5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Saeco 421944060271 Nádrž na vodu pre automatické kávovary RI9840, RI9841, SUP041 a Lirika58,74 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,33 €
Predajca: PG-Service

Ďalšie informácie o reklame
Nádrž Na Vodu Wmf S Krytom32,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,68 €
Predajca: PG-Service

Ďalšie informácie o reklame
Melitta 6765293 (=6716295) Nádržka na vodu pre automatický kávovar F780, F780-100, Caffeo Barista29,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,89 €
Predajca: PG-Service

Ďalšie informácie o reklame
Nádrž na vodu pre parnú žehličku Tefal Pro Minute GV880027,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,03 €
Predajca: PG-Service

Nespresso - Nádržka na vodu pre kávovar Nespresso Inissia - MS624403
11,15 €
Predajca: PG-Service

Nádržka na vodu pre kávovar Nespresso/Krups CITIZ XN (MS-0055340)
12,76 €
Predajca: CoffeeFriend

DeLonghi FL306158 Nádržka na vodu pre EN85.B/L/R ESSENZA MINI kávovar Nespresso
11,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,15 €
Predajca: PG-Service

Krups MS-623472 Nádržka na vodu pre KP1200, KP1205, KP1206, KP1201, KP1208, KP120...
26,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Krups MS-624859 Nádržka na vodu pre XN741B XN7415 Nespresso CitiZ
9,29 €
Predajca: PG-Service

DeLonghi WI1468 Nádržka na vodu pre EDG305 Dolce Gusto Mini Me
12,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,08 €
Predajca: PG-Service

Krups MS-8030001641 Nádržka na vodu pre automatické kávovary (popis)
30,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

DeLonghi 7313269011 (=7313236281) Nádržka na vodu pre EN550 Nespresso Lattissima Touch
11,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,15 €
Predajca: PG-Service

DeLonghi AS00005298 Nádrž na vodu pre kapsulový kávovar ENV300 Vertuo Lattissima
20,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,52 €
Predajca: PG-Service

Krups MS-623389 Veko (nádržka na vodu) pre XN7... Citiz, Citiz & Milk Nespresso
12,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Krups 12438122 Nádržka na vodu pre kávovar Krups XN8908 Atelier Nespresso
21,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,45 €
Predajca: PG-Service

Krups MS-624361 Nádržka na vodu pre KP1301, KP1305, KP1308 Lumio Dolce Gusto
19,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nádržka na vodu Krups MS-623038 pre modely KP1500, KP1506, KP1509, KP1510 Dolce Gusto Genio
14,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Krups MS-0A01425 Nádržka na vodu pre XP7... EA8... Plne automatické kávovary
28,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Veko nádržky na vodu pre kávovar Krups Dolce Gusto Genio S MS-625042
3,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,71 €
Predajca: PG-Service

Krups MS-624911 Nádržka na vodu pre XN910B XN9105 XN910C Vertuo Next Nespresso
33,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Krups MS-624326 Nádrž na vodu
Originálny náhradný diel Vysoká kvalita Perfektne sa hodí Plniaci objem: 0,6 litra
Originálny náhradný diel Vysoká kvalita Perfektne sa hodí Plniaci objem: 0,6 litra
vhodné pre kávovary XN1101, XN1108, XN110B, ESSENZA MINI Nespresso
- Vhodné pre výrobcov
- KrupsNespresso
- Kapacita
- 0.6 l
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 7630039680305
- Číslo od výrobcu
- MS-624326
- Vhodné pre výrobcov
- KrupsNespresso
- Kapacita
- 0.6 l
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 7630039680305
- Číslo od výrobcu
- MS-624326
Hodí sa k tomu

Nespresso - Nádržka na vodu pre kávovar Nespresso Inissia - MS624403
11,15 €
Predajca: PG-Service

De’Longhi Citiz EN167.W, Espresso kávovar, 1 L, Kávová kapsula, 1260 W, Biela
141,23 €
Predajca: velmontask

Krups XN1101, Kávovar na kapsule, 0,6 L, Kávová kapsula, 1310 W, Čierna, Biela
121,03 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

Krups Inissia XN1001, Kávovar na kapsule, 0,7 L, Kávová kapsula, 1260 W, Biela
95,16 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
23,80 €/1l
11,90 €
Predajca: esol

Krups Mini Me KP123, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna, Nerezová oceľ
77,91 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Nádržka na vodu Krups MS-623038 pre modely KP1500, KP1506, KP1509, KP1510 Dolce Gusto Genio
14,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Severin SM 3586, Automatický napeňovač/zohrievač mlieka, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 350 ml, 700 ml, 0,7 L
109,50 €
Predajca: Apollo_store

Ortopedický vankúš 40x80 s prémiovou obliečkou na vankúš
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

PLAYMOBIL 9486, Box, Voľne stojace, Viacfarebný
141,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

DeLonghi FL306158 Nádržka na vodu pre EN85.B/L/R ESSENZA MINI kávovar Nespresso
11,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,15 €
Predajca: PG-Service

Filter Delonghi pre mastné výpary z fritézy, typ filtra s aktívnym uhlím: F28-9 (balenie po 1 ks)
31,87 €
Predajca: InstaSpares

