Pétillance Exquise - kvetinová a povzbudzujúca vôňa. Kompozícia vône grapefruitu, pačuli a šampanského s kvetinovými a povzbudzujúcimi tónmi, ktorá vytvára radostnú atmosféru. Aby parfumér dodal tejto vôni mimoriadne iskrivý charakter, pracuje s čuchovým kontrastom citrusových tónov so sladkými a pačuliovými tónmi, čím vytvára mimoriadne slávnostnú a farebnú atmosféru. Táto vôňa sa leskne ako pohár ružového šampanského a je skutočnou ódou na radosť a spoločné šťastie! Šampanské je francúzske šumivé víno s kontrolovaným označením pôvodu. Jeho názov je odvodený od oblasti pôvodu, Champagne. Šampanské je celosvetovo uznávaným stelesnením slávnosti. Vrchné tóny: grapefruit Srdcové tóny: pačuli, ruža, konvalinka Základné tóny: fialka, pižmo, šampanské Obsah 500 ml
Typ produktu:
Fľaša
Materiál:
Tekuté
Vôňa:
Grapefruit, ľalia, Ruže
Farba:
Priesvitné
Hlasitosť:
500 ml
Kompatibilita:
Lampe Berger
Množstvo v balení:
1 kusov
Náplň do katalytickej lampy, ktorá nielenže zbavuje vzduch škodlivín a nebezpečných bak...
Maison Berger Paris 115188, Fľaša, Tekuté, Grapefruit, ľalia, Ruže, Priesvitné, 500 ml, Lampe Berger
25,98 €
51,96 € / 1l
plus 4,20 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
st 7. – št 8. októbra
Naše najlepšieponuky
Osviežovače vzduchu a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Difuzér Floris Hyacint & Bluebell 200 ml
419,15 €/1l
83,83 €
Predajca: PerfumTraders
Ďalšie informácie o reklame
Airwick Essential Mist Vanilka a malina, 1 náplň, 20 ml, vanilka a malina
1 115,00 €/1l
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
Millefiori Milano DREVO A ORANŽOVÉ KVETY - Aromaöl 15ml
808,67 €/1l
12,13 €
Predajca: NutraBestBG
Maison Berger Paris MB7833, Fľaštička s vôňou, Trstinový aromatický difuzér
202,50 €/1l
36,45 €
Predajca: VISO
Maison Berger Paris LB115072, Fľaša, Tekuté, Škorica, Jazmín, Konvalinka, 500 ml, Sklo, 1 kusov
65,46 €/1l
32,73 €
Predajca: somnia24
Maison Berger Paris MB7770, Fľaštička s vôňou, Trstinový aromatický difuzér
305,44 €/1l
54,98 €
Predajca: somnia24
Maison Berger Paris 115373, Fľaša, Tekuté, Jantár, Konvalinka, Melón, Monoi, Tuberóza, Vodný melón, Priehľadná, 500 ml, Francúzsko
156,70 €/1l
78,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
Popis produktu a údaje o produkte
Pétillance Exquise - kvetinová a povzbudzujúca vôňa. Kompozícia vône grapefruitu, pačuli a šampanského s kvetinovými a povzbudzujúcimi tónmi, ktorá vytvára radostnú atmosféru. Aby parfumér dodal tejto vôni mimoriadne iskrivý charakter, pracuje s čuchovým kontrastom citrusových tónov so sladkými a pačuliovými tónmi, čím vytvára mimoriadne slávnostnú a farebnú atmosféru. Táto vôňa sa leskne ako pohár ružového šampanského a je skutočnou ódou na radosť a spoločné šťastie! Šampanské je francúzske šumivé víno s kontrolovaným označením pôvodu. Jeho názov je odvodený od oblasti pôvodu, Champagne. Šampanské je celosvetovo uznávaným stelesnením slávnosti. Vrchné tóny: grapefruit Srdcové tóny: pačuli, ruža, konvalinka Základné tóny: fialka, pižmo, šampanské Obsah 500 ml
Typ produktu:
Fľaša
Materiál:
Tekuté
Vôňa:
Grapefruit, ľalia, Ruže
Farba:
Priesvitné
Hlasitosť:
500 ml
Kompatibilita:
Lampe Berger
Množstvo v balení:
1 kusov
