Farba modelu - 169 - Signalschwarz/Black, 17 ml (70.950)

6,71 €

394,71 € / 1l

plus 29,00 € poštovné

Doprava k vám domov

pi 2. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Airbrush farby a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Vallejo 70.909, 17 ml, Vermilion, Matte, Fľaša
Vallejo 70.909, 17 ml, Vermilion, Matte, Fľaša
723,53 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Vallejo Colours Model Air Basis Set 100 501 Airbrush Set Model Making Paint
Vallejo Colours Model Air Basis Set 100 501 Airbrush Set Model Making Paint
290,15 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
78,34 €
Predajca: TR8
Obrázok produktu pre Vallejo Model Air 17ml (146,76€/1L) Farba NEW &s možnosťou voľby
Vallejo Model Air 17ml (146,76€/1L) Farba NEW &s možnosťou voľby
723,53 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Aero Color 81 108 097 Schmincke Grundfarbenset
Schmincke airbrush farby Aero Color 81 108 097 Airbrush základná sada farieb
366,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
91,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
Schwarz 28ml Schmincke Aero Color 702 23 Airbrush Farbe
Čierna 28ml Schmincke Aero Color 28 702 23 Airbrush farba
1 797,67 €/1l
53,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Vallejo Plastic Putty 20 ml 70401 Modelársky tmel
Vallejo Plastic Putty 20 ml 70401 Modelársky tmel
747,06 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
12,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Model Color Vallejo 70142 Stredoveké farby 16x 17ml Airbrush Farbe
Model Color Vallejo 70142 Stredoveké farby 16x 17ml Airbrush Farbe
185,30 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
50,03 €
Predajca: EpicScale
Obrázok produktu pre Tekuté zlato - Altgold/Old Gold, 35 ml (70.792)
Tekuté zlato - Altgold/Old Gold, 35 ml (70.792)
162,57 €/1l
5,69 €
Predajca: EpicScale
Obrázok produktu pre Farba modelu - 077 - Lindgrün/Lime Green, 17 ml (70.827)
Farba modelu - 077 - Lindgrün/Lime Green, 17 ml (70.827)
723,53 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Revell 36752, 18 ml
Revell 36752, 18 ml
571,11 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
10,28 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Revell 36378, 18 ml, Hodvb
Revell 36378, 18 ml, Hodvb
134,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
13,47 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Revell 36167, 18 ml, Matte
Revell 36167, 18 ml, Matte
748,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,47 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Vallejo 72.474 - Weidenrinde, 18 ml -
Vallejo 72.474 - Weidenrinde, 18 ml -
725,00 €/1l
13,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Revell 36145, 18 ml, Matte
Revell 36145, 18 ml, Matte
748,33 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 15
13,47 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Revell 36162, 18 ml, Lesk
Revell 36162, 18 ml, Lesk
562,22 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 11
10,12 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Farba kovu - hliník, 32 ml (77.701)
Farba kovu - hliník, 32 ml (77.701)
606,25 €/1l
19,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Revell 36107, 18 ml, Lesk
Revell 36107, 18 ml, Lesk
683,33 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Vallejo Mecha Color 058 Gunmetal 17ml Airbrushfarbe
Mecha farba Gunmetal
539,41 €/1l
9,17 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Vallejo VA190 VA70774, farba: levanduľovošedá
Vallejo VA190 VA70774, farba: levanduľovošedá
683,33 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre LIQUITEX MATT FIRNISS 237 ml. 0005208
LIQUITEX MATT FIRNISS 237 ml. 0005208
251,39 €/1l
59,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Ide o akrylové farby na vodnej báze na výrobu plastikových modelov. Farby Vallejo Model Color sú ideálne na nanášanie štetcom a ponúkajú sýte farby s matným povrchom.

Pozor!Odporúčanie: Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako 36 mesiacov. Pred použitím dobre pretrepte.

Názvy značiek, názvy spoločností, ochranné známky, označenia a logá sú majetkom príslušných vlastníkov. Používajú sa len na identifikáciu a opis príslušných výrobkov a sú chránené.

Dekorácia zobrazená na OVP nie je súčasťou dodávky. vznikajú len raz a sú kombinované.



Farba modelu - 169 - Signalschwarz/Black, 17 ml (70.950)



FARBA MODELU VALLEJO

SÉRIA AKRYLOVÝCH FARIEB NA VODNEJ BÁZE URČENÝCH NA MAĽOVANIE MODELOV Z PLASTU A KOVU. FARBU MOŽNO NANÁŠAŤ ŠTETCOM ALEBO PO VHODNOM ZRIEDENÍ AREOGRAFOM. ŠIROKÁ ŠKÁLA FARIEB VRÁTANE LAZÚR, TRANSPARENTNÝCH A FLUORESCENČNÝCH FARIEB.

