5,0



Na základe 5 hodnotení
CASO Elektrické multifunkčné strúhadlo z nehrdzavejúcej ocele 200 W čierno-strieborné
114,45 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,43 €-30,02€
plus 9,90 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Univerzálne krájače a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
RGV AF 200 AM Krájač elektrický 110 W nerezová oceľ Hliník, nerezová oceľ295,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Ďalšie informácie o reklame
Genius Nicer Dicer Chef Professional Deluxe Krájač na zeleninu manuálny 39-dielny krájač na zeleninu s 5,2 l nádobou a 2,8 l sklenenou miskou s vekom špirálový krájač291,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
RGV 9168, Zostava krájača na krájanie, Čierna, Hnedá27,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Bomann MA 451 CB, Elektrický, 1,5 cm, Strieborná, Hliník, 19 cm, 150 W75,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

VEVOR krájač na mäso, 550 W, 159 kg/h, nerezová oceľ, hrúbka 2,5 - 10 mm, elektrický univerzálny krájač, vhodný pre reštaurácie, supermarkety
204,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Elektrický krájač na zeleninu a ovocie + 5 DISKOV
595,52 €
Predajca: Lumarko

TEESA Malé domáce spotrebiče TSA3025
34,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Expondo Royal Catering Elektrický krájač zeleniny – 750 W – 5 rezacích kotúčov – Ø 205 mm
805,85 €
Predajca: Lumarko

Unold 78866, Elektrický, 1,5 cm, Čierna, Strieborná, Plast, Nerezová oceľ, 17 cm, 1,35 m
77,59 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Ritter E 18, Elektrický, Čierna, Nerezová oceľ, Kov, 65 W, 230 V, 205 mm
126,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Elektrický krájač Graef SKS 12100
177,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Guzzanti

Graef SlicedKitchen S72010 Univerzálny krájač
612,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Guzzanti

H.Koenig MSX250, Elektrický, 1,2 cm, Nerezová oceľ, Hliník, 240 W, 510 mm
442,00 €
-44,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
397,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Graef S 10002, Elektrický, 2 cm, Čierna, Hliník, 17 cm, 170 W
147,13 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Graef S12002, Elektrický, 2 cm, Čierna, Kov, 170 W, 230 V
170,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Guzzanti

Elektrický krájač SKS 11021
162,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Guzzanti

Gorenje R506E, Elektrický, 1,5 cm, Biela, Nerezová oceľ, 160 W
84,60 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
73,90 €
Predajca: DataElCom

Severin AS 3915, Elektrický, 1,5 cm, Strieborná, Kov, 19 cm, 180 W
80,39 €
Predajca: Apollo_store

