Počet kusov:

5

Philips TL Mini 6W/33-640, 6 W, G5, 10000 h, 260 lm, Studená biela

Informačný list produktu

223,61 €

plus 14,99 € poštovné

Doprava k vám domov

st 7. – pi 9. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Žiarivky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Philips 8720169308886, 4,5 W, G5, 630 lm, 25000 h, Studená biela
Philips 8720169308886, 4,5 W, G5, 630 lm, 25000 h, Studená biela
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
46,15 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Osram FC 40 W/840, 39,9 W, 3400 lm, 12000 h, Studená biela
Osram FC 40 W/840, 39,9 W, 3400 lm, 12000 h, Studená biela
58,40 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Osram DULUX D 13 W/827, 13 W, G24d-1, T11, 10000 h, 900 lm
Osram DULUX D 13 W/827, 13 W, G24d-1, T11, 10000 h, 900 lm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
22,40 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Müller-Licht 400109, 18 W, G13, 1700 lm, 25000 h, Studená biela
Müller-Licht 400109, 18 W, G13, 1700 lm, 25000 h, Studená biela
42,09 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Obrázok produktu pre Philips TL Mini, 13 W, G5, T5, 930 lm, Studená biela
Philips TL Mini, 13 W, G5, T5, 930 lm, Studená biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
11,30 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: KupZarovky
Obrázok produktu pre Philips TL Mini 4W/33-640, 4 W, G5, 10000 h, 140 lm, Studená biela
Philips TL Mini 4W/33-640, 4 W, G5, 10000 h, 140 lm, Studená biela
12,75 €
-3%
12,30 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Philips 70473327, 7,1 W, G5, 410 lm, Studená biela
Philips 70473327, 7,1 W, G5, 410 lm, Studená biela
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
8,06 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: KupZarovky
Obrázok produktu pre Philips 8720169309562, 17,1 W, G5, 2500 lm, 35000 h, Studená biela
Philips 8720169309562, 17,1 W, G5, 2500 lm, 35000 h, Studená biela
30,35 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Philips MASTER LED 46690600, 20 W, G13, 3100 lm, 75000 h, Studená biela
Philips MASTER LED 46690600, 20 W, G13, 3100 lm, 75000 h, Studená biela
42,53 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: KupZarovky
Obrázok produktu pre Philips ECOFIT36840, 16 W, 36 W, G13, 1600 lm, 20000 h, Studená biela
Philips ECOFIT36840, 16 W, 36 W, G13, 1600 lm, 20000 h, Studená biela
10,42 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: KupZarovky
Obrázok produktu pre Philips 8720169292437, 17,7 W, G13, 2400 lm, 35000 h, Studená biela
Philips 8720169292437, 17,7 W, G13, 2400 lm, 35000 h, Studená biela
98,35 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Osram LUMILUX, 22 W, G10q, T9, 9000 h, 1350 lm, Studená biela
Osram LUMILUX, 22 W, G10q, T9, 9000 h, 1350 lm, Studená biela
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 43
14,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: JOGISEsvietidla
Bestseller
Obrázok produktu pre Osram LUMILUX, 13 W, G5, T5, 10000 h, 950 lm, Studená biela
Osram LUMILUX, 13 W, G5, T5, 10000 h, 950 lm, Studená biela
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 34
5,30 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: esol
Obrázok produktu pre Philips MASTER TL-D Super 80, 58,5 W, G13, T8, 5240 lm, Teplá biela
Philips MASTER TL-D Super 80, 58,5 W, G13, T8, 5240 lm, Teplá biela
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,57 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: KupZarovky
Obrázok produktu pre Osram Lumilux T5 HE, 14 W, G5, 24000 h, 1200 lm, Studená biela
Osram Lumilux T5 HE, 14 W, G5, 24000 h, 1200 lm, Studená biela
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 95
22,25 €
-59%
8,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: JOGISEsvietidla
Obrázok produktu pre Osram LUMILUX, 16 W, G13, T8, 20000 h, 1250 lm, Studená biela
Osram LUMILUX, 16 W, G13, T8, 20000 h, 1250 lm, Studená biela
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,33 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: esol
Obrázok produktu pre Osram Lumilux T5 HE, 27,9 W, G5, 24000 h, 2600 lm, Studená biela
Osram Lumilux T5 HE, 27,9 W, G5, 24000 h, 2600 lm, Studená biela
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 40
6,00 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: esol
Obrázok produktu pre Osram L 18 W/840, 18 W, G13, T8, 20000 h, 1350 lm, Studená biela
Osram L 18 W/840, 18 W, G13, T8, 20000 h, 1350 lm, Studená biela
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 13
39,65 €
-18%
32,42 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Obrázok produktu pre Philips MASTER TL5 HO, 38 W, G5, T5, 3500 lm, Studená biela
Philips MASTER TL5 HO, 38 W, G5, T5, 3500 lm, Studená biela
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: JOGISEsvietidla
Obrázok produktu pre Osram Dulux D, 26 W, G24d-3, T11, 10000 h, 1800 lm, Studená biela
Osram Dulux D, 26 W, G24d-3, T11, 10000 h, 1800 lm, Studená biela
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,47 €
-30%
7,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: JOGISEsvietidla