Náplň do katalytickej lampy, ktorá nielenže zbavuje vzduch škodlivín a nebezpečných baktérií, ale aj úžasne prevonia váš domov. Parfum, ktorý vás povzbudí a dodá vám dobrú náladu, ideálny na slávnostné príležitosti, ako sú Vianoce alebo stretnutia s priateľmi. Na začiatku vôňa naladí vaše chuťové bunky vysokými tónmi plnými živej citrusovej vône z grapefruitovej kôry. Neskôr vás začne lákať strednými kvetinovými tónmi ruže a konvalinky s elegantným prísľubom pačuli. A ako čerešničku na torte si pre vás v závere schováva vôňu fialiek, pižma a šampanského vína. Zloženie vône:hlava: grapefruit, srdce: pačuli, ruža, konvalinka, základ: fialka, pižmo, šampanské víno.
Vlastnosti:
náplň do katalytickej lampy Maison Berger Paris,
odstraňuje zo vzduchu škodliviny a baktérie,
príjemne prevonia interiér,
umožňuje 20 hodín difúzie = 80 hodín vône,
s kvetinovou a osviežujúcou vôňou.
Ako používať
1. Katalytickú lampu naplňte kartušou maximálne do 2/3 celkového objemu lampy. Preplnenie tejto hladiny môže mať negatívny vplyv na zapaľovanie lampy a jej následnú funkčnosť. 2. Vložte knôt a počkajte 20 minút na prvé použitie. Zapáľte katalyzátor a nechajte lampu horieť aspoň 2-3 minúty, potom plameň sfúknite. 3. Vychutnajte si príjemné tóny vonných esencií. Lampu môžete nechať zapnutú podľa svojich potrieb, intenzity vône a veľkosti miestnosti. Odporúčaný čas pôsobenia je maximálne 30 minút na 12 m². 4. Ak chcete lampu vypnúť, zakryte katalyzátor zhášacím viečkom.
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(155)Počet hodnotení: 155
166,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Stamar | Kuchynská linka s drezom, 80 cm, dub zlatý, s batériou a sifónom
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(34)Počet hodnotení: 34
194,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Stamar
Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(862)Počet hodnotení: 862
Použité
1 465,80 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: SIMPLETEK
Maison Berger RECH PETILLANCE EXQUISE 200ML
94,30 €/1l
18,86 €
Predajca: VISO
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(677)Počet hodnotení: 677
11,99 €
10% poukaz
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
DVB-T2 prijímač Príjem všetkých bezplatných SD a HD káblov HDMI 1.4, USB 2.0 Digitálny televízny káblový prijímač s diaľkovým ovládaním Terestriálny čierny prijímač
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(31)Počet hodnotení: 31
27,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(420)Počet hodnotení: 420
25,40 €
Predajca: Glamperfeu
Pánska mikina 2-Pac Basic Logo Sweat Set Black s kapucňou Black, veľkosť XL
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
59,90 €
Predajca: Gangstagroup
INF Inteligentné hodinky s monitorom srdcovej frekvencie, spánku, teploty a 50 športovými režimami čierna
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
39,69 €
30% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: INFshop
SoBuy kuchynská linka, jedálenský stôl, barový pult s 3 odkladacími plochami, stojací stôl pre malé priestory, vysoký servírovací stôl do kuchyne alebo obývačky, biela, model FWT17-II-W
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(64)Počet hodnotení: 64
78,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy
Šatníková skriňa so zrkadlom OFELIA D4 - biela
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(17)Počet hodnotení: 17