4,8



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Unold 48535, Červená, Strieborná, 50 g, Plast, Nerezová oceľ, Tlačidlá, 0,8 m, Čierna120,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Popkornovač Popcorn Machine Popcorn Maker Popcorn stroj bez tuku oleja Horúci vzduch Domáce kuchynské Pop Popcornový 900W Retoo77,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Popcornovač Sweet & Pop Times InnovaGoods71,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Mikrovlnný popcornovač zo skla - modrý, so silikónovým vekom, bez BPA29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Baskany

Celexon CP1000, Priehľadná, Červená, Biela, 350 W, 230 V, 245 x 280 x 430 mm, 5 kg
134,47 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Unold Classic, Červená, Strieborná, Biela, 100 g, Plast, Tlačidlá, 0,85 m, CE;REACH;LFBG;ROHS
36,40 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,77 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Russell Hobbs 23581 036 002 Russell Hobbs 24630-56 Fiesta Popcornmaker
29,99 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,67 €
Predajca: velmontask

Esperanza EKP005W, Čierna, Biela, 0,27 L, 2 min, 1200 W, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz
11,57 €
Predajca: FANEO

Clatronic PM 3635, Biela, 2 min, 3 šálok, 1200 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
25,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

LUND 68260, 1200 W, 220 - 240 V, 50/60 Hz, 700 g, 1 kusov
40,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Spinel Cook stroj na popcorn, stroj na popcorn s cukrom, olejom, maslom, veľký stroj na popcorn s objemom 5 l pre domáce použitie, s nepriľnavým povrchom a odnímateľnou ohrievacou plochou, tichý a rýchly stroj na popcorn
34,99 €
Predajca: esiteo

celexon CinePop CP250 – stroj na popcorn – 1200 W
103,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Camry Premium CR 4480, Červená, Biela, 2,5 min, 1200 W, Type E/F (CEE 7/7), 1 kusov
35,26 €
Predajca: Warehouse

Salco SNP-27CC, Červená, Biela, 300 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
116,34 €
Predajca: muxx-io

popcornovač vidaXL Cinema Style 2,5 OZ
84,11 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Expondo Royal Catering stroj na výrobu popcornu s vozíkom – 1500 W – 5 kg/h – retro dizajn – červený –
394,03 €
Predajca: Lumarko

Emerio POM-120650, Červená, Strieborná, 50 g, 360 W, 475 x 275 x 315 mm
111,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Green_Country

Blaupunkt FPC401, Biela, 4 min, 60 g, 1200 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
42,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gadgy popcorn stroj Retro horúci vzduch kompaktný popcorn stroj bez oleja zábava
60,15 €
Predajca: TR8

Princess 292986, Čierna, Biela, 3 min, 60 g, 1100 W, 220 - 240 V, 50 / 60 Hz
29,94 €
Predajca: Wizard-CZ
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Silikónový popkornovač je ideálny pre milovníkov popcornu s malou kuchyňou. Silikónová forma sa dá zložiť, aby sa ušetrilo miesto, a po nastavení zaberá veľmi málo miesta. Na výrobu popcornu potrebujete len kukuricu a mikrovlnnú rúru. Do popkornovača nepotrebujete žiadny olej a môžete si vykúzliť zdravé občerstvenie. Pre tých, ktorí majú chuť na sladké, popcorn s cukrom a trochou oleja.
Minipopkornovač je skvelou alternatívou k veľkému popkornovaču. Silikón je odolný voči vysokým teplotám, a preto je vhodný aj do rúry. Po použití ho možno jednoducho vložiť do umývačky riadu.
Podrobné informácie o silikónovom popcornovači
- Rozmery nastavenia V x Š x H: približne 14,5 x 25,5 x 25,5 cm
- Rozmery v zloženom stave V x Š x H: približne 6 x 25,5 x 25,5 cm
- Priemer základne misky: približne 11 cm
- Priemer otvoru misky: približne 20 cm
- Priemer veka: približne 18,5 cm
Popkornovač pre domácnosť
- Vyrobené zo 100 % silikónu
- Neobsahuje BPA
- V rôznych farbách
- Priehľadné veko so vzorom popcornu
- Funkcia skladania, ktorá šetrí miesto
- Praktické rukoväte
Návod na používanie misky na popcorn
- Rýchla, nekomplikovaná príprava
- Do mikrovlnnej rúry až do najvyššieho nastavenia - Bez funkcie grilu
- Približne 1,5 - 3,5 minúty v mikrovlnnej rúre - Vypnite, keď sa zníži zvuk pukania
- Naplňte popcorn kukuricou až po značku 50 g alebo 100 g
- Nie je potrebné pridávať olej - Podľa potreby pridajte cukor, soľ alebo maslo
- Materiál odolný voči teplotám (-40 až 230 stupňov)
- Jednoduché čistenie: vhodné do umývačky riadu
- Silikón je vhodný aj do rúry
Rozsah dodávky
- Silikónový popkornovač
- Dekoračné predmety nie sú súčasťou dodávky
- Rozmery
- 25,5 x 25,5 x 14,5 cm
- Materiál
- Silikón
- Farba
- Modrá
- Výrobca
- Relaxdays
- Rozsah dodávky
- 1x silikónový popcornovač
- Hmotnosť
- 0.26 kg
- EAN kód
- 4052025961787
- Číslo od výrobcu
- 10021759_45
- Rozmery
- 25,5 x 25,5 x 14,5 cm
- Materiál
- Silikón
- Farba
- Modrá
- Výrobca
- Relaxdays
- Rozsah dodávky
- 1x silikónový popcornovač
- Hmotnosť
- 0.26 kg
- EAN kód
- 4052025961787
- Číslo od výrobcu
- 10021759_45
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Hopser Funfood Súprava na Popcorn Kukurica na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukor a Karamelový Cukor
9,28 €/1kg
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

