5,0



Na základe 8 hodnotení
Podobné produkty

Schneider Schreibgeräte 185203, Modrá, Stredná, Modrá, Priehľadná, Guľôčkové pero, 5 kusov, Blistr
138,83 €/1l
8,33 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Pelikan 960567, Modrá, Guľôčkové pero, 5 kusov, Box
107,00 €/1l
6,42 €
Predajca: M_plus_L

SCHNEIDER SN6601 Tintenpatrone Standard für Füllhalter, schwarz, 6er Schachtel
0,64 €
Predajca: CORWELL

Schneider Schreibgeräte Ink Cartridge, Červená, 6 kusov
4,69 €
Predajca: VISO

Pelikan 4001, Modrá, Plniace pero, 18 kusov, Box, Nemecko
12,70 €
Predajca: somnia24

STABILO 6890/041-20, Modrá, Stredná, Plast, 0,5 mm, Guľôčkové pero, 20 kusov
346,29 €/1kg
21,47 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

STABILO B-47374-10 Atramentová kazeta 6ST modrá
850,91 €/1kg
9,36 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

HP Trojfarebná originálna atramentová kazeta 305, Štandardná výťažnosť, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, 2 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
740,00 €/1kg
22,20 €
Predajca: Warehouse

Schneider Schreibgeräte Inktpatronen
164,00 €/1kg
17,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Schneider Schreibgeräte Slider 710
13,51 €
Predajca: M_plus_L

Pentel LR7-4 4 Gelschreiberminen farbsortiert
9,31 €
Predajca: M_plus_L

BIC 503838 3 Cristal Re'New Kugelschreiberminen M blau
5,66 €
Predajca: M_plus_L

WATERMAN S0944480 Waterman Kugelschr.-Mine, sz
1 204,00 €/1kg
12,04 €
Predajca: somnia24

LAMY M 22 Kugelschreibermine F schwarz
121,67 €/1l
7,30 €
Predajca: VISO

Pilot FriXion Ball Clicker 0.7, Doplňovacie, Čierna, Modrá, Zelená, Červená, 4 kusov
12,50 €
Predajca: M_plus_L

Kaweco 00019470, Čierna, Čierna, 6 kusov
4 318,33 €/1kg
25,91 €
Predajca: Kleinkantoor

ONLINE Schreibgeräte 17306/12, Čierna, 12 kusov
4,86 €
Predajca: M_plus_L

LAMY 1215730 2 LAMY M 21 Kugelschreiberminen M rot
9,31 €
Predajca: M_plus_L

PARKER 1950403 PARKER Großraum-Tintenpatronen QUINK, im Blister, blau
632,50 €/1kg
13,10 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

