4,8



Na základe 108 hodnotení
Podobné produkty
Bestseller




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(77)Počet hodnotení: 77




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16




4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6







5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10






5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11





4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
2% poukaz




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1



Ďalšie informácie o reklame
Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)10,04 €/1kg
5,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Simplicol 1718, Čierna, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
48,93 €/1kg
7,34 €
Predajca: Dragtek-com

Simplicol intenzívne farbivo na textil všetko v 1, olivovo zelená farba
17,20 €/1kg
9,63 €
Predajca: Visage

KREUL 91956, Modrá, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
193,80 €/1l
9,69 €
Predajca: MUZIKER

Farba Pebeo Setacolor, 250 ml, biela
590,00 €/1l
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Farby na textil 10x16ml - Pentart
114,31 €/1l
18,29 €
Predajca: Loveart

Creall farba na textil žltá, 250 ml
171,80 €/1l
42,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Marabu 17160005014 Marabu farba na textil "Textil", purpurová, 50 ml
290,00 €/1l
14,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rozpínateľná pasta Pebeo Setacolor, 45 ml
273,33 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pebeo Setacolor rozjasňovač, 45 ml
273,33 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 173522038, Červená, 1 kusov
298,40 €/1kg
7,46 €
Predajca: VISO

Oranžová farba na textil Creall
61,98 €/1l
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Marabu 17160005091, Modrá, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Farba na textil - Pentart - modrá 50ml
106,00 €/1l
5,30 €
Predajca: Loveart

Marabu 17150005090, Modrá, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Farby plakatowe 20 ml w 10 intensywnych kolorach
256,00 €/1l
5,12 €
Predajca: MATFEL

Farba na textil Setacolor krycia - Fialová - 45 ml
273,33 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

PENTART farba na textil, 50 ml, vanilka
107,20 €/1l
5,36 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17160075052, Modrá, farba na textil, Tekuté, 500 ml, 1 kusov
114,98 €/1l
57,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