Bezpečnosť: Model Color nie je horľavý a neobsahuje rozpúšťadlá. Prečítajte si tiež bezpečnostné informácie o výrobku na stránke Bezpečnosť.

Balenie: Model Color sa dodáva v 17 ml./0,57 fl.oz fľaštičkách s kvapkadlom. Takéto balenie zabraňuje odparovaniu a vysychaniu farby v nádobe, takže ju možno použiť v minimálnom množstve a dlhodobo uchovávať.

FARBA: ČIERNA - MATNÁ ČIERNA

Objem
17 ml
Dĺžka
12 cm
Farba
Čierna
Obsahuje batérie
Nie
Výrobca
Vallejo
Počet kusov
1
Hmotnosť
0.1 kg
EAN kód
8429551709507
Číslo od výrobcu
70.950

Objem
17 ml
Dĺžka
12 cm
Farba
Čierna
Obsahuje batérie
Nie
Výrobca
Vallejo
Počet kusov
1
Hmotnosť
0.1 kg
EAN kód
8429551709507
Číslo od výrobcu
70.950
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Vallejo 70.951, 17 ml, Biela, Matte, Fľaša
Vallejo 70.951, 17 ml, Biela, Matte, Fľaša
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Farba modelu - 070 - Blaugrün/Blue Green, 17 ml (70.808)
Farba modelu - 070 - Blaugrün/Blue Green, 17 ml (70.808)
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Vallejo 70.985, 17 ml, Červená, Matte, Fľaša
Vallejo 70.985, 17 ml, Červená, Matte, Fľaša
723,53 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Vallejo 70.926, 17 ml, Červená, Matte, Fľaša
Vallejo 70.926, 17 ml, Červená, Matte, Fľaša
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Farba modelu - 053 - žiarivo modrá/tmavomodrá, 17 ml (70.930)
Farba modelu - 053 - žiarivo modrá/tmavomodrá, 17 ml (70.930)
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Vallejo Model Air 17ml (146,76€/1L) Farba NEW &s možnosťou voľby
Vallejo Model Air 17ml (146,76€/1L) Farba NEW &s možnosťou voľby
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Vallejo 70.869, 17 ml, Šedá, Matte, Fľaša
Vallejo 70.869, 17 ml, Šedá, Matte, Fľaša
732,35 €/1l
12,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Farba modelu - 179 - Metallgrau/Gunmetal Grey, 17 ml (70.863)
Farba modelu - 179 - Metallgrau/Gunmetal Grey, 17 ml (70.863)
248,24 €/1l
4,22 €
Predajca: Limonds
Obrázok produktu pre Vallejo Model Air 17ml (146,76€/1L) Farba NEW &s možnosťou voľby
Vallejo Model Air 17ml (146,76€/1L) Farba NEW &s možnosťou voľby
723,53 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Vallejo 70.995, 17 ml, Čierna, Šedá, Matte, Fľaša
Vallejo 70.995, 17 ml, Čierna, Šedá, Matte, Fľaša
723,53 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Aero Color 81 108 097 Schmincke Grundfarbenset
Schmincke airbrush farby Aero Color 81 108 097 Airbrush základná sada farieb
366,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
91,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Vallejo 70.862, 17 ml, Šedá, Matte, Fľaša
Vallejo 70.862, 17 ml, Šedá, Matte, Fľaša
723,53 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Vallejo 70.844, 17 ml, Modrá, Matte, Fľaša
Vallejo 70.844, 17 ml, Modrá, Matte, Fľaša
723,53 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre AERO COLOR Prof. Airbrush Paint 250ml Supra-White [Hračka]
AERO COLOR Prof. Airbrush Paint 250ml Supra-White [Hračka]
346,56 €/1l
86,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Schwarz 28ml Schmincke Aero Color 702 23 Airbrush Farbe
Čierna 28ml Schmincke Aero Color 28 702 23 Airbrush farba