Popis produktu a údaje o produkte

Výkon lampy:
6 W
Typ krytu lampy:
G5
Farba svetla:
Studená biela
Životnosť žiarovky:
10000 h
Svetelný tok:
260 lm
Teplota farieb:
4100 K
Stmievateľné:
Áno
Typ povrchu:
Biela
Color Rendering Index (CRI):
60
Svetelný výkon:
43 lm/W
Vstupné napätie:
42 V
Prúd žiarovky:
160 mA
Obsah ortuti:
4,4 mg
Trieda energetickej účinnosti (stará):
B
Spotreba energie (1000 hodín):
7 kWh







Philips Lighting Žiarivka TL Mini #71583827Výrobca: Philips LightingOznačenie: Žiarivka 6W/33-640 1FM10X25CCTyp: TL Mini #71583827Trieda energetickej účinnosti svetelného zdroja podľa nariadenia EÚ 2019/2015:








GTrieda energetickej účinnosti spektrum: A až GPätica: G5Svetelný tok: 260 lmPríkon svetelného zdroja: 6 WIndex podania farieb CRI: 60-69Teplota farieb: 4000 KTvar svetelného zdroja: tyčovýSvetelná účinnosť svetelného zdroja: 43 lm/WFarba svetla:









640Farba svetla podľa EN 12464-1: neutrálna biela 3300 až 5300 KPriemer trubice: 16 mmDĺžka: 226,3 mmVnútorný reflektor: nieFarba: bielaPoužitie: všeobecnéOchrana proti rozbitiu: nieZapaľovacia lišta: nieRýchly štart: ánoPrevádzka bez štartéra:






vhodné pre svietidlá s ochranou proti výbuchu
:nieVhodné pre núdzové osvetlenie:nieDvojstenné:niePre použitie pri nízkych teplotách:nieTrieda energetickej účinnosti:GVážená spotreba energie v 1.





000 hodín:6 kWhPriemerná menovitá životnosť:10000 hOznačenie svietidla:T5 Philips Lighting žiarivka TL Mini #71583827: ďalšie informácie TL Mini umožňuje minimalistický dizajn svietidla s malými rozmermi a prevádzku s jednosmerným prúdom pri nízkom napätí (núdzový prúd). Je ideálne pre aplikácie, kde podanie farieb a svetelná účinnosť hrajú podradnú úlohu, ako je orientačné, signálne a núdzové osvetlenie.

Dodáva sa s: Žiarivky Philips Fluorescent lamp 6W/33-640 1FM10X25CC TL Mini #71583827, Balenie: 1 kus, EAN: 8711500715838

6 W, 260 lm

Vďaka svojim malým rozmerom umožňuje TL Mini minimalistický dizajn svietidla a prevádzku s jednosmerným prúdom pri nízkom napätí (núdzový prúd). Je ideálne pre aplikácie, kde podanie farieb a svetelná účinnosť hrajú podradnú úlohu, ako napríklad orientačné, signálne a núdzové osvetlenie.