PENTART Tvrdidlo na textil, 500 ml
39,96 €/1l
19,98 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Simplicol textilné farbivo intenzívne všetko v 1 tekutina v nočnej modrej
Textilná farba intenzívna nočná modrá Ideálna na prefarbenie, prefarbenie a osvieženie. Dodajte oblečeniu a textíliám trvalé žiarivé farby: jednoducho v práčke! To je to, čo charakterizuje intenzívne farbivo na textil Tekutá receptúra pre brilantný výsledok pri 40°. Optimalizované aj pre práčky šetriace vodu. Tekuté farbivo na textil sa okamžite rozpúšťa a zabezpečuje intenzívne, rovnomerné zafarbenie. Bez zvyškov: žiadne zvyšky v stroji ani na textile. Všetko v 1: farbiaca soľ je už súčasťou balenia.
Brauns-Heitmann GmbH & Co KG Lütkefeld 15 34414 Warburg
Signálne slovo: Nebezpečenstvo!
H334 Pri vdýchnutí môževyvolať príznakyalergie alebo astmyalebo dýchacie ťažkosti. H317Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. P101V prípadepotreby lekárskej pomocimajte po rukeobal výrobkualebo etiketu.P102Udržujte mimo dosahu detí. P280Noste ochrannérukavice/ochranu očí/ochranu tváre.
P302+P352 PRI POŽITÍ NA KOŽI:Umyteveľkým množstvomvody a mydla. P310OdkladnevolajteTOXIKOLOGICKÉ CENTRUM/lekárnika/výrobcu. P304+P341PRI VDÝCHNUTÍ: Ak je dýchanie sťažené,odstráňte sanačerstvý vzduch a udržujte pokoj v polohepohodlnej na dýchanie.P501Zneškodnite obsah/obalv súlade s miestnymi a vnútroštátnymipredpismi.
Používajte výrobok bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o výrobku.
Tekutá textilná farba na oblečenie. Ideálna na farbenie do novej farby, pre farbenie a osvieženie farby.
Zloženie:
- Tekutá farba: obsahuje zmes metylchlorizotiazolínónu a metylizotiazolínónu (3:1)
- Fixačná látka: metasilikát sodný
- Farba: Modrá
- Množstvo: 150 ml - intenzívna textilná farba a 400 g - fixačná látka
Veľkosť: 1 balenie | Farba: Nočná modrá 1808 Popis produktu Simplicol Textilná farba intenzívne rozžiari váš textil do novej krásy. Farbenie textilu: Tekutá farba na textil s fixačným práškom (farbiaca soľ je súčasťou balenia) na prefarbenie, obnovu farieb a osvieženie farieb v práčke. Všetko, čo potrebujete na farbenie textilu, v jednom balení. farebný výsledok: Oblečenie trvalo žiari intenzívnou a jasnou farbou. Po farbení možno textílie prať podľa štítku na bielizeň. Výhody vášho intenzívneho farbiva na textil na prvý pohľad: na farbenie textílií z bavlny, viskózy, ľanu a zmiešaných textílií (max. 1,5 kg) ✔ Trvalé a rovnomerné farbenie vďaka rýchlemu rozpusteniu tekutého farbiva na textil ✔ Žiadne zafarbenie stroja, zvyšky farby, zafarbenie švov a zipsov ✔ Na farbenie textílií z bavlny, viskózy, ľanu a zmiešaných textílií (max. 50 % polyesteru, polyamidu alebo polyakrylu) Použitie v práčke: 1. Suchú, čistú bielizeň vložte do práčky. 2. Otvorte vrecko a fľašu a oboje umiestnite na textílie v bubne práčky. 3. Spustite program ľahkej starostlivosti pri 40 °C bez predpierania. Množstvo textílií: V ideálnom prípade môžete zafarbiť 600 g textílií (napr. 1 pár džínsov, 3 uteráky, 4 tričká, 1 osušku). Intenzita farby sa môže znížiť pri väčšom množstve bielizne a zmiešaných tkaninách. Poznámka: Farba uvedená na obale sa vzťahuje na biele textílie. Zmiešané farby sa môžu vyskytovať s inými farbami. V nepravdepodobnom prípade, že sa na práčke, gumových tesneniach alebo plastových častiach objavia zvyšky farby, môžete ich jednoducho zotrieť kyselinou citrónovou alebo bežne dostupným chlórovým bielidlom. Upozornenia Uchovávajte mimo dosahu detí
- Objem
- 150 ml
- Dĺžka
- 16 cm
- Farba
- Modrá
- Výrobca
- simplicol
- Počet kusov
- 54
- Hmotnosť
- 0.24 kg
- EAN kód
- 4052400018082
- Číslo od výrobcu
- 860124
- Objem
- 150 ml
- Dĺžka
- 16 cm
- Farba
- Modrá
- Výrobca
- simplicol
- Počet kusov
- 54
- Hmotnosť
- 0.24 kg
- EAN kód
- 4052400018082
- Číslo od výrobcu
- 860124
Nebezpečenstvo
P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P250 Nevystavujte brúseniu/nárazu/treniu/… .
P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre/prostriedky na ochranu sluchu/...
P302 + P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody/…
P305 + P351 + P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
P405 Uchovávajte uzamknuté.
Výstražné upozornenia
H314 Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí.Hodí sa k tomu

Simplicol tekutá a intenzívna farba na textil v zamatovo čiernej farbe
45,47 €/1l
6,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Simplicol, Barwnik do tkanin czerwony rybn, 150g (PRODUKT Z NIEMIEC)
133 941,18 €/1kg
22,77 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Simplicol intenzívne farbivo na textil všetko v 1, lesná zelená
97,27 €/1l
14,59 €
Predajca: Visage

Simplicol textilné farbivo intenzívne všetko v 1 tekuté espresso hnedé
70,96 €/1kg
17,03 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Simplicol textilné farbivo intenzívne všetko v 1 tekutina v zmyselnej bobuľovej farbe
40,13 €/1kg
9,63 €
Predajca: Visage

