4,7



Na základe 9 hodnotení
Bestseller
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Farba Pebeo Setacolor, 250 ml, biela590,00 €/1l
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Simplicol tekutá a intenzívna farba na textil v zamatovo čiernej farbe45,47 €/1l
6,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Simplicol 1718, Čierna, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
48,93 €/1kg
7,34 €
Predajca: Dragtek-com

Simplicol intenzívne farbivo na textil všetko v 1, olivovo zelená farba
17,20 €/1kg
9,63 €
Predajca: Visage

Marabu 171950073, Čierna, Lakový sprej, Tekuté, 100 ml, 1 kusov
81,00 €/1l
8,10 €
Predajca: Art-Paint-Shop

7 Artists Textilná farba odolná voči praniu v práčke – textilná farba čierna 125 ml | Farba na textil | Farby na textil odolné voči praniu | Textilné farby | Fabric Paint
326,88 €/1l
40,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Heitmann Ultra Schwarz utierky na pranie 2v1 10 ks.
1 650 000,04 €/1kg
33,00 €
Predajca: Bugelo

Marabu 17160075073, Čierna, farba na textil, Tekuté, 500 ml, 1 kusov
96,50 €/1l
48,25 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Simplicol Aksamitna Czerń Barwnik do tkanin, 550 g
17 042,86 €/1kg
11,93 €
Predajca: Visage

7 Artists Textile Paint Set - 12x20 ml Akrylové farby Cat na maľovanie na textil, oblečenie, tašky, topánky - brilantné farby na textil odolné voči praniu
255,33 €/1l
48,17 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Marabu 1711000000080, Zelená, Oranžová, Ružová, Žltá, farba na textil, 15 ml, 4 kusov
1 347,33 €/1l
20,21 €
Predajca: M_plus_L

Ideal All in One, Barwnik do tkanin Czarny, 350g
26 500,00 €/1kg
10,60 €
Predajca: MANADA

Iberia Neblednúca farba na odevy 40 červená 70g
128,90 €/1kg
12,89 €
Predajca: somnia24

TEXTILNÝ SPREJ 1139 Centropen - zelený
43,64 €/1l
4,80 €
Predajca: vikpap

PENTART Tvrdidlo na textil, 100 ml
46,70 €/1l
4,67 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Pebeo Setacolor Light Fabrics Marker 7A, Gelb
7 550,00 €/1l
7,55 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Iberia Neblednúca farba na oblečenie 40 Tmavo zelená 70g
142,89 €/1kg
12,86 €
Predajca: somnia24

Pébéo Setacolor Light Fabrics 45 ml, Parmaviolett
117,33 €/1l
5,28 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Farby na textil 10x16ml - Pentart
114,25 €/1l
18,28 €
Predajca: Loveart

