4,7



Na základe 149 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Polti Coffea S15B, Kávovar na pody, 0,85 L, kávový sáčok, 1400 W, Čierna, Strieborná178,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Ďalšie informácie o reklame
Krups Mini Me KP1438, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1600 W, Čierna95,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Ďalšie informácie o reklame
L’OR LM9012/60, Kávovar na pody, 0,8 L, kávový sáčok, 1450 W108,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
HiBREW H4A, Espresso kávovar, 0,065 L, Mletá káva, 80 W, Čierna122,02 €
Predajca: Shopmobile

De’Longhi EN 80.B, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1260 W, Čierna
93,34 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

Krups Nespresso XN7615, Kávovar na kapsule, 1 L, Kávová kapsula, 1710 W, Červená
414,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Krups XN1108, Kávovar na kapsule, 0,6 L, Kávová kapsula, 1310 W, Čierna
121,04 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

De’Longhi Pixie EN127.S, Kávovar na kapsule, 1 L, Kávová kapsula, 1260 W, Čierna, Šedá, Strieborná
136,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

De’Longhi Citiz EN267.BAE, Kávovar, 1 L, Kávová kapsula, 1710 W, Čierna
199,56 €
Predajca: evomag

Krups Nespresso XN761B.23, Kávovar na kapsule, Kávová kapsula, Strieborná
359,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

De’Longhi Lattissima One EN510.B, Espresso kávovar, 1 L, Kávová kapsula, 1450 W, Čierna, Nerezová oceľ
204,09 €
Predajca: evomag

Krups Vertuo Next XN910B, Kávovar na kapsule, 1,1 L, Kávová kapsula, 1500 W, Šedá
176,90 €
Predajca: GaladorEU

De’Longhi Essenza Mini , Kávovar na kapsule, 0,6 L, Kávová kapsula, 1310 W, Čierna
114,68 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

De’Longhi Essenza Mini EN85.L, Espresso kávovar, 0,6 L, Kávová kapsula, 1150 W, Čierna, Limetka
208,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Krups Vertuo Pop XN9204, Kávovar na kapsule, 0,56 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna, Farba mäty
76,91 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

De’Longhi EN220.T, Kávovar na kapsule, Kávová kapsula, 1260 W, Titán
219,28 €
Predajca: velmontask