Simplicol intenzívne farbivo na textil všetko v 1, olivovo zelená farba
17,20 €/1kg
9,63 €
Predajca: Visage

Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)
10,04 €/1kg
5,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Remington S3500, Žehlička na vlasy, 15 s, Čierna, Keramický turmalín, 1,8 m, 230 °C
24,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Vankúš z mikrovlákna - Vankúš pre všetky polohy na spanie 80x80
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Prima Rindenmulch 10-30mm 60l RAL/ GGS gütegesichert
0,13 €/1l
7,95 €
Predajca: bauschnell

PremiumX HD 521 B FTA digitálny SAT prijímač DVB-S2 HDMI SCART USB 12V FullHD
106,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Simplicol 1716, Hnedá, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
21,80 €/1kg
3,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

COMPO 11224Univerzálna zemina bez rašeliny 7,5 l
5,00 €/1kg
18,29 €
Predajca: somnia24

Strauss Home® Obilný vankúš veľký - tepelný vankúš do mikrovlnnej rúry proti napätiu v oblasti krku, ramien a oveľa viac. prírodné pšeničné zrná, 20x50cm
49,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Simplicol 1711, Tyrkysová, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
71 647,06 €/1kg
12,18 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Matracový topper – Pružný studený penový topper 90x200
84,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Naparovacia žehlička Tefal Freemove Air FV6520, 2400 W, tyrkysová
119,60 €
Predajca: Dragtek-com

Tefal Jamie Oliver E31006, Viacúčelová panvica, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Sklo
108,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Simplicol 1706, Blackberry, Červená, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
81,20 €/1l
12,18 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Vysávač 120W Ručný vysávač Bezvreckový Výkonná Vysavač Batériový ručný vysávač Vysávač do auta Prenosný výkonný Retoo
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky
2,41 €/1kg
27,03 €
Predajca: boni-shop

Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

7dreams® Matracový topper 90 x 200 x 4,5 cm Vlnitý prešívanie ÖKO-TEX Pre alergikov Jadro Komfortná pena Extra hrubá výplň Vysoký komfort spánku Vyrobené v Európe
54,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Malatec 2211 Trampolína HQ 305 cm + vnútorná ochranná sieť + rebrík
238,00 €
Predajca: esol

Simplicol 1703, Červená, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
71 647,06 €/1kg
12,18 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

VEVOR akumulátorový tlakový čistič akumulátorový vodný tlakový čistič striekacia pištoľ tlakový čistič (220W 21V, 40bar, na mobilné čistenie a zavlažovanie, 4L/min, vrátane príslušenstva, nabíjačky)
79,63 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Simplicol textilné farbivo intenzívne všetko v 1 tekutina v opálovom benzíne
93,20 €/1l
13,98 €
Predajca: Visage