JATA CF1053 Krájač elektrický 200 W strieborný kov
124,60 €
Predajca: GaladorEU

H.Koenig MSX224 Univerzálny krájač červený Elektrický krájač
385,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Caso B 1800 stojanový mixér smoothie Rozmery (ŠxVxH mm): 115x305x195
Hmotnosť (kg): 1,6
Materiál: Nerezová oceľ
Ovládanie: Soft Touch
Special features: Praktický režim naklápania
Farba: nerezová oceľ, čierna
Napätie: 220-240 V~, 50-60 Hz
Skúšobná značka:br>
Príkon (vo wattoch): 200
Vrátane príslušenstva: 4 rôzne rezacie bubny, čepele ACID-ECHED Drvený ľad na mliečne koktaily 1800 W 1,75 l
Funkcie
- Počet valčekov: 4
Dizajn
- Farba produktu:Čierna,Nehrdzavejúca oceľ
- Materiál krytu:Nehrdzavejúca oceľ
- Jednoduché čistenie:Áno
- LED indikátory:Áno li>
- Odnímateľná nádoba:Áno
- Materiál valčeka:Nehrdzavejúca oceľ
Výkon
- Vstupné striedavé napätie: 220 - 240 V
- Zdroj: AC
- Vstupná frekvencia striedavého prúdu: 50/60 Hz
- Výkon: 200 W
Hmotnosť & rozmery
- Hmotnosť: 1,6 kg
- Výška: 305 mm
- Hĺbka: 195 mm
- Šírka: 115 mm
Výkonný multifunkčný gumový strojček CR4 je veľmi ostrý a pracuje veľmi čisto. S CR4 je možné rezať rôzne výrobky vrátane tvrdších produktov. Spomeňte si na čokoládu a parmezán. Súčasťou balenia CR4 sú štyri čepele.
Vlastnosti: - V balení nájdete všetky potrebné nástroje, ktoré sa dajú použiť na výrobu krájačov:
- Ideálne na krájanie, strúhanie a drvenie: so 4 obzvlášť ostrými, kyselinou leptanými doštičkami
- Kužeľovitý tvar doštičiek na ľahšie prenášanie strúhaného materiálu
- Mäkký dotykový povrch na ovládacom paneli
- Vysokokvalitná konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele
- 3-sekundové bezpečnostné oneskorenie pri zapnutí
Technické údaje
- Výkon: 220 W
- Napätie: 220-240
- Frekvencia: 50/60 Hz
- Počet úrovní rýchlosti: 5
- Počet aplikácií: 4
- Ovládací panel s dotykovou obrazovkou
- Režim naklonenia na výber pracovného uhla
- Rozmery: približne 30,5 x 20 x 11,2 cm.
- Farba: čierna/strieborná
- Materiál: čierna/strieborná:
- Kryt: nehrdzavejúca oceľ
- Bety: Kyselina/nerezová oceľ
- Pokyny na údržbu: Všetky časti sa dajú ľahko odstrániť na čistenie.
- Hmotnosť: 1,6 kg
Rozsah dodávky:
- sada: 1 x elektrický multifunkčný rezač "CR4"
- 4 x rezacie bubny
- 1 x návod na použitie
Novinka Štyri ostré kysloleptané doštičky So štyrmi vymeniteľnými doštičkami je tento svižný pomocník dobre vybavený na rovnomerné krájanie, veľké alebo malé julienne a na najjemnejšie strúhanie. Ide o vysokokvalitné kyselinou leptané doštičky s mimoriadne ostrými čepeľami.
Režim naklápania pre voľný výber pracovného režimu CR4 je vybavený kónicky tvarovanými doštičkami na ľahší transport strúhaného materiálu a možno ho nakláňať do rôznych polôh na nastavenie individuálneho pracovného uhla.
Päť stupňov rýchlosti Strúhadlo s príkonom 200 W pracuje s veľmi stabilným stojanom pri piatich stupňoch rýchlosti, ktoré sa nastavujú pomocou moderného ovládacieho panela s mäkkým dotykom. Krája a strúha priamo do požadovanej nádoby.
Vysokokvalitné puzdro - bez BPA Vďaka štýlovému puzdru vyzerá CR 4 nielen veľmi dobre, ale aj veľmi čisto. Všetky časti sa dajú ľahko vybrať a dajú sa bleskovo vyčistiť. Vďaka tomu sa môže amatérsky kuchár sústrediť na to podstatné - varenie.
Kľúčové údaje pre model CASO Design CR4 Acid Etched
Multifunkčné strúhadlo so 4 vložkami leptanými kyselinou:
Kuželovitý tvar vložiek na ľahšiu prepravu strúhaného materiálu Vysokokvalitný kryt Režim naklonenia na voľnú voľbu pracovného uhla Dotykový ovládací panel s 5 nastaveniami rýchlosti Príkon: cca 200 W Mäkký dotykový povrch na ovládacom paneli 3-sekundové bezpečnostné oneskorenie pri zapnutí Všetky časti sa dajú ľahko vybrať na čistenie
Caso Shredder CR 4 Multifunkčný strúhač 4 kyslo leptané vložky plátky, veľký julienne, malý julienne a strúhacia vložka kužeľovitý tvar vložiek pre ľahšiu prepravu strúhaných potravín režim naklonenia pre voľný výber pracovného uhla dotykový ovládací panel s 5 nastaveniami rýchlosti Príkon: cca.
200 W Soft-touch povrch na ovládacom paneli Vysokokvalitný kryt z nehrdzavejúcej ocele 3-sekundové bezpečnostné oneskorenie pri zapnutí Všetky časti sa dajú ľahko vybrať na čistenie
- 4 ostré vložky leptané kyselinou
- Na brúsenie mriežky
- 5 nastaviteľných rýchlostí
- Vysokokvalitné puzdro z nehrdzavejúcej ocele
- 3-sekundové bezpečnostné oneskorenie
Rozmery (ŠxVxH mm): 115x305x195 Hmotnosť (kg): 1,6 Materiál: Nerezová oceľ Ovládanie: Ľahký dotyk Špeciálne funkcie: Napätie: 220-240V~, 50-60:Príkon (vo wattoch): dodávané príslušenstvo: 4 vložky s čepeľami ACID-ECHED 4 leptané vložky: Vložka na krájanie, veľký julienne, malý julienne a vložka na holenie Kuželovitý tvar vložiek na jednoduchú prepravu nakrájaných potravín Režim naklápania na voľnú voľbu pracovného uhla Dotykový ovládací panel s piatimi úrovňami rýchlosti Mäkký dotykový povrch ovládacieho panela Vysokokvalitné puzdro z nehrdzavejúcej ocele 3-sekundové bezpečnostné oneskorenie pri zapnutí Všetky časti sa dajú ľahko vybrať na čistenie
Viacúčelové strúhadlo CASO CR4 so 4 strúhacími bubnami 200 W z nehrdzavejúcej ocele
- Materiál
- Ušľachtilá oceľ
- Výrobca
- Caso
- Hmotnosť
- 3.158 kg
- EAN kód
- 4038437035421
- Číslo od výrobcu
- 3542
- Materiál
- Ušľachtilá oceľ
- Výrobca
- Caso
- Hmotnosť
- 3.158 kg
- EAN kód
- 4038437035421
- Číslo od výrobcu
- 3542
Hodí sa k tomu

Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

GRUNDIG slúchadlá do uší Sport TWS, vrátane mikrofónu, čierne
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Solis 921.06, Elektrické strúhadlo, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, AC, 350 W
122,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Green_Country

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
29,90 €
Predajca: Enstore

Selfsat H30D2, 10,7 - 12,75 GHz, 1100 - 2150 MHz, 950 - 1950 MHz, 33,7 dBi, 60 dB, Horizontálna/vertikálna polarizácia
140,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mövenpick AUTÉNTICO, 500g mleté
52,76 €/1kg
26,38 €
Predajca: AllYouNeed

Profesionálny strúhač na zemiaky Berlinger 4W1, 400 W, 1,3 l miska, kapacita 80 kg/h, biela farba
177,83 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind

Sieť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým zatváraním Sieť proti hmyzu 90 x 210 cm
12,95 €
Predajca: HaWaKo

Einhell TC-VC 1812 S, 1250 W, Cylindrový vysávač, Suché a mokré, 12 L, 80 dB, Čierna, Červená, Strieborná
75,49 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Blackview Acebook 10, 18,5-palcový displej, FHD IPS, notebook s procesorom Intel, 16 GB RAM + 512 GB úložiska, operačný systém Windows 11 Pro, model N6000, displej FHD+ IPS, silikónová ochrana klávesnice (pre nemecký trh)
529,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Philips 55PUS8500/12, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
858,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: FlatPrime

Ručný mixér Philips HR 3741/00
42,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ProfiCook PC-FR 1287 H, Teplovzdušná fritéza, 8 L, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Čierna, Nerezová oceľ
104,05 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Lenovo V15 G4 AMN 82YU - 180°-športový dizajn - AMD Ryzen 5 7520U - Notebook - AMD R5
563,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Green_Country

Solárne svetlá záhrada 8 kusov LED solárnych bateriek záhradné baterky s realistickým efektom plameňa IP65 solárne lampy pre vonkajšiu záhradu Retoo
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Bavlnená trojčepeľová hlavica podlahového mopu vhodná na čistenie dlaždíc a kamenných podláh.
8,18 €
Predajca: VISO

Forever Wax Warmer Depilačná súprava digitálna s 500 g voskových bôbov 1 silikónový zásobník 2 fľaše 30 drevených špachtlí, depilácia voskom tvár telo čierna
109,46 €/1l
54,73 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA

Sklokeramická varná doska AREBOS 59 cm | 6600 W, 4 zóny, duálna a opekacia zóna
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Hviezda jasmín 30-50 cm - vždyzelený, voňavý a mrazuvzdorný Trachelospermum jasminoides
4,60 €
Predajca: Blumen-Senf

Maslové sušienky Patisserie Mathéo 454g
11,61 €/1kg
5,27 €
Predajca: Katomix

Posteľ pre psa BOUTIQUE ZOO | Oválny vankúš pre psov alebo mačky | Gauč pre psa s vankúšom odolným proti poškriabaniu | Umývateľný polyester sivý XL
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

TechniSat DIGIDISH 33, 11,7 - 12,75 GHz, 10,7 - 11,7 GHz, 1100 - 2150 MHz, 950 - 1950 MHz, 30 dBi, 0,9 dB
159,06 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
1,67 €/1l
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

WMF Trend mlynček sada 2 ks, mlynček na soľ a korenie bez náplne, sklenená nádoba, keramický mlynček, mlynček na soľ, korenie, korenie, sivá farba
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

ADO E-Citybike Air28 E-Bike Pedelec 28 palcový elektrický bicykel E-bike remeňový pohon IPS LCD ADO App, 250W, STVZO, ebike dámy / muži
1 299,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ADO-EBIKE

Kvalitná lupa: Pohodlná lupa na čítanie, čierna, 1 kus, vhodná na hobby a bežné použitie
1,79 €
Predajca: Sieben-Sachen

