4,1



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
relaxdays Kovový odtokový stojan39,00 €
Predajca: dekoraciedobytu

Ďalšie informácie o reklame
Relaxdays 10019096, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 405 mm, 305 mm, 130 mm, 800 g27,90 €
Predajca: dekoraciedobytu

Ďalšie informácie o reklame
Sušička na riad Cross, bambusová, šírka 42 cm, 24,5 x 42 x 33 cm22,98 €
Predajca: dekoraciedobytu

Sušička na taniere 3 úrovne nikl plochý koš
27,36 €
Predajca: Dragtek-com

Relaxdays 10019151, Nerezová oceľ, Drevo, Bamboo, Kov, 380 mm, 290 mm, 270 mm, 800 g
33,17 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Zeller Present 27268, Odkvapkávač, Skriňa, Stolný, Riad, Šedá, Polypropylén (PP), Kov
33,89 €
Predajca: EDAXO_cz

Odkvapkávač na riad Zeller, chrómová oceľ/plast, 43,5x33,5x17 cm, strieborná/sivá
47,79 €
Predajca: Homedo

Relaxdays Odkvapkávač, košík na príbory a odkvapkávacia miska, stojan na riad do kuchyne, odkvapkávacia mriežka, plast, kov, čierna
42,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,95 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Joseph Joseph 85153, Čierna, Nerezová oceľ, 527 mm, 364 mm, 161 mm
88,27 €
Predajca: egenta-shop

Zeller Present 24890, Odkvapkávač, Tácka, Nástenný, Príbory, Riad, Šedá, Kov, Plast
32,99 €
Predajca: EDAXO_cz

Stojan na odkvapkávanie s odkvapkávacou doskou - SILVER Bentom
7,99 €
Predajca: JGS

Odkvapkávač na riad čierny, RD45826
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Relaxdays 10026133, 1 kusov
9,90 €
Predajca: dekoraciedobytu

Skladací bambusový odkvapkávač na riad, RD45699
25,99 €
Predajca: dekoraciedobytu

Dvojposchodový kovový odkvapkávač biely, RD45818
27,90 €
Predajca: dekoraciedobytu

METALTEX 325526000 Aquatex Plus Lava kôš do umývačky riadu s miskou a zberačom príborov 35 x 30 x 12 cm TouchTherm, matná čierna / kôš do umývačky riadu / odkvapkávač
42,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Joseph Joseph Odkvapkávač Flip-Up
28,92 €
Predajca: egenta-shop