Philips T5 krátka 6W - 640 studená biela | 21cm
Dĺžka
5.24 cm
Výrobca
Výkon
6 W
Počet kusov
5
Napätie
42 V
Hmotnosť
0.01 kg
EAN kód
8711500715838
EPREL ID
423488
Číslo od výrobcu
871150071583827

Dĺžka
5.24 cm
Výrobca
Výkon
6 W
Počet kusov
5
Napätie
42 V
Hmotnosť
0.01 kg
EAN kód
8711500715838
EPREL ID
423488
Číslo od výrobcu
871150071583827
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Osram L 18 W/840, 18 W, G13, T8, 20000 h, 1350 lm, Studená biela
Osram L 18 W/840, 18 W, G13, T8, 20000 h, 1350 lm, Studená biela
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 13
39,65 €
-18%
32,42 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Obrázok produktu pre EXACOMPTA 62251E Kartotéka EXACOMPTA Neo Deco, DIN A5+, čierna
EXACOMPTA 62251E Kartotéka EXACOMPTA Neo Deco, DIN A5+, čierna
23,01 €
Predajca: Art-Paint-Shop
Obrázok produktu pre Dámska taška cez rameno Suri Frey
Dámska taška cez rameno Suri Frey
31,90 €
Predajca: Schuhe24_de
Obrázok produktu pre Philips TL Mini, 13 W, G5, T5, 930 lm, Studená biela
Philips TL Mini, 13 W, G5, T5, 930 lm, Studená biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
11,30 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: KupZarovky
Obrázok produktu pre Osram LUMILUX T5 HE, 20,6 W, G5, T5, 24000 h, 24000 lm, Teplá biela
Osram LUMILUX T5 HE, 20,6 W, G5, T5, 24000 h, 24000 lm, Teplá biela
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 95
15,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: _Haushaltsparadies_
Obrázok produktu pre Novus 025-0652, 20 listy, Fialová, Kov, 8 cm, 5,5 mm, 1 kusov
Novus 025-0652, 20 listy, Fialová, Kov, 8 cm, 5,5 mm, 1 kusov
10,12 €
Predajca: vikpap
Obrázok produktu pre Cuquito plačúca bábika, 30 cm, Llorens
Cuquito plačúca bábika, 30 cm, Llorens
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
45,77 €
2% poukaz
Predajca: MATFEL
Obrázok produktu pre EXACOMPTA 62452E Kartotéka EXACOMPTA Neo Deco, DIN A3+, modrá
EXACOMPTA 62452E Kartotéka EXACOMPTA Neo Deco, DIN A3+, modrá
32,67 €
Predajca: Art-Paint-Shop
Obrázok produktu pre Sonická Elektrická Zubná Kefka 6 Režimov Časovač + 4 Tipy
Sonická Elektrická Zubná Kefka 6 Režimov Časovač + 4 Tipy
99,90 €/1kg
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 4
17,99 €
-44%
9,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: ZeeTech
Obrázok produktu pre Exacompta 62258E Kartotéka Neo Deco White 20x26x15cm na dokumenty A5+
Exacompta 62258E Kartotéka Neo Deco White 20x26x15cm na dokumenty A5+
47,20 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre EXACOMPTA 62252E Kartotéka EXACOMPTA Neo Deco, DIN A5+, modrá
EXACOMPTA 62252E Kartotéka EXACOMPTA Neo Deco, DIN A5+, modrá
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre EXACOMPTA 62451E Kartotéka EXACOMPTA Neo Deco, DIN A3+, čierna
EXACOMPTA 62451E Kartotéka EXACOMPTA Neo Deco, DIN A3+, čierna
40,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Philips 3000 series NT3650/16, Šedá, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 101 mm, 196 mm
Philips 3000 series NT3650/16, Šedá, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 101 mm, 196 mm
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 31
21,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Fa Pink Passion, Ženy, Antiperspirant, Guličkový deodorant, Fľaša, 50 ml, 48 h
Fa Pink Passion, Ženy, Antiperspirant, Guličkový deodorant, Fľaša, 50 ml, 48 h
99,20 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,96 €
Predajca: CosmeChicFr
Obrázok produktu pre Veet krém na odstránenie chĺpkov Sensitive Skin 100ml
