Ideálne na opravy, modelovanie, ručné práce, hobby a voľný čas.
- Vykurovací výkon 40 W - Prevádzka pri 220-240 V~ - 2 tyčinky - Prietok lepidla 7 g lepidla za minútu - Pre lepiace tyčinky s Ø 11 mm
Nepostrádateľný pomocník pre všetkých, ktorí radi majstrujú, stavajú a opravujú. Táto tavná lepiaca pištoľ je praktická a všestranná. Ideálna na stavbu modelov, ručné práce, v škole alebo v dielni. Lepenie plastov, oprava keramiky, lepenie na kovové diely, na veľkonočné remeslá, dekorácie do domácnosti. technické údaje - Prevádzka pri 220 - 240 V - Vykurovací výkon 40 W - Prietok lepidla 7 g lepidla za minútu - Pre lepiace tyčinky s Ø 11 mm - Krátky čas zahrievania 10 - 15 minút - So stojanom - Rozsah dodávky: Pištoľ na horúce lepidlo a 2 lepiace tyčinky s Ø 11 mm
Pištoľ na horúce lepidlo ChiliTec 230 V, 40 W, 170 °C, pre 11 mm lepiace tyčinky
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Štartovacia sada pištole Pattex 9H PMHHP HOT
60,44 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,66 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Bosch PKP 18 E, Tavná lepiaca pištoľ, Zelená, 20 g/min, AC, 100 – 240, 350 g
125,71 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_
Pištoľ na horúce lepidlo zelená bezdrôtová 12W - s nabíjacou stanicou
113,19 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
37,92 €
Predajca: M_plus_L
XTool tavná lepiaca pištoľ 60 W – zohriatie za 3–5 min, 20 tyčiniek 7 mm, kovový stojan
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: iLogic
BRÜDER MANNESMANN M49300 BRÜDER MANNESMANN Nízkoteplotná lepiaca pištoľ, 7 mm
37,94 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Delphi Tools tavná lepiaca pištoľ 100 W – sada so 60 tyčinkami 7 mm, zohriatie za 3–5 min
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: iLogic
LogiLink WZ0052, Tavná lepiaca pištoľ, Modrá, 14 g/min, 1,12 cm, 20 cm, 100 °C
120,97 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
60,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Einhell 4522200, Čierna, Červená, 1,1 cm, 20 cm, 170 °C, 2 min, Batérie
140,76 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
40,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ideálne na opravy, modelovanie, ručné práce, hobby a voľný čas.
- Vykurovací výkon 40 W - Prevádzka pri 220-240 V~ - 2 tyčinky - Prietok lepidla 7 g lepidla za minútu - Pre lepiace tyčinky s Ø 11 mm
Nepostrádateľný pomocník pre všetkých, ktorí radi majstrujú, stavajú a opravujú. Táto tavná lepiaca pištoľ je praktická a všestranná. Ideálna na stavbu modelov, ručné práce, v škole alebo v dielni. Lepenie plastov, oprava keramiky, lepenie na kovové diely, na veľkonočné remeslá, dekorácie do domácnosti. technické údaje - Prevádzka pri 220 - 240 V - Vykurovací výkon 40 W - Prietok lepidla 7 g lepidla za minútu - Pre lepiace tyčinky s Ø 11 mm - Krátky čas zahrievania 10 - 15 minút - So stojanom - Rozsah dodávky: Pištoľ na horúce lepidlo a 2 lepiace tyčinky s Ø 11 mm
Výrobca
Chilitec
Hmotnosť
0.274 kg
EAN kód
4250416321213
Číslo od výrobcu
18120
Výrobca
Chilitec
Hmotnosť
0.274 kg
EAN kód
4250416321213
Číslo od výrobcu
18120
Hodí sa k tomu
Lepiace tyčinky 11 mm pre horúcu lepiacu pištoľ 12 ks - 12 kusov
49,35 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(12)Počet hodnotení: 12
Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(249)Počet hodnotení: 249
32,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
2,33 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(75)Počet hodnotení: 75
58,35 €
Predajca: boni-shop
Ragnar Moto náplň do tavnej pištole 7 x 200 mm, 100 ks, lepiace tyčinky transparentné, tyčinky do tavnej pištole, tavné lepidlo
20,99 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