ONLINE Schreibgeräte 17143/2, orgován, 1 kusov
4,84 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tieto rollerové náplne od spoločnosti Schneider majú šírku riadkov 0,6 milimetra. Sú vhodné na použitie v rolleroch Schneider One Change, Breeze, Base Senso a Base Ball.
Náplne sú vybavené mimoriadne hladkým hrotom, ktorý zaručuje príjemne mäkké písanie. Atrament je odolný voči dokumentom v súlade s normou ISO 14145-2 a je rýchloschnúci. Vďaka tomu je vhodný aj na dokumenty, ktoré je potrebné podpísať alebo opečiatkovať. Atrament je tiež odolný voči rozmazaniu a po zaschnutí sa nedá rozmazávať.
Kľúčové fakty
- Mimoriadne hladký hrot pre príjemne mäkké písanie
- Atrament odolný voči dokumentom v súlade s normou ISO 14145-2
- Rýchloschnúci a odolný proti rozmazaniu
- Vhodný pre rôzne modely guľôčkových pier
- Praktické balenie po 5 ks
- Atrament s uzáverom nevysychá, ani keď pero zostane otvorené 2 - 3 dni
Rollerové náplne od spoločnosti Schneider sú dobrou voľbou pre každého, kto hľadá vysokokvalitný písací nástroj s príjemným pocitom pri písaní a odolnosťou voči dokumentom.
- Valčeková kazeta Jedna výmena
- Použitie pre produkt: Schneider One Change, Breeze, Base Senso, Base Ball. Vhodné aj pre modely iných výrobcov
- Typ náplne: Regulačná kazeta
- Typ písacieho prostriedku: Atrament na vodnej báze, nezmazateľný, nezmývateľný, svetlostály, vodoodolný
- Konštrukcia náplne: s guľôčkovým hrotom, 0,6 mm, modrá
- Technológia zásobníka atramentu: Free Ink System
- Rýchloschnúci a odolný voči rozmazaniu. Uzatvárateľný atrament, môže zostať otvorený 2-3 dni. Super prietokový systém s viditeľnou hladinou atramentu. Rovnomerný tok atramentu od začiatku do konca
- Konštrukcia obsahu s balením: škatuľka po 5 ks
Zmena
Biro s opakovane plniteľnou náplňou a mimoriadne hladkým hrotom pre najlepší zážitok z písania. Šírka čiary približne 0,6 mm, nezmazateľný podľa normy ISO 14145-2.
Objavte sériu One ? to najlepšie z každého žánru písania
| ultrahladký hrotMixovaný | kužeľMixovaný | hrotUltrahladký | hrotUltrahladký | hrot |
| ,6 mm0 | ,3 alebo 0,5 mm0 | ,3 alebo 0,5 mm0 | ,6 mm1 | ,0 mm |
| âœ" | âœ" | ✠| ✠| " |
| ✠| ✠| ✠| " | " |
| âœ' | ✠| ✠| ✠| ✠|
| NieNieNieNie | ✠" | Nie |
- Valčeková kazeta One Change vhodná pre Schneider One Change, Breeze, Base Senso, Base Ball
- jedno balenie obsahuje 5 kaziet
- Regulačná kazeta s guľôčkovým hrotom
- k dispozícii vo farbách: čierna, modrá, červená, zelená, fialová
- Šírka čiary: 0,6 mm
- Nevymazateľný atrament
- rýchloschnúci a odolný voči rozmazaniu
- nezmazateľný, svetlostály a vodeodolný
- rovnomerný tok atramentu a viditeľná hladina atramentu
náplne použiteľné pre SCHNEIDER One Change, Breeze, Base Senso, Base Ball rollery náplň do rollera s extra jemným hrotom hrúbka písma: 0,6 mm vodeodolný atrament, vhodný na podpisovanie dokumentov Super-Flow-System pre plynulé dávkovanie atramentu bez uzáveru nevyschne 2-3 dni 5 náplní/škatuľa
Vhodné aj pre modely iných výrobcov. Systém Super-flow s viditeľnou hladinou atramentu. Rovnomerný tok atramentu od začiatku až do konca.
Rollerové náplne s veľmi hladkým hrotom. Pre Schneider One Change, Breeze, Base Senso, Base Ball. Vhodné aj pre modely iných výrobcov. Odolný voči dokumentom podľa normy ISO 14145-2. Rýchloschnúci a odolný voči rozmazaniu. Atrament s uzáverom, môže zostať otvorený 2 - 3 dni. Systém Super-flow s viditeľnou hladinou atramentu. Rovnomerný tok atramentu od začiatku do konca. Obsah/ks: 5 ks. Farba: modrá. Zodpovedajúce náplne pre pero s číslom výrobku 141837035.
Doplňte svoj roller Schneider One ChangeVdýchnite svojmu rolleru Schneider One Change nový život s náplňami do rolleru Schneider One Change. Atrament odolný voči dokumentom v modrej farbe je vybavený technológiou Cap-Off, ktorá zabraňuje jeho vysychaniu - rollerball môžete pokojne nechať bez uzáveru aj niekoľko dní.
Rollerová kazeta Schneider One Change je dokonalým riešením pre plynulé písanie. Vďaka pohodlnej funkcii One Change možno kazetu bez námahy vymeniť, aby ste boli vždy pripravení na prácu. Táto súprava obsahuje 5 náhradných náplní do pera, ktoré poskytujú dlhotrvajúci a stály atrament. Rollerové pero zaujme kvalitným spracovaním a ergonomickým dizajnom, ktorý zaručuje pohodlné písanie. Ideálne na každodenné používanie v kancelárii alebo na cestách - nevyhnutná výbava pre všetkých nadšencov písania. Vhodné pre všetky modely rollerov Schneider One Change.
- Farba
- Modrá
- Výrobca
- Schneider Schreibgeräte
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.05 kg
- EAN kód
- 4004675124081
- Číslo od výrobcu
- 185403
- Farba
- Modrá
- Výrobca
- Schneider Schreibgeräte
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.05 kg
- EAN kód
- 4004675124081
- Číslo od výrobcu
- 185403
Hodí sa k tomu

Schneider Schreibgeräte 185203, Modrá, Stredná, Modrá, Priehľadná, Guľôčkové pero, 5 kusov, Blistr
138,83 €/1l
8,33 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Schneider Schreibgeräte One Change, Jednoduchá prepisovačka, Modrá, Biela, Čierna, 0,6 mm, ISO 14145-2, 1 kusov
7,32 €
Predajca: M_plus_L