Marabu 173522064, Limetka, 1 kusov
298,40 €/1kg
7,46 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Simplicol textilná farba Back to Black - pre intenzívnu čiernu
Najmä naše obľúbené kusy oblečenia často príliš rýchlo strácajú svoju farbu a žiarivosť. Slnečné žiarenie a časté pranie zabezpečujú, že sa farebné častice pomaly strácajú a oblečenie je čoraz viac vyblednuté. Najmä sýto čierne oblečenie sa po čase zdá byť viac sivé ako čierne. Ani pracie prostriedky špeciálne vyvinuté pre čierne textílie to nedokážu zmeniť. Často len na chvíľu odďaľujú vypranie farby. Vďaka farbivu na textil Simplicol Back to Black už nemusíte riešiť vyprané čierne nohavice, košele a bundy. Ľahko použiteľná farba na textil obnovuje farebný tón, a tak zabezpečuje sýtu čiernu, ktorá žiari ako v prvý deň.
Textilná farba Simplicol Back to Black vám pomôže byť šetrnejší k životnému prostrediu a udržateľný: Obnovením a prefarbením čierneho textilu môžete oblečenie nosiť dlhšie. Chránite tak nielen životné prostredie, ale aj svoju peňaženku. Ušetríte aj veľa času: osvieženie farby v práčke trvá len niekoľko minút, zatiaľ čo skúšanie a nákup nového oblečenia často trvá niekoľko hodín. Textilné farbivo sa vyrába v Nemecku podľa prísnych predpisov. To zaručuje, že sa v nej nenachádzajú žiadne pochybné alebo dokonca škodlivé látky.
Jednoduché použitie a pôsobivé výsledky
Na rozdiel od bežných čiernych farieb na textil sa farba na textil Simplicol Back to Black mimoriadne ľahko používa: Farbivo a fixačný prostriedok nie sú oddelené, ale sú vo vrecku s farbivom spolu. Stačí ho rozrezať a vložiť do bubna spolu s bielizňou, ktorá sa má zafarbiť. Simplicol farba na textil Back to Black je navrhnutá tak, aby farbila obzvlášť rovnomerne. Pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku by ste však nikdy nemali farbiť viac ako 600 gramov bielizne v jednom farebnom balení alebo 1 200 gramov v jednom cykle. Na dosiahnutie ideálneho výsledku farbenia by malo byť oblečenie pred farbením čisté a suché.
Simplicol farba na textil Back to Black je navrhnutá pre dlhú trvanlivosť. Počas farbenia v práčke pri 40 stupňoch Celzia sa farebné častice nene spoja s textilnými vláknami. Tam priľnú rovnako dobre ako pôvodné farebné molekuly. Preto nedochádza k zmene farby ani ku krvácaniu. Po jedinom opakovanom praní môžete ošetrené odevy čistiť bežne spolu s ostatnou bielizňou.
Simplicol farba na textil Back to Black je vhodná pre všetky textílie vyrobené z prírodných vlákien, ako je bavlna, viskóza a ľan. Oblečenie zo zmiešaných tkanín tiež zvyčajne dobre prijíma farbu. Čisté syntetické tkaniny, ako je polyester alebo polyamid, však nie sú vhodné na použitie farby na textil Simplicol Back to Black. Ak sú švy odevu vyrobené zo syntetických vlákien, ale zvyšok je vyrobený z bavlny, môže to viesť k miernym rozdielom vo farbe. Tie však vo všeobecnosti nie sú po obnovení farby farbivom na textil Simplicol Back to Black viditeľné. Silne vyblednuté miesta alebo zosvetlené škvrny, napríklad v dôsledku kontaktu s bielidlom, sa však často nedajú úplne zakryť.
Textilnú farbu Simplicol Back to Blue nájdete aj tu.
- Simplicol farba na textil Back to Black
- 400g
Simplicol textilná farba Back to Black 400g
Simplicol Obnova a osvieženie farby Back to Black 400g
Back-to-Black zachraňuje vyblednutú farbu a obnovuje ju. Pre intenzívnu čiernu farbu ako v prvý deň. Obnova farby je vhodná na textílie z bavlny, ľanu, viskózy a zmesových tkanín. Je jednoduchá, čistá a bezpečná na použitie v práčke.
Brauns-Heitmann GmbH & Co KG Lütkefeld 15 34414 Warburg
H314 Spôsobuje vážne popáleniny pokožky a poškodenie očí.
H334 Pri vdýchnutí môže spôsobiť príznaky alergie alebo astmy alebo dýchacie ťažkosti.
H317 Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu
P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo etiketu výrobku.
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P260 Nevdychujte prach.
P280 Používajte ochranné rukavice / ochranu očí / ochranu tváre.
P302+P352 PRI ZASIAHNUTÍ NA KOŽU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla.
P310 Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM/lekárnika/výrobcu.
P304+P340 PRI VDÝCHNUTÍ: Odveďte osobu na čerstvý vzduch a zabezpečte jej pohodlné dýchanie.
P305+P351+P338 PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou a odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a je to ľahko vykonateľné. Pokračujte vo vyplachovaní.
P405 Uchovávajte pod zámkom.
P501 Zneškodnite obsah/kontajner v súlade s miestnymi a vnútroštátnymi predpismi.
Používajte výrobok bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o výrobku.
Použitie: Ako farbiť
Vložte suchú, čistú tkaninu do práčky/horného plniaceho zariadenia.
Rozrežte vrecko a umiestnite ho priamo na textílie v bubne.
Spustite program ľahkej starostlivosti 40° bez predpierania, ak je to možné, pomocou tlačidla voda plus.
Vyberte vrecko. Farebné textílie vyperte raz v práčke s pracím prostriedkom podľa štítku na bielizni.
Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)
Späť do čiernej: Naše farbivo na textil na obnovu farieb vracia čiernym odevom ich intenzívnu, žiarivú čiernu farbu a odev potom vyzerá ako nový. Je vhodná na osvieženie a zintenzívnenie farieb. Kompletná farebná zmes v jednom vrecku. ::: APLIKÁCIA: Veľmi jednoduché použitie v práčke. Jednoducho pridajte do práčky jedno alebo dve balenia intenzívneho farbiva na textil na obnovu alebo osvieženie farieb, v závislosti od množstva tkaniny, a potom opäť vypláchnite. Hotovo. Koncentrát s rýchlou rozpustnosťou. ::: FABRIKA: Jednoducho osviežte farbu čiernych textílií, ako sú nohavice, džínsy, svetre alebo košele. Osviežovač farieb je vhodný najmä na bavlnu, viskózu, ľan a zmesové tkaniny. Nie je vhodný pre čisté syntetické materiály, ako je polyester, polyamid, akryl, vlna a hodváb. ::: KVALITA: Vhodné pre pokožku, vhodné pre alergikov, (netoxické): Testovaná kvalita inštitútom Hohenstein. Kvalitné farbivá z Nemecka - . ::: FARENIE: S jedným balením farby na textil na obnovu farieb môžete úplne zafarbiť 600 g látky. Textilné farbivo sa natrvalo spojí s tkaninou a potom sa môže prať podľa štítku na bielizeň (za studena do 95 °C).
simplicol color renewal back-to-black, čierna: osvieženie a obnova farieb v práčke, šetrné k pokožke, zmes farbív "všetko v 1" s farbivom na textil pre domácich majstrov
- Objem
- 400 ml
- Rozmery
- xxcm
- Dĺžka
- 13 cm
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- NoBrand
- Rozsah dodávky
- 1 x 400 g Späť na čiernu farbu
- Verzia
- Späť na obnovu čiernej farby
- Počet kusov
- 28
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- EAN kód
- 4052400025127
- Číslo od výrobcu
- 012512
- Objem
- 400 ml
- Rozmery
- xxcm
- Dĺžka
- 13 cm
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- NoBrand
- Rozsah dodávky
- 1 x 400 g Späť na čiernu farbu
- Verzia
- Späť na obnovu čiernej farby
- Počet kusov
- 28
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- EAN kód
- 4052400025127
- Číslo od výrobcu
- 012512
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

