4,8



Na základe 77 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Simplicol tekutá a intenzívna farba na textil v zamatovo čiernej farbe45,47 €/1l
6,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Marabu 173522098, Tyrkysová, 1 kusov
1 002,00 €/1kg
25,05 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 0314000000002, Béžová, Čierna, Modrá, Hnedá, Zelená, Oranžová, Ružová, Purpurová, Červená, Žltá, farba na textil, 10 kusov
489,33 €/1l
14,68 €
Predajca: M_plus_L

Simplicol intenzívne farbivo na textil všetko v 1, olivovo zelená farba
17,20 €/1kg
9,63 €
Predajca: Visage

Marabu 17150005032, Červená, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 0314000000001, Čierna, Modrá, Zelená, Červená, Žltá, farba na textil, 5 kusov
583,33 €/1l
8,75 €
Predajca: M_plus_L

Kreul Javana Light Farba na látky Red 50 ml 1 ks
93,80 €/1l
4,69 €
Predajca: MUZIKER

Simplicol textilná farba expert delfínová sivá 150g a fixátor farieb expert 90ml
189,46 €/1l
45,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

PENTART batikovacie farbivo, 80 ml, magenta
187,38 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Marabu 171950037, Purpurová, Lakový sprej, Tekuté, 100 ml, 1 kusov
100,50 €/1l
10,05 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 17160005014 Marabu farba na textil "Textil", purpurová, 50 ml
290,00 €/1l
14,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 17030050914, Purpurová, farba na textil, 100 ml, 1 kusov
292,00 €/1l
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Pebeo Setasilk, 45 ml, 05 Mohnrot
273,33 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rozpínateľná pasta Pebeo Setacolor, 45 ml
273,33 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Simplicol Aksamitna Czerń Barwnik do tkanin, 550 g
17 042,86 €/1kg
11,93 €
Predajca: Visage

Pebeo Setacolor Workbox Set, 10 x 45 ml
185,69 €/1l
83,56 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Pebeo Setacolor Opaque Textilfarbe, 250 ml, Zinnoberrot
72,24 €/1l
18,06 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17160005035, orgován, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
129,80 €/1l
6,49 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Farby na textil 10x16ml - Pentart
114,31 €/1l
18,29 €
Predajca: Loveart