Krups Nespresso XN1118, Espresso kávovar, 0,6 L, Kávová kapsula, 1310 W, Čierna
464,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Krups Nespresso Inissia Rouge YY1531FD, Kávovar na kapsule, 0,7 L, Kávová kapsula, 1200 W, Čierna, Červená
132,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Krups Nespresso Pixie, Kávovar na kapsule, 0,7 L, Kávová kapsula, 1260 W, Titán
160,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Umiestnenie spotrebiča:
- Na pracovnú dosku
- Typ produktu:
- Kávovar na kapsule
- Typ náplne kávy:
- Kávová kapsula
- Typ kávovaru:
- Poloautomatické
- Nádrž na uvarenú kávu:
- Pohár
- Kapacita v pohároch:
- 1 šálok
- Vstavaný mlynček:
- Nie
- Nastaviteľná sila kávy:
- Nie
- Systém horúcej vody:
- Nie
- Systém kávových kapsúl:
- Nespresso
- Maximálny prevádzkový tlak:
- 19 bar
- Počet výtokov:
- 1
- Rýchle zahriatie:
- Áno
- Doba zahrievania:
- 25 s
- Viac nápojov:
- Áno
- Príprava espressa:
- Áno
- Príprava cappuccina:
- Nie
- Príprava kávy:
- Áno
- Výroba lunga:
- Áno
- Farba:
- Strieborná
- Systém ovládania:
- Tlačidlá
- Vstavaný displej:
- Nie
- Viditeľná hladina vody:
- Áno
- Vymeniteľná vodná nádrž:
- Áno
- Vymeniteľný prekvapkávací zásobník:
- Áno
- Nastaviteľná odkvapkávacia miska:
- Áno
- Počet nastaviteľných pozícií odkvapkávacej tácky:
- 2
- Jednoduché čistenie:
- Áno
- Frekvencia vstupného striedavého napätia:
- 50 - 60 Hz
- Automatické vypnutie:
- Áno
- Programovateľné automatické vypnutie:
- Áno
- Automatické vypnutie po (max):
- 30 min
- Šírka:
- 130 mm
- Hĺbka:
- 278 mm
- Výška:
- 372 mm
- Hmotnosť:
- 3,2 kg
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Šírka balenia:
- 388 mm
- Hĺbka balenia:
- 373 mm
- Výška balenia:
- 187 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 4,2 kg
- Hmotnosť balenia:
- 4,2 kg
- Produktov na intermodálny kontajner (20 stôp):
- 700 kusov
- Produktov na intermodálny kontajner (40 stôp):
- 1500 kusov
- Vrstiev na paletu:
- 5 kusov
- Výrobkov na vrstvu palety:
- 12 kusov
- Výrobkov na paletu:
- 60 kusov
Retro-moderný kávovar CitiZ v sebe spája retro inšpiráciu a modernú funkčnosť - pre lahodnú, dokonale vyváženú kávu a espresso. Kompaktný, intuitívny a používateľsky prívetivý kávovar stelesňuje všetky odborné znalosti spoločnosti Nespresso pre každú chuť kávy.
Výkonnostné charakteristiky
- Sólo kávovar na espresso
- Výkon: 1260 W
- Spotreba energie za 24 hodín: 0,076 kWh
- Čas ohrevu: 25 sek.
- 1 šálka
Tlakový a ohrievací systém
- Tlak: 19 barov
Tlakový systém čerpadla vytvára tlak najmenej 9 barov, aby voda prešla cez mleté kávové zrná pod požadovaným tlakom na prípravu kávy.
Zariadenie
- výklopná odkvapkávacia mriežka
- Automatické vypnutie po 9 min.
- Ochrana proti pretečeniu
Prevádzka
- Programovateľné množstvo plnenia šálok
- Objem nádoby na vodu: 1 l
- odnímateľná nádržka na vodu
- priehľadná nádržka na vodu
- Vypínač
Displej
- Indikátor napájania
Funkcie filtra
- automatické vyhadzovanie kávovej usadeniny
- Nádoba na zber kávovej usadeniny na cca 10 ks.
- Dávkovanie pomocou porciovaných kapsúl
Funkcie krytu
- Šírka: 18,7 cm
- Výška: 37,3 cm
- Hĺbka: 38,8 cm
- Hmotnosť: 3,3 kg
Farby
- strieborná
Ocenený kompaktný dizajn
Espresso, lungo a ďalšie
Vysokotlakové čerpadlo a dokonalá regulácia teploty
Funkcia úspory energie
Vďaka kompaktným rozmerom sa kávovar na kávové kapsule CitiZ zmestí aj do tej najmenšej kuchyne. Jeho elegantný, inovatívny a užívateľsky prívetivý dizajn bol ocenený cenou Red Dot Design Award.
Espresso, lungo a ďalšie