LED kozmetické zrkadlo Make-up zrkadlo Skladacie osvetlené hollywoodske zrkadlo s osvetlením 2X 3X zväčšenie Stolové zrkadlo Zväčšovacie zrkadlo Retoo
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Sistema 1118, Riad, Červená, Priehľadná, Plast, 1300 ml, Priehľadná, Nový Zéland
12,31 €
Predajca: VISO

EMSA 459061200, Biela, Nemecko, 190 mm, 200 mm, 250 mm, 370 g
20,23 €
Predajca: NeuertsShop

Smeg KBSF02WH, Držiak na nože s otvormi, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Biela, Čína, 2,4 kg
351,72 €
Predajca: Kuchniasklep

Popkornovač Popcorn Machine Popcorn Maker Popcorn stroj bez tuku oleja Horúci vzduch Domáce kuchynské Pop Popcornový 900W Retoo
77,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

JUST PERFECTO Indukn sada hrncov - sada panvc s pokrievkou - sada hrncov na varenie - sada keramickch hrncov - bez PTFE a PFOA
108,46 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Lebula

Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood
5,29 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Paris Hilton ružová trblietavá fľaša na pitie, 750 ml s telom z nehrdzavejúcej ocele a kamienkami Fľaša na vodu s kovovým príveskom a odnímateľnou retiazkou
36,96 €
Predajca: Megasam24PL

Silikónová forma na pečenie koláčov Cake pop formy, 20 okrúhlych foriem silikónová forma na lízanky Silikónová forma na koláčiky, cukrovinky, želé a čokoládu, s nepriľnavým povrchom, ružová
13,42 €
Predajca: odsellingaaa

SONGMICS Klietka pre malé zvieratá, vonkajší výbeh s podlahovými panelmi, 143 x 73 x 46 cm, biela
32,92 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,08 €
Predajca: TR8

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Nintendo Super Smash Bros. Ultimate, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov), Stiahnuť
112,03 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Bočný stolík 30 x 36 cm - farba: biela
21,34 €
Predajca: Special-trends

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
34,50 €
Predajca: Bagalio

Strauss Home® Obilný vankúš veľký - tepelný vankúš do mikrovlnnej rúry proti napätiu v oblasti krku, ramien a oveľa viac. prírodné pšeničné zrná, 20x50cm
49,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

CANDeal Punching Bag dospelí 160 cm, stojace boxovacie vrece Stojace nafukovacie boxovacie vrecia Tumbler Dospelí Fitness dekompresné vrecia Sandbags Kick Fighting Training, s manuálnou vzduchovou pumpou a boxerskými rukavicami (čierna)
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CANDeal

ONVAYA® Nákupný košík skladací s funkciou chladenia | čierny | Skladací košík s vekom | Izolovaný košík | Nákupná taška | Skladací košík | Termokošík skladací
21,99 €
Predajca: heimundbuero

Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
330,91 €/1kg
18,20 €
Predajca: Anteros

