Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásne farby
Bohužiaľ, pri prvom otvorení sa niečo odlomilo na veku, preto ho už nemôžete správne zatvoriť
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Rosa 3403121 Sada akvarelových farieb Krajina 21 x 2,5 ml
57,79 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
144,47 €/1kg
Akvarelové farby vodové farby v tubách 12 farieb 9 ml sada na maľovanie
4,61 €
Predajca: Przydasie
512,22 €/1l
Sušička farieb, inteligentné časovanie, 3-stupňové nastavenie, USB nabíjanie vodových farieb s 360° otočným klipom na umelecké maľovanie, zelená
37,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2%
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza
184,95 €/1kg
Pastelky Milan Vodové farby
13,33 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
Farby Akvarel Voda Akvarelová sada 24 farieb Akvarelová farba Akvarel
12,24 €
Predajca: Phoenix-arts
42,50 €/1l
Temperová farba 500ml žltá CRICCO
11,45 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
22,90 €/1l
Temperová farba 500ml červená CRICCO
11,19 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
22,38 €/1l
Štvorcová paleta na farby, paleta na miešanie farieb pre akvarel, guaš a akryl (36 políčok)
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza
75,83 €/1kg
náhradná akvarelová farba 12 farieb profesionálna DIY ľahko miešateľná odolná živá voda pre deti začiatočníkov (modrá séria) 606W
21,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-4%
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza
104,95 €/1kg
7ks / sada 100% bavlna Batiks Šitie remeselných tkanín pre DIY peňaženka vankúš kryt (L)
15,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
98,68 €/1kg
Sada na modelovanie Squishy – ultrajemný krémový gél z tekutého silikónu, 100 ml, s akcelerátorom tuženia
60,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
6 099,00 €/1kg
Mini akvarelová sada, orechové drevo, 15 priehradiek, 24 farieb, cestovná sada, 14,8 x 9,5 cm
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
5 199,00 €/1kg
Súprava 122 ks jednorazových miešacích pohárov pre striekacie pištole s tesniacim krúžkom a viečkami pre automobilové striekacie pištole, objem 0–600 ml / 0–20,3 oz (F110804)
117,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
65,55 €/1kg
Sada akrylových fixiek, 72 farieb, vodeodolné, s plochým hrotom (1-6 mm), odolné voči rozmazávaniu, vhodné na použitie na kamene, sklo, drevo, keramiku, textílie a plátno
96,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
6 466,00 €/1kg
Akrylové fixky, 80 farieb, vodeodolné, s dvojitou špičkou (1-5 mm), vhodné na papier, drevo, plátno, keramiku
88,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
76,06 €/1kg
Akrylové fixky, 80 farieb, vodeodolné, s dvojitou špičkou (1-5 mm), vhodné na kamene, kreatívne projekty a plátna
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
63,99 €/1kg
Pružina krytu zapaľovacej sviečky s uhlom 90 stupňov, vhodná pre vonkajšie motory Yamaha Parsun s výkonom 15, 18, 30, 40 a 60 koní
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
888,33 €/1kg
52 mm / 2 palce 7 farieb LED rýchlomer otáčkomer meradlo na úpravu automobilu
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
333,27 €/1kg
Akvarelové Farby Akvarelová Sada 40W1 36 Farieb + Blok A5 + Štetce
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
23 316,67 €/1kg
Akrylové fixky s štetcovou špičkou, vodeodolné, 60 farieb, vhodné na kamene, sklo, keramiku, drevo, plátno, pre kreatívne projekty (DIY)