Odvodňovač Eazy Living Nine
34,90 €
Predajca: Zesso
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Odkvapkávací stojan relaxdays slúži na odkvapkávanie a sušenie riadu, príborov a kuchynských potrieb. Stojan je vybavený nastaviteľnými nožičkami, ktoré zabezpečujú stabilitu na nerovných povrchoch.
Hlavné vlastnosti:
Viacstupňová konštrukcia so samostatnými odkladacími plochami
Nastaviteľné nožičky pre optimálnu stabilitu
Jednoduché čistenie vďaka hladkým povrchom
Úspora miesta vďaka možnosti stohovania
Technické špecifikácie
| Parametre | Špecifikácia |
|---|---|
| Materiál | PP (polypropylén) |
| Farba | Transparentná/číra |
| Rozmery (Š×H×V) | 460 × 370 × 220 mm (cca) |
| Hmotnosť | 780 g |
| Max. nosnosť | 5 kg |
| Nohy | 4 nastaviteľné plastové nožičky (otočný mechanizmus) |
| Teplotná odolnosť | -20 °C až +80 °C |
| Špeciálna vlastnosť | S integrovanou odkvapkávacou miskou |
Zákonné údaje
Výrobca/dovozca: relaxdays GmbH, Am Prime Parc 7, 65479 Raunheim
EAN: 4052025187781
Číslo výrobku: 10018778_0
Zloženie materiálu:
100 % polypropylén (PP)
Súlad:
V súlade s RoHS (2011/65/EÚ)
V súlade s REACH (žiadna látka SVHC > 0,1 %)
LFGB (nariadenie o potravinách a spotrebných predmetoch)
Pokyny na likvidáciu: Recyklácia plastov (žltý kontajner/zberný dvor)
Pokyny na použitie
Montáž:
Vyberte rám z obalu
V prípade potreby nastavte nastaviteľné nožičky
Čistenie:
Čistite teplou vodou a jemným čistiacim prostriedkom
Neumývajte v umývačke riadu
Dôležité:
Vhodné iba na použitie v interiéri
Nevhodné na použitie v rúre alebo mikrovlnnej rúre
Obsah balenia
1× odkvapkávací stojan relaxdays
1× informácie o produkte
Rozsah záruky: Materiálové a výrobné chyby
Vylúčenie:
Poškodenia spôsobené nesprávnym používaním
Opotrebenie pri bežnom používaní
Produkt bol testovaný za štandardných podmienok. Technické zmeny vyhradené.
Odkvapkávač na riad s držiakom príboru XL, RD8778
Lesklý, chrómovaný kov
Dostatok priestoru pre sušenie riadu
Voda kvapká do misky
Šetrí čas, praktické a ľahko sa udržuje
Odkvapkávač z nehrdzavejúceho ho kovu príbory kôš XL detailne
B x T x H: 48 x 33 x 12 cm
Váži asi 1,4 kg
100% chrómová oceľ
Príbory kôš (BTH): 13 x 5 x 10 cm
Príbory kôš s držiakom pre zavesenie
3 komory pre nože, vidličky a lyžice
Riad kôš s 2 priehradkami na dosky či šálky
Miska s odvodňovačom je vítanou alternatívou pre tých, ktorí sú ochotní na sušiť riad po umytí.
Odkvapkávač na riad a príbor z chrómovanej ocele. ľahké, odolné a ľahko sa udržiava. Aj na cestách v kempe alebo karavane, odkvapkávacia miska ako šikovný kuchynský pomoc.
voda sa zhromažďuje v žľabe
Žiadne kaluže na kuchyni alebo na kuchynskej linke
Príbory kôš s otvormi pre vypúšťanie vody
Príbory kôš s odnímateľnou deliacou priehradou
Dostatok úložného priestoru pre kompletné umývanie
Kuchynský pomocníkmi v modernom kovovom štýle
Tiež výborne hodí pre sušenie ovocia
Ľahko sa čistí
Krásna s vysokým leskom
Rýchla a ľahká preprava
dodávka
odkvapkávacia miska
príbory podnos
relax: 10018778
- Farba:
- Nerezová oceľ
- Materiál:
- Kov
- Šírka:
- 480 mm
- Hĺbka:
- 330 mm
- Výška:
- 120 mm
- Hmotnosť:
- 1,4 kg
relaxačný stojan na vypúšťanie vody (10018778_0)
- Rozmery
- 33 x 48 x 12 cm
- Výrobca
- Relaxdays
- Rozsah dodávky
- Odkvapkávacia miska Odkvapkávacia miska Zásobník na príbory
- Hmotnosť
- 1.41 kg
- EAN kód
- 4052025187781
- Číslo od výrobcu
- 10018778_0
- Rozmery
- 33 x 48 x 12 cm
- Výrobca
- Relaxdays
- Rozsah dodávky
- Odkvapkávacia miska Odkvapkávacia miska Zásobník na príbory
- Hmotnosť
- 1.41 kg
- EAN kód
- 4052025187781
- Číslo od výrobcu
- 10018778_0
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

WMF sada kuchynských misiek 4-dielna Gourmet, sada misiek, okrúhla, nerezová oceľ, nerezová oceľ
46,97 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Canon PIXMA TS3350, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
325,92 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Canon PGI-580/CL-581, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 11,2 ml, 5,6 ml, 5 kusov, Viacnásobné balenie
84,37 €
Predajca: evomag