Dve automatické tlačidlá na nastavenie veľkosti šálky - espresso a lungo - s funkciou automatického zastavenia prietoku sa dajú prispôsobiť aj jednotlivým veľkostiam šálok. Podsvietené tlačidlá zabezpečujú jednoduché používanie. Vďaka nastaviteľnej a vysúvateľnej odkvapkávacej mriežke je kávovar na kávové kapsule CitiZ ideálny aj na prípravu kávových variácií do väčších pohárov.
Vysokotlakové čerpadlo a dokonalá regulácia teploty
Vysoko výkonné čerpadlo s tlakom 19 barov zabezpečuje optimálnu extrakciu jemných chutí a vysokokvalitných aróm z každej kávovej kapsule. Výsledkom je dokonalá šálka kávy - neporovnateľne krémová, s intenzívnou chuťou. Vďaka systému rýchleho ohrevu dosiahne kávovar na kávové kapsule prevádzkovú teplotu už za 25 sekúnd.
Funkcia úspory energie
Funkcia automatickej úspory energie vypne kávovar na kávové kapsule po deviatich minútach nečinnosti. Dĺžku trvania je možné nastaviť až na 30 minút. Táto funkcia zvyšuje jednoduchosť používania a spotrebu energie.
Rozsah dodávky
- Krups XN 741B Nespresso CitiZ strieborná
Krups XN741B Nespresso CitiZ kávovar na kapsule strieborný
- Štýlový KRUPS NESPRESSO CitiZ, ideálny do každého prostredia
- tlak čerpadla 19 barov na rozvinutie jemnej chuti a arómy každej kávy Grand Cru
- Kratší čas nahrievania (cca 25 s), funkcia automatického vypnutia (9 min.) Funkcia vypnutia (9 min.), nízka spotreba energie (v priemere 0,076 kWh za deň), automatický pohotovostný režim
- Jednoduché ovládanie stlačením tlačidla
- Programovanie šálok: pre individuálne množstvo naplnených šálok
- funkcia "Flow-Stop": Automatické vypnutie, žiadne pretečenie espressa Automatické vysunutie ch kapsúl pri otvorení, prázdne kapsule padajú priamo do zásobníka na kapsule. Kapacita cca 10 kapsúl
- Skladacia odkvapkávacia miska pre rôzne veľkosti šálok a pohárov
- Odnímateľná nádržka na vodu. Objem: 1 l, podsvietené tlačidlá, tlačidlo na spustenie/zastavenie procesu varenia
- Uvítací balíček so 14 kapsulami
Technické špecifikácie
- Kombinácia zariadení: Solo kávovar na espresso
- Výkon: 1260 W
- Čas ohrevu: 25 sek.
- Počet šálok: 1 šálka
- sieťové pripojenie 220-240 V 50/60 Hz
- Tlak: 19 barov
- Tlakový systém čerpadla
- odnímateľná odkvapkávacia miska
- odklápacia odkvapkávacia miska
- Funkcia vypnutia
- Automatické vypnutie po 9 min.
- Pohotovostná funkcia
- ochrana proti pretečeniu
- Systém blokovania rukoväte
- Ovládanie: Ovládanie pomocou tlačidiel
- Množstvo naplnených šálok: Programovateľné množstvo naplnených šálok
- Objem nádoby na vodu: 1 liter
- odnímateľná nádržka na vodu
- priehľadná nádržka na vodu
- osvetlený vypínač
- automatické vyhadzovanie mletej kávy/kapsúl
- Nádoba na zber mletej kávy/kapsúl
- Dávkovanie pomocou porciovaného balenia kapsúl
- Farby krytu: strieborná
KRUPS Nespresso kávovar na kapsule XN 741B Citiz silver Tlak čerpadla 19 barov Kratší čas nahriatia (cca 25 s) Jednoduché ovládanie stlačením tlačidla Programovanie šálok: Pre individuálne plnenie množstva šálok Funkcia Flow-stop Odnímateľná nádržka na vodu (1 l) Automatický pohotovostný režim Uvítací balíček so 16 kapsulami
Krups Nespresso CitiZ XN741B10 - Kávovar - 19 barov - strieborný
Krups Nespresso XN741B. Typ výrobku: Espresso, Typ náplne kávy: Kávové kapsule, Kapacita (v šálkach): 1 šálka, Počet výleviek: 1, Farba výrobku: Strieborná
- Výška
- 37.2 cm
- Šírka
- 13 cm
- Dĺžka
- 39.4 cm
- Farba
- Strieborná
- Výrobca
- Výkon
- 1260 W
- Tlak čerpadla
- 19 bar
- Objem zásobníka na vodu
- 0.9 l
- Hmotnosť
- 3.2 kg
- EAN kód
- 3016661155291
- Číslo od výrobcu
- XN741B10
- Výška
- 37.2 cm
- Šírka
- 13 cm
- Dĺžka
- 39.4 cm
- Farba
- Strieborná
- Výrobca
- Výkon
- 1260 W
- Tlak čerpadla
- 19 bar
- Objem zásobníka na vodu
- 0.9 l
- Hmotnosť
- 3.2 kg
- EAN kód
- 3016661155291
- Číslo od výrobcu
- XN741B10
Hodí sa k tomu

KOTARBAU® Sada s 180 kusmi podpaľovačov na grilovanie Podpaľovače na uhlie Podpaľovače do komína Podpaľovače do krbov Podpaľovače na grilovanie a do krbov Kocky
11,98 €/1kg
5,99 €
Predajca: KOTARBAU

De’Longhi Citiz EN167.W, Espresso kávovar, 1 L, Kávová kapsula, 1260 W, Biela
141,23 €
Predajca: velmontask

De’Longhi Citiz EN167.B, Kávovar na kapsule, 1 L, Kávová kapsula, 1260 W, Čierna
146,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Apple MHLR3ZM/A, Držiak na kartu, Čierna, Koža, Apple, iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone 12 mini iPhone 12, 1 kusov
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Káva Starbucks NESS Creamy Vanilla
220,00 €/1kg
12,32 €
Predajca: Dragtek-com

Krups Inissia XN1001, Kávovar na kapsule, 0,7 L, Kávová kapsula, 1260 W, Biela
95,16 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

De’Longhi Citiz EN267.BAE, Kávovar, 1 L, Kávová kapsula, 1710 W, Čierna
199,56 €
Predajca: evomag

Krups XN1005F Inissia Nespresso kávovar na kapsule červený
83,12 €
Predajca: velmontask

De’Longhi EN 80.B, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1260 W, Čierna
93,34 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g
8,72 €/1kg
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Multipack filtre Philips Saeco AquaClean 2ks CA6903/22
20,47 €
Predajca: CoffeeFriend

Krups Nespresso XN7415, Kávovar na kapsule, 1 L, Kávová kapsula, 1260 W, Červená
176,29 €
Predajca: BalticVaris_DE

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Philips PerfectCare Elite GC9650/80, 2400 W, 500 g/min, Žehliaca plocha T-ionicglide, 7,5 bar, 1,8 L, 150 g/min
364,99 €
Doprava zdarma
Predajca: E-System

KAFFEE Premium 80 kávových kapsúl výberové balenie Ochutená káva | z hliníka | 100 % recyklovateľné Nespresso®*³ kompatibilné kapsule pre Nespresso®³
99,89 €/1kg
44,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle

OMNi-BiOTiC metabolické vrecúška, 30 ks. Vrecúško
270,28 €/1kg
38,38 €
Predajca: AbisZ-Markt

Tefal Express Easy SV6131, 2200 W, 230 g/min, 5,8 bar, 1,7 L, 360 g/min, Biela, Modrá
162,14 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Hugo Boss Alive Woda perfumowana, 50ml
1 219,80 €/1l
60,99 €
Predajca: PerfumTraders

VEVOR prepravný vozík, záhradný vozík s ľahko zostaviteľným oceľovým rámom, záhradný vozík s prestaviteľnou rukoväťou 2 v 1, viacúčelový vozík so súpravou s nosnosťou 680, cca 33 cm pneumatiky
240,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
499,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Gastromark

Smartfón Samsung Galaxy A54 5G, farba:úžasná grafitová - Dual Sim, kapacita pamäte:128 GB
577,55 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Krups XN1101, Kávovar na kapsule, 0,6 L, Kávová kapsula, 1310 W, Čierna, Biela
121,03 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hugo Deep Red, parfémová voda, 50 ml
1 044,60 €/1l
52,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

De’Longhi Lattissima One EN510.B, Espresso kávovar, 1 L, Kávová kapsula, 1450 W, Čierna, Nerezová oceľ
204,09 €
Predajca: evomag

Siemens TZ80001A, Čistiace tablety, 10 kusov, 180 mm, 65 mm, 15 mm, 49 g
55,20 €/1kg
11,04 €
Predajca: Teshop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%4% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
4%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý kapsulový stroj, rýchle odoslanie
Farba Biela
Kapsulový stroj je dobrý, ale hlasnejší ako ostatné, ktoré poznám. Množstvo sa dá ľahko nastaviť. Káva chutí veľmi dobre a je horúca. Je pekný a malý a preto by sa hodil aj do menších kuchýň. Super rýchle odoslanie. Súčasťou balenia mali byť vzorové kávové kapsule. Tie tam už neboli. V Kauflande bola najlacnejšia. Existujú aj iné kávovary na kapsule, ktoré sú oveľa lacnejšie a nie horšie. Ale aj tak som veľmi spokojná.
Hodnotenie z 24. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nespresso Original Inissia Krups – malý kávovar
Farba Červená
Tento malý kávovar na kapsule má červené „šaty“ a zaujme svojím veľmi dobrým výkonom. Je ľahko ovládateľný a z každej šálky kávy urobí skutočný zážitok. Jediná vec, ktorá by mohla niekomu prekážať (mne to nevadí), je hlučnosť.
Hodnotenie z 15. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lahodná káva andxlooks dobre
Farba Červená
Kúpili sme si kávovar pre náš obytný automobil. Je pekný, malý a farebný v červenej farbe. Veľmi ma prekvapila kvalita a chuť kávy. Táto malá vecička sa nemusí skrývať pred väčšou konkurenciou
Hodnotenie z 5. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Farba Červená
Milujeme dobré espresso. Náš plnoautomatický kávovar je dobrý a nebol lacný, ale nedokáže pripraviť dokonalé espresso. Kávovar Nespresso je perfektný doplnok a ideálny na našu dovolenku s karavanom.
Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nespresso Krups Inissia XN1005F kávovar na kapsule 19 bar červený
Farba Červená
So strojom som úplne spokojný. Stroj som poznala už z predchádzajúceho pracovného života a teraz si ho doprajem aj doma. Teraz už len musím nájsť kapsule, ktoré mi najviac vyhovujú.
Hodnotenie z 30. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som veľmi spokojný
Farba Biela
Tento model som si kúpil už druhýkrát. Bohužiaľ, zo starého stroja vytekala voda. Kávovar sa rýchlo nastavuje a ľahko používa.
Hodnotenie z 22. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita
Farba Červená
Balenie bolo perfektné a stroj bol dodaný nový a nepoškodený. Stroj je mi známy a robí svoju prácu perfektne, všetko je skvelé
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle doručenie za skvelú cenu
Farba Červená
Tento malý Krups vyzerá skvele a bude sa hodiť na dovolenku, neskôr aj na rýchle espresso medzi jedlami.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Prenosný espresso kávovar 3 v 1 s tlakom 20 barov, mini kávovar s nabíjaním cez USB-C - ESPRESSNA



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(54)Počet hodnotení: 54
30,99 €
Predajca: Mormark

De’Longhi MiniMe EDG335.W, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1340 W, Biela



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
90,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Krups Mini Me KP1438, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1600 W, Čierna
95,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Lavazza Deséa Plne automatický kávovar na kapsule 1,1 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
283,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

ProfiCook PC-ES-KA 1266, Espresso kávovar, 1,5 L, kávový sáčok, Mletá káva, 1100 W, Nerezová oceľ



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
173,00 €
Predajca: ClatronicCZSK

Elektrický kávovar HiBREW 6 v 1 s 7 voliteľnými objemami vody, extrakciou pri konštantnej teplote 92 °C, tlakom 20 barov, minikávovarom na studenú/horúcu vodu, espressom, kompatibilný s kapsulami Nes DG, ESE Kcup Pod, mletou kávou a čajom



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
312,98 €
Predajca: elezone

Elektrický kávovar HiBREW 6 v 1 s 7 voliteľnými objemami vody, extrakciou pri konštantnej teplote 92 °C, tlakom 20 barov, minikávovarom na studenú/horúcu vodu, espressom, kompatibilný s kapsulami Nes DG, ESE Kcup Pod, mletou kávou a čajom



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
308,43 €
Predajca: elezone

Bosch Tassimo Style TAS1102, Kávovar na kapsule, 0,7 L, Kávová kapsula, 1400 W, Čierna



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(155)Počet hodnotení: 155
207,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

HiBREW H1B kávovar 6 v 1, nádržka na vodu 600 ml, extrakcia pod tlakom 19 barov, režim studená/horúca, LED displej, pre Kcup*/Nes*/DG*/espresso prášok, čierny



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
295,35 €
Predajca: elezone

ProfiCook PC-ES-KA 1265, Espresso kávovar, 1 L, Mletá káva, 1360 W, Nerezová oceľ



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
143,80 €
Predajca: ClatronicCZSK

Lavazza Idola, Kávovar na kapsule, 1,1 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
231,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

HiBREW H4A, Espresso kávovar, 0,065 L, Mletá káva, 80 W, Čierna
122,02 €
Predajca: Shopmobile

Nespresso Aeroccino3 3694 Vyrobené na Ukrajine
111,59 €
Predajca: PG-Service

De’Longhi ENV90.BAE, Kávovar na kapsule, 0,56 L, Kávová kapsula, 1260 W, Čierna



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(16)Počet hodnotení: 16
165,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Krups NESCAFÉ DOLCE GUSTO KP8501, Kávovar na kapsule, 1,3 L, Kávová kapsula, 1600 W, Biela



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
153,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Espresso kávovar, 20 barov, kompatibilný s Nespresso



2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
175,56 €
Predajca: M_plus_L

Krups NESCAFÉ DOLCE GUSTO KP8301, Kávovar na kapsule, Kávová kapsula, 1600 W, Čierna, Biela



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
141,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

L’OR LM9012/60, Kávovar na pody, 0,8 L, kávový sáčok, 1450 W



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
108,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lavazza LM 840 Tiny Eco Automatický manuálny kávovar na kapsule, 0,6 l, čierny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
138,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Krups KP123B



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
124,85 €
Predajca: NetworkTechnologies