Marabu 1703000000081, Čierna, Purpurová, Žltá, farba na textil, 3 kusov
23,55 €
Predajca: MATFEL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Simplicol textilné farbivo expert na jednoduché farbenie lila fialovej
Textilné farbivo na jednoduché, kreatívne farbenie textílií v práčke a v miske. Simplicol Textile Dye expert farbí vlnu a hodváb, ako aj bavlnu, ľan, viskózu a zmiešané tkaniny. Jedno balenie zafarbí približne 300 g látky na plnú farbu. Poznámka: V prípade hodvábu a vlny pridajte v prípade potreby až 750 ml octu. Použitie v práčke: Otvorte vrecko a umiestnite ho na textílie v bubne. spustite program ľahkej starostlivosti 60° bez predpierania. Misa: Obsah vrecka rozpustite v 60° teplej vode. Citlivý hodváb alebo vlnu možno farbiť v nádobe: Výsledok farbenia? oblečenie mierne zmení farbu a malo by sa potom prať oddelene s podobnými textíliami pri teplote max. 40°. Fixátor farieb simplicol expert poskytuje dodatočný lesk farieb a trvanlivosť.
Brauns-Heitmann GmbH & Co KGLütkefeld 15
34414 Warburg
Signálne slovo: nepoužije sa
Výstražné upozornenia: neuplatňuje sa
Bezpečnostné pokyny: neuplatňuje sa
Ďalšie informácie: neuplatňuje sa
Výrobokpoužívajte bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o výrobku.
Simplicol textilné farbivo expert lila-purple - na farebné odevy a textílie
Chcete si zafarbiť oblečenie, obrusy alebo čalúnenie? S farbivom na textil Simplicol je farbenie textílií hračkou. Vysokokvalitné farbivo s hmotnosťou 150 g spoľahlivo zafarbí vašu bielizeň pri 60° v práčke alebo v mise a už po krátkom čase získate farebne výrazný a dlhotrvajúci výsledok. Spoločnosť Simplicol je už viac ako 100 rokov expertom na farby na textil a je známa svojimi vysokokvalitnými farbami, ktorých kvalita sa pravidelne kontroluje.
Jasné a intenzívne textílie vďaka ovi na textilné farby Simplicol lila-purple
Módna teplá lila-fialová farba je vhodná na farbenie širokej škály textílií, od tričiek až po posteľnú bielizeň. Príjemná pastelová farba farby na textil Simplicol je obľúbená najmä na dekoratívny textil v domácnosti. Najmä na jar a v lete vnášajú svetlé a priateľské farby do domácnosti útulnú atmosféru. Ďalší tip: Simplicol textilná farba expert lila-purple sa dá kombinovať s inými farbami. Jednu časť textílií zafarbite lila-fialovou farbou a druhú časť inou pastelovou farbou, napríklad azúrovo-modrou, čím vytvoríte atraktívny vizuálny kontrast.
Ďalším možným použitím je farbenie vášho oblečenia. Od nohavíc a topov až po šály a čiapky, farbivo na textil Simplicol expert lila-purple možno použiť na farbenie širokej škály odevov. S jedným balením obsahujúcim 150 g farbiva môžete ošetriť až 300 g bielizne z vlny, hodvábu, bavlny, viskózy, ľanu a zmiešaných tkanín. V prípade hodvábu a vlny odporúčame pridať až 750 ml octu. Postupujte podľa pokynov na obale, aby ste dosiahli čo najintenzívnejší farebný výsledok. Tkaninu môžete úplne prefarbiť, osviežiť alebo zafarbiť kreatívnymi vzormi podľa vlastného želania. Farebné techniky, ako je batikovanie alebo ponorné farbenie, sa v súčasnosti opäť tešia veľkej obľube a Simplicol textilná farba expert lila-purpurová na to ponúka ideálny základ. Objavte mnohé možnosti použitia a urobte svoj život farebnejším - s farbou na textil Simplicol expert lila-purple.
- Simplicol farba na textil
- expert lila-purple
- 150g
Simplicol textilná farba expert lila-purple 150g
- Farba:
- Levanduľa, orgován
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Kapacita:
- 150 g
- Typ balenia:
- Box
- Krajina pôvodu:
- Nemecko
- Objem
- 150 ml
- Rozmery
- xxcm
- Dĺžka
- 4.6 cm
- Model
- expert
- Obsahuje batérie
- Nie
- Výrobca
- Brauns-Heitmann
- Rozsah dodávky
- 150 g textilného farbiva
- Verzia
- Textilné farbivo
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- EAN kód
- 4052400017078
- Číslo od výrobcu
- 1707
- Objem
- 150 ml
- Rozmery
- xxcm
- Dĺžka
- 4.6 cm
- Model
- expert
- Obsahuje batérie
- Nie
- Výrobca
- Brauns-Heitmann
- Rozsah dodávky
- 150 g textilného farbiva
- Verzia
- Textilné farbivo
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- EAN kód
- 4052400017078
- Číslo od výrobcu
- 1707
Hodí sa k tomu

Simplicol 1711, Tyrkysová, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
71 647,06 €/1kg
12,18 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Simplicol, Utrwalacz do farby, 90 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
31 500,00 €/1kg
12,87 €
-75%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,15 €
Predajca: Katomix

Marabu 173522098, Tyrkysová, 1 kusov
1 002,00 €/1kg
25,05 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Simplicol 1706, Blackberry, Červená, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
81,20 €/1l
12,18 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Simplicol 1701, Žltá, 1 kusov, 150 g, Textil, Box, Nemecko
19 235,29 €/1kg
3,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Simplicol textilné farbivo intenzívne všetko v 1 tekutina v zmyselnej bobuľovej farbe
40,13 €/1kg
9,63 €
Predajca: Visage