1 797,67 €/1l
53,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Farba modelu - 072 - Waldgrün/Deep Green, 17 ml (70,970)
Farba modelu - 072 - Waldgrün/Deep Green, 17 ml (70,970)
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Vallejo 70.983, 17 ml, Hnedá, Matte, Fľaša
Vallejo 70.983, 17 ml, Hnedá, Matte, Fľaša
232,35 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,95 €
Predajca: EpicScale
Obrázok produktu pre Farba modelu - 004 - Cremeweiß/Off-White, 17 ml (70.820)
Farba modelu - 004 - Cremeweiß/Off-White, 17 ml (70.820)
232,35 €/1l
3,95 €
Predajca: EpicScale
Obrázok produktu pre Model Color - 019 - Dark Flesh, 17 ml (70.927)
Model Color - 019 - Dark Flesh, 17 ml (70.927)
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Vallejo 70.909, 17 ml, Vermilion, Matte, Fľaša
Vallejo 70.909, 17 ml, Vermilion, Matte, Fľaša
723,53 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Vallejo Colours Model Air Basis Set 100 501 Airbrush Set Model Making Paint
Vallejo Colours Model Air Basis Set 100 501 Airbrush Set Model Making Paint
290,15 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
78,34 €
Predajca: TR8
Obrázok produktu pre Vallejo 70.866, zelená, sivá, akrylová farba, tekutá, 17 ml, 1 kus
Vallejo 70.866, zelená, sivá, akrylová farba, tekutá, 17 ml, 1 kus
232,35 €/1l
3,95 €
Predajca: EpicScale
Obrázok produktu pre Vallejo 70.918, 17 ml, Slonovinová, Matte, Fľaša
Vallejo 70.918, 17 ml, Slonovinová, Matte, Fľaša
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Vallejo 70.140, 17 ml, Čierna, Modrá, Hnedá, Telová, Zlato, Zelená, Oranžová, Purpurová, Červená, Strieborná, Biela, Žltá, Matte, Fľaša
Vallejo 70.140, 17 ml, Čierna, Modrá, Hnedá, Telová, Zlato, Zelená, Oranžová, Purpurová, Červená, Strieborná, Biela, Žltá, Matte, Fľaša
3 608,82 €/1l
61,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Vallejo 70.851, 17 ml, Oranžová, Matte, Fľaša
Vallejo 70.851, 17 ml, Oranžová, Matte, Fľaša
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Model Color Vallejo 70142 Stredoveké farby 16x 17ml Airbrush Farbe
Model Color Vallejo 70142 Stredoveké farby 16x 17ml Airbrush Farbe
185,30 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
50,03 €
Predajca: EpicScale
Obrázok produktu pre Vallejo Airbrush Colour 71.161 Riedidlo 200ml 100 901 Riedidlo
Vallejo Airbrush Colour 71.161 Riedidlo 200ml 100 901 Riedidlo
88,35 €/1l
24,85 €
-28%
17,67 €
Predajca: TR8
Obrázok produktu pre Samsung Galaxy A15 SM-A155F 16,5 cm (6,5") Hybrid Dual-SIM Android 14 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Čierna, modrá
Samsung Galaxy A15 SM-A155F 16,5 cm (6,5") Hybrid Dual-SIM Android 14 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Čierna, modrá
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 676
499,00 €
Predajca: G-Electronics
Obrázok produktu pre Farba modelu - 129 - Hellbraun/svetlohnedá, 17 ml (70.929)
Farba modelu - 129 - Hellbraun/svetlohnedá, 17 ml (70.929)
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Farba modelu - 011 - Zitronengelb/Lemon Yellow, 17 ml (70.952)
Farba modelu - 011 - Zitronengelb/Lemon Yellow, 17 ml (70.952)
232,35 €/1l
3,95 €
Predajca: EpicScale