Veet krém na odstránenie chĺpkov Sensitive Skin 100ml
40,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
4,08 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Brennenstuhl BN-0821, Vonkajšie nástenné osvetlenie, Čierna, IP44, Garáž, Záhrada, Pohybový senzor, 2 žiaroviek
Brennenstuhl BN-0821, Vonkajšie nástenné osvetlenie, Čierna, IP44, Garáž, Záhrada, Pohybový senzor, 2 žiaroviek
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
46,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Kúpeľňové zrkadlo LED s osvetlením a zväčšením
Kúpeľňové zrkadlo LED s osvetlením a zväčšením
124,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Feim-SK
Obrázok produktu pre EXACOMPTA 62253E Kartotéka EXACOMPTA Neo Deco, DIN A5+, modrozelená
EXACOMPTA 62253E Kartotéka EXACOMPTA Neo Deco, DIN A5+, modrozelená
32,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Novus 025-0653, 20 listy, Zelená, Kov, 8 cm, 5,5 mm, 1 kusov
Novus 025-0653, 20 listy, Zelená, Kov, 8 cm, 5,5 mm, 1 kusov
10,28 €
Predajca: vikpap
Obrázok produktu pre Mairol® 49052 Mairol® Kakteenkraft Kakteendünger 0,5 l
Mairol® 49052 Mairol® Kakteenkraft Kakteendünger 0,5 l
77,92 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
38,96 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
Obrázok produktu pre Elektrický varný panel Bartscher "SilverLine" 1/1 gastronorm
Elektrický varný panel Bartscher "SilverLine" 1/1 gastronorm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
260,90 €
Predajca: Gastrojoker
Obrázok produktu pre Nachtmann Ethno Longdrink Glas Set, Kokteilové poháre, 422 ml, Sklo, Priehľadná, 4 kusov, 69 mm
Nachtmann Ethno Longdrink Glas Set, Kokteilové poháre, 422 ml, Sklo, Priehľadná, 4 kusov, 69 mm
22,87 €
Predajca: NeuertsShop
Obrázok produktu pre Úložný box Falken PURE Box Nature 22001824 A6 25 mm hnedý
Úložný box Falken PURE Box Nature 22001824 A6 25 mm hnedý
8,83 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Logitech LGT-M185G, Všestranný, Optický, RF Wireless, 1000 DPI, Šedá
Logitech LGT-M185G, Všestranný, Optický, RF Wireless, 1000 DPI, Šedá
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 11
16,79 €
Predajca: Warehouse
Obrázok produktu pre SCHOTT ZWIESEL 112843, 94 ml, kužeľ, 6 kusov, Kryštál, Priehľadná, Vymazať
SCHOTT ZWIESEL 112843, 94 ml, kužeľ, 6 kusov, Kryštál, Priehľadná, Vymazať
19,64 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
Obrázok produktu pre kefa na čistenie, umývacia kefa, kvetinový motív (zelená/ružová) - s tuhými štetinami, plastová (PET) - 45102_24
kefa na čistenie, umývacia kefa, kvetinový motív (zelená/ružová) - s tuhými štetinami, plastová (PET) - 45102_24
65,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Nachtmann Noblesse, Kokteilové poháre, 57 ml, Sklo, Priehľadná, 4 kusov, 91 mm
Nachtmann Noblesse, Kokteilové poháre, 57 ml, Sklo, Priehľadná, 4 kusov, 91 mm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
21,24 €
Predajca: KitchenStyle
Obrázok produktu pre Varta -T398B, Nabíjateľná batéria, AAA, Nikel-Metal Hydrid (nimh), 1,2 V, 2 kusov, 800 mAh
Varta -T398B, Nabíjateľná batéria, AAA, Nikel-Metal Hydrid (nimh), 1,2 V, 2 kusov, 800 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 118
5,39 €
Predajca: eu-bay_de
Obrázok produktu pre Philips TL Mini 4W/33-640, 4 W, G5, 10000 h, 140 lm, Studená biela
Philips TL Mini 4W/33-640, 4 W, G5, 10000 h, 140 lm, Studená biela
12,75 €
-3%
12,30 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: NetworkTechnologies