Simplicol 1714, Zelená, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
92,67 €/1l
13,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Simplicol 1718, Čierna, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
48,93 €/1kg
7,34 €
Predajca: Dragtek-com

Marabu 173522064, Limetka, 1 kusov
298,40 €/1kg
7,46 €
Predajca: VISO

Simplicol 1713, Zelená, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
71 647,06 €/1kg
12,18 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Solárny font s LED osvetlením a batériou, solárna čerpadlo do rybníka, solárna vodná pumpa 10W, určené na vonkajšie použitie, vhodné do rybníka, záhrady alebo ako kŕmne miesto pre vtáky
37,99 €
Predajca: foreverspeed-eu

Simplicol 1703, Červená, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
71 647,06 €/1kg
12,18 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Tekutá Farba Na Bavlnu, Ľan A Viskózu, Sivá
83,27 €/1l
12,49 €
Predajca: Visage

Kefa na chlpy Odstraňovač chlpov z domácich zvierat Odstraňovač chlpov z domácich zvierat Prenosný holiaci strojček na chlpy z domácich zvierat Odstraňovač chlpov z domácich zvierat Retoo
8,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Marabu 17350022032, Červená, farba na textil, Tvrdo, 1 kusov
298,40 €/1kg
7,46 €
Predajca: VISO

Simplicol, Barwnik do tkanin czerwony rybn, 150g (PRODUKT Z NIEMIEC)
133 941,18 €/1kg
22,77 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

ZMH LED stropné svetlo hviezdne nebo stropná lampa malá okrúhla 15W 3000K 21cm teplá biela moderná pre spálňu schodisko kuchyňa obývačka kancelária chodba
32,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: ZMH

Odpadkový kôš 2x25 litrov Duo Bin - farba: čierna
22,41 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,34 €
Predajca: Special-trends

Simplicol tekutá a intenzívna farba na textil v zamatovo čiernej farbe
45,47 €/1l
6,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Simplicol intenzívne farbivo na textil všetko v 1, lesná zelená
97,27 €/1l
14,59 €
Predajca: Visage

Mrazuvzdorná mučenka Passiflora Purple Haze cca 30 cm – exotická krása – viacročná popínavá rastlina
4,50 €
Predajca: Blumen-Senf

Deka Eurofirany 3D Effect Blue 150x200 cm 260 GSM Polyester Deco
40,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE

Vnútorná výplň (40 x 40 cm) – vnútorná výplň s polyesterovou výplňou, zachováva tvar, vhodná pre alergikov, výplň do obliečok na vankúše a dekoratívnych vankúšov, prateľná pri 30 °C
4,59 €
Predajca: Bestlivings

relaxdays 10023688_0 relaxdays Schuhlöffel
18,53 €
Predajca: somnia24

Zapaľovač BIC® Reibrad Maxi J26, neutrálny, rôznorodý, stojan à 50 kusov
220,00 €/1kg
77,75 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,00 €
Predajca: Tyrabook

Marina&Pau Marina Mon Amour, Bábika, Žena, 3 rok / roky, Chlapec / dievča, 400 mm, Viacfarebný
68,41 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,58 €
Predajca: MATFEL

Simplicol intenzívne tekuté farbivo na textil v kráľovskej modrej
64,20 €/1l
9,63 €
Predajca: Visage

Barbie Made to Move GXF04, Modelka, Žena, 3 rok / roky, Dievča, 304,8 mm, Viacfarebný
34,76 €
Predajca: Capi-cap