Cartridge rollerball Base Ball M assorted blister card incl. 2 roller cartridges
9,78 €
Predajca: M_plus_L

Schneider 188803 Rollerball Breeze - M, guľôčkový, čierno-modrý
7,04 €
Predajca: M_plus_L

2x ochranná fólia pre mobilný telefón Samsung Galaxy A14 5G ochranné pancierové sklo
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Najlepšia športová súprava chráničov HQ, detské chrániče kolien, lakťov a zápästí, veľkosť XS/S M
21,15 €
Predajca: M_plus_L

Siemens VS06A111, 600 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Vrecko na prach, 4 L, Mikro
112,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Tuban TU3062, Pumpička na detské lopty, Viacfarebný, Obrázok, Nevhodné pre deti do 36 mesiacov, Malé časti. Nebezpečenstvo zadusenia, 1 kusov, Poľsko
16,12 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Detské mimozemšťania Nočné svetlo LED Hviezdna obloha Svetlo Projektor Lampy Hviezdne nočné svetlo Nabíjateľné projekčné lampy Party Spálňa Detská izba Dekorácie Darčeky
24,29 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

Schneider Schreibgeräte One Change, Jednoduchá prepisovačka, Modrá, 0,6 mm, ISO 14145-2, 1 kusov, Nemecko
3,92 €
Predajca: CORWELL

Ultron 229887, Fidget spinner, Plast, Čierna, Kovová
6,52 €
Predajca: M_plus_L

Canon PG-545/CL-546, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Viacnásobné balenie
87,44 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Schneider Schreibgeräte Tintenroller vulling One Change
115,60 €/1kg
5,78 €
Predajca: M_plus_L

Schneider Schreibgeräte Tintenroller vulling One Change
117,80 €/1kg
5,89 €
Predajca: M_plus_L

iGlobal Detská postieľka 2 v 1 s matracom Výškovo nastaviteľná posteľ pre deti so zásuvkou pod posteľou Biela 120x60 cm
249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Alinco

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
35,88 €
Predajca: M_plus_L

Pelikan 4001, Modrá, Plniace pero, 18 kusov, Box, Nemecko
12,70 €
Predajca: somnia24

muuwmi Aluminium Scooter Neon - kolobežka, 125 mm, ABEC 5, GS-testovaná, výškovo nastaviteľná, LED svetelné kolesá, zeleno-čierna
73,79 €
Predajca: somnia24

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H3 a H4 I Ergo Flex XXL
196,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Dievčenský bicykel Detský bicykel od 6 rokov 20 palcový detský bicykel so 6-rýchlostným srdcovým bicyklom Shimano Heart Bike ružový
238,77 €
-50,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
188,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Babyboutik

Samsung Galaxy A13 , 16,8 cm (6.6"), 1080 x 2408 px, 4 GB, 64 GB, 50 MP, Čierna
499,00 €
Predajca: G-Electronics

RCB elektrický skúter pre deti, skladací elektrický skúter pre deti, maximálny dojazd 16 km, maximálna rýchlosť 20 km/h
189,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

GRUNDIG slúchadlá do uší Sport TWS, vrátane mikrofónu, čierne
32,19 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MaxiMondo

Idena 10426 - Krúžkový viazač DIN A4, sada 12 kusov, 2-krúžkový mechanizmus s priemerom 16 mm, šírka chrbta 2 cm, 12 rôznych farieb, vhodný pre cca 30 listov s gramážou 80 g/m²
31,30 €
Predajca: M_plus_L

Plniace pero Pelikan 820240 griffix Lovely Pink, pre pravákov
268,83 €/1l
16,13 €
Predajca: M_plus_L

Schneider 50-188821 Schneider Breeze Tintenroller schwarz-schwarz 0,6 mm, Schreibfarbe: blau, 1 St.
9,20 €
Predajca: M_plus_L