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 3 hodnotení
Hodnotenie z 30. augusta 2026 na
Overený nákup
Počet kusov 5
Hodnotenie z 2. marca 2026 na
Overený nákup
Počet kusov 5
Hodnotenie z 7. októbra 2024 na
Overený nákup
Počet kusov 1
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre OSRAM LED svietidlo, T8, 1200 mm, G13, EEK: E, 20W, 2400lm, 6500K
OSRAM LED svietidlo, T8, 1200 mm, G13, EEK: E, 20W, 2400lm, 6500K
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
100,30 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre OSRAM LED žiarovka, T8, 1200mm, G13, EEK: F, 20W, 2160lm, 3000K
OSRAM LED žiarovka, T8, 1200mm, G13, EEK: F, 20W, 2160lm, 3000K
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
95,35 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Philips 8720169308886, 4,5 W, G5, 630 lm, 25000 h, Studená biela
Philips 8720169308886, 4,5 W, G5, 630 lm, 25000 h, Studená biela
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
46,15 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Philips 8720169308923, 8,5 W, G5, 1100 lm, 25000 h, Studená biela
Philips 8720169308923, 8,5 W, G5, 1100 lm, 25000 h, Studená biela
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
78,40 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre OSRAM 4050300528465 OSRAM Leuchtstoffröhren LUMILUX T5 FC 2GX13 22 W matt
OSRAM 4050300528465 OSRAM Leuchtstoffröhren LUMILUX T5 FC 2GX13 22 W matt
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
58,20 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Osram FC55W / 860 2GX13 Žiarovka Circline Lumilux FC 55W 865
Osram FC55W / 860 2GX13 Žiarovka Circline Lumilux FC 55W 865
66,55 €
-3%
64,40 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Philips MASTER LED MAS LEDtube HF 1200mm HE 16.5W 830 T5, 16,5 W, G5, 2300 lm, 50000 h, Teplá biela
Philips MASTER LED MAS LEDtube HF 1200mm HE 16.5W 830 T5, 16,5 W, G5, 2300 lm, 50000 h, Teplá biela
48,25 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Osram, Lumilux® T5 Short 13 W/827, žiarivka
Osram, Lumilux® T5 Short 13 W/827, žiarivka
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 12
30,25 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre LED TUBE T5 HF 849 mm 10W 840
LED TUBE T5 HF 849 mm 10W 840
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
25,65 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre LEDVANCE LED TUBE T5 HF 849 mm 10W 830
LEDVANCE LED TUBE T5 HF 849 mm 10W 830
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
25,30 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre LEDVANCE LED TUBE T5, HF Performance, 1449 mm, 26 W, 840, 1 ks.
LEDVANCE LED TUBE T5, HF Performance, 1449 mm, 26 W, 840, 1 ks.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
28,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Univerzálna LED žiarivka T8, pätica G13, 60 cm, 800 lúmenov, 18 W, 4000 K, neutrálna biela, značka OSRAM
Univerzálna LED žiarivka T8, pätica G13, 60 cm, 800 lúmenov, 18 W, 4000 K, neutrálna biela, značka OSRAM
26,00 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Žiarovka do rúry Paulmann Bundle 300°
Žiarovka do rúry Paulmann Bundle 300°
9,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: PaulmannLicht
Obrázok produktu pre Osram žiarivka Basic T5 Short 8W 765 G5
Osram žiarivka Basic T5 Short 8W 765 G5
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 17
20,40 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Osram DULUX D 13 W/827, 13 W, G24d-1, T11, 10000 h, 900 lm
Osram DULUX D 13 W/827, 13 W, G24d-1, T11, 10000 h, 900 lm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
22,40 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Osram FTC18GD2840/02, 18 W, 1200 lm
Osram FTC18GD2840/02, 18 W, 1200 lm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
22,20 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre LED žiarivka T5 G5 12W = 24W 1560lm 4000lm Neutrálna 160° 55cm SubstiTUBE TUBE Osram
LED žiarivka T5 G5 12W = 24W 1560lm 4000lm Neutrálna 160° 55cm SubstiTUBE TUBE Osram
7,59 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: LEDDO
Obrázok produktu pre LED žiarivka T5 G5 9W = 14W 1170lm 4000K Neutrálna 160° 55cm SubstiTUBE TUBE Osram
LED žiarivka T5 G5 9W = 14W 1170lm 4000K Neutrálna 160° 55cm SubstiTUBE TUBE Osram
6,77 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: LEDDO
Obrázok produktu pre OSRAM LED žiarovka, T8, 438mm, G13, EEK: E, 5,4W, 650lm, 6500K
OSRAM LED žiarovka, T8, 438mm, G13, EEK: E, 5,4W, 650lm, 6500K
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
4,86 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: LED21
Obrázok produktu pre OSRAM LED svietidlo, T8, 1500 mm, G13, EEK: E, 18,3 W, 2200 lm, 6500 K
OSRAM LED svietidlo, T8, 1500 mm, G13, EEK: E, 18,3 W, 2200 lm, 6500 K
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
41,95 €
-82%
7,27 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: LED21