8,50 €
Predajca: RAGI
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(101)Počet hodnotení: 101
20,96 €
Predajca: bauschnell
LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(993)Počet hodnotení: 993
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
2x Samsung Galaxy Nabíjací kábel USB typu C Rýchlonabíjačka pre S9 S10 A50 White
10,11 €/1m
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(647)Počet hodnotení: 647
12,13 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(679)Počet hodnotení: 679
11,99 €
10% poukaz
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Nescafé Dolce Gusto Chococino | 8 porcií
31,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
7,94 €
5% od 2 ks
Predajca: CoffeeFriend
semená petržlenu hladkolistého – semená kuchynských byliniek z ekologického pestovania, ideálne pre domáce bylinkové záhradky, balkóny a záhrady (300 zŕn)
5 525,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
55,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
nabbi Plastový balkónový kvetináč DRL500PW 49,2 cm - antracit
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(42)Počet hodnotení: 42
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Sada semien organickej zeleniny (10 odrôd) - sada semien organickej zeleniny ideálna na terasu, balkón a záhradu
4 190,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
HI Osvetlená vyrezávaná drevená hviezda
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(40)Počet hodnotení: 40
14,67 €
Predajca: Tradior
ToCi Veľká chladiaca taška 36 litrov, izolačná taška, termotaška, pikniková taška, tmavošedá, na piknik, kempovanie, dovolenku, turistiku
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(87)Počet hodnotení: 87
83,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
sada 2 obliečok na vankúš 100 % bavlna 40x80 cm antracitovo sivá
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(23)Počet hodnotení: 23
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pištoľ na horúce lepidlo
Veľmi dobrý výrobok a spravodlivá cena, som veľmi spokojný.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lacné a dobré
Pištoľ na horúce lepidlo sa ľahko používa. Dobre mi poslúžila pri vianočných dekoráciách.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
EasyFlow Glue Gun HOTO QWRJQ002 (USB-C, 3000mAh)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Shelter
129,52 €/1kg
Lepiaca pištoľ NEO TOOLS 8 mm, 30 W, napájanie 230 V, 50 Hz, vymeniteľná kovová koncovka, výkon 22 g/min, certifikát CE, Rheinland, kovový hrot bez kvapkania na presné nanášanie lepidla
16,90 €
Doprava zdarma
Predajca: FIXERO
768,18 €/1kg
Lepiaca pištoľ NEO TOOLS 11 mm, 100 W, napájanie 230 V, 50 Hz, vymeniteľná kovová koncovka, výkon 22 g/min, certifikát CE, Rheinland, kovový hrot bez kvapkania na presné nanášanie lepidla
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-5%
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LIBRES-POLSKA
13,99 €/1kg
Rayher 3336400 Rayher Heißklebepistole schwarz
20,40 €
Predajca: dekoraciedobytu
68,00 €/1kg
Mini lepiaca pištoľ, bezdrôtová, v tvare pera, s dobíjateľnou lítiovou batériou 2200 mAh cez USB
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
127,87 €/1kg
Profesionálna, nastaviteľná horúca lepiaca pištoľ s elektrickou reguláciou teploty - nástroj na opravu štepov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
83,54 €/1kg
Pištoľ na horúce lepidlo 100 W s vypínačom + 10x lepidlo pre pištoľ
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,80 €
Predajca: ROSFIX
54,00 €/1kg
Akumulátorová tavná lepiaca pištoľ s dobíjateľnou lítiovou batériou | Prenosný nástroj na tavné lepidlo s priemerom 7 mm pre domácich majstrov, remeselníkov a rýchle opravy