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Kompresorová súprava Wiltec AS196A s 1 airbrush pištoľou typu 116 a bohatým príslušenstvom, 3 l tlaková nádrž, na výrobu modelov, tetovanie, nechtový dizajn
Kompresorová súprava Wiltec AS196A s 1 airbrush pištoľou typu 116 a bohatým príslušenstvom, 3 l tlaková nádrž, na výrobu modelov, tetovanie, nechtový dizajn
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
215,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre Kompresorová súprava Wiltec AS196 s 1 airbrush pištoľou typu 116 a bohatým príslušenstvom, 3 l tlaková nádrž, na výrobu modelov, tetovanie, nechtový dizajn
Kompresorová súprava Wiltec AS196 s 1 airbrush pištoľou typu 116 a bohatým príslušenstvom, 3 l tlaková nádrž, na výrobu modelov, tetovanie, nechtový dizajn
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
198,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre Kompresorová súprava Wiltec AS189 s 1 airbrush pištoľou typu 116 a bohatým príslušenstvom, 3 l tlaková nádrž, na výrobu modelov, tetovanie, nechtový dizajn
Kompresorová súprava Wiltec AS189 s 1 airbrush pištoľou typu 116 a bohatým príslušenstvom, 3 l tlaková nádrž, na výrobu modelov, tetovanie, nechtový dizajn
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
155,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre Kompresorová súprava Wiltec AS186 s 1 airbrush pištoľou typu 116 a bohatým príslušenstvom, 3 l tlaková nádrž, na výrobu modelov, tetovanie, nechtový dizajn
Kompresorová súprava Wiltec AS186 s 1 airbrush pištoľou typu 116 a bohatým príslušenstvom, 3 l tlaková nádrž, na výrobu modelov, tetovanie, nechtový dizajn
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
155,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre Airbrush Kompresor s Dvoma Airbrushami, Automatickým Stop-Štartom a Reguláciou HS-A10K Čierny, 0,3 mm Trysky, Dvojitá Akcia
Airbrush Kompresor s Dvoma Airbrushami, Automatickým Stop-Štartom a Reguláciou HS-A10K Čierny, 0,3 mm Trysky, Dvojitá Akcia
97,88 €
-4,89 €
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
71,53 €/1kg
Obrázok produktu pre Kompresorová súprava pre začiatočníkov s airbrush pištoľou AS176 1 a bohatým príslušenstvom
Kompresorová súprava pre začiatočníkov s airbrush pištoľou AS176 1 a bohatým príslušenstvom
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
132,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre Vallejo 70.205, Rôzne farby, Akrylová farba, 17 ml, 1 kusov
Vallejo 70.205, Rôzne farby, Akrylová farba, 17 ml, 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
71,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
4 202,94 €/1l
Obrázok produktu pre Vallejo 73.194, Rôzne farby, Akrylová farba, 35 ml, 1 kusov
Vallejo 73.194, Rôzne farby, Akrylová farba, 35 ml, 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
69,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 995,71 €/1l
Obrázok produktu pre Vallejo 71.181, 17 ml, Hliník, Modrá, Mosadz, Meď, Zlato, Šedá, Červená, Strieborná, Fľaša
Vallejo 71.181, 17 ml, Hliník, Modrá, Mosadz, Meď, Zlato, Šedá, Červená, Strieborná, Fľaša
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
60,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
3 576,47 €/1l
Obrázok produktu pre Revell Black, gloss RAL 9005 14 ml-tin, ierna, 1 kusov
Revell Black, gloss RAL 9005 14 ml-tin, ierna, 1 kusov
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
46,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
4 635,00 €/1l
Obrázok produktu pre Odpojovací adaptér Sada rýchlospojok pre vzduchovú hadicu na kefovanie 1/8'' so 4 šróbeniami
Odpojovací adaptér Sada rýchlospojok pre vzduchovú hadicu na kefovanie 1/8'' so 4 šróbeniami
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
420,79 €/1kg
Obrázok produktu pre Vallejo farby Model Air základná sada 100 401 Airbrush sada Modelárske farby
Vallejo farby Model Air základná sada 100 401 Airbrush sada Modelárske farby
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
35,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
251,79 €/1l
Obrázok produktu pre Vallejo 70.203, Rôzne farby, Akrylová farba, 17 ml, 1 kusov
Vallejo 70.203, Rôzne farby, Akrylová farba, 17 ml, 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
28,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 650,00 €/1l
Obrázok produktu pre Soft99 Fukupika Spray Advance Strong 400ml
Soft99 Fukupika Spray Advance Strong 400ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
18,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
47,47 €/1l
Obrázok produktu pre Vallejo 74.600, Základná farba, Kov, Plast, Polyvinylchlorid (PVC), Pripravené a zmiešané, Mosadz, Kov, Plast, Drevo, Biela, Matný
Vallejo 74.600, Základná farba, Kov, Plast, Polyvinylchlorid (PVC), Pripravené a zmiešané, Mosadz, Kov, Plast, Drevo, Biela, Matný
25,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
129,25 €/1l
Obrázok produktu pre Mecha Primer biely
Mecha Primer biely
26,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
133,25 €/1l
Obrázok produktu pre Zmenárenská súprava Magic Dust
Zmenárenská súprava Magic Dust
35,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 111,76 €/1l
Obrázok produktu pre Analógový dynamometer, meradlo sily, merač sily, tester sily, dynamometer sily
Analógový dynamometer, meradlo sily, merač sily, tester sily, dynamometer sily
77,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
67,54 €/1kg
Obrázok produktu pre 0.2 MM Gravity Feed Dual Action Airbrush Set na zdobenie tort, líčenie, zdobenie nechtov
0.2 MM Gravity Feed Dual Action Airbrush Set na zdobenie tort, líčenie, zdobenie nechtov
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
170,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Vzácne Retro Legenda Farba Aladdin Magic Genie Light Wishing Lamp Pot to Collect (Bronzová)
Vzácne Retro Legenda Farba Aladdin Magic Genie Light Wishing Lamp Pot to Collect (Bronzová)
20,99 €
Doprava zdarma6% od 2 ks
Predajca: Ladenza
233,22 €/1kg