Aquasale hrubozrnná morská soľ 1000g
3,26 €/1kg
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
93% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
93%3% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
3%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Karibská tyrkysová
Farba je tak nádherne intenzívna, jednoducho wow. Avšak len pre biele textílie. Vedela som si však predstaviť, že farebný výsledok bude úplne iný, ak budete chcieť niečo zafarbiť inou farbou. Mne to však nevadí, bol to len experiment. A moje deti sú spokojné, pretože si každé z nich oblieklo biele tričko a tá farba sa im páči.
Hodnotenie z 18. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúca kvalita a veľmi jednoduché použitie v práčke
Už asi 30 rokov farbím sem-tam s Simplicolom a vždy v práčke. Skvelé výsledky bez následného vyfarbovania. Nedávno som farbila detské oblečenie. V práčke nezostali žiadne zvyšky. Produkt stojí za svoje peniaze. Ďakujem veľmi pekne a rada si ho kúpim znova.
Hodnotenie z 23. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
nádherná farba
Farbením som s ňou 2 tričká a jednu blúzku. Na jednom tričku je hore na rukáve škvrna, ktorá sa nedala vyprať, teraz ju vidno len vtedy, ak o nej človek vie. Skvelé
Hodnotenie z 29. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoduché a skvelé
Pravidelne farbím svoje oblečenie...hlavne...obrusy, záclony, závesy a tiež vankúše...skvelá vec...v práčke to funguje naozaj dobre. Farby sa už roky zhodujú s etiketou alebo špecifikáciou...
Hodnotenie z 17. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý produkt
Veľmi jednoduché použitie. Veľmi dobrý farebný výsledok. Okolo gumového tesnenia dverí boli po nanesení zvyšky farby. Vyčistil som ich ručne bielidlom a potom som ich 2 krát umyl. To fungovalo.
Hodnotenie z 7. februára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
presné dodanie
kvôli novému poštárovi sa zásielka oneskorila o jeden deň, ale aj tak prišla načas a dodávateľ za toto oneskorenie nemôže niesť zodpovednosť. To robí celú vec trochu ľudskou.
Hodnotenie z 19. augusta 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top 1a
Textilné farbivo dodržiava svoj sľub! S ním som si zafarbila béžové chino! Nohavice dostali krásnu tmavohnedú farbu! Ako nové! Farbu na textil simplicol môžem len odporučiť!
Hodnotenie z 28. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Farba na bielizeň Simplicol
Bezproblémové farbenie bielizne v práčke, perfektné. Krásna hnedá farba.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Farby na textílie Phoenix - sada 24 farieb s objemom 59 ml | farby na textílie na oblečenie, tričká a nohavice | vysoko pigmentované farby odolné voči praniu
43,18 €
Predajca: Phoenix-arts
28,79 €/1kg

Sada akrylových fixiek GuangNa 60 farieb – dvojitý hrot s tenkým hrotom a štetec, vodeodolná na maľovanie kameňa, skla a keramiky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,00 €
Predajca: Nordatech

Farba Pebeo Setacolor, 250 ml, biela
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
590,00 €/1l

Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
5,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,04 €/1kg

Regenerum, Regeneracyjne Serum do paznokci w lakierze, 8 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 775,00 €/1l

Pebeo 7A aerosólová farba na textil na vodnej báze, 100 ml, čierna



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
225,50 €/1l

Marabu 17160005232 Marabu farba na textil "Textil", červená, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
13,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
274,00 €/1l

Marabu 17160005236 Marabu farba na textil "Textil", svetloružová, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
13,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
273,00 €/1l

Marabu 17150005005 Marabu farba na textil "Textile Plus", malinová, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
276,00 €/1l

Sada na výrobu "Squishy" banánu z tekutého silikónu – 3D sada na vlastnú výrobu s farebnou pastou
68,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
6 899,00 €/1kg

Akrylové fixky, 80 farieb, priama aplikácia tekutej farby, fixky na textílie, vhodné na použitie na textílie, plátno, sklo, drevo, papier, pre kreatívne projekty (DIY)
180,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
107,09 €/1kg

Veľké balenie priadze vhodné na ručné pletenie a háčkovanie, 2 klbá, 500 g, farba: marshmallow
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
119,98 €/1kg

Textilné fixky, biela, 2 kusy. Odolné voči praniu. Fixky s dvojitou špičkou na maľovanie na textílie a iné materiály
43,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Profesionálny čistiaci prípravok Chantal Prosalon na odstraňovanie farby z kože, 200g
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44 950,00 €/1kg

Vzdelávacie DIY veterné auto model deti ručne zostavenie hračka
14,99 €
Predajca: Zanjo24
223,73 €/1kg

Viva Decor 116210101 ViVA DECOR perleťové pero, 28 ml, ľadovo biela



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
439,29 €/1l

Farba na textil Setacolor krycia - červená - 45 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
274,44 €/1l

Textilná farba Setacolor opak - Zitronengelb - 45 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
273,33 €/1l

KREUL Farba na textil JAVANA "Opaque", červená, 50 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,49 €
Predajca: MUZIKER
189,80 €/1l

KREUL 91961, Čierna, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,39 €
Predajca: MUZIKER
187,80 €/1l