Blumtal® prestieradlo 140x200 cm - Prestieradlo 140x200 z mikrovlákna - Oekotex -
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

De’Longhi DLS C002, Vodný filter, DeLonghi, Biela, 1 kusov, 61 x 44 x 165 mm, 67 mm
10,50 €
Predajca: CoffeeFriend

Ferrero nugátový krém nutella, v škatuli
21,50 €/1kg
38,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

plast team 31060800 plast team mikrovlnná rúra Micro, 0,5 l, okrúhla
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
199,52 €/1l
49,88 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
![Obrázok produktu pre [ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
8,95 €/1kg
1,88 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,79 €
Predajca: Katomix

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Henderson and Sons Tortilla Chips Hot Chilli Taste Potato Chips 450g
9,44 €/1kg
4,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%25% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
25%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. septembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Funguje podľa opisu.
Hodnotenie z 10. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Výrobník popcornu
Vynikajúci
Hodnotenie z 18. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

KuKoo stroj na popcorn (225 g) a stroj na cukrovú vatu s vozíkom – retro párty set



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
942,98 €
Predajca: MonsterShop

Barový stroj na popcorn s červenou strechou



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(14)Počet hodnotení: 14
230,80 €
Predajca: SuperMerchant

Stroj na popcorn COSTWAY Retro 300 W, stroj na popcorn v štýle kina s kontrolkou udržiavania teploty, ručnou kľukou a vyberateľnou miskou, automat na popcorn, zariadenie na popcorn
91,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
82,79 €
Predajca: FDSGmbH

Adler | AD 4479 | Popcorn Maker



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,99 €
Predajca: SuperMerchant

10 x silikónový stroj na popcorn do mikrovlnnej rúry, skladací stroj na popcorn, príprava bez oleja, bez BPA, modrý



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
64,99 €
Predajca: Relaxdays

Mikrovlnný popcornovač zo skla - modrý, so silikónovým vekom, bez BPA
29,95 €
Predajca: Baskany

Mikrovlnný popcornovač zo skla - červený, so silikónovým vekom, 4 šálky
29,95 €
Predajca: Baskany

Stroj na výrobu popcornu Popcorn Maker Popcorn machine 850W Popcorn 8oz
153,99 €
Predajca: ucohome

COSTWAY Retro stroj na popcorn 1200 W, stroj na popcorn na horúci vzduch bez oleja, rýchla príprava za 2 minúty, kompaktný stroj na popcorn 67 ml, červený



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
49,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,95 €
Predajca: FDSGmbH

Clatronic PM 3635, Biela, 2 min, 3 šálok, 1200 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
25,10 €
Predajca: ClatronicCZSK

Teplovzdušný výrobník popcorn Popmar InnovaGoods



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,90 €
Predajca: TrendingUtopic

OBH Nordica kryt na stroj na popcorn Big Popper 6398.1 3051806398
19,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,59 €
Predajca: PG-Service

2 x silikónový stroj na popcorn do mikrovlnnej rúry, skladací stroj na popcorn, príprava bez oleja, bez BPA, modrý



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
29,99 €
Predajca: Relaxdays

relaxdays 10021759_45 relaxdays Popcornmaker für Mikrowelle



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
26,99 €
Predajca: Relaxdays

Retro Popcornmaschine Classic



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
65,00 €
Predajca: BeneoShop

Popkornovač STIR&POP - Richard Bergendi Home edition
44,00 €
Predajca: BeneoShop

Elektrický automatický mini horúci popcorn stroj 5L veľkokapacitný kukuričný popper pre kuchyňu Standard
148,99 €
Predajca: Zanjo24

Skladacia miska na popcorn,Silikónové vedro na popcorn,Silikónový stroj na popcorn,Miska na popcorn do mikrovlnnej rúry,Stroj na popcorn do mikrovlnnej rúry,Silikónový stroj na popcorn do mikrovlnnej rúry
22,99 €
Predajca: Zanjo24

Veľký popcornovač do mikrovlnnej rúry s vekom a rukoväťou, bez BPA, skladací, 40 ℃ až +230 ℃, miska na popcorn DIY z potravinárskeho silikónu (oranžová)
26,99 €
Predajca: Zanjo24

Celexon CP1000, Priehľadná, Červená, Biela, 350 W, 230 V, 245 x 280 x 430 mm, 5 kg



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(35)Počet hodnotení: 35
134,47 €
Predajca: FTT_Distribution_GmbH