Simplicol tekutá a intenzívna farba na textil v zamatovo čiernej farbe
45,47 €/1l
6,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tekutá Textílnia Farba Modrá Simplicol
113,53 €/1l
17,03 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Simplicol, Barwnik do tkanin czerwony rybn, 150g (PRODUKT Z NIEMIEC)
133 941,18 €/1kg
22,77 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Filtračná polomaska Virshields® FFP2 NR (balenie po 10 ks)
70,99 €
Doprava zdarma
Predajca: E-System

2 m dlhá sprchová hadica Sprchová hadica z nehrdzavejúcej ocele náhradná hadica 200 cm
5,05 €/1m
10,09 €
Predajca: vonderpalette

Tuban TU3062, Pumpička na detské lopty, Viacfarebný, Obrázok, Nevhodné pre deti do 36 mesiacov, Malé časti. Nebezpečenstvo zadusenia, 1 kusov, Poľsko
16,12 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

100 ks batérií VARTA Industrial Pro AA LR6 4006, 1,5 V, alkalické – balenie pre priemyselné použitie
31,95 €
Predajca: Akkuman

Simplicol intenzívne farbivo na textil všetko v 1, lesná zelená
97,27 €/1l
14,59 €
Predajca: Visage

Simplicol 1707, Levanduľa, orgován, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
80,87 €/1l
12,13 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Simplicol 1718, Čierna, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
48,93 €/1kg
7,34 €
Predajca: Dragtek-com

ZETTLER 907-0000 Tafelkalender 6M/1S
31,73 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Simplicol, Utrwalacz do farby, 90 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
31 500,00 €/1kg
12,87 €
-75%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,15 €
Predajca: Katomix

Vrchný matrac zo studenej peny 160x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking

Simplicol intenzívne farbivo na textil všetko v 1, olivovo zelená farba
17,20 €/1kg
9,63 €
Predajca: Visage

Simplicol 1706, Blackberry, Červená, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
81,20 €/1l
12,18 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Simplicol textilné farbivo intenzívne všetko v 1 tekutina v zmyselnej bobuľovej farbe
40,13 €/1kg
9,63 €
Predajca: Visage

Záhradný Vankúš 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
7,89 €
Predajca: Dragtek-com

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Cestovná postieľka Happy Traveller BASIC - sivá, Cestovné postieľky
44,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion

WOMETO polárna fleecová deka 130x160 cm cca 400g vysokokvalitná gramáž s antipillingovým okrajom osnovy farba hnedá (veľa farieb)
4,39 €
Predajca: wometo

La Rive Destinee Parfémovaná Voda, 90 ml
146,11 €/1l
13,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

60CM LED svetelný pás pod skrinku s detektorom pohybu Bezdrôtové dobíjateľné 3 farebné svetlá Stmievateľné senzorové osvetlenie skrinky, strieborné
20,14 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

BIOVITA Univerzálna zemina pre všetky izbové rastliny so 4-týždňovým hnojivom 20L Optimálna zemina pre zdravý a intenzívny rast vašich rastlín
2,00 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Mimoriadne dlhý šnurovač na topánky
50,80 €
-66%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,99 €
Predajca: EDAXO_cz

hummel športová taška Core Sports Bag Black black
43,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

BOXILAND® nostalgický adventný kalendár 2026, 24 retro sladkosti, klasika
49,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Umbrella

Hermia Concept, BNMPOLYWS24-51217, úložné boxy, sada úložných boxov (24 kusov), biela, plast, 10 x 10 x 9,5 cm
40,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

2 páry vložiek na zvýšenie výšky Silikónové vložky do päty Mäkké gélové vložky do päty pre mužov a ženy (5,0 cm)
7,02 €
Predajca: odsellingaaa
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
78% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
78%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%11% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
11%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
funguje dobre
jednoduché ovládanie, výsledok podľa popisu (dobrý)
Hodnotenie z 17. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle dodanie
Veľmi dobré, najmä to, že všetko bolo na sklade.
Hodnotenie z 15. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Textilné farbivo Simplicol
S článkom som spokojný!
Hodnotenie z 8. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Farby na textílie Phoenix - sada 24 farieb s objemom 59 ml | farby na textílie na oblečenie, tričká a nohavice | vysoko pigmentované farby odolné voči praniu
43,18 €
Predajca: Phoenix-arts
28,79 €/1kg

Sada akrylových fixiek GuangNa 60 farieb – dvojitý hrot s tenkým hrotom a štetec, vodeodolná na maľovanie kameňa, skla a keramiky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,00 €
Predajca: Nordatech

Farba Pebeo Setacolor, 250 ml, biela
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
590,00 €/1l

Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
5,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,04 €/1kg

Regenerum, Regeneracyjne Serum do paznokci w lakierze, 8 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 775,00 €/1l

Pebeo 7A aerosólová farba na textil na vodnej báze, 100 ml, čierna



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
232,50 €/1l

Marabu 17160005232 Marabu farba na textil "Textil", červená, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
14,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
291,00 €/1l

Marabu 17160005236 Marabu farba na textil "Textil", svetloružová, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
14,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
290,00 €/1l

Marabu 17150005005 Marabu farba na textil "Textile Plus", malinová, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
298,00 €/1l

Sada na výrobu "Squishy" banánu z tekutého silikónu – 3D sada na vlastnú výrobu s farebnou pastou
68,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
6 899,00 €/1kg

Akrylové fixky, 80 farieb, priama aplikácia tekutej farby, fixky na textílie, vhodné na použitie na textílie, plátno, sklo, drevo, papier, pre kreatívne projekty (DIY)
180,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
107,09 €/1kg

Veľké balenie priadze vhodné na ručné pletenie a háčkovanie, 2 klbá, 500 g, farba: marshmallow
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
119,98 €/1kg

Textilné fixky, biela, 2 kusy. Odolné voči praniu. Fixky s dvojitou špičkou na maľovanie na textílie a iné materiály
43,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Profesionálny čistiaci prípravok Chantal Prosalon na odstraňovanie farby z kože, 200g
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44 950,00 €/1kg

Vzdelávacie DIY veterné auto model deti ručne zostavenie hračka
14,99 €
Predajca: Zanjo24
223,73 €/1kg

Viva Decor 116210101 ViVA DECOR perleťové pero, 28 ml, ľadovo biela



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
439,29 €/1l

Farba na textil Setacolor krycia - červená - 45 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
274,44 €/1l

Textilná farba Setacolor opak - Zitronengelb - 45 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
273,33 €/1l

KREUL Farba na textil JAVANA "Opaque", červená, 50 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,49 €
Predajca: MUZIKER
189,80 €/1l

KREUL 91961, Čierna, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,39 €
Predajca: MUZIKER
187,80 €/1l