súprava 10 uterákov, bavlna, 50x70 cm, modrá farba
57,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kostým Santa Clausa Malatec 22682
27,35 €
Predajca: Eoshop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
87% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
87%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%3% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
3%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý produkt
Použila som ho na farbenie bavlnenej látky ako chrániča sedadiel na pohovku. Fungovalo to perfektne. Kúpila by som si ho znova.
Hodnotenie z 2. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré farbivo na textil simplicol expert, farbivo pre domácich majstrov na látky v rôznych farbách, Farba:fuchsiovo-ružová (1705), Veľkosť:1 balenie.
Ak budete presne dodržiavať návod, dosiahnete skvelý výsledok. Ja som vždy spokojná. Len materiál (látka) je občas nepríjemný. Ale to nie je chyba výrobcu farby.
Hodnotenie z 22. júna 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku!
Výrobok poznám už dlho, ale farebná škála nie je dostupná v drogériách. Výber farieb v Kauflande je veľmi široký, cena a dodanie sú výborné, takže vrelo odporúčam!
Hodnotenie z 21. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Simplicol
Túto farbu som dlho hľadala - v Bad Harzburgu nebola k dispozícii. Som rád, že som ju našiel.
Hodnotenie z 21. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré pokrytie
.... prefarbenie nohavíc bolo perfektné, dobré krytie, krásny farebný výsledok
Hodnotenie z 23. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko podľa opisu
Ak budete postupovať podľa pokynov, všetko funguje skvele! Pre lepší farebný výsledok možno budete chcieť pridať fixačný prostriedok, ale ten nie je súčasťou tohto balenia!
Hodnotenie z 24. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
top
Krásny produkt, rýchle doručenie
Hodnotenie z 9. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá farba
Už som mal niekoľko odrôd tejto farby, vždy veľmi dobré
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Farby na textílie Phoenix - sada 24 farieb s objemom 59 ml | farby na textílie na oblečenie, tričká a nohavice | vysoko pigmentované farby odolné voči praniu
43,18 €
Predajca: Phoenix-arts
28,79 €/1kg

Sada akrylových fixiek GuangNa 60 farieb – dvojitý hrot s tenkým hrotom a štetec, vodeodolná na maľovanie kameňa, skla a keramiky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,00 €
Predajca: Nordatech

Farba Pebeo Setacolor, 250 ml, biela
26,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
592,22 €/1l

Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
5,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,04 €/1kg

Regenerum, Regeneracyjne Serum do paznokci w lakierze, 8 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 775,00 €/1l

Pebeo 7A aerosólová farba na textil na vodnej báze, 100 ml, čierna



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
225,50 €/1l

Marabu 17160005232 Marabu farba na textil "Textil", červená, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
13,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
274,00 €/1l

Marabu 17160005236 Marabu farba na textil "Textil", svetloružová, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
13,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
273,00 €/1l

Marabu 17150005005 Marabu farba na textil "Textile Plus", malinová, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
276,00 €/1l

Sada na výrobu "Squishy" banánu z tekutého silikónu – 3D sada na vlastnú výrobu s farebnou pastou
68,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
6 899,00 €/1kg

Akrylové fixky, 80 farieb, priama aplikácia tekutej farby, fixky na textílie, vhodné na použitie na textílie, plátno, sklo, drevo, papier, pre kreatívne projekty (DIY)
180,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
107,09 €/1kg

Veľké balenie priadze vhodné na ručné pletenie a háčkovanie, 2 klbá, 500 g, farba: marshmallow
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
119,98 €/1kg

Textilné fixky, biela, 2 kusy. Odolné voči praniu. Fixky s dvojitou špičkou na maľovanie na textílie a iné materiály
43,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Profesionálny čistiaci prípravok Chantal Prosalon na odstraňovanie farby z kože, 200g
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44 950,00 €/1kg

Vzdelávacie DIY veterné auto model deti ručne zostavenie hračka
14,99 €
Predajca: Zanjo24
223,73 €/1kg

Viva Decor 116210101 ViVA DECOR perleťové pero, 28 ml, ľadovo biela



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
439,29 €/1l

Farba na textil Setacolor krycia - červená - 45 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
274,44 €/1l

Textilná farba Setacolor opak - Zitronengelb - 45 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
273,33 €/1l

KREUL Farba na textil JAVANA "Opaque", červená, 50 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,49 €
Predajca: MUZIKER
189,80 €/1l

KREUL 91961, Čierna, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,39 €
Predajca: MUZIKER
187,80 €/1l