Bosch 4242001235159, Čistiace tablety, 6 kusov
178,23 €/1kg
23,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Starbucks Caffe Verona by Nespresso Coffee Capsules Pražená káva 55g, 10 kapsúl
138,91 €/1kg
7,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Postel s čalúneným rámom 90x200 cm s 2 zásuvkami a latovým roštom, farba: sivá, antracit. Dvojlôžko, čalúnená posteľ, rám postele
334,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Cremesso Easy, Kávovar na kapsule, 0,9 L, Kávová kapsula, 1450 W, Čierna, Strieborná
72,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Merci Lovelies Klasické čokolády balené jednotlivo 5 rôznych 185g
29,51 €/1kg
5,46 €
Predajca: LAVONIO

Braun Series 9 81747657, Holiaca hlava, 1 hlava/hlavy, Strieborná, Nemecko, 18,29 g, 16 mm
142,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Cecotec Power Instant-ccino 20, Espresso kávovar, 1,4 L, Mletá káva, 1450 W, Čierna, Nerezová oceľ
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Cecotec_Official_Store

Bosch MUM58720, 3,9 L, Šedá, Červená, Nerezová oceľ, 1,1 m, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, Nerezová oceľ
312,35 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Laurastar Lift Plus Ultimate Black, žehliaca stanica 3 v 1, odstraňovanie záhybov, žehlenie a čistenie, hygienická para, hliníková 3D žehliaca plocha, vertikálne žehlenie
544,89 €
Predajca: egenta-shop

ROTHO Bonnie Eco Green - toaleta pre mačky
36,33 €/1kg
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Metlička MS-623523 93270 pre napeňovač mlieka Krups Nespresso Aeroccino 3
15,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Krups XN110B, Kávovar na kapsule, 0,6 L, Kávová kapsula, 1310 W, Čierna, Šedá
110,93 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

Samsung NZ64M3NM1BB, Čierna, Vstavaný, Indukčná varná doska so zónami, Sklokeramická, 4 zone(s), 4 zone(s)
308,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Kávovar Barista s mlynčekom a termokannou Vrátane termokanny s objemom až 10 veľkých šálok kávy Kávové zrná a mletá káva Nerezová oceľ
147,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Krups Arabica EA 81R8, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna
387,75 €
Predajca: NeuertsShop

Kávovar na kapsule Nespresso Lattissima One EN510.W, biely
218,74 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

Krups Vertuo Next XN910B, Kávovar na kapsule, 1,1 L, Kávová kapsula, 1500 W, Šedá
176,90 €
Predajca: GaladorEU

Krups Nespresso XN7415, Kávovar na kapsule, 1 L, Kávová kapsula, 1260 W, Červená
176,29 €
Predajca: BalticVaris_DE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. mája 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nádrž na vodu pre kávovar Krups Nespresso Expert XN6008 XN6018
12,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,08 €
Predajca: PG-Service

STOLNÝ DISTRIBUTOR VODY ViO X903-TN White – BEZ CHLADENIA – BIELY
77,55 €
Predajca: ViO-IDEAS

Krups MS-623243 Nádržka na vodu pre kávovar na kapsule KP22**, KP23** Dolce Gusto



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
5,57 €
Predajca: PG-Service

Nádrž Na Vodu Wmf S Krytom



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
32,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,68 €
Predajca: PG-Service

Philips Saeco 421945003751 Nádržka na vodu pre EP5... Plnoautomatické kávovary série 5000



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
34,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,54 €
Predajca: PG-Service

Saeco 421944060271 Nádrž na vodu pre automatické kávovary RI9840, RI9841, SUP041 a Lirika



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
58,74 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,33 €
Predajca: PG-Service

Philips Saeco 996530006692 Nádrž na vodu pre automatické kávovary Incanto, Xelsis a Accademia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,75 €
Predajca: PG-Service

Krups MS-8030000222 Nádrž na vodu pre EA8908 EA8938... Plne automatický kávovar Evidence



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
39,79 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,03 €
Predajca: PG-Service

Melitta 6765293 (=6716295) Nádržka na vodu pre automatický kávovar F780, F780-100, Caffeo Barista



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,89 €
Predajca: PG-Service

Krups MS-624895 Nádržka na vodu pre XN304T XN3045 Nespresso Pixie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,45 €
Predajca: PG-Service

Krups MS-8030001641 Nádržka na vodu pre automatické kávovary (popis)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Krups MS-0A01425 Nádržka na vodu pre XP7... EA8... Plne automatické kávovary



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips Saeco 996530073476 17001363 Nádržka na vodu pre kávovar Minuto Incanto



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
24,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,24 €
Predajca: PG-Service

Nádrž na vodu pre parnú žehličku Tefal Pro Minute GV8800
27,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,03 €
Predajca: PG-Service

DeLonghi AS13200251 (=7332165800,7313228241) Nádržka na vodu pre automatické kávovary



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
20,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,52 €
Predajca: PG-Service

DeLonghi AS00000513 Nádržka na vodu pre plne automatický kávovar (pozri popis)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
20,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,52 €
Predajca: PG-Service

Vodná nádrž DeLonghi AS00007802 pre kávovar



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,45 €
Predajca: PG-Service

DeLonghi AS00008027 (=AS00002664) Nádržka na vodu pre plne automatický kávovar Magnifica Evo



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,66 €
Predajca: PG-Service

DeLonghi 7313282849 Nádržka na vodu pre modely EC820, EC830, EC850, EC860, espressovač, portafilter



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
19,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,59 €
Predajca: PG-Service