FEANDREA škrabadlo, L strom pre mačky, s 2 domčekmi, 80 cm, kompaktné, svetlo sivé
70,40 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Tefal G732S335, Súprava na vyprážanie, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C, Keramický, Halogén, Indukčná, Elektrický, Plyn
72,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Frießinger Mühle 275956 Frießinger Mühle Trockenhefe 500,0 g, 1 St.
27,20 €/1kg
13,60 €
Predajca: somnia24

Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
39,14 €
Predajca: FANEO

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Canon PIXMA TS3450, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
211,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

grillas® zapaľovač 10 kg krbový zapaľovač drevená vlna zapaľovač na grilovanie zapaľovač na drevo
3,77 €/1kg
49,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,72 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Rýchla nabíjačka s 20W adaptérom Apple + 1m USB C
14,00 €
Predajca: EssentialSolution

Relaxdays 10019096, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 405 mm, 305 mm, 130 mm, 800 g
27,90 €
Predajca: dekoraciedobytu

Vilde odkapávač na riad Odkapávač na riad v ČIERNEJ farbe Odkapávač na riad 42,5x29,5x19 cm
16,99 €
Predajca: Vilde

MSV 3700703915614, odkvapkávač, zásuvka, stôl, umývací prostriedok, nerezová oceľ, biela, oceľ
23,95 €
Predajca: bath_ambiente24

CURVER Curver Odkvapkávač S Podnosom Veľký - Luna 13401-119
6,09 €
Predajca: Eoshop

MSV odkapávač na riad, stojan na odkapávač na riad, kôš na odkapávač na riad, stojan na odkapávač na riad, podnos na odkapávač na riad, stojan na odkapávač na riad, kôš na odkapávač na riad, farba: matná čierna
19,95 €
Predajca: bath_ambiente24

ORION Stojan na odkvapkávanie riadu Odkapávač riadu s odkvapkávacou plochou
6,71 €
Predajca: ProTechShop

Vilde Odkapávač na riad BLACK Odkapávač na riad 45x32x25,5 cm
14,99 €
Predajca: Vilde

Vilde odkapávač na riad v ČIERNEJ farbe odkapávač na riad 43x32x14,5 cm
14,99 €
Predajca: Vilde

Mielle Rozmarínová mäta 2 oz 59 ml
348,81 €/1l
20,58 €
Predajca: somnia24

MSV Odkvapkávacia konštrukcia, odkvapkávacia mriežka, kôš na odkvapkávanie riadu
24,95 €
Predajca: bath_ambiente24

Sušička na riad Cross, bambusová, šírka 42 cm, 24,5 x 42 x 33 cm
22,98 €
Predajca: dekoraciedobytu

Canon PG-545/CL-546, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Viacnásobné balenie
57,44 €
Predajca: Whooki

SONGMICS Stojan na topánky 10 úrovní Skriňa na topánky Organizátor topánok DIY zásuvný stojan Skladovací stojan biely
61,27 €
Predajca: decoaltaa

FIRST FA-5096-7 dvojit infraerven varn doska, 2800 W, do 300 C, termostat, sklokeramika, ierna/nerezov oce
215,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

SONGMICS Kôš na odpadky 24 l nerezový odpadkový kôš vnútorný kôš 3 x 8 l pedálový kôš
90,44 €
Predajca: Lumarko

VILDE Odkapávač na riad Odkapávač na riad v čiernej farbe Odkapávač na riad 42,5x29,5x19 cm
15,95 €
Predajca: Kidero

Poháriky na štamperlík Utopia Timeless Vintage 60ml (12 kusov)
19,73 €
Predajca: getgastro

MSV – Odkvapkávací kôš na riad – Odkvapkávacia sieťka z drôtu – Stojan na riad
17,95 €
Predajca: bath_ambiente24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
57% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
57%29% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
29%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%14% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
14%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Škoda, že tento produkt už nie je k dispozícii
Bol to vianočný darček pre sestru Super dobre sa čistí ideálny pre jednu domácnosť Chcela som si ho dnes objednať pre seba, ale bohužiaľ už nie je dostupný
Hodnotenie z 23. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Katka
Páči sa mi, inde by som zakúpila lacnejšie :(
Hodnotenie z 10. januára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mobilný odvádzač vody presne podľa vašich predstáv
Nemusíte tu očakávať najpevnejší materiál, ale všetko je úplne postačujúce na účely odtokového stojana.
Hodnotenie z 27. októbra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Na vrchol!
Všetko v poriadku!
Hodnotenie z 26. novembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi praktické, ale raz zhrdzavie
Tento mriežkový rám som si kúpil po druhýkrát po 5 rokoch, keď bol starý rám naozaj nevzhľadný. Použil som samolepiace plsti na nohy stoličiek pod podnosom, ako aj na oporné body rámu, aby som vytvoril "medzeru" a všetko lepšie vyschlo, ale v určitom momente to začne hrdzavieť. Napriek tomu je to pre mňa veľmi praktický kúsok, ktorý môžem odporučiť.
Hodnotenie z 11. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Relaxdays 4052025977054, Odkvapkávač, Košík, Voľne stojace, Poháre, Riad, Príbory, Náradie na varenie, Drevo, Šedá, Žehlička, Plast, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,99 €
Predajca: Relaxdays

3-stupňový odkapávač na riad Odkapávač na riad 48X24X52 cm Brunbeste Bb-3413
42,99 €
Predajca: SuperMerchant

HOME ELEMENTS Odkvapkávač na riad s nadstavcom



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,54 €
Predajca: TradeConcept

relaxdays Kovový odtokový stojan



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,00 €
Predajca: dekoraciedobytu

Relaxdays 10019096, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 405 mm, 305 mm, 130 mm, 800 g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(25)Počet hodnotení: 25
27,90 €
Predajca: dekoraciedobytu

Relaxdays 4052025895273, Odkvapkávač, Košík, Voľne stojace, Poháre, Riad, Príbory, Náradie na varenie, Biela, Drevo, Žehlička, Plast, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
34,90 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,19 €
Predajca: dekoraciedobytu

Dvojposchodový kovový odkvapkávač čierny, RD45818
30,65 €
Predajca: dekoraciedobytu

Okrúhla chladiaca mriežka Onader sada 2 z nehrdzavejúcej ocele 19 cm - odolná proti korózii
35,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Silikónová podložka na sušenie, 61 x 45,7 cm, dvojbalenie, odolná voči teplu, sivá farba
86,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Silikónová podložka pod rúry, 51x71 cm, svetlosivá, odolná voči teplote až 220°C
69,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Sušička na riad Cross, bambusová, šírka 42 cm, 24,5 x 42 x 33 cm



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
22,98 €
Predajca: dekoraciedobytu

Silikónové odkvapkávacie podložky, 2 kusy, sivé, 21,5 x 7,8 x 1 cm
58,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Podstavec pod práčku, nastaviteľná výška 40-60 cm, šírka 13-17 cm, nosnosť 150 kg
73,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Nastaviteľný podstavec pod práčku, šírka 40-60 cm, výška 19-22 cm, nosnosť 150 kg
73,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Chladiaca mriežka, dvojposchodový set z nehrdzavejúcej ocele, obdĺžnikový tvar, možnost stohovania, rozmer 38,1 x 25,9 cm
54,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Sada chladiacich rošty, nerezová oceľ, 2 kusy, rozmery 30x23x2 cm, obdĺžnikový tvar, vhodné do umývačky riadu
62,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Dva kusy nerezových okrúhlych sitiek, priemer 19 cm, vhodné na chladenie, pečenie, varenie v pare, vhodné do rúry a umývačky riadu
52,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Chladiace mriežky, sada 2 kusov, nerezová oceľ, obdĺžnikový tvar, 39 x 28,5 x 2 cm, vhodné na pečenie, chladenie, pečenie, grilovanie, vhodné do umývačky riadu
56,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Nerezový stojan na koláče na pečenie, chladenie a varenie v pare (2 kusy)
58,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion