač Superwash 1400 W, vysávač na koberce a čalúnený nábytok, na mokré a suché vysávanie kobercov
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Makita DHW180Z, Kompaktné, Batérie, 6 m, 5,3 l/h, 2,4 bar, 1,5 l/h
121,12 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,72 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
31,74 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Predajca: Friseurtotal

AREBOS Skladací ručný vozík so strechou Sivý | so sieťovinou a vonkajšími vreckami
79,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: AREBOS

XIAOMI Vacuum E5 Biely čistiaci robot
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
63% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
63%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%10% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
10%6% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
6%8% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
8%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cena a kvalita
Položka bola pre mňa perfektne vhodná. Ručný parný čistič prišiel plne vybavený a veľmi rýchlo. Všetko je úplne podľa popisu. Cena je príjemná. Ľahko sa používa. Objem vody postačuje na cca 10 minút naparovania, aj keď pri väčších plochách by to mohlo byť problematické. Spotrebič sa úplne zahreje asi za 4 minúty. Čistiaci výkon je dobrý. Záruka nie je súčasťou dodávky. Jedinou nevýhodou je pevné tlačidlo s bezpečnostným mechanizmom. Prst sa trochu unaví, keď musíte vytiahnuť bezpečnostnú poistku a zároveň stlačiť tlačidlo. Je to však dobré z hľadiska bezpečnosti, najmä ak sú v dome deti.
Hodnotenie z 31. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Dobrý, výkonný parný čistič, malý a praktický, vyčistil som ním sprchu a radiátory, som spokojný – dobrá kvalita a cena je skvelá
Hodnotenie z 4. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parný čistič
Parný čistič je skvelý prístroj, dokázala som s ním vyčistiť dlaždice, škáry, všetko som vyčistila do biela, umyla som aj okná, takže ho môžem len vrelo odporučiť
Hodnotenie z 22. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som v pokoji
Som s ním veľmi spokojný, robí to, čo má. A aby sa veko otvorilo rýchlejšie, musíte dlho stláčať tlačidlo, aby najprv vyšla všetka para a potom sa vám podarí veko otvoriť. Pri otváraní veka však musíte byť naozaj opatrní, pretože sa veľmi zahrieva.
Hodnotenie z 20. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parný čistič
Super, skvelé, kedykoľvek znova.
Hodnotenie z 25. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super parný čistič
Kvalitný super Super tlak, ktorý vytvára
Hodnotenie z 18. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parný čistič
Kompletné dodanie, myslím, že práve pre to, čo som ho kúpil
Hodnotenie z 18. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prístroj na rôzne veci
Dobrý, je potrebný na špeciálny účel, zatiaľ nie na čistiace práce.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Parný čistič Kärcher SG 4/2 Classic
855,40 €
Predajca: BalticVaris_DE
570,27 €/1l

1600W parný čistič na čistenie bez chemikálií, prenosný tlakový čistič, 3BAR ručný parný čistič s 1l nádržou - STEAMAX



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
36,99 €
Predajca: Mormark
36,99 €/1l

Parný čistič Karcher SC 5 Deluxe Signature Line 1.513-491.0



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(12)Počet hodnotení: 12
476,16 €
Predajca: BalticVaris_DE

Ručný parný čistič Yuriko 1,6 l 6-stupňový nastaviteľný, vysoký tlak s režimom oplachovania, 15s zahrievanie, bez chemikálií, s adaptérom EÚ na podlahy, špáry, mastnotu a autá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
55,90 €
Predajca: Magictop
34,94 €/1l

Polti Pro 100 Eco Power, Valcovitý parný čistič, Čierna, Modrá, Biela, Tlačidlá, Otočné, Teleskopický, Hliník, 1900 W



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
559,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
559,30 €/1l

Ariete 4178/00, Parný mop, 0,35 L, Modrá, Otočné, 5 m, CE



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

sada 6 ručných parných čističov 1000 W na dezinfekciu so 6 nástavcami, parný čistič do auta s batériou - VAPERO



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
31,59 €
Predajca: Mormark

Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
387,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
484,25 €/1l

Dampfreiniger HOOVER H-PURE 700 STEAM 0,3 l 1700 W (HPS700 011) Blau



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
390,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rowenta RY8561, Parný mop, 0,4 L, Biela, Modrá, Tlačidlá, 8 m, 0,4 L
364,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
910,25 €/1l

Paračistič CleanKoala CK-S 2v1, 1350 W, určený na podlahy, kúpeľňu, kuchyňu, škáry, okná a textílie, s tlakom 3,5 bar, čas ohrevu 15 sekúnd, objem nádržky 550 ml, doba prevádzky 30 minút, 12 príslušenstiev, čierna farba
105,69 €
-15,66 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
90,03 €
Predajca: Joybiz

Parný čistič Achaté - Čistič kobercov - Zabíja 99,9 % všetkých baktérií
119,00 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
89,00 €
Predajca: Achateshop
178,00 €/1l

Polti StainOver SC30, Handheld, Hlboký, 1,6 L, 1,3 L, 2000 W, 81 dB
259,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
162,19 €/1l

Rowenta RY7757, Stojaci parný čistič, 0,47 L, Biela, Modrá, 7,5 m, 0,47 L, 0,3 L
236,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
504,15 €/1l

COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom Biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
154,99 €
-5,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Predajca: FDSGmbH
83,33 €/1l

COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom žltá



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
159,99 €
Predajca: FDSGmbH
88,88 €/1l

Achaté Výkonný Ručný Parný Čistič - Okná - Kúpeľňa - Kuchyňa - Textílie
89,00 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
69,00 €
Predajca: Achateshop

Parný čistič CleanKoala CK-HS 1350 W, do kúpeľne, kuchyne, na škáry, okná, zrkadlá, čalúnenie a ťažko prístupné miesta, 3,5 bar, nádrž 550 ml, ohrev za 15 s, prevádzková doba 30 min, kábel 6 m, čierna/modrá
90,60 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
58,36 €
Predajca: Joybiz

Clatronic DR 3280, Valcovitý parný čistič, 1,5 L, Čierna, Šedá, 1500 W, 230 V, 50 Hz



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(26)Počet hodnotení: 26
121,09 €
Predajca: ClatronicCZSK
80,73 €/1l