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pulzný oxymeter Oximeter Finger Pulse s 1,5" HD LED displejom a MCU modulom Monitor nasýtenia kyslíkom Krvný oxymeter
21,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Praktický spotrebič
Praktický spotrebič, ktorý nezaberá veľa miesta a ľahko sa čistí. Použila som ho na krájanie zemiakov na gratinovanie a uhoriek na šalát a na strúhanie mrkvy za krátky čas. Už žiadne zápasenie a riziko zranenia s ručným strúhadlom.
Hodnotenie z 9. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré a praktické
Strúhadlo používame hlavne na výrobu strúhanky. Vždy máme zvyšky rožkov alebo bieleho chleba.
Hodnotenie z 10. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita
S výrobkom som veľmi spokojný. S radosťou znova.
Hodnotenie z 22. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
V prvom rade ďakujem za rýchle dodanie a som veľmi spokojný, môžem len odporučiť
Praktické už nemusíte robiť ručne a cena je v poriadku
Hodnotenie z 25. júna 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
super strúhadlo
Je praktický, ľahko sa používa, strúhacie nože sa dajú ľahko vymeniť všetko, čo s ním nastrúhate, vyzerá chutne.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Komerčný krájač mäsa 340 W, elektrický krájač potravín s 25,4 cm nožom z uhlíkovej ocele, nastaviteľná hrúbka 0-15 mm na mäso, syr, zeleninu atď.
383,99 €
Predajca: Zerbaco

Bezdrôtový elektrický kuchynský sekáčik 5v1, mini krájač na zeleninu, ovocie a mäso, USB nabíjanie, nádoby, škrabka, kefka - FoodProcessor
23,99 €
Predajca: Netscroll

Kuchynský krájač Fleau - 2x nerezové nože - Výkonný motor - Krájač na mäso - Univerzálny krájač - Krájač na chlieb



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
124,95 €
Predajca: Fleaugoods

SENCOR SFS 4050SS Elektrický krájač potravín, odnímateľný krájací kotúč z nehrdzavejúcej ocele s priemerom 190 mm, regulácia šírky rezu 1-15 mm, podávač 155 x 82 mm, príkon 150 W



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
55,99 €
Predajca: Planeo

Komerčný krájač mäsa 200 W, elektrický krájač potravín s 20,32 cm nožom z uhlíkovej ocele, nastaviteľná hrúbka 0-12 mm na mäso, syr atď.
280,99 €
Predajca: Zerbaco

SENCOR SFS 3050SL Elektrický krájač potravín, odnímateľný krájací kotúč z nehrdzavejúcej ocele priemer 170 mm, otočný regulátor na plynulé nastavenie šírky krájania 0-23 mm, 100 W



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
53,99 €
Predajca: Planeo

Univerzálny krájač DMS AS-400R, ružový, krájač na chlieb, kuchynský, na klobásy



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
79,99 €
Predajca: SuperMerchant

PHILCO PHFS 8010 Krájač potravín, robustné celokovové telo, nastavenie šírky rezu (0 - 15 mm)
98,99 €
Predajca: Planeo

Univerzálny krájač GOURMETMAXX 150W 303435



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(16)Počet hodnotení: 16
59,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Clatronic MA 3585, Elektrický, 1,5 cm, Kovová, Kov, 19 cm, 150 W



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(326)Počet hodnotení: 326
67,30 €
Predajca: ClatronicCZSK

Orion kuchynský krájač univerzálny krájač na chlieb manuálny kompaktný čierny
51,93 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,99 €
Predajca: Vilde

Camry Premium CR 4702, Elektrický, 1,5 cm, Čierna, Šedá, Saténová oceľ, Nerezová oceľ, 19 cm, Rozstrapkaný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
74,98 €
Predajca: SuperMerchant

Webber Inox 160 W Elektrický Krajír Na Chlieb, Údeniny A Syry, S Nastaviteľnou Hrúbkou
68,39 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: webbereurope

180 W stroj na brúsenie drahých kameňov 220 V stroj na brúsenie drahých kameňov 40 x 20 x 22 cm
306,99 €
Predajca: Zerbaco

Hyundai FS801, Elektrický, 1,5 cm, Čierna, Šedá, 19 cm, Rozstrapkaný, 1,1 m
97,80 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,90 €
Predajca: DataElCom

SENCOR SFS 1000WH Krájač potravín, nastavenie rezu 1-15 mm, odnímateľný krájací kotúč z nehrdzavejúcej ocele (priemer 170 mm), tlakový podávač (129 x 84 mm) , výkon 100 W



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
28,99 €
Predajca: Planeo

Sommertal univerzálny krájač AS190 DUAL 200 W nôž z nehrdzavejúcej ocele so zúbkovaným a hladkým ostrím, priestorovo úsporný, elektrický krájač chleba, profesionálny krájač Moderné 0-15 mm



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(122)Počet hodnotení: 122
129,99 €
-35,09 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,90 €
Predajca: Albatros-Shop

SENCOR SSG 4300WH Elektrické strúhadlo
36,90 €
Predajca: Planeo

Teesa TSA3227 Sekáčik so sklenenou misou 1,5 l, 400 W
29,99 €
Predajca: SuperMerchant

Sada brúsnych kameňov (2 ks) pre krájače mäsa Mega-M 22, 25, 32.
24,99 €
Predajca: SuperMerchant