vidaXL Strom pre mačky so sisalovými škrabadlami krémový 70 cm
26,69 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Matrac 90x200 24 cm taštičkové pružinové jadro stupeň tuhosti H3 7-zónové posteľové matrace Roll matrac komfortná pena
115,90 €
Doprava zdarma
Predajca: IZER
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super kvalita!
Farba Modrá
Tieto atramentové kazety používam už roky a sú veľmi kvalitné. Vydržia veľmi dlho, netečú a ľahko sa vymieňajú. Aj keď sa nechajú dlho ležať, hroty nevyschnú. Píšu hladko bez rozmazávania. Dajú sa s nimi robiť aj podpisy, čo je pri niektorých perách niekedy ťažké. Samotné pero nie je potrebné vymieňať a to mám svoje už veľmi dlho! Krásny vynález. Jednoducho ich milujem! Vyrezávam znova a znova :)
Hodnotenie z 23. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle a nekomplikované
Farba Modrá
Objednávka prebehla bez problémov, kazety sú podľa popisu v popise
Hodnotenie z 19. mája 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko veľmi dobré!
Farba Modrá
Veľmi dobré kazety s dobrým pomerom ceny a výkonu.
Hodnotenie z 14. apríla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rollerball
Farba Modrá
Veľmi dobrá kvalita
Hodnotenie z 13. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Červená
Hodnotenie z 20. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Modrá
Hodnotenie z 24. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Modrá
Hodnotenie z 26. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Červená
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Hop-Sport Olympijské závažie 2,5kg | Olympijský kotúč | Olympijská činka
17,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
6,80 €/1kg

Hop-Sport Olympijské závažie 1,25kg | Olympijský kotúč | Olympijská činka
13,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
10,40 €/1kg

Brother LC422XLVALDR, Vysoký (XL) výnos, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 4 kusov, 3000 strany, 1500 strany, Viacnásobné balenie
211,45 €
Predajca: SuperMerchant
822,76 €/1kg

4x atramentová náplň do tlačiarne pre HP 963 | čierna + farebná sada | náhrada za 9010e 9012e 9014e 9015e 9019e 9020 9022e 9023 9025e



3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
59,75 €
Predajca: Atramento

Kazety pre CANON PG 540 CL 541 ️️ PIXMA MG3250 2150 MX375 MG3650S TS5150 TS5151 ️



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,99 €
Predajca: Atramento

Ricoh 841636, Azúrová, 100 ml, 1 kusov
69,13 €
Predajca: Teosmart
691,30 €/1l

Kazety pre HP 953 XL ️️ OFFICEJET 7730 7740 8710 8730 ️



3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
30,70 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,70 €
Predajca: Atramento

42ML Ručná atramentová kazeta pre atramentové tlačiarne – Rýchloschnúca, 12,7mm, náhradná kazeta, čierna
66,99 €
Predajca: Zanjo24

Náplne pre Epson 112 XL CMYK ️️ L15150 L15160 L6570 M15140 L6460 L15180 ️



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(30)Počet hodnotení: 30
25,43 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,43 €
Predajca: Atramento

Kazety pre HP 711 XL 711XL ️️ designjet T120 T125 T130 T520 T525 T530 ️



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,76 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,76 €
Predajca: Atramento

4x atramentová kazeta pre Epson 664 = T6641 T6642 T6643 T6644 | Náhrada pre Ecotank ITS L3050 L3060 L3070 L382 L210 L386



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(30)Počet hodnotení: 30
17,98 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,98 €
Predajca: Atramento

Kazety pre Canon GI 490 XL GI490 ️️ Pixma G1400 G1411 G2400 G2411 G3400 G3411 ️



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
18,58 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,58 €
Predajca: Atramento

Kazety pre Canon GI 490 XL GI490 ️️ Pixma G1400 G1411 G2400 G2411 G3400 G3411 ️



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
17,98 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,98 €
Predajca: Atramento

Hadica na atramentové kazety, dĺžka 2 m, 6 radov, ohybná hadica na atrament pre UV tlačiarne, náhradná hadica na atramentové kazety pre kazety HP
15,99 €
Predajca: Zanjo24
213,20 €/1kg

Kazety pre HP 364 XL set 364XL ️️ Photosmart 5510 5520 5524 3520 3070A ️



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
18,59 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,59 €
Predajca: Atramento

4x atramentová náplň do tlačiarne pre HP GT51 GT52 | Čierna + farebná sada | Náhrada za atramentovú nádrž 315 410 415 Smart Tank 510 515



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,98 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,98 €
Predajca: Atramento

Kazety pre Canon PGI 35 CLI 36 XL PGI35 CLI36 ️️ Pixma iP100 iP110 mini260 mini320 TR150 ️



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
18,88 €
Predajca: Atramento

Nástroj na dopĺňanie atramentových kaziet do atramentových tlačiarní, 5 kusov 20 ml striekačiek s 5 kusmi 10 cm plochých ihiel pre kanceláriu
17,99 €
Predajca: Zanjo24
276,77 €/1kg

Pelikan 960583 griffix® atramentová kazeta pre plniace pero kráľovská modrá s motívmi assorted(P)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
10,06